MATEMATİK ETÜDÜ

Matematik etüdüne kayıt olmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Matematik Etüdü

Matematik etüdünde öğrenciler kendi testlerini getirerek istedikleri tüm matematik konularından sorular çözmektedir. Çözemediği sorularda tüm öğrenciler matematik öğretmenine sorarak takıldığı yerleri anında görebilecektir. Matematik etüdü ile öğrenciler matematik dersini sevecek ve yapamadıkları soru olmadığını öğrenecektir. Dileyen öğrenciler eksiklik hissettikleri konuları belirleyerek özel matematik dersi takviyesi ile eksiklerini giderebilir.

ORTAOKUL MATEMATİK ETÜDÜ

Ortaokul Matematik Etüdüne Katılabilecekler

Ortaokul öğrencileri, LGS öğrencileri

Ortaokul Matematik Etüt Gün ve Saatleri

Her Cumartesi 15:00-17:00 arası yapılmaktadır.

LİSE MATEMATİK ETÜDÜ

Lise Matematik Etüdüne Katılabilecekler

Lise öğrencileri, lise mezunu öğrenciler ve DGS öğrencileri

Lise Matematik Etüt Gün ve Saatleri

Her Cumartesi 15:00-17:00 arası yapılmaktadır.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Matematik Etüdü

Matematik etüdü öğrencilerin matematik sorularını çözerek çözemedikleri soruları uzman matematik öğretmenlerine sorabilecekleri sistematik düzendir. Öğrenciler sorularını önceden hazırlayarak matematik öğretmenlerine yapamadıkları soruları sorabilir. Matematik etüdünde amaç öğrencilerin matematikte takıldığı yerleri tespit etmelerini ve çözemedikleri matematik sorularının nasıl çözülebileceğini öğrenmelerini sağlamaktır.

Matematik etüdü öğrencilerin matematik soruları çözebilecekleri ortamın sağlanması adına son derece faydalıdır. Öğrenciler matematik etüdünde çözemedikleri matematik sorularını sorabilme imkanına sahip olmaktadır. Öğrenciler matematik soruları çözerek anında öğretmenlerine sorabilmekte, 2 saat boyunca bol soru çözümü yapabilecekleri bir ortama kavuşmaktadır.

Matematik etüdü ile öğrencilerin matematik dersini sevmeleri, ailelerinden matematik desteği alamayan öğrencilere profesyonel bir alanda matematik desteğinin sağlanması için uygun ortam oluşmaktadır. Öğrenciler çözemedikleri sorular için matematik etüdünde en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmeninden destek alır.

Matematik Soru Çözümü

Matematik soru çözümü etütleri öğrencilerin çözemedikleri matematik sorularını deneyimli matematik öğretmeninden öğrenebilmesi için yapılmaktadır. Matematik etüdü ile öğrencilerin bir araya gelerek matematik soruları çözmeleri sağlanmaktadır. Matematik sorularında takılan öğrenciler matematik soru çözümü etütlerinde öğretmenlerine yapamadıkları soruları sorabilir.

Matematik soru çözümü etüdü öğrencilerin yapamadıkları soru tarzlarını belirlemeleri adına son derece faydalı bir süreçtir. Öğrenci 2 saat boyunca soru çözümü gerçekleştirerek yapamadığı anda öğretmenine matematik etüdünde sorabilir. Hep aynı tarz problemlerde takılan öğrenci matematik özel ders randevusu alarak eksiklerini giderebilir. Matematik soru çözümü etütlerinde öğrencilere soru çözüm yöntemi anlatılmakta, konu anlatımı için özel ders alınması gerekmektedir.

Matematik soru çözümü öğrencilerin eksiklerini belirlemek ve gidermek adına son derece önemlidir. Öğrenciler birlikte matematik soruları çözmekte çözemediklerini öğretmenlerine sorabilmekte, öğretmen devamlı olarak öğrencilerin soruları çözebilmesine yardımcı olmaktadır. Deneyimli matematik öğretmeninden destek almak öğrencilere sunulan güzel bir imkandır. Bu imkana katılmak için matematik etüdüne kayıt olabilirsiniz.

Matematik Soru Çözümü Etüdü

Matematik soru çözümü etüdü öğrencilerin matematik soru çözerken yanlarında matematik öğretmeninin bulunduğu her an soru sorabilecekleri platformdur. Öğrenciler yüzlerce soru çözebilir öğretmenlerine sorarak takıldıkları yerlerde yardım alabilir. Öğrencilerin takıldığı konuları belirlemesinde matematik soru çözümü etütlerinin faydası büyüktür.

Matematik soru çözümü etüdü öğrencilerin matematik sorusu çözerken destek alabilecekleri bir öğretmenin bulunduğu etütlerdir. Matematik alanında uzman öğretmen tarafından soru çözüm yöntemleri öğrencilere birebir verilmektedir. Öğrenciler hem matematik soruları çözmekte hem de yapamadıklarını her hafta etütte sorabilmektedir.

Matematik soru çözümü etüdü ile matematik soru çözme alışkanlığı kazanılmasını sağlayabilirsiniz. Matematik sorularının zor olduğu düşünülür fakat çözemediğiniz soruların birikmesi size bunu düşündürür. Matematik etütleri sayesinde çözemediğiniz soruları sorabileceğiniz bir ortama katılmış olursunuz. Çözemediğiniz sorular için öğretmeninizden bir yöntem öğrenebilir benzer sorularda aynı yöntemi uygulayabilirsiniz.

Ortaokul Matematik Etüdü

Ortaokul matematik etüdü eğitimleri en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmeni gözetiminde gerçekleşir. Matematik etüdüne kayıtlı tüm ortaokul öğrencileri matematik etüdüne katıldıklarında 2 saat boyunca soru çözerek çözemedikleri soruları matematik öğretmenine sorabilir. Öğretmen matematik etüdünde öğrencilerin çözemedikleri soruları öğrencilere birebir olarak anlatır.

Ortaokul matematik etüdü öğrencilerin çözemedikleri soruları sorabilecekleri mükemmel bir paylaşım alanıdır. Öğrenciler etüt grubuyla birlikte hareket ederek birbirleriyle de paylaşımda bulunabilir. Soru çözümü için oluşturulmuş etüt ortamında soru çözmek eğlenceli bir hal alır.

Ortaokul matematik etüdü matematik sorularında zorluk çeken öğrenciler için güzel bir ortam oluşturulmuş olması açısından değerlidir. Aynı zamanda LGS sınavına hazırlık yapan öğrencilerin de soru çözümü yaparak çözemedikleri soruları sorabilmeleri açısından da önemlidir.

5.Sınıf Matematik Etüdü

5.Sınıf matematik etüdü, öğrencilerin matematik sorularını çözebilmeleri için faydalı bir aktiviteyi içerir. Öğrenciler soru çözüm ortamında diğer öğrencilerle birlikte sorularını çözerek çözemedikleri soruları sorabilir. Deneyimli matematik öğretmeni öğrencilerin soru çözümlerinde yaşadıkları zorluklarda müdahalede bulunur.

5.Sınıf matematik etüdü ile öğrencilerin korkulu rüyası olan matematik artık bir sorun olmaktan kalkmaktadır. Öğrenciler matematik sorularında zorluk çektikçe öğretmenlerinden destek alabilir. Aynı zamanda öğrencinin zorluk çektiği konuları belirlemesi açısından matematik etüdü son derece önemlidir. Matematik etüdü sonrasında özel ders alarak eksik olunan konular giderilebilir.

5.Sınıf matematik etüdü ile öğrencilerin çözemedikleri matematik sorularında başarıya ulaşması sağlanır. Deneyimli matematik öğretmeni öğrencilerin matematik sorularında karşılaştığı zorlukları aşmalarında kilit rol oynar. Öğrenciler çözemedikleri soruları öğrendikçe eksiklerini gidermiş olur.

6.Sınıf Matematik Etüdü

6.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin matematik soruları çözebileceği ve çözemedikleri soruları sorabileceği bir ortamdır. Bu ortam matematik öğretmeni tarafından yürütülen 2 saat boyunca soru çözümü yapılan bir ortamdır. Öğrenciler matematik sorularını çözerken yardıma ihtiyaç duyabilir, anlamadıkları yerleri sormak isteyebilir, bu gibi durumlarda matematik öğretmeninden yardım alabilir.

6.Sınıf matematik etüdü öğrenciler için son derece faydalı olmakta, 5.sınıftan sonra matematik dersleri zorlaşmakta bu süreçte destek alabilen öğrencilerin işleri kolaylaşmaktadır. Matematik etüdü ile matematik derslerinin bir sorun olması ortadan kalkar. Öğrenciler en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmeninden çözemedikleri sorular için yardım isteyebilir.

6.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin soru çözme alışkanlığı kazanması ve matematikte başarılı sonuçlar alınması açısından önemlidir. Ülkemizde gerçekleştirilen lise giriş sınavlarında yaptığınız 1 doğru sorunun bile binlerce kişinin önüne geçmenizi sağladığı bir gerçektir. Matematik etüdünde de öğrencilerin maksimum doğru cevap elde etmeleri hedeflenmektedir.

7.Sınıf Matematik Etüdü

7.Sınıf matematik etüdü ile LGS ye 1 sene kalmış öğrencilerin matematik soruları çözmeleri sağlanır. Öğrenciler soru çözen öğrencilerle aynı ortama girdiğinde soru çözmenin keyfini yaşamayı öğrenir. Aynı zamanda devamlı olarak çözemedikleri soruları sorabilecekleri bir matematik öğretmeninin olduğunu bilmeleri öğrencileri rahatlatır.

7.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin matematik soru çözeme alışkanlığı kazanmaları adına son derece önemlidir. Öğrenciler bol soru çözümü yaparak çözemediklerini öğretmenine sorabilmekte, öğretmen kısa kısa öğrencilere konuları öğretmektedir. Genel bir eksiği olan öğrenci özel ders ile bu eksiğini hemen giderebilmektedir.

7.Sınıf matematik etüdü ile öğrencilerin matematik sorunlarının kalmaması hedeflenmektedir. Öğrencilerin matematik etüdünde matematik sorularını matematik öğretmenine sormaları öğrencileri hızlandırır. Eksiklerini, hatalarını fark eden öğrenciler zamanla hatasız hale gelir. LGS sınavına kadar da matematik dersinden kusursuz hale gelmek ancak matematik eğitimleri ile mümkündür.

8.Sınıf Matematik Etüdü

8.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu etütlerdendir. Öğrenciler matematik soru çözümü gerçekleştirebilecekleri ve aynı zamanda çözemedikleri soruları anında sorabilecekleri bir ortama sahip olarak LGS sınavına hazırlık aşamasında büyük destek alırlar. Öğrencilerin LGS sınavında iyi sonuçlar almasında etütlerin faydası çok önemlidir.

8.Sınıf matematik etüdü en önemli sınavlardan biri olan LGS hazırlık aşamasında öğrencilerin kurtarıcısı olmaktadır. Aileler LGS sınavına hazırlık yapan öğrencilerin derslerine destek konusunda zorluk çekmektedir. Matematik etüdü ile bu zorlukların başı olan matematik problemini ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz.

8.Sınıf matematik etüdü ile öğrenciler matematik sorularını rahatlıkla çözebilecek, takıldıkları anda öğretmenlerine sorarak nasıl düşünmeleri gerektiklerini öğreneceklerdir. Öğrencilerin basit hatalardan dolayı düşük öğrencilerin girebildiği liselere girmelerini istemeyiz. Matematik etüdü ile bu sorunun önüne geçmek mümkündür.

Lise Matematik Etüdü

Lise matematik etüdü tüm lise öğrencilerinin katılabileceği, matematik sorusu çözmeyen öğrencilerin matematik sorularını çözmeye çalışarak öğretmenlerine sorabilecekleri bir ortam oluşturmak adına önemlidir. Bunun yanında iyi hedefleri olan öğrenciler matematik etüdüne katılarak sınava en iyi şekilde hazırlık gerçekleştirerek yapamadıkları matematik sorularını öğretmenlerine sorabilir.

Lise matematik etüdü bizim lugatımızda küçük özel dersler olarak anılmaktadır. Öğrenci zorluk çektiğinde eksik olduğu konu gün yüzüne çıkar. Bu durumda hemen öğretmenden destek alınmış olur ve öğretmen öğrencinin eksik olduğu konuyu hemen orada toparlar. Yanlış bildiklerini düzeltmenin yanında konuyu hızlıca öğrenciye aktarır.

Lise matematik etüdü aynı zamanda lise seviyesinde matematik eğitimi almış olan ve gireceği sınavda lise seviyesinde matematik olan öğrenciler de lise matematik etüdüne katılabilir. Örneğin DGS sınavına görecek öğrenciler lise matematik etüdüne fark olmaksızın katılabilir. Matematik öğretmenleri en az 10 yıl deneyimli tüm öğrencilere yetebilecek nitelikte, profesyonel öğretmenlerdir.

9.Sınıf Matematik Etüdü

9.Sınıf matematik etüdü genellikle öğrencilerin liseye yeni başlamalarından dolayı matematik derslerinde zorluk çekmeleri sonucunda gerekli duydukları eğitimlerdendir. Öğrenciler matematik etütlerinde ders çalışabilir, soru çözümleri yapabilir ve öğretmenleri devamlı etütte bulunur, takıldığı yerleri sorabilir.

9.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin matematik soru çözümleri gerçekleştirerek soru sormak istedikleri anda imkanlarının olduğu eğitim alanıdır. Tüm 9.sınıf öğrencileri matematik etüdüne katılabilir, öğretmenlerinden istedikleri matematik sorusunda yardım alabilir.

9.Sınıf matematik etüdü eğitimi ile çözemediğiniz matematik soruları tarihe karışacak. Matematik etüdünde soru çözerek çözemediğiniz tüm soruları öğretmenlerinize sorabilirsiniz. Matematik öğretmeni size nerede hata yaptığınızı gösterecek veya nasıl yapılması gerektiğini anlatacaktır. Bu şekilde her soruda gelişerek ilerleme kaydedeceksiniz.

10.Sınıf matematik etüdü

10.Sınıf matematik etüdü eğitimi Mert Eğitim Merkezi sınıfında Küçükyalı’da gerçekleşmektedir. Öğrenciler lise matematik grubu olarak etüt eğitimine katılarak soru çözümü gerçekleştirir. Öğrenciler yapamadıkları veya takıldıkları soruları öğretmenlerine sorabilme ayrıcalığına sahiptir. Sınıfta görevli matematik öğretmeni öğrencilerin sorularını ve takıldığı yerleri aşmalarını sağlar.

10.Sınıf matematik etüdü olarak öğrencilerin kişisel başarılarının ön plana çıkması için soru çözümlerinde takıldıklarında sorabilecekleri bir öğretmen bulundurmaktayız. Öğrencilerin başında bulunan matematik öğretmeni öğrencilerden gelebilecek tüm soruları tatmin edici cevaplandırma konusunda uzmandır.

10.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin istedikleri konudan soru çözebilecekleri bir ortam yaratılması adına önemlidir. Deneyimli matematik öğretmeni öğrencilerin soru çözemedikleri yerde devreye girerek soruyu nasıl çözebileceklerini öğretmektedir. Bu şekilde ilerleme kaydeden öğrenciler soru çözdükçe bir üst seviyeye atlayarak sınava en iyi şekilde hazırlanmış olmaktadır.

11.Sınıf Matematik Etüdü

11.Sınıf matematik etüdü üniversite sınavına hazırlık ve okul dersi açısından oldukça önem arz eden bir eğitimdir. Öğrenciler matematik soruları üzerinde yoğunlaşmakta, çözemedikleri soruları matematik öğretmenine sorabilmektedir. Bu sayede kademe kademe gelişen öğrenci YKS sınavına da kusursuz bir şekilde hazırlık sağlamış olur.

11.Sınıf matematik etüdü ile yalnızca matematik ve geometri dersleri üzerinde hakimiyet kurulabilir. Öğrenciler devamlı sorular çözerek öğretmenlerinden takıldıkları yerlerde destek alabilmektedir. Zaman içerisinde öğrencilerin sorularda takıldıkları yerler azalmaktadır. Öğrenciler üniversite sınavına yönelik matematik dersinde başarılı bir çalışmayı matematik etüdünde gerçekleştirebilir.

11.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin matematik soruları çözmelerini ve çözemedikleri soruları sorabilmelerini sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir sınıftır. Öğrenciler çözemedikleri sorular için deneyimli matematik öğretmeninden destek alabilir. Deneyim sahibi öğretmenler öğrencilerin takıldığı tüm soruları öğrencilere anlatarak bir daha aynı soru geldiğinde yanlış yapmamasına yönelik kısa anlatımlar yapar.

12.Sınıf Matematik Etüdü

12.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin üniversite giriş sınavına hazırlandıkları safhada matematik desteği almak istemeleri sonucunda oluşturulan programdır. Öğrenciler yüzlerce soru çözmekte ve hatalarını sorabilecekleri bir kimseye ihtiyaç duymaktadır. Öğrencilerin bu ihtiyacını gidermek amacıyla eğitim birimimiz matematik etüdü tahayyül etmiştir. Tüm öğrenciler bu etüde katılabilmektedir.

12.Sınıf matematik etüdü öğrencilerin en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmeninden destek alabilecekleri eğitim alanıdır. Öğrenciler bu eğitim alanında soru çözümü gerçekleştirmekte, çözemedikleri tüm soruları öğretmenine sorabilmektedir. Öğretmen öğrencinin nerelerde hata yaptığını belirledikten sonra öğrencinin eğilmesi gereken konuları belirtmektedir.

12.Sınıf matematik etüdü ile üniversite hazırlığı aşamasında olan öğrencilerin çözemedikleri matematik sorularını sorabilecekleri bir ortam sağlanır. Bunun yanında matematik soruları çözebilecekleri bir ortam olan matematik etüdünde soru çözümü yapmak zorunludur. Öğrenciler birbirleriyle etkileşerek soru çözümü eylemini zevkle gerçekleştirmektedir.