5.SINIF GEOMETRİ ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden Geometri özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Mert Eğitim Merkezi'nde geometri özel ders eğitimi veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli geometri branş öğretmenleridir. Öğrencilerin başarılı olmaları için geometriden düzenli olarak eksiklerini gidermeleri gerekmektedir. Zorluk çektikleri konularda özel ders alabilecek olan öğrenciler aynı zamanda özel ders gün ve saatlerini sabitleyebilir. İstedikleri gün ve saate, istedikleri yoğunlukta özel derslerini sabitleyerek her hafta aynı gün ve saatte özel derslerini alabilir. Düzenli ders çalışan öğrenciler sınav notlarında olmasını istedikleri yükselmeyi garantilemiş olur.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

5.sınıf geometri özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrencilerin geometri konularında eksiklerinin giderildiği dersler aynı zamanda geometri sınavlarından önce sınava hazırlık olarak ta yapılabilmektedir.

5.sınıf geometri özel ders almak isteyen öğrenciler için arayarak randevu oluşturmanız yeterlidir. Hangi gün ve saatte kaç ders almak istediğinizi belirtmeniz randevunuzun oluşturulması için gereklidir. İstediğiniz gün ve saat için istediğiniz yoğunlukta geometri özel ders alabilirsiniz.

5.sınıf geometri özel ders sınıfları son derece hijyenik, ses yalıtımlı, kameralarla izlenen, gerekli tüm araç gereçlere sahip özel olarak dizayn edilmiş sınıflardır. Özel ders grupları için oluşturulmuş sınıflarda ekstra olarak klima ve projeksiyon vardır. Öğrencilerin derslerden aldıkları verim ve güvenliğin ön planda olduğu Mert Eğitim Merkezi modern bir eğitim sistemine sahiptir.

5.sınıf geometri özel ders eğitimleri ile öğrenciler Anadolu Liselerine Giriş Sınavlarında çıkabilecek geometri sorularına yönelik te çalışmaktadır. Öğrencilerin geometri sorularını doğru olarak çözmesi diğer öğrencilerin önüne geçmeleri için oldukça önemlidir. Yüksek puanlar elde etmek için geometri soruları da diğer sorular gibi doğru olarak çözülmelidir.

5.sınıf geometri özel ders eğitimleri birebir veya 2 öğrenci birlikte alınabilir. Öğrencilerin aynı seviyede olması özel ders alırken önemlidir. Öğrencilerin özel derslerden alacakları verim ve ilerleme hızı öğrencilerin aynı seviyede olmasına bağlıdır. Öğrenciler sınavlardan önce 2 kişi olarak özel ders alabilir, sınava en iyi şekilde hazırlanabilir.