ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. Özel Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle birebir olarak yapılır. Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

Özel Ders Ücretleri

Özel ders ücretleri her ders için aynı uygulanmakta olup 2019-2020 eğitim öğretim yılı 1 dersin 40 dakika sürmesi ve bedelinin 70 TL olması kararlaştırılmıştır. 70 TL'lik eğitim bedeli en az 10 yıl öğretmenler tarafından alınan özel dersler için ödenen bedeldir.

Özel ders ücretleri toplu ders aldığınızda aşağıdaki gibi düşmektedir. Birebir ders aldığınızda bedeli 70 TL olup toplu ders alımlarında birebir ders ücretini 60 TL'ye kadar düşürebilme imkanına sahipsiniz. Belirtilen ücretler birebir dersler içindir. Yanınıza bir arkadaş bularak 2 kişi özel ders aldığınızda ekstra ücret yansımaksızın ücreti yarı yarıya paylaşabilirsiniz.

► Tüm SınıflarÖzel Ders1 Ders70 TL
► Tüm SınıflarÖzel Ders25-49 Ders68 TL
► Tüm SınıflarÖzel Ders50-99 Ders66 TL
► Tüm SınıflarÖzel Ders100-149 Ders64 TL
► Tüm SınıflarÖzel Ders150-200 Ders62 TL
► Tüm SınıflarÖzel Ders200+ Ders60 TL
özel ders al

Özel Ders Seçenekleri

Haftalık Özel Ders Planları

Haftada 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 ders olmak üzere derslerinizi sabitleyebilir, ödeme kolaylıkları ve toplu özel ders almanın getirdiği avantajlardan faydalanabilirsiniz. Haftalık plan yaparak sene içinde belirlediğiniz tarihe kadar alacağınız dersin toplam sayısı belirlenerek peşin ödemek yerine hem elden taksit şeklinde ödeyebilir, hem de indirimli olarak özel ders hizmeti alabilirsiniz.

Özel Ders Yeri

Mert Eğitim Merkezi prensiplerinde eve öğretmen göndermek gibi bir uygulama yoktur. Tüm özel dersler branş farketmeksizin Küçükyalı'da, Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır.

Özel Ders Öğretmenleri

Mert Eğitim Merkezi'nde her dersin öğretmeni en az 10 yıl deneyimli olmak şartıyla belirlenmektedir. Devlet okullarında ve özel okullarda görevli öğretmenler kendi alanlarında uzman oldukları ders için Mert Eğitim Merkezi'nin öğrencilerine birebir eğitim verir.

◤ Özel Ders Almak İçin Ne Yapmalıyım ?

Özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevusu oluşturmalısınız. Özel ders randevusu, öğretmenlerin müsait olduğu gün ve saatlerle öğrencilerin müsait olduğu gün ve saatleri eşleştirerek oluşturulmaktadır. Sizlere uygun gün ve saatler için özel ders randevunuzu oluşturduktan sonra Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek özel ders eğitiminizi en iyi öğretmenlerden alabilirsiniz.

◤ Derslerimizi Sabitleyebilir Miyiz?

Derslerinizi her zaman sabitleme imkanına sahipsiniz. Ders gün ve saatlerinizi sabitlemek için herhangi bir özel ders sayı sınırı bulunmamaktadır. Haftada 1 ders için dahi derslerinizi sabitleme ayrıcalığınız bulunmaktadır. İstediğiniz dersten, istediğiniz sayıda ders sabitleyebilir, her hafta aynı öğretmenden aynı gün ve saatte dersinizi alabilirsiniz.

◤ Eve Öğretmen Gönderiyor Musunuz?

Mert Eğitim Merkezi prensibi olarak eve öğretmen göndermiyoruz. Sizlere de önerimiz Mert Eğitim Merkezi’nden özel ders almanızdır. Kendileri öğrenci bularak evlerine giden öğretmenlerimiz 150-250 TL civarı arasında ücret talep etmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde aynı öğretmen, aynı eğitimi 70 TL’ye vermektedir. Sizler de Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek özel ders alabilir, uygun fiyat imkanından yararlanabilirsiniz.

◤ Özel Ders Öğretmenimi Seçebilir Miyim?

Özel ders almak istediğiniz zaman Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarıyla görüşmeniz gerekmektedir. Özel ders randevunuzu oluşturmadan önce hangi öğretmenden özel ders almak istediğinizi biliyorsanız bunu belirtmeniz o öğretmenden özel ders almak için yeterlidir. Bundan sonraki süreçte o öğretmenin boş gün ve saatlerine göre randevunuzu oluşturabilir ve her istediğinizde o öğretmenden özel ders alabilirsiniz. Herhangi bir öğretmenimizi tanımıyor olabilirsiniz, merak etmeyin tüm öğretmenlerimiz birbirinden özel ve deneyimli öğretmenlerdir. Her öğretmen alanında uzman olduğundan dolayı ihtiyacınıza uygun öğretmeni bırakın eğitim danışmanlarımız belirlesin. Tüm derslerimizi değerli öğrencilerimizin en yüksek verimi alabilmeleri adına düzenlemekteyiz.

◤ Öğretmenler Deneyimli Mi? Verim Alabilir Miyiz?

Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, konusunda uzman, yüzlerce öğrenciye özel ders vermiş ve kesin başarı elde etmiş profesyonel eğitimcilerdir. Özel ders talebinde bulunarak özel ders almış her öğrenci kesinlikle o dersten verim almış şekilde ayrılmıştır. Mert Eğitim Merkezi’ni tercih eden yüzlerce veli, öğrencilerinin üniversite giriş sınavlarına hazırlık safhası da dahil olmak üzere yıllar boyunca destek almışlardır. Şunu da belirtmek isteriz ki sınava kadar hiç çalışmamış, eksikleri birikmiş öğrencilerin sınavdan aldığı son 1,2 ders ile durumu toparlamaları da zor olmaktadır. Son dakikaya bırakılan bir çalışmadan sonra başarılı sayılabilecek bir not olmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu yüzden “EKSİĞİNİZ VARSA HEMEN GELİN EKSİĞİNİZİ GİDERELİM, SON GÜNE BIRAKMAYIN !” demekteyiz.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kadıköy Lise Özel Ders Kartal Lise Özel Ders Pendik Lise Özel Ders Maltepe Lise Özel Ders Küçükyalı Lise Özel Ders Bostancı Lise Özel Ders Erenköy Lise Özel Ders Göztepe Lise Özel Ders İçerenköy Lise Özel Ders Ataşehir Lise Özel Ders Cevizli Lise Özel Ders İdealtepe Lise Özel Ders Atalar Lise Özel Ders Suadiye Lise Özel Ders Şaşkınbakkal Lise Özel Ders Feneryolu Lise Özel Ders Fenerbahçe Lise Özel Ders Kozyatağı Lise Özel Ders Ümraniye Lise Özel Ders Altunizade Lise Özel Ders Koşuyolu Lise Özel Ders Bağdat Caddesi Lise Özel Ders Süreyyapaşa Lise Özel Ders Dragos Lise Özel Ders Dudullu Lise Özel Ders Sultanbeyli Lise Özel Ders Çekmeköy Lise Özel Ders Üsküdar Lise Özel Ders Selamiçeşme Lise Özel Ders Altıntepe Lise Özel Ders Caddebostan Lise Özel Ders Tuzla Lise Özel Ders Örnek Mahallesi Lise Özel Ders Girne Lise Özel Ders Başıbüyük Lise Özel Ders Gülsuyu Lise Özel Ders Esenkent Lise Özel Ders Feyzullah Lise Özel Ders Çınar Lise Özel Ders Fındıklı Lise Özel Ders Bağlarbaşı Lise Özel Ders Altayçeşme Lise Özel Ders Yalı Lise Özel Ders Adatepe Lise Özel Ders Aydınevler Lise Özel Ders Gülensu Lise Özel Ders Zümrütevler Lise Özel Ders Kızıltoprak Lise Özel Ders Ziverbey Lise Özel Ders Fikirtepe Lise Özel Ders Yenisahra Lise Özel Ders Libadiye Lise Özel Ders Hasanpaşa Lise Özel Ders Sahrayıcedit Lise Özel Ders Ferhatpaşa Lise Özel Ders Kayışdağı Lise Özel Ders Acıbadem Lise Özel Ders Uğurmumcu Lise Özel Ders Dumlupınar Lise Özel Ders Bakkalköy Lise Özel Ders Rahmanlar Lise Özel Ders