ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

DERS SÜRESİ VE ÜCRETİ

1 Ders 40 dakika sürmektedir. 1 Ders bedeli 60 TL'dir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Bostancı'da Matematik Özel Ders Verenler

Bostancı'da matematik özel ders verenler yüzlerle ifade edilir. Bu özel ders verenler internet sitelerine üye olarak öğrencilerin veya velilerin aramasını beklerler. Sitelerden bulunan öğretmenlerin büyük çoğunluğu branş öğretmeni olmadığı gibi farklı bölümlerden mezun, matematiği bildiğini iddia eden deneyimsiz kişilerdir. Oysa matematik gibi bir dersi, işinde uzman, yıllarını öğretmenlik öğretmenliği mesleğine adamış, öğrenci psikolojisinden anlayan hocalar tarafından vermek gerekir. Matematiği bilmek yetmez. Öğrenciye bildiğini en iyi şekilde aktarmakta bir sanattır. Öğrencinin sıkılmadan ders dinlemesi gerekir. Bu konuda Yıllardır Hizmet veren Mert Eğitim Merkezimiz ’de yalnızca matematik değil, bütün branşlardan öğretmenlerle özel ders ve kurs hizmeti vermekteyiz. Özel derslerin verildiği sınıflar birebir eğitime uygun olarak dizayn edilmiştir. Öğrenciye verdiğimiz değer, onlara verdiğimiz hizmetin kalitesiyle doğru orantılıdır. En iyi öğretmenlerle özel dersler vermekteyiz. Ortalama 10-15 yıl deneyimli öğretmenler kurumumuzda bulunmaktadır. Her dersin öğretmeni kendi dersini verir. Fizik öğretmenine Matematik veya Kimya öğretmenine Fizik dersi verdirmeyiz. Yüzlerce lira para ödediğiniz özel derslerden verim almanız gerekir. Çalışıp didinerek biriktirdiğiniz, çocuğunuzun eğitimi için harcadığınız paralarınızın boşuna gitmemesi gerekir. Her bir liranın karşılığını fazlasıyla almanız gerekir.

Bostancı'da matematik özel ders verenler bireysel öğretmenler olabileceği gibi, kurumsal firmalarda olabilir. Öğrencilere öğretmen seçerken daha çok kurumsal firmaları tercih etmenizi öneririz. Kurumsal Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim ve öğretim merkezlerinde deneyimli öğretmenler daha yoğunlukta bulunur. Merdiven altı tabir edilen, sırf para kazanmak için özel ders vermeye çalışan yerlerde ciddiyet aramak doğru değildir. Buralarda 1 veya 2 öğretmen bulunur ve bu öğretmen bütün dersleri vermeye çalışır. Bu gibi şikayetlerle kurumumuza gelip ders alan yüzlerce öğrenci bulunmaktadır. Kurumumuza gelip özel ders alan öğrencilerin tamamı çok memnun kalmıştır. Çünkü bizler işimizi ciddiye alıyoruz. Sadece öğrenciyi değil, velisi de mutlu etmek zorundayız. Veli para harcıyor. Çocuğundan başarı bekliyor. Bizler öğrenciyi bulunduğu noktadan ileriye taşıdığımız zaman velisi bunu farkına varıyor. Çocuğunun sınavlarda başarı grafiğinin yükseldiğini görüyor. Bu da öğrenci velisini mutlu ediyor. Kurumumuza olan güveni artıyor. Robert Bosch’un meşhur bir sözü vardır “İnsanların Güvenini Kaybetmektense Para Kaybetmeyi tercih ederim” Mert Eğitim Merkezinde ana hedefimiz öğrencinin ve Ailesinin güvenini kazanmaktır. Para her zaman ikinci planda bulunmaktadır. Mert Eğitim Merkezinde 12 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Öğrencilerin eğitim eksikliklerini gideriyoruz. İnanılma sıcak bir ortamımız var.

Bostancı'da matematik özel ders verenler arasında saygın bir kurum olarak biliniriz. 12 yılı aşkın bir süre, Etüt Merkezi olarak, eğitime katkıda bulunduk. Anadolu yakasının her ilçesinden öğrenciler gelip bizlerden Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, İngilizce, Coğrafya, Edebiyat, Dil ve Anlatım, Tarih ve Fen Bilimlerinden Özel Ders alabilmektedir. Kurumumuzdaki her dersin branş öğretmeni farklıdır. En az 5 yıl deneyimli olmakla beraber ortalama 15-20 yıl deneyimli öğretmenlerle özel dersler verilmektedir. Öğrenciler veya yeni mezun deneyimsiz öğretmenler kurumumuzda bulunmazlar. Bizleri tanımak için mutlaka kurumumuzu ziyaret ediniz. Öğretmenlerimizden deneme dersleri alınız. İnanıyoruz ki; bizlerden çok memnun kalacaksınız. Sınıflarımız mükemmel dizayn edilmiştir. Öğrenciyi en iyi şekilde yetiştirecek eğitim ve öğretim programları uygulanır. Bütün özel dersler kurumumuzda hazırladığımız modern birebir sınıflarımızda verilir. Öğrencinin evine öğretmen göndermeyiz. Telefon ile randevu almanız ve zamanında derslere gelmeniz gerekir. Sizlere Eğitim ve öğretim hizmeti veren kurumumuz Maltepe ilçesinde Küçükyalı’da bulunmaktadır. Bostancı’ya oldukça yakındır. Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir ilçelerinin kesişim noktasında olmasından dolayı, öğrenciler ulaşım sorunu yaşamamaktadır. Kurumumuz merkezi bir konuma sahiptir. Minibüs caddesi üzerindedir. İletişim bilgilerindeki konumu tam olarak doğru işaretlenmiştir. Belediye veya Halk Otobüsünü, Metroyu, Vapuru veya Deniz Otobüsünü kullanarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bostancıya sadece 800 metre uzaktayız.