MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Matematik Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Öğretmenler

Özel Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle birebir olarak yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

1 ders 40 dakika sürer. Ders ücret bilgisini linkte bulabilirsiniz.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Matematik Özel Ders Ücretleri

Matematik özel ders ücretleri birebir olarak alınan matematik dersleri için ödenen ücretlere denir. Öğrencilerin birebir olarak öğretmenden veya bir kurumdan özel ders aldıklarında, aldıkları eğitim hizmeti için bir bedel ödenir. Bu bedel günümüzde öğretmenlerin değerlendirmelerine göre farklılık gösterir. Matematik öğretmenleri için 2018-2019 eğitim öğretim özel ders bedeli değerlendirildiğinde genel olarak talep edilen meblağ şöyle değişiklik göstermektedir.

90 dakikalık dersin bedeli 150 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Bunu öğretmenler genellikle seans olarak adlandırmaktadır. Bunun haricinde 60 dakika için 100 TL ile 200 TL arasında fiyatlandırma da yapılabilmektedir. Öğretmenler birebir olarak özel ders verdiklerinde yola verdikleri ücretleri ve kaybettikleri zamanı da telafi edecek ücretleri de hesaba katmakta, yüksek fiyatlar ortaya koymaktadır. Bu sebeple matematik özel ders ücretleri aileler için pek te cazip olmayan lüks eğitim hizmetidir.

Genel olarak piyasa şartlarında öğretmenlerin belirlediği fiyat aralığı şu şekildedir.

  • 60 dakika için 100 TL - 200 TL arası
  • 90 dakika için 150 TL - 250 TL arası
  • 120 dakika için 200 TL - 400 TL arası

Bu fiyatların çok daha aşağısında özel ders bedeline Mert Eğitim Merkezi'nden en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz. Yalnızca matematik özel ders değil diğer tüm derslerden de deneyimli öğretmenlerinden destek alabilme imkanına Mert Eğitim'le sahipsiniz.

MERT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL DERS ÜCRETLERİ

Mert Eğitim Merkezi'nde 1 Ders 40 Dakika'dır. Eğitim bedeli 2019 - 2020 eğitim öğretim yılı için web sitemizin ÖZEL DERS bölümünden incelebilir. Her ders en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. 

Alınabilecek dersler

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe

Matematik özel ders ücretleri Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdikleri özel dersler için ödenen ücretlerdir. Özel ders ücretlerinin düşük olması tüm gelir seviyesine sahip ailelerin özel ders alabilmelerine olanak sağlamak içindir. Özel dersin çok pahalı bir hizmet olmasına karşın Mert Eğitim Merkezi olarak hem deneyimli öğretmenlerle anlaşmaktayız hem de uygun bedellere özel ders vermekteyiz. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden bu fiyata özel ders alabilmenin imkanı bulunmamaktadır. Mert Eğitim, öğrenci sirkülasyonu sayesinde öğretmenleriyle anlaşabilmekte, tüm aileler de özel ders hizmetinden uygun bedele yararlanabilmektedir.

Matematik özel ders ücretleri olarak minimum bedelleri uygulayan eğitim kurumlarının öncülüğünü yapan Mert Eğitim Merkezi’nde diğer kurumlara nazaran çok büyük bir fark bulunmaktadır. Bu fark öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri olmasıdır. Mert Eğitim Merkezi’nde ders veren öğretmenler okullarda görevli branş öğretmenleridir. Her öğretmen uzmanı olduğu branşta derse girer.

Matematik özel ders ücretleri kapsamında verilen dersler öğrencilerin eksiklerini gidermek, yaklaşan sınavlara hazırlanmak adına olmaktadır. İster okul sınavları, ister lise giriş veya üniversite giriş sınavları olsun her öğrenci birebir matematik dersi alarak hedefine bir adım daha yaklaşabilir. Deneyimli öğretmenlerden özel ders almak öğrencilerin derse olan sevgisini ve motivasyonunu artırmaktadır. Bu sayede öğrenciler hem dersi sevmekte hem de başarıyı yakalamaktadır.

Matematik özel ders ücretleri olarak son derece uygun bedellere özel ders alabileceğiniz en kaliteli kurumlardan birisi Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi’nde öğretmenler hem 10 yılı aşkın süredir deneyimli hem de her branştan öğretmen bulunmaktadır. Öğrenciler ihtiyaçları olan dersin uzmanından özel ders alarak kısa sürede eksiklerini giderebilir. Bu sayede öğrenciler kısa sürede derslerindeki eksikleri giderir. Yeni konulara çok daha hızlı adapte olur, başarıyı yakalama süresi de o denli kısalır.

Matematik özel ders ücretleri 2 öğrenci birlikte özel ders aldığında yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Özel ders bedeli minimumda tutulan Mert Eğitim Merkezi’nde iki öğrenci birlikte özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Aynı zamanda toplu ders paketlerini tercih ederek özel ders birim fiyatını ekstra olarak minimuma indirebilirsiniz. Bu paketleri de 2 öğrenci olarak alabilir, yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Birlikte özel ders alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli kıstas öğrencilerin aynı bilgi seviyesinde olmasıdır.

Matematik özel ders ücretleri 2020

Matematik özel ders ücretleri 2020 yılı, Mert Eğitim Merkezi’nde alınan 1 özel ders ücreti olarak değerlendirildiğinde Mert Eğitim Merkezi’nin özel ders fiyatının son derece uygun olduğu görülmektedir. Son derece deneyimli, nitelikli branş öğretmenlerinden mevcut ücretlere özel ders almak olanaksızdır. Mert Eğitim Merkezi, anlaşmaları neticesinde tüm branşlardan deneyimli öğretmenlerden ders alabileceğiniz bir ortam oluşturmuştur. Tüm veli ve öğrenciler bu imkandan faydalanabilir.

Matematik özel ders ücretleri 2020 yılı için en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilen dersler bazında kurumumuzda sene boyunca sabit bir şekilde uygulanmaktadır. Güncel özel ders ücretlerini öğrenmek için web sitemizin ÖZEL DERS bölümünü inceleyebilirsiniz. Özel dersler matematik ve diğer branşlardan alınabilmekte, her dersin öğretmeni en az 10 yıl deneyimli, kendi branşında öğretmen olarak okullarda görev alan öğretmenlerdir.

Matematik özel ders ücretleri 2020 yılı için öğretmen eve çağrıldığında son derece yüksek olmaktadır. Aynı öğretmenler Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders verdiğinde ise son derece uygun ücretlere özel ders verebilmektedir. Bu olanak Mert Eğitim Merkezi’nin anlaşmaları sayesinde tüm veli ve öğrencilere sunulmaktadır. Hem her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerinden özel ders alabilir, hem de yüksek rakamlara özel ders veren profesyonel öğretmenlerden son derece uygun ücretlere özel ders alabilirsiniz.

Matematik özel ders ücretleri 2020 yılı eğitim öğretim süresi boyunca sabit olarak tutulmakta olup, dersler Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Özel ders bedeli 2 öğrenci özel ders aldığında yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Bunun yanında toplu özel ders alımlarında özel ders sayısına bağlı olarak birim özel ders bedelinde indirim yapılmaktadır. Haftalık olarak derslerinizi sabitleyebilir, toplam ders sayısı üzerinden indirim yaptırabilirsiniz. ÖZEL DERS bölümündeki ÖZEL DERS TABLOSU bu kapsamda oluşturulmuş, indirim seçeneklerini belirtmektedir.

Matematik özel ders ücretleri 2020 yılı için toplu olarak alındığında daha uygun olmaktadır. Toplu olarak aldığınız özel dersleri 2 kişi kullanabilir, ücreti yarı yarıya paylaşabilirsiniz. 2 kişi özel ders alımlarında dikkat edilmesi gereken öğrencilerin eşdeğer bilgi seviyesine sahip olmalarıdır. Mümkünse aynı okul ve sınıfta okuyan öğrencilerin birlikte özel ders alması gayet sağlıklı olmaktadır.

Matematik özel ders ücretleri 2021

Matematik özel ders ücretleri 2021 eğitim öğretim yılı için Mert Eğitim Merkezi’nde her zaman olduğu gibi en düşük seviyededir. Öğrenciler bu düşük ücretler karşılığında birebir özel derslerini en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden alabilirler. Alanında uzman öğretmenlerin bu seviyede bedellere özel ders verebilmeleri Mert Eğitim bünyesinde mümkün olmaktadır. Mert Eğitim her yıl en iyi öğretmenlerle anlaşarak öğrencilere ve ailelerine son derece uygun özel ders bedeli sunmaktadır.

Matematik özel ders ücretleri 2021 eğitim öğretim yılı için Mert Eğitim’de her zaman yıl boyunca sabit olarak uygulanmaktadır. Eğitim öğretim yılı başlangıcında karar verilen özel ders bedeli üzerinden yıl boyunca kayıt alınabilmektedir. Kayıtlar özel ders paketleri için geçerlidir. Kayıt haricinde özel ders ihtiyacınız oldukça arayarak randevu oluşturmak suretiyle özel derslerinizi alabilirsiniz.

Matematik özel ders ücretleri 2021 yılı için belirlenmiş olup web sitemizin özel ders bölümünde sergilenmektedir. Öğrencilerin özel dersi en uygun şekilde alabilecekleri en etkili yöntem toplu ders almaktır. Öğrenci haftalık bir plan dahilinde özel ders alacak ise öğrencinin yıl boyunca toplam ne kadar ders almak istediği belirlenir. Bu ders sayısına göre özel ders bedeli minimuma düşebilmektedir. Bu sayede kurumdan alınabilecek minimum bedele özel ders almış olur.

Matematik özel ders ücretleri 2021 yılı için toplu özel ders alımları kapsamında değerlendirildiğinde son derece uygundur. Toplu özel ders alımlarında öğrenciye ders kredisi tanımlanır. Toplu fiyat aylık taksitlere bölünerek ailelere kolaylık sağlanır. Öğrenci tanımlanan bu kredileri diledikleri gibi diledikleri derslerden diledikleri zamanlarda özel ders alarak kullanabilir. Öğrenci özel ders almadığı sürece özel ders kredisi düşmez.

Matematik özel ders ücretleri 2021 eğitim öğretim yılı için en uygun Mert Eğitim Merkezi’nde sunulmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde her sınıfta özel ders desteği alabilirsiniz. Aynı zamanda LGS veya YKS sınavlarına yönelik de hazırlık yapmak adına özel ders alabilme seçeneğiniz bulunmaktadır. Mert Eğitim’de her dersin öğretmeni alanında uzman, öğrencilere verimli olan, daha önce yüzlerce öğrencide kendilerini kanıtlamış, özverili öğretmenlerdir.