ETÜT

Etüt eğitimi hakkında detaylı bilgi için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Etüt Eğitimi

İlköğretim öğrencilerine etüt özel ders eğitimi verilmektedir. Öğrenciler 15:30 ile 18:30 arasındaki 4 saate istedikleri saatte gelerek etüt eğitimine katılabilir. Etüt eğitimi hafta içi her gün yapılmaktadır. Öğrenciler her gün etüte katılmak zorunda değildir. Hafta içi istedikleri günler için etüte kayıt olabilme imkanına sahiptir. Etüt eğitimine 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf, 5.sınıf öğrencileri katılabilir.

Hafta İçi Her Gün Yarı Zamanlı
(15:30-17:00 veya 17:00-18:30)
Günde 2 Ders

Aylık * TL

Hafta İçi Her Gün Tam Zamanlı
(15:30-18:30)
Günde 4 Ders

Aylık * TL

Öğretmenler

Dersler deneyimli öğretmenlerle birebir olarak yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

ÖDEME KOLAYLIĞI

Ödemeler aylık olup ayın kaçınca olacağını siz belirleyebilirsiniz.

7-sinif-lgs
etut öğrencileri

Bir öğrencinin etütteki bir günü !

Etüt öğrencileri Mert Eğitim Merkezi'ne gelir ve öncelikli olarak dinlenerek okulun yorgunluğunu atar. Ders başladığında öğretmen nezaretinde günlük ödevleri tespit edilir. Öğrencilerin ödevlerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılması sağlanır. Öğrencilerin takıldığı konular öğretmen tarafından birebir olarak öğrenciye öğretilir. Ödevlerin tamamlanmasının ardından öğrencinin dersleri ile ilgili testler çözmesi sağlanır. Eve ödev bırakılmaz. Eve ödev bırakılmadığı için öğrenci evde ailesiyle kaliteli zaman geçirme şansı elde etmiş olur. Aynı zamanda sınav zamanları bir sorun olmaktan çıkar ve sınava yönelik çalışmalar etütte ödevden kalan zamanlarda da yapıldığından sınav sonuçları da daha yüksek olmakta, öğrenci her gün etüte geldiği için sınava en iyi şekilde hazırlanabilmektedir.

Etüt eğitiminde neler yapılmaktadır ?

  • Öğrenci Mert Eğitim Merkezi'ne gelince biraz dinlendikten sonra ödevlerini öğretmen nezaretinde yapmaya başlar.
  • Etüt eğitimi son derece faydalı ve öğrenciyi geliştirici bir eğitimdir. Öğrenci her an öğretmenine anlamadığını sorabilme imkanına sahiptir.
  • Öğrencinin belirlenen saat içerisinde ödevlerinin bitmesi sağlanarak eve ödev bırakılmaz.
  • Öğrenciler ödevlerini bitirdikten sonra tüm dersleriyle ilgili alıştırma çalışması yaptırılır.
  • Öğrencilerin eksiklikleri de göz önünde bulundurularak kimi zaman okuma ve yazma çalışmaları da yaptırılır.
  • Öğrenci Mert Eğitim Merkezi'ne erken gelebilir, öğrencinin erken gelmesi etüt süresinden sayılmaz.
  • Velinin işi çıkabilir ve öğrenciyi geç alması gerekebilir, bu gibi durumlar sorun olmamakta, eğitim merkezi her akşam 8 e kadar açık olmaktadır.
  • Öğrencilerinizin kaliteli bir eğitim almasını ve görev bilinci edinmesi, ödevlerini yaparak kendilerini geliştirmelerini etüt eğitimiyle sağlayabilirsiniz.

Özel ders ve etüt eğitiminde EN VERİMLİ KURUM Mert Eğitim Merkezi'dir !

Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi'nin bulunduğu iş hanına giriş yaptıktan sonra asansörle 3.kata çıkarak himayemiz altına girmektedir. Tüm öğrencilerimiz sizlerin haberi olmadan Mert Eğitim Merkezi'nden ayrılamaz. Herhangi bir aile ferdi sizin bilginiz olmadan öğrencinizi alamaz. Özellikle etüt öğrencileri henüz yaşça küçük olduğundan Mert Eğitim Merkezi'nden çıkmaları konusunda kesinlikle sizin bilginiz ve talimatınız olmalıdır. 

Ders süresince ve dersten sonra öğrenciler devamlı gözetim altındadır. Mert Eğitim Merkezi sınırları içerisinde rahatça hareket edebilen öğrenciler, velilerinin bilgisi olmadan eğitim kurumundan çıkmaları yasaktır. Öğrencilerimizin güvenliği alacakları eğitimin de önünde gelmektedir.

Mert Eğitim Merkezi'nde sınıflar öğrencilerin rahatça hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Öğrencilerin düşmeleri de göz önünde bulundurularak sınıflarda sivri uçlu masalar ve sandalyeler bulundurulmamaktadır. Hem iç güvenliği hem de dış güvenliğin son derece iyi olduğu Mert Eğitim Merkezi'nin dışında da iş hanının güvenlik görevlileri öğrencilerin güvenli çıkışını sağlamaktadır.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Etüt Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kadıköy Etüt Eğitim Merkezi Kartal Etüt Eğitim Merkezi Pendik Etüt Eğitim Merkezi Maltepe Etüt Eğitim Merkezi Küçükyalı Etüt Eğitim Merkezi Bostancı Etüt Eğitim Merkezi Erenköy Etüt Eğitim Merkezi Göztepe Etüt Eğitim Merkezi İçerenköy Etüt Eğitim Merkezi Ataşehir Etüt Eğitim Merkezi Cevizli Etüt Eğitim Merkezi İdealtepe Etüt Eğitim Merkezi Atalar Etüt Eğitim Merkezi Suadiye Etüt Eğitim Merkezi Şaşkınbakkal Etüt Eğitim Merkezi Feneryolu Etüt Eğitim Merkezi Fenerbahçe Etüt Eğitim Merkezi Kozyatağı Etüt Eğitim Merkezi Ümraniye Etüt Eğitim Merkezi Altunizade Etüt Eğitim Merkezi Koşuyolu Etüt Eğitim Merkezi Bağdat Caddesi Etüt Eğitim Merkezi Süreyyapaşa Etüt Eğitim Merkezi Dragos Etüt Eğitim Merkezi Dudullu Etüt Eğitim Merkezi Sultanbeyli Etüt Eğitim Merkezi Çekmeköy Etüt Eğitim Merkezi Üsküdar Etüt Eğitim Merkezi Selamiçeşme Etüt Eğitim Merkezi Altıntepe Etüt Eğitim Merkezi Caddebostan Etüt Eğitim Merkezi Tuzla Etüt Eğitim Merkezi Örnek Mahallesi Etüt Eğitim Merkezi Girne Etüt Eğitim Merkezi Başıbüyük Etüt Eğitim Merkezi Gülsuyu Etüt Eğitim Merkezi Esenkent Etüt Eğitim Merkezi Feyzullah Etüt Eğitim Merkezi Çınar Etüt Eğitim Merkezi Fındıklı Etüt Eğitim Merkezi Bağlarbaşı Etüt Eğitim Merkezi Altayçeşme Etüt Eğitim Merkezi Yalı Etüt Eğitim Merkezi Adatepe Etüt Eğitim Merkezi Aydınevler Etüt Eğitim Merkezi Gülensu Etüt Eğitim Merkezi Zümrütevler Etüt Eğitim Merkezi Kızıltoprak Etüt Eğitim Merkezi Ziverbey Etüt Eğitim Merkezi Fikirtepe Etüt Eğitim Merkezi Yenisahra Etüt Eğitim Merkezi Libadiye Etüt Eğitim Merkezi Hasanpaşa Etüt Eğitim Merkezi Sahrayıcedit Etüt Eğitim Merkezi Ferhatpaşa Etüt Eğitim Merkezi Kayışdağı Etüt Eğitim Merkezi Acıbadem Etüt Eğitim Merkezi Uğurmumcu Etüt Eğitim Merkezi Dumlupınar Etüt Eğitim Merkezi Bakkalköy Etüt Eğitim Merkezi Rahmanlar Etüt Eğitim Merkezi