TYT HAZIRLIK YAZ KAMPI

En iyi öğretmenlerden TYT Hazırlık Kamp Eğitimi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

10 Ağustos - 6 Eylül arası TYT Hazırlık Yaz Kampı

  • Hafta içi her gün 6 Ders TYT Hazırlık Eğitimi !
  • Toplam 120 Ders + 3 TYT Sınavı Yapılmaktadır.
  • Yarışa diğer öğrencilere göre 1-0 önde başlayacaksınız.
  • Her derse en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir.
  • İşlenen dersler Türkçe, Matematik, Geometri, Fizik, Kimya
  • Eğitim süresince gerekli tüm dökümanlar ücretsiz verilmektedir.
  • Bir sınıfa en fazla 6 öğrenci kabul edilir.

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

SINIF MEVCUDU

Kontenjan 6 öğrencidir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

TYT Yaz Okulu

TYT yaz okulu olarak faaliyet gösteren ve en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin YKS sınavının 1.oturumu olan TYT sınavına hazırlıklarını sağlayan hızlandırılmış bir program olan TYT hazırlık yaz kampı programını içerir. YKS sınavına hazırlanan tüm öğrenciler TYT yaz programına katılarak kısa sürede TYT hazırlıklarını tamamlamış olur.

TYT yaz okulu eğitimleri öğrencilerin TYT sınav hazırlıklarını tamamen bitirdikleri, sene içinde AYT hazırlığı yapacak öğrencilerin AYT çalışmasına hazır olduğu ve yalnız TYT sınavına girecek öğrencilerin bol soru çözümü yapmaları için 1 sene kazandıkları profesyonel bir eğitim hizmetidir.

TYT yaz okulu ile zamandan tasarruf eder, sene içerisinde eksik olduğunuz konulara yoğunlaşabilir, AYT hazırlığı için dilediğiniz program dahilinde hazırlık yapabilirsiniz. TYT hazırlık yaz kampı eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

TYT Yaz Kampı

TYT yaz kampı eğitimlerinde öğrenciler TYT konularını ayrıntılı şekilde öğrenir. TYT konularının 1 aylık bir süreçte yoğun ders programı ile öğrenilmesi öğrencilerin sene içerisinde zamanı verimli kullanabilmelerine olanak tanır. Okul dersleri başlamadan önce TYT eğitimi almak öğrenciler için son derece faydalı olmaktadır.

TYT yaz kampı eğitimlerini okul öncesi dönemde halleden öğrenciler sonrasında tamamen AYT sınavına odaklanarak tüm dikkatlerini 2.oturum sınavına yoğunlaştırabilmektedir. Öğrencilerin bölünüp hem TYT hem AYT çalışmalarına gerek olmaksızın rahat plan yapıp uygulamaya koymalarına olanak tanır.

TYT yaz kampı ile hedefleri yüksek olan öğrenciler TYT hazırlıklarını 1 aylık yoğun bir program dahilinde tamamlamış olur. Öğrencilerin sene içerisinde AYT eğitimlerini tamamlamaları için çokça fırsatı olacaktır. TYT sorununu önceden halleden öğrenciler sene içerisinde AYT sınavına en iyi şekilde hazırlanabilmektedir.

TYT Hazırlık Kampı

TYT hazırlık kampı eğitimleri İstanbul’un en iyi branş öğretmenlerinin öğrencileri TYT sınavına yönelik yetiştirdiği 1 aylık profesyonel kamptır. Sınırlı sayıda öğrenci alarak sınava yönelik kapsamlı ve yoğun bir hazırlık yapılır. Eğitim öğretim yılı başlamadan böyle bir hazırlık yapma öğrenciler için son derece faydalıdır.

TYT hazırlık kampı ile öğrenciler matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe gibi derslerden eğitim alır. Tamamen TYT sınavına yönelik hızlandırılmış ve kapsamlı bir eğitim alan öğrenciler eğitim öğretim yılına AYT sınavına odaklanarak girer. Öğrencilerin TYT sınavına yönelik sene başlamadan çalıştırılmış olması öğrenciler için muhteşem bir zaman kazandırır.

TYT hazırlık kampı alan öğrenciler AYT sınavına hazırlıklarını sene içerisinde rahatlıkla gerçekleştirebilir. Önceki senelerde destek almamış öğrenciler için TYT hazırlık kampları geçmiş seneleri telafi etmesi açısından son derece verimli geçmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden eğitim alması da verimi artırıcı bir unsur olmaktadır.

TYT Yaz Kursu

TYT yaz kursu eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşir. Öğrenciler TYT sınavına yönelik profesyonel bir kadro tarafından eğitim alır. Öğrencilerin dönem başlamadan TYT sınavına yönelik çalışma yapmış olmaları sene içerisinde AYT sınavına yönelik çalışma yapmalarına imkan tanır.

TYT yaz kursu eğitimi alan öğrenciler binlerce öğrencinin önüne geçmiş olmaktadır. TYT yaz kursunda öğrenci sayısı butik bir eğitim kapsamında planlanmıştır. Öğrenciler gönül rahatlığıyla TYT hazırlık yaz kampına katılarak geleceklerini en iyi şekilde şekillendirebilir. Az sayıda öğrenci kabul edilecek olup öğrenciler sene boyunca Mert Eğitim Merkezi’nden çeşitli avantajlara sahip olmaktadır.

TYT yaz kursu eğitimlerine katılan öğrenciler Mert Eğitim’den indirimli özel ders alma imkanına sahip olmaktadır. Yıl içerisinde öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda özel ders alabilecekleri en iyi branş öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde bulunmaktadır. Tüm Mert Eğitim öğrencileri özel ders eğitimlerinde çeşitli avantajlara sahiptir.

Hızlandırılmış TYT Kursu

Hızlandırılmış TYT kursu eğitimleri ile TYT sınavı artık bir problem olmaktan çıkarken sene içerisinde de AYT sınavına yönelik hazırlık yapma şansını öğrencilere tanımaktadır. AYT başlı başına hazırlık yapılması gereken öğrencilerin geleceklerini kazanmak için yarışmak mecburiyetinde oldukları önemli bir sınavdır.

Hızlandırılmış TYT kursu ile iyi bir üniversite ve bölüm kazanma hayallerinizi gerçeğe bir adım daha yaklaştırabilirsiniz. TYT yaz kursu öğrencilere tam olarak 1 sene kazanmalarını sağlayan nitelikli kurslardandır. Öğrenciler sene başlamadan TYT sınavına yönelik hazırlıklarının büyük bir bölümünü tamamlamış olmakta, AYT sınavına hazırlanmaları için büyük bir zaman avantajı elde etmektedir.

Hızlandırılmış TYT kursu ile öğrenciler tüm TYT konularında uzmanlaşacak, çıkabilecek TYT sorularını baştan sona görecektir. Okul programı kadar yoğun bir program dahilinde yalnızca TYT sınavına hazırlık yapılan TYT yaz kursu eğitimine katılmak için geleceğinizi önemsiyor olmanız ve hedeflerinizin olması önemlidir.

Hızlandırılmış TYT Kampı

Hızlandırılmış TYT kampı ile öğrenciler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden eğitim almaktadır. Deneyimli branş öğretmenlerinin öğrencilerin verim alması adına TYT’ye yönelik çok önemli bilgi aktarımları olmaktadır. TYT yaz kampını kaçırmayın, yerinizi önceden ayırtın!

Hızlandırılmış TYT kampı eğitimlerinde öğrenciler TYT sınavında çıkabilecek sorularda dikkat etmeleri gereken püf noktaları öğrenmektedir. Rakiplerinizi geçmek ve iyi üniversite ve bölümlerine yerleşmek istiyorsanız TYT yaz kampını kaçırmamalısınız. Soru türlerine, çözüm yöntemlerine, TYT konularına ve TYT ile ilgili birçok önemli noktaya TYT kampında değinilmektedir.

Hızlandırılmış TYT kampı eğitimi en az 10 yıl deneyimli TYT öğretmenlerinin öğrencileri 1 ay içerisinde sınava girebilecek düzeye getirdiği özel eğitim programıdır. TYT kampı eğitimlerine katılabilmek için ders başlangıç tarihi gelmeden kaydınızı tamamlamış, ödemenizi yapmış olmanız gerekmektedir. Öğrenciler için temin edilecek tüm dökümanlar eğitim boyunca ücretsiz sunulmaktadır.

TYT Yaz Kursları

TYT yaz kursları öğrencilerin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından TYT sınavına hazırlandığı özel programlardır. Öğrenciler TYT yaz kurslarına başladıklarında sınava hazır değil ve yaz tatilinin araya girmesi sebebiyle eski bilgileri taze değildir. TYT yaz kursunda hem bilgiler tazelenir hem de TYT konularının tamamına değinilir.

TYT yaz kursları ile öğrenciler TYT sınavına hazır sayılabilecek bir eğitim alır. TYT sınavını dönem başlamadan halleden öğrenciler AYT sınavına yönelik çalışma gerçekleştirecek bolca zaman bulur. Zamanını iyi değerlendiren ve boş geçirmeyen öğrenciler kesinlikle bir yer kazanır.

TYT yaz kursları öğrencilerin YKS sınavına hazırlanırken katılabileceği nitelikli eğitimlerdir. Öğrenciler sınava hazırlık sürecinde sene başlamadan TYT konularının üzerinden geçerek TYT sorununu ortadan kaldırabilir. Sene boyunca hem TYT soruları çözer hem de AYT konularına eğilebilir.

TYT Yaz Programı

TYT yaz programı öğrencilerin haftada 30 ders branş derslerinden eğitim aldığı yoğun bir programdır. Yaz döneminin sonu olarak ayarlanmış TYT yaz programına katılarak TYT sınavına hazırlık sürecini seri bir şekilde atlatabilirsiniz. Sınava kadar kalan maratonda TYT soruları çözerek ve AYT sınavına hazırlık eğitimi alarak süreci en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

TYT yaz programı öğrencilerin sınav ciddiyetini kavradıkları ve en iyi branş öğretmenlerinden eğitim aldıkları nitelikli eğitim programıdır. TYT yaz programına katılım için sınırlı sayıda öğrenci planlanmıştır. TYT yaz programında 3-6 öğrenci arası kontenjan uygulanmaktadır. Az sayıda öğrenci alınmasının en büyük sebebi öğrencilerin TYT eğitiminden aldıkları verimi maksimum seviyeye çıkartmaktır.

TYT yaz programı tamamen öğrencilerin TYT sınavına hazırlanmasına yönelik olarak verilen eğitimlerin hızlandırılmış versiyonudur. Öğrenciler TYT konularını sene başlamadan önce bitirerek sene içerisinde rahatlıkla AYT çalışabilmektedir. TYT yaz programı geleceğine önem veren ve hedefleri olan öğrencilerin katılabileceği bir programdır.

TYT Yaz Kursu Fiyatları

TYT yaz kursu fiyatları olarak maksimum ders sayısı, en iyi branş öğretmenleri, minimum ücret prensibi ile uygulanmakta, kurucunun talimatıyla fiyat minimumun da altına çekilmiş durumdadır. Gönül rahatlığıyla TYT yaz kursuna katılarak YKS eğitiminizin en önemli ilk aşamasını avantajlı bir şekilde atlatabilirsiniz.

TYT yaz kursu fiyatları olarak Türkiye’deki en uygun ücretlerin Mert Eğitim Merkezi’nde olduğunu söylemek mümkündür. Bunu öğrencilere sunulan ders sayısını, öğrencilere ders anlatımı yapan öğretmenlerin niteliğini göz önünde bulundurarak değerlendirerek görebilirsiniz. Eğitim her öğrencinin alabileceği nitelikte ve kar marjı olmaksızın belirlenmiş rakamlarla sunulmalıdır.

TYT yaz kursu fiyatları öğrencilerin geleceklerini belirledikleri sınavlara hazırlanırken ihtiyaç duydukları TYT hazırlık eğitimi için ödedikleri ücretlerdendir. Öğrenciler TYT konularını bitirdikten sonra TYT ile ilgili sorular çözerek TYT sınavından sonra yapılacak olan 2.oturum sınavına AYT’ye hazırlık safhasına geçebilir.

TYT Yaz Kursu Ücretleri

TYT yaz kursu ücretleri 10 yılı aşkın süre deneyime sahip öğretmenlerin verdiği 120 ders ve sınıf mevcudunun 6 öğrenciyi geçmeyecek olduğu butik eğitim planına göre bir değerlendirilme yapıldığında son derece uygun olmaktadır.

TYT yaz kursu ücretleri öğretmenlerin verdiği tüm dersler ve dökümanlar için alınan ücretlerdir. Kurs boyunca ekstra olarak herhangi bir ücret talep edilemez. Mert Eğitim Merkezi’nde dökümanlar her zaman öğrencilere ücretsiz sunulmuş, yapılan sınavlar için ekstra hiçbir ücret talep edilmemiştir.

TYT yaz kursu ücretleri tüm eğitim boyunca tek sefer ödenecek ücretlerdendir. Öğrencilerin TYT sınavına yönelik konu anlatımları, soru çözümleri, sınavlar ve motivasyon eğitimi aldıkları bir program olan TYT yaz kursuna katılım kontenjanı 6’dır. 3-6 Arası öğrenci sayısı tamamlandıktan sonra eğitim başlayabilir.

TYT Yaz Eğitimi

TYT yaz eğitimi öğrencilerin son senelerine girmeden veya mezun öğrencilerin katılabilecekleri hızlandırılmış TYT sınavına hazırlık eğitimidir. Tamamen TYT sınavına yönelik bir eğitim programı olan TYT yaz kursu, öğrencilerin sınava kadar bolca zamanlarının olması adına yaz döneminin sonuna göre planlanmıştır.

TYT yaz eğitimi en iyi TYT öğretmenlerinin ders verdiği eğitim programıdır. Mert Eğitim Merkezi’nde matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe gibi tüm derslere alanında uzman en az 10 yıl deneyimli öğretmenler girmektedir. Öğretmenlerin deneyimli oluşu öğrencilerin de kısa sürede yüksek verim almalarını sağlayan önemli bir unsurdur.

TYT yaz eğitimi programında işlenecek dersler öğrencilerin TYT sınavından yüksek puan elde edebilmesi adına yapılmaktadır. Öğrencilerin TYT sınavında yüksek puan alması YKS puanına etki ettiğinden son derece önemlidir. Sınavın ilk oturumu olan TYT sınavına iyi hazırlanmak üniversiteye hazırlık yapan tüm öğrencilerin yapması gereken bir çalışmadır.

TYT Yaz Eğitimleri

TYT yaz eğitimleri öğrencilerin AYT hazırlığı yapmalarına imkan sağlayan hızlandırılmış eğitimlerdir. TYT yaz kursu ile TYT sınavına hazırlık sürecini yoğun bir program dahilinde dersler alarak artırmış öğrenciler sene boyunca AYT konularına yönelerek YKS’ye en iyi şekilde hazırlanabilir.

TYT yaz eğitimleri öğrencilerin güncel YKS sınavının birinci oturumu olan TYT sınavında sorumlu oldukları konuları kapsar. Öğrenciler TYT sınavına hazırlık programı olan TYT yaz kampına katılarak en iyi branş öğretmenlerinden butik bir eğitim alır. Eğitimde 3-6 arası öğrenci bulunmakta, tüm öğrenciler TYT sınavına yönelik çalıştırılmaktadır.

TYT yaz eğitimleri ile TYT sınavına hazırlık süreci kapsamlı ve hızlandırılmış bir şekilde işlenen derslerle tamamlanır. Sene içerisinde de TYT soruları çözen ve AYT konularına eğilen öğrenciler YKS sınavından yüksek puan almayı garantiler. Mert Özel Ders Merkezi öğrencilerin TYT yaz kampı ile başarıyı yakalayabilmeleri için en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışmalarını sağlamaktadır.

TYT Yaz Okulları

TYT yaz okulları olarak bilenen en etkili kurum Mert Özel Ders Merkezi’dir. Mert Eğitim’in en önemli 2 özelliğinden bahsetmek gerekirse birincisi tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli ve alanlarında uzman, okullarda görevli öğretmen olmalarıdır. Mert Özel Ders Merkezi’nin bir diğer özelliği de düşük fiyat garantisidir. Aynı ders sayısı, aynı sayıda öğrenci ve aynı nitelikte öğretmenlerle TYT yaz kampı eğitimi ücretleri asla Mert Eğitim’den düşük tutulamaz.

TYT yaz okulları olarak öncü olan Mert Özel Ders Merkezi, öğrencilerin sınava hazırlık safhasında en iyi eğitimi almalarını sağlamakta, profesyonel branş öğretmenleri tarafından verilen derslerle başarıyı garantilemektedir. Öğrenciler derslere eksiksiz katılım gerçekleştirerek ve verilen ödevleri yaparak derslerden aldıkları verimi artırabilir.

TYT yaz okulları projesi öğrencilerin tamamen TYT sınavına hazırlandığı başarısı kanıtlanmış bir projedir. Öğrencilere sınava hazırlık için 1 eğitim öğretim yılı süre tanınmış olur. Sene başlamadan bitirilen TYT konuları sayesinde öğrenci AYT sınavına odaklanabilir veya TYT soru çözümleri yaparak ilk sıralara oynayabilir.