Mert Eğitim Merkezi

Tüm dersler için özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi'nde 1 ders ücreti 60 TL'dir.

Hemen arayıp özel ders gün ve saatinizi ayarlayabilirsiniz.

İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

mert-egitim-sinif

HİJYENİK

özel derslik

SESSİZ

özel ders

MODERN

ozel-ders-mert-egitim-grup

KAMERALI

Suadiye'de Geometri Özel Ders Verenler

Suadiye'de Geometri Özel Ders Verenler Mert Eğitim Merkezimizde bulunmaktadır. Matematik özel ders verenler her zaman geometri özel ders de verir diye bir durum yoktur. Geometri, özel bir uzmanlık alanı gerektirir. Geometri öğretmeni çok deneyimli bir matematik öğretmeni olmalıdır. Geometri konusunda uzmanlaşmış pozisyona gelmiş olmalıdır. Geometri sorularında, sorunun çözümünü bulmak yetmez. Sorunun en kısa yoldan çözümüne ulaşmak gerekir. Buda ancak işinde uzman eğitimciler ile mümkündür. Geometri sorularının çok ince püf noktalar vardır. Sorunun çözümüne uzun yoldan ulaşılabileceği gibi, çok kısa yoldan da ulaşmak mümkündür. Birebir dersler sayesinde çok kısa sürede geometri sorularını çözmeyi öğrenebiliriz. Öğrencilerin hızlı ilerleme kaydedebilmesi için çok fazla geometri sorusu çözmesi gerekir. Anlamadığı, çözemediği hiçbir sorunun çözümünü öğrenmeden geçmemesi gerekir. Öğrenci özel dersi aldıktan sonra, öğretmeni tarafından verilen ödevleri zamanında ve sıcağı sıcağına çözmeye başlamalı, yapamadığı soruların çözümlerini, bir dahaki derste öğretmeninden öğrenmelidir. Bilindiği gibi sınavlarda sadece soruyu çözmek de yetmez. Sınav süresini dikkatlice kullanmak zorunda soruları en kısa zamanda çözmelidir. Anlamadığı soruları geçmeli, bildiği soruların çözümü yaptıktan sonra tekrar yapamadığı soruları çözmeye çalışmalıdır. Geometri soruları öğrencilerin en fazla zorlandığı ve zaman kaybettiği sorulardır. Bazen soruları çözememek sınav kaygısına da sebep olmaktadır. Bunun ilacı ise yüzlerce geometri sorusu çözmekle mümkündür. Öğrenci her boş vaktinde, bulmaca çözer gibi geometri ve matematik soruları çözmelidir.

Suadiye'de Geometri Özel Ders Verenler Mert Eğitim Merkezimizde bulunmaktadır. Geometri öğretmenlerimizin deneyimi 10 yılın altında değildir. Öğrenciye en kısa yoldan çözüm yöntemlerini öğretmektedir. Öğrenci isterse öğretmenlerimizden fizik özel ders, kimya özel ders veya matematik özel ders alarak sayısal sınavlardan başarı sağlayabilir. Üniversiteye hazırlanan öğrenciler ise düzenli özel dersler alarak sınıfta 3 veya dört derste öğrenebildiği konuları özel dersler sayesinde 1 derste öğrenebilir. Tatbiki; konuyu öğrenmek yetmez. Özel ders biter bitmez, evinde önce konuları tekrar etmeli ve konularla alakalı soruları çözmeye başlamalıyız. Öğretmeninden çeşitli kitap tavsiyesi almalı, internet üzerinden konularla ilgili soruları çözmelidir. Üniversiteye hazırlanan öğrenciler ise; geçmiş yıllarda çıkmış soruları mutlaka çözmeli, soru tipleriyle ilgili bilgiye sahip olmalıdır. Üniversite sınavlarında öğrencinin sadece bilgisi sınanmamakta, aynı zamanda yorum yeteneği de sınanmaktadır. Bol soru çözmüş öğrenci, sınav sorularının yorumlarını da düzgün ve hızlı yapabilmektedir. Özetleyecek olursak, önce konuyu iyi anlayacağız, sorasında yüzlerce soru çözeceğiz, böylece üniversite sınavlarına hazırlanacağız. Bu kural bütün dersler için geçerli olmakla beraber, özellikle sayısal dersler için oldukça önem arz etmektedir. Sevgili öğrenciler lütfen sürekli boş vakitlerimizde soru çözelim. Teneffüslerde, yemek kuyruğunda, metroda veya otobüste seyahat ederken elimizde bir test kitabı bulunsun. 1 soru bile fazla çözdüğünüzde yüzlerce öğrenciyi geride bırakırsınız. Bilinen üniversitelerden mezun olduğunuz zaman, daha kolay iş bulabilirsiniz. Hatta birden fazla yabancı dil bilirseniz; ilk tercih sizden yana kullanılır.

Suadiye'de Geometri Özel Ders Verenler Mert Eğitim Merkezimizden yararlanabilirsiniz. Kurumumuzda özel ders sınıflarımız, öğrencilerin dikkatinin dağılmaması için mimarlar tarafından dikkatlice hazırlanmıştır. Öğrenci konsantrasyonunu üst seviyede tutmak için sıcak havalarda klima ile serinletilmektedir. Özel ders sınıflarımızda 1 masa ve küçük bir tahta bulunmaktadır. Bu sınıflarda en fazla 2 öğrenci ve 1 öğretmen bulunabilmektedir. Öğrenciler 1’e 1 özel ders alabileceği gibi, 2 öğrenci birlikte özel ders alabilir. Buda sizin ders saati ücretini paylaşabilmenize olanak verir. Burada dikkat edilmesi gereken, birlikte özel ders alacak öğrencilerin seviyelerinde belirgin bir fark olmaması. Bu gibi durumda öğrencilerin tek başlarına özel ders almaları daha verimli olacaktır. Sevgili öğrenciler özel ders alacağınız öğretmeninizin size ne kadar faydalı olduğunu velilerinizle ve bizlerle paylaşınız. Sizlere en iyi öğretmenlerle hizmet etmek istiyoruz. Özel ders gibi pahalı bir eğitimin karşılığını fazlasıyla almanız gerekir. Verim almadığınız, anlamadığınız öğretmenden ders almamaya özen gösteriniz. Size en fazla verim sağlayan, güzel ders anlatan öğretmenleri belirleyiniz. Mert Eğitim Merkezimiz de en iyi öğretmenlerle çalışmaya özen göstermektedir. Öğrenci yorumları bizim için çok değerlidir. Derslerin verimli geçip geçmediğini bizlere bildiriniz. Değişik öğretmenlerimizden ders alarak sizler için en iyi verim sağlayan öğretmenlerimizle yola devam edebilirsiniz.