LİSE ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden lise özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Lise Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

Özel Ders Seçenekleri

Özel Ders Ücretleri

Özel ders ücretleri her yıl güncellenmekte olup her öğrencinin rahatlıkla özel ders alabileceği seviyede tutulmaktadır, özel ders bedelinin güncel durumunu öğrenmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Özel Ders Yeri

Mert Eğitim Merkezi prensiplerinde eve öğretmen göndermek gibi bir uygulama yoktur. Tüm özel dersler branş farketmeksizin Küçükyalı'da, Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır.

Özel Ders Öğretmenleri

Mert Eğitim Merkezi'nde her dersin öğretmeni en az 10 yıl deneyimli olmak şartıyla belirlenmektedir. Devlet okullarında ve özel okullarda görevli öğretmenler kendi alanlarında uzman oldukları ders için Mert Eğitim Merkezi'nin öğrencilerine birebir eğitim verir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Lise Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kadıköy Lise Özel Ders Kartal Lise Özel Ders Pendik Lise Özel Ders Maltepe Lise Özel Ders Küçükyalı Lise Özel Ders Bostancı Lise Özel Ders Erenköy Lise Özel Ders Göztepe Lise Özel Ders İçerenköy Lise Özel Ders Ataşehir Lise Özel Ders Cevizli Lise Özel Ders İdealtepe Lise Özel Ders Atalar Lise Özel Ders Suadiye Lise Özel Ders Şaşkınbakkal Lise Özel Ders Feneryolu Lise Özel Ders Fenerbahçe Lise Özel Ders Kozyatağı Lise Özel Ders Ümraniye Lise Özel Ders Altunizade Lise Özel Ders Koşuyolu Lise Özel Ders Bağdat Caddesi Lise Özel Ders Süreyyapaşa Lise Özel Ders Dragos Lise Özel Ders Dudullu Lise Özel Ders Sultanbeyli Lise Özel Ders Çekmeköy Lise Özel Ders Üsküdar Lise Özel Ders Selamiçeşme Lise Özel Ders Altıntepe Lise Özel Ders Caddebostan Lise Özel Ders Tuzla Lise Özel Ders Örnek Mahallesi Lise Özel Ders Girne Lise Özel Ders Başıbüyük Lise Özel Ders Gülsuyu Lise Özel Ders Esenkent Lise Özel Ders Feyzullah Lise Özel Ders Çınar Lise Özel Ders Fındıklı Lise Özel Ders Bağlarbaşı Lise Özel Ders Altayçeşme Lise Özel Ders Yalı Lise Özel Ders Adatepe Lise Özel Ders Aydınevler Lise Özel Ders Gülensu Lise Özel Ders Zümrütevler Lise Özel Ders Kızıltoprak Lise Özel Ders Ziverbey Lise Özel Ders Fikirtepe Lise Özel Ders Yenisahra Lise Özel Ders Libadiye Lise Özel Ders Hasanpaşa Lise Özel Ders Sahrayıcedit Lise Özel Ders Ferhatpaşa Lise Özel Ders Kayışdağı Lise Özel Ders Acıbadem Lise Özel Ders Uğurmumcu Lise Özel Ders Dumlupınar Lise Özel Ders Bakkalköy Lise Özel Ders Rahmanlar Lise Özel Ders