Mert Eğitim Merkezi

Tüm dersler için özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi'nde 1 ders ücreti 60 TL'dir.

Hemen arayıp özel ders gün ve saatinizi ayarlayabilirsiniz.

İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

mert-egitim-sinif

HİJYENİK

özel derslik

SESSİZ

özel ders

MODERN

ozel-ders-mert-egitim-grup

KAMERALI

Kartal'da Fizik Özel Ders Verenler

Kartal'da Fizik Özel Ders Verenler arayışınıza, Mert Eğitim Merkezi yılların verdiği deneyimle, işini bilen uzman öğretmenlerle, kurumumuzda öğrencilere hizmet etmektedir. Özel Dersler sadece kurumumuzun sınıflarında verilmekte olup, öğrencinin evine veya öğretmenin evine gidilmez. Öğrenci Öğretmenine haftanın 7 günü ulaşabilmektedir. Yapmanız gereken telefon açıp, Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarından istediğiniz saatte, günde özel ders randevusu almaktır. İsterseniz internet üzerinden online olarak bizlere mesaj bırakın, bizler size geri dönüş yapalım. Kurumumuzda kesinlikle deneyimli öğretmenler bulunmaktadır. Öğretmenler 10 ile 30 yıl arasında deneyime sahiptir. Her branştan öğretmenleri bünyesinde barındıran, 12 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe Mert Etüt olarak faaliyet gösteren kurumumuz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel kurslar listesinde yer almaktadır. Çevremizde çok saygın bir kurum olarak bilinmekteyiz. Öğrenciyi ve velisini mutlu edebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Özel ders ücretlerimiz çok uygundur. Bizlerden belirli sayıda özel ders almak zorunda değilsiniz. Herhangi bir anlaşma imzalamak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Hatta 2 öğrenci anlaşarak birlikte özel ders alarak ücreti ortak ödeyebilirsiniz.

Kartal'da Fizik Özel Ders Verenler Mert Eğitim Merkezimizde her daim bulunmakta ve öğrencileri sınavlara hazırlamaktadır. Düzenli alınan fizik özel dersler sayesinde öğrenci fen bilimleri testlerinden oldukça başarılı olmaktadır. Kurumumuzda Fizik, Geometri, Matematik ve Kimya gibi sayısal ders öğretmenleri her zaman bulunmaktadır. Öğretmenler sadece kurumumuz özel ders sınıflarında ders vermekte olup, öğrencinin evine öğretmen gönderilmemektedir. Öğrencinin farklı zamanlarda farklı derslerden özel ders gereksinimi olabilir. Her seferinde yeni bir öğretmen arayışında bulunmak, oldukça zor ve sizlerin değerli zamanlarını kaybetmesine neden olabilir. Eviniz her zaman özel ders almaya müsait olmayabilir. Bu gibi problemlerle neden uğraşıyorsunuz ki; Sizlere daha uygun ücretlerle özel ders veren, her dersin öğretmenin bulunduğu, öğretmenleri çok deneyimli, Modern dizayn edilmiş özel ders sınıfları bulunan, Mili Eğitim’e bağlı bir kurum elinizin altında. İnanın burası sizler için bulunmaz bir nimettir. 10 yılı aşkın süredir Etüt Merkezi olarak görev yapmıştır. Dershanelerden Etüt Merkezine dönmüş kurumlardan değildir. Yıllarca öğrencilerle birebir ilgilenilmiştir. Öğrencilerin başarısında çözüm ortağı olmuştur. Üniversiteye hazırlanan öğrenciler kurumumuzdan yıllarca faydalanmışlardır. İlkokul birinci sınıftan itibaren lise son sınıfa kadar bizlerden özel ders alan öğrencilerimiz oldukça fazladır. Bizler için en önemlisi, sizin ve öğrencilerin güvenini kazanmaktır. Kurumumuz hakkında en ufak bir şikayet söz konusu değildir. Eğitimi para kazanma amacı olarak görmüyoruz. Bizim en büyük mutluluğumuz; öğrencinin başarısının artmasıdır.

Kartal'da Fizik Özel Ders Verenler arasında kurumumuz çok seçkin bir pozisyona sahiptir.
Mert Eğitim Merkezinden özel ders almanın sizlere faydaları şunlardır:
1-) Öğrenci, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden ders alabilmektedir.
2-) Tüm öğretmenlerimiz branş öğretmenleri olup yıllarca eğitim sektöründe öğretmenlik yapmaktadır.
3-) Haftanın 7 günü, Cumartesi ve Pazar dahil bizlerden özel ders alabilirsiniz.
4-) Her branştan öğretmen Mert Eğitim Merkezi’nin bünyesinde bulundurmaktadır.
5-) Öğrenciler 50 veya 25 adet özel ders paketi alarak istediği dersten, istediği zamanda, istediği öğretmenden, istediği günde özel ders alma hakkına sahiptir.
6-) Mert Eğitim Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı yasal bir kurumdur.
7-) Mert Eğitimin bütün sınıfları Klimalı, projeksiyonlu, 48 adet kameralı, yangın merdivenli, sağlık kurumundan onay alınmış tuvaletleri tertemiz, merkezi konumda mükemmel bir kurumdur.
😎 İki öğrenci aynı anda özel ders alarak özel ders ücretini paylaşabilirler.