ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

DERS SÜRESİ VE ÜCRETİ

1 Ders 40 dakika sürmektedir. 1 Ders bedeli 60 TL'dir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Suadiye'de Kimya Özel Ders Verenler

Suadiye'de kimya özel ders verenler arıyorsanız; Mert Eğitim Merkezinde sizler için mükemmel bir ortam hazırladık. Öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlamak için çok özel öğretmenlerle çalışmaktayız. Kimya öğretmenimiz yıllarca özel ve devlet okullarında görev yapmış son derece deneyimlidirler. Mert Eğitimde öğrenciler değer verilir. İyi yetişmesi için her şey düşünülmüştür. Sınıflar ve tuvaletlerimiz tertemizdir. Öğrencileri kendi çocuklarımız kabul ederek, onların güvenliğinin sağlanması için Mevcut binamız koridorlarında, Bina dışında ve Eğitim Merkezimiz koridorlarında 48 adet kamera vardır. İçeride dersler işlenirken siz çocuğunuzu online olarak izleyebilirsiniz. Binamızda yangın çıkış kapıları, yangın merdiveni vardır. Sınıflarımız, tuvaletlerimiz, koridorlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından kontrol edilmiş ve eğitime uygundur raporu alınmıştır. Milli Eğitim Bakanlığına 12 yıldır bağlı, resmi olarak eğitim ve öğretim yapılmaktadır. Yıllarca öğrencilere özel kurslar düzenledik. Öğrencilere VİP sınıflar oluşturduk. Öğrenci sınıfa adedimiz hiçbir zaman 12 kişiyi geçmedi. Kurslarda 3 kişi, 4 kişi, 6 kişi, 8 kişi ve 12 kişi bulunmaktadır. Çocukları özel olarak yetiştirmekteyiz. Kurumumuz, İstanbul Teknik Üniversitesi makine mühendisliğinden mezun bir aile şirketidir. Eğime gönül vermiş bu aileye İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olan Çocuğu; teknoloji ve bilişim desteği sağlamaktadır. Mert Eğitimde 5 yılın altında tecrübesi olan öğretmenler bulunmaz. Tüm öğretmenlerimiz deneyimlidir ve bizler yetiştirdiğimiz öğrencilerden gurur duyuyoruz. Başarı odaklı çalışıyoruz. Kurs ve Özel Ders ücretleriz piyasa şartlarının altında olmakla beraber. Öğretmenlerimiz oldukça deneyimlidir. Güzel ders anlatan bu özel kişilerden deneme dersleri alabilirsiniz.

Suadiye'de kimya özel ders verenler internet sitelerinde çokça bulunmaktadır. Bu kişileri dikkatlice incelediğinizde çok deneyimsiz, branşı kimya olmayanlardan oluşmaktadır. Öğrenciyi eğitmek, üniversite sınavlarına hazırlamak çok özel bir deneyin ve bilgi brikimi gerektirir. Üniversite sınavlarını sayısal bölümünde çıkan kimya sorularının tamamına yakını yapmak zorundayız. Kimya soruları Fizik, Matematik, Geometri sorularından daha kolaydır. Kimya sorularını kesinlikle çözmeliyiz ki; seçkin bir üniversiteye adım atabilelim. Son zamanlarda çok fazla üniversite açıldı. Kurumsal büyük fabrikalar, kurumsal firmalar, yabancı menşeeli işletmeler bir mühendis alırken Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ, Yıldız gibi üniversitelerden mezun öğrencileri tercih etmekte. Üniversite sınavlarında hedefimizi yüksek tutmalıyız. Ona göre çalışma programları düzenlemeliyiz. Üniversite sınavının balık soruları olarak kabul edilen kimya sorularının tamamını yapmalıyız. Yüzlerce soru çözerek muhakeme kabiliyetimizi geliştirmeliyiz. Matematik, Fizik ve Kimya gibi dersler, öğrencinin zekasını geliştirir, doğru düşünme ve karar verme yeteneğini arttırır. Sürekli beynimiz çözüme odaklı olacağı için, yaşantımızı da kolaylaştıracaktır. Hayatımızda karşımıza çıkan problemlere daha dirençli olacağız. Sorunların çözümüne odaklanacağız. Bunun için Matematik ve Fen Bilimleri derslerine önem vermeliyiz. Hayatımızda karşımıza çıkan bu eğitim şansını, iyi bir üniversiteye giderek değerlendirelim. Daha çok çalışalım, daha çok soru çözelim. İyi eğitmenlerden özel dersler alalım. Bu konuda Mert Eğitim Merkezimizi mutlaka ziyaret edin. Sizlere sağladığımız olanaklardan yararlanın. 12 yıl bu kurumda yüzlerce öğrenci yetiştirdik. Saygın üniversitelere yerleştirdik.

Suadiye'de kimya özel ders verenler çeşitli internet sitelerine üye olmuşlardır. Buradan öğrencilerin kendilerini aramalarını beklemektedir. Daha yeni mezun olmuş veya üniversitede okuyan deneyimsiz kişilerden size bir fayda gelmez. Özel ders çok farklı bir eğitim şeklidir. Özel ders veren öğretmen çok deneyimli olmalıdır. Verdiğiniz ücretin hakkını geri almalısınız. Kimya dersini kimya öğretmeninden almalısınız. Fizik öğretmeninden veya matematik öğretmeninden kimya dersi alınmaz. Eti kasaptan, Ekmeği fırından, meyveyi manavdan almak gerekir. Mert Eğitim Merkezi öğretmenlerinin %90’nı 10 yılın üzerinde deneyime sahip branş öğretmenleridir. Çok ciddi bir şekilde öğrencileri okul sınavlarına ve üniversite sınavlarına hazırlamaktayız. Sayısal ve sözel tüm derslerin öğretmenleri kurumumuzda mevcuttur. Sadece kurumumuzda özel dersler verilir. Özel ders sınıflarımız ve kurs sınıflarımız tam teknolojik donanıma sahiptir. İşimizde ciddiyiz. Öğrencinin başarıya ulaşması için çeşitli çözümler üretmekteyiz. Öğrenciye özel çalışma programları düzenlemekteyiz. Öğrencinin de öğrenme azminde olması gerekir. Verilen sorunluluklarını yerine getirerek çok fazla soru çözmelidir. Çözemediği soruları bir daha ki derste öğretmenine sormalıdır. Öğrenci başarmak isterse bizler onun yanında olacağız. Bizlere ödediğiniz her kuruşun karşılığını vereceğiz. Tam bir uyum içinde çalışmak zorundayız. Programlara uymak bizleri başarıya götürür. Başarmak bizim ana hedefimiz olmalıdır. Daha çok çalışmalıyız ki; hedefimize ulaşalım. Biraz gayretle üniversitelerin seçkin bölümlerinde okuyabiliriz.