ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

  • Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilir.
  • İstediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta özel ders alabilirsiniz.
  • Derslerinizi haftanın belli gün ve saatleri için sabitleyebilirsiniz.
  • Tüm dersler Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilir.

Özel Ders Ücretleri

  • Bir ders 40 dakika sürer, bedeli 70 TL'dir.
  • Birebir derslerin tamamında en az 10 yıl deneyimli öğretmenler ders verir.
  • İki öğrenci birlikte özel ders aldığında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılır.
Erken kayıt avantajları !
ilkokul-matematik-ders-ozel

Toplu Özel Ders Fiyat Tablosu

Özel Ders 1 Ders 70 TL
Özel Ders 25-49 Ders 68 TL
Özel Ders 50-99 Ders 66 TL
Özel Ders 100-149 Ders 64 TL
Özel Ders 150-199 Ders 62 TL
Özel Ders 200+ Ders 60 TL

Özel ders ücretleri toplu ders aldığınızda tablodaki gibi düşmektedir. Birebir ders aldığınızda bedeli 70 TL olup toplu ders alımlarında birebir ders ücretini 60 TL'ye kadar düşürebilme imkanına sahipsiniz. Belirtilen ücretler birebir dersler içindir. Yanınıza bir arkadaş bularak 2 kişi toplu özel ders aldığınızda ekstra ücret yansımaksızın ücreti yarı yarıya paylaşabilirsiniz.

Haftalık Özel Ders Planları

Haftalık olarak istediğiniz sayıda ders sabitleyebilir, ödeme kolaylıkları ve toplu özel ders almanın getirdiği avantajlardan faydalanabilirsiniz. Haftalık plan yaparak sene içinde belirlediğiniz tarihe kadar alacağınız dersin toplam sayısı belirlenerek peşin ödemek yerine hem elden taksit şeklinde ödeyebilir, hem de indirimli olarak özel ders hizmeti alabilirsiniz.

Özel Ders Yeri

Mert Eğitim Merkezi prensiplerinde eve öğretmen göndermek gibi bir uygulama yoktur. Tüm özel dersler Küçükyalı'da, Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır.

Özel Ders Öğretmenleri

Mert Eğitim Merkezi'nde her öğretmen en az 10 yıl deneyimli olmak şartıyla görev alabilmektedir. Devlet okullarında ve özel okullarda görevli öğretmenler kendi uzman oldukları alanlarında Mert Eğitim Merkezi'nin öğrencilerine birebir eğitim verir.

◤ Özel Ders Almak İçin Ne Yapmalıyım ?

Özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevusu oluşturmalısınız. Özel ders randevusu, öğretmenlerin müsait olduğu gün ve saatlerle öğrencilerin müsait olduğu gün ve saatleri eşleştirerek oluşturulmaktadır. Sizlere uygun gün ve saatler için özel ders randevunuzu oluşturduktan sonra Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek özel ders eğitiminizi en iyi öğretmenlerden alabilirsiniz.

◤ Derslerimizi Sabitleyebilir Miyiz?

Derslerinizi her zaman sabitleme imkanına sahipsiniz. Ders gün ve saatlerinizi sabitlemek için herhangi bir özel ders sayı sınırı bulunmamaktadır. Haftada 1 ders için dahi derslerinizi sabitleme ayrıcalığınız bulunmaktadır. İstediğiniz dersten, istediğiniz sayıda ders sabitleyebilir, her hafta aynı öğretmenden aynı gün ve saatte dersinizi alabilirsiniz.

◤ Eve Öğretmen Gönderiyor Musunuz?

Mert Eğitim Merkezi prensibi olarak eve öğretmen göndermiyoruz. Sizlere de önerimiz Mert Eğitim Merkezi’nden özel ders almanızdır. Kendileri öğrenci bularak evlerine giden öğretmenlerimiz 150-250 TL civarı arasında ücret talep etmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde aynı öğretmen, aynı eğitimi 70 TL’ye vermektedir. Sizler de Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek özel ders alabilir, uygun fiyat imkanından yararlanabilirsiniz.

◤ Özel Ders Öğretmenimi Seçebilir Miyim?

Özel ders almak istediğiniz zaman Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarıyla görüşmeniz gerekmektedir. Özel ders randevunuzu oluşturmadan önce hangi öğretmenden özel ders almak istediğinizi biliyorsanız bunu belirtmeniz o öğretmenden özel ders almak için yeterlidir. Bundan sonraki süreçte o öğretmenin boş gün ve saatlerine göre randevunuzu oluşturabilir ve her istediğinizde o öğretmenden özel ders alabilirsiniz. Herhangi bir öğretmenimizi tanımıyor olabilirsiniz, merak etmeyin tüm öğretmenlerimiz birbirinden özel ve deneyimli öğretmenlerdir. Her öğretmen alanında uzman olduğundan dolayı ihtiyacınıza uygun öğretmeni bırakın eğitim danışmanlarımız belirlesin. Tüm derslerimizi değerli öğrencilerimizin en yüksek verimi alabilmeleri adına düzenlemekteyiz.

◤ Öğretmenler Deneyimli Mi? Verim Alabilir Miyiz?

Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, konusunda uzman, yüzlerce öğrenciye özel ders vermiş ve kesin başarı elde etmiş profesyonel eğitimcilerdir. Özel ders talebinde bulunarak özel ders almış her öğrenci kesinlikle o dersten verim almış şekilde ayrılmıştır. Mert Eğitim Merkezi’ni tercih eden yüzlerce veli, öğrencilerinin üniversite giriş sınavlarına hazırlık safhası da dahil olmak üzere yıllar boyunca destek almışlardır. Şunu da belirtmek isteriz ki sınava kadar hiç çalışmamış, eksikleri birikmiş öğrencilerin sınavdan aldığı son 1,2 ders ile durumu toparlamaları da zor olmaktadır. Son dakikaya bırakılan bir çalışmadan sonra başarılı sayılabilecek bir not olmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu yüzden “EKSİĞİNİZ VARSA HEMEN GELİN EKSİĞİNİZİ GİDERELİM, SON GÜNE BIRAKMAYIN !” demekteyiz.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif