12.SINIF GEOMETRİ ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden geometri özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

12.Sınıf Geometri Özel Ders

12.sınıf geometri özel ders eğitimlerinde önceliği okul sınavları ve sonrasında ise önem sırasını üniversite giriş sınavları almaktadır. Öğrenciler okul sınavlarından önce yoğun şekilde geometri dersi alarak sınavlardan alacakları notları yükseltme imkanına erişebilir. Öğrencilerin çalışmayı son ana bırakmaması geometri sınavları için oldukça önemlidir.

12.sınıf geometri özel ders almak isteyen öğrenciler en azından 2 hafta önceden güzel bir özel ders programı oluşturarak randevularını alabilir. Belirledikleri gün ve saatlerde belirledikleri yoğunlukta birebir veya iki kişi olarak geometri özel ders eğitimine girebilir. Öğrencilerin sınavlardan başarılı olması yalnızca sınavdan önce 1 ders geometri özel ders almalarıyla mümkün değildir.

12.sınıf geometri özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli lise geometri öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrencilerin geometri özel derslerinden alacakları verimin ön planda tutulduğu Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri eğitim ve öğretim alanında hizmet vermektedir.

12.sınıf geometri özel ders sınıfları son derece hijyenik, ses yalıtımlı, kameralı ve tüm teçhizata sahip özel sınıflardır. Öğrenciler gönül rahatlığı içerisinde birebir geometri dersi alabilir. Öğrenciler geometri de kendilerini eksik hissediyorsa ve devamlı bir desteğe ihtiyaçları varsa derslerini belirli gün ve saatler için sabitleyebilir. Geometri özel dersler de tüm diğer özel dersler gibi öğrenciye bağlı olarak oluşturulan programlar eşliğinde yapılmaktadır.

12.sınıf geometri özel ders eğitimleri sınavlardan önce yüksek not alabilmek için alınabileceği gibi öğrencilerinin geleceklerinin belirlendiği sınavlara yönelik te yapılabilmektedir. Öğrencilerin diğer derslerde olduğu gibi geometri derslerinin sorularını da doğru çözmeleri yüksek puan elde etmelerini sağlamaktadır.