MERT ETÜT EĞİTİM MERKEZİ

Etüt eğitimi hakkında bilgi almak için  0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerine Etüt

1.Sınıf'tan 5.Sınıf'a kadar tüm öğrenciler etüt eğitimine katılabilir. Etüt sorumlusu tarafından öğrencilerin ödevlerinin yapılması sağlanarak eve ödev bırakılmaz. Hafta içi her gün veya hafta içi belirlediğiniz günlerde etüte katılabilirsiniz. Etüt saatlerinizi 15:30 - 18:30 arasında istediğiniz saat dilimlerine göre ayarlayabilirsiniz. Kurumumuzda servis hizmeti yoktur. Okul servisleriyle veya farklı çözümlerle kurumumuza öğrencinizi ulaştırmanız gerekmektedir. Öğrenci kuruma girdiği andan itibaren aileye teslim edilene dek öğrenciden tümüyle Mert Eğitim Merkezi yetkilileri sorumludur. Her alanı kameralarla izlenen Mert Eğitim Merkezi'ne öğrencilerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

Öğrenci acıktığında yemeği yoksa alabileceği bir kantin var mı ?

Öğrenci eğer beslenme çantası yoksa ve acıkmışsa öğrenciye kurumumuzda devamlı olarak bulunan atıştırmalık bisküvi, kraker  gibi ürünlerimizden ikram etmekteyiz. Eğer velinin özel bir talebi varsa yemek sepetinden özel olarak yemek siparişi de vermekteyiz.

Etüt merkeziniz güvenli mi ?

Mert Eğitim Merkezi'nin her sınıfı kameraya sahip olup devamlı izlenmektedir. Etüt öğrencilerin kurumdan velilerinin izni olmadan, habersiz olarak çıkmaları kesinlikle yasaktır. Aile, öğrencilerini etüt bitiminde teslim alacak kişiyi net olarak belirtmediyse öğrenci, aile ile irtibat kurulmadan teslim edilmez.

Servisiniz var mı ?

Servisimiz bulunmamaktadır.

Etüt günleri ve saatleri nedir ?

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri

15:30 - 18:30 arası istediğiniz saatleri tercih edebilirsiniz.

Sınıflar kaç kişilik ?

Etüt sınıfımız 6 kişiliktir. Sınıfta 1.sınıftan 5.sınıfa kadar öğrenci bulunmaktadır. Herkesle tek tek ilgilenilmektedir.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor ?

Etüt eğitimine katıldığınızda sizlere mayısın sonu tarihli bir sözleşme yapılır, ödemeler aylık olarak elden, havale veya eft yoluyla yapılabilmektedir. Ödeme yaptıkça senetleriniz sizlere teslim edilir.

etut-egitimi
etut öğrencileri
7-sinif-lgs
özel ders

Farklı sorularınız varsa 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi yetkililerine ulaşabilirsiniz. Kaydınızı kesinleştirmek için eğitim öğretim dönemi bitimine yönelik sözleşme yapmalısınız. Eğitim süresinde istediğiniz zaman sözleşmeyi geçerli bir neden ile iptal edebilirsiniz.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

MERT EĞİTİM MERKEZİ'NİN TEK ŞUBESİ KÜÇÜKYALI'DADIR.
Yenisahra ilçesinden ulaşım oldukça kolaydır.

Yenisahra etüt eğitimi veren kurumlar bazında oldukça iyi kurumlara ev sahipliği yapmaktadır. Lakin en iyi etüt eğitim merkezini arıyorsanız oldukça uygun fiyatlara ve en iyi öğretmenler tarafından eğitim verilen Küçükyalı Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Yenisahra etüt eğitim merkezi niteliğinde bir kurum olan ve tüm velilerin %100 memnuniyet içerisinde oldukları Milli Eğitime Bağlı tek kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Öğrenciler etüt eğitim merkezinde ödevlerini yapar, ödevlerini yapan öğrenciler dilerse alıştırma soruları çözer, dilerse de boş zamanını dilediği gibi geçirebilir.

Yenisahra etüt merkezi araştırmalarınıza Küçükyalı Mert Eğitim Merkezi ile son verebilirsiniz. Bulabileceğiniz en nitelikli ve kaliteli kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Bunu sağlayan en az 10 yıl deneyimli öğretmenler, Mert Eğitim’in etüt eğitimi geçmişidir. İster LGS ister YKS olsun tüm sınava hazırlık öğrencileri en iyi sonuçlarla geleceklerini Mert Eğitim Merkezi ile şekillendirmiştir.

Yenisahra etüt merkezleri olarak yaptığınız araştırmalarda Mert Eğitim Merkezi ile karşılaşmanız için bu makale kaleme alınmıştır. Etüt eğitimi ile ilgili tüm ayrıntıları etüt bölümünden öğrenebileceğiniz gibi telefonla da arayarak ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri öğrencilerin okuldan sonra ödevlerini yapmak, aileleri işteyken dinlenmek, beklemek, eve ödev götürmemek için katıldıkları kurumlardır. Etüt programlarında ödevlerden sonra aynı zamanda test çözümleri yapıldığından öğrencilerin teste olan aşinalıkları gelişir. Yenisahra etüt programı arayışında olan tüm velilere Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne uğramalarını öneririz. Hem uygun fiyat avantajı, hem en iyi öğretmenler Mert Eğitim’de bulunduğundan etüt programından verim almak adına güzel bir tercih olmaktadır.

Yenisahra birebir etüt programı arayışında olanların Mert Eğitim’e katılmaları yerinde olacaktır. Kurumda öğrencilerle birebir ilgilenilip ödevleri birebir takip edilir. Eve ödev bırakmamak adına tüm öğretmenler özverili bir şekilde çaba sarf eder. Etüt öğrencilerinin başarısız notlar aldığı etüt tarihi boyunca Mert Eğitim’de görülmemiştir. Ancak etüt eğitimini aksatan öğrenciler düşük notlar alabilir, bu da Mert Eğitim’de özel dersle hemen düzeltilebilecek bir eksikliktir.

Yenisahra Etüt

Yenisahra etüt eğitimi talebiyle öğrencilerine okula destek eğitimi aldırmak isteyen velilerin çok sayıda olduğu bir ilçemizdir. Günümüzde öğrencilere destek verebilecek nitelikte az sayıda kurum bulunmaktadır. Bu kurumların kimisi Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmaksızın işleyişlerini sürdürdüklerinden öğrencinin verim alması da pek mümkün olmamaktadır. Lakin siz değerli velilere hali hazırda Milli Eğitime Bağlı bir İngilizce Kursu olarak etüt eğitimi hizmetini sunmaktayız.

Yenisahra etüt adı altında öğrencilere yıllardır hizmet ettik. Bizler hiçbir zaman dershane olmadık. 12 yıl önce Etüt Merkezi olarak açıldık. Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını karşıladık. Çalışan anne ve babalar, bizlere çocuklarını emanet ettiler. Bizler bu çocukların ev ödevlerini, performans ödevlerini öğretmenlerimiz eşliğinde yaptırdık. Kurumumuzda çocuklara birebir özel dersler vererek eksikliklerini giderdik. Etüt Merkezlerinin kapatılması sonucunda kurumumuz çeşitli kurslara dönüşmüştür. Milli Eğitim Bakanlığından onaylıdır. Halen öğrencilerimize eğitim ve öğretim hizmeti vermekteyiz. Öğrencilerimize kurslar düzenlemekteyiz. Çocuklara İngilizcelerini geliştirmeleri, duyarak öğrenmeleri için sınıflarımızı elektronik laboratuvar haline getirdik. Öğrencilerin derslerde sıkılmaması için, onlara zaman zaman İngilizce çizgi film izlettirilmekte, toplu olarak şarkı söylenmektedir. Şarkılar, bilgisayar ve projeksiyon vasıtasıyla söylenmekte, şarkı sözleri İngilizce olarak alt yazı halinde geçmektedir.

Yenisahra etüt hizmeti yıllardır yatılı okullarda verilmektedir. Burada öğrenciler desten sonra yatılı okullarda görevli öğretmenler gözetiminde ödevlerini yaparlardı. Hatta 1980’li yıllarda bunlara belletici adı verilmişti. Yani belletici öğretmenler. Etüt öğrenciler için çok faydalı bir eğitime destek hizmetidir. Öğrenciler bu sayede okul derslerini tekrarlamakta ve ödevlerini yapmaktadır.

Yenisahra etüt günümüzde çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır. Bazı belediyeler, eğitim bursu veren vakıflar, yatılı okullar, kişisel gelişim merkezleri gibi yerlerde etüt hizmeti vermektedir. Etüt hizmeti sayesinde öğrenciler sınıflardaki derslere daha aktif katılmaktadır. Öğrencilerin özgünleri gelişmekte, hayata daha sosyal katılmalarının ön hazırlığı yapılmış olur.

Yenisahra etüt alan öğrenciler sınıflarında daha başarılı olmuşlardır. Etüt alan öğrenci ödevlerini günü gününe yapar. Okulda gördüğü konuları tekrar eder, herkesten fazla soru çözer. Anlamadığı konuları veya soruları etüt öğretmenleri sayesinde anında öğrenme fırsatı bulur. Performans ve araştırma ödevlerini anlayarak daha doğru yapar. Her şeyden önemlisi ders çalışmayı öğrenir.

Yenisahra etüt derslerimiz öğrencilerimizin eksik olduğu konuları tamamlamak adına deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Yenisahra etüt derslerimiz aktif olarak okullarda öğretmenlik yapan, tüm konulara hakim tecrübeli öğretmenlerimiz ile yapılmaktadır.

Yenisahra etüt derslerimiz haricinde istenilen ders için etüt merkezimizden özel ders alarak öğrencilerimizin üzerine daha çok yoğunlaşması gereken ve kendilerini eksik buldukları konular kavratılabilir.

Yenisahra etüt programlarımızla öğrencilerimizin en iyi eğitimi almaları amaçlanmıştır. Öğrencilerimizin Mert Etüt Eğitimi Merkezinde aldıkları eğitimi dışarıda da hissettirebilmeleri, ne kadar donanımlı olduklarını gösterebilmeleri bizim için çok önemlidir.

Yenisahra etüt programlarımıza dahil olarak güzel bir eğitim alan öğrencilerimiz ileride de Lise Giriş Sınavı sınavı ile ilgili destek alabilir ve istedikleri durumlarda özel ders alarak kendilerinin eksiklerini giderebilirler.

Yenisahra etüt programları ilkokul öğrencilerine özel yürütülmektedir. Başından sonuna dek bizimle beraber eğitim öğretim hayatına devam eden öğrenciler için başarı kaçınılmazdır.

Yenisahra Etüt Eğitim Merkezi

Yenisahra etüt eğitim merkezi olarak nitelikli eğitim hizmeti veren Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilerin ödevleri eksiksiz bir şekilde yaptırılır. Ödevlerin matematik, fen bilimleri, Türkçe, sosyal bilgiler, İngilizce gibi derslerden verilmesi aileleri zorlamaktadır. Buna bir çözüm getirmek ve ailelerin çalıştığını düşünerek işten sonra çocuklarını alabilecekleri temiz, ferah, güvenilir bir eğitim ortamı sunmaktayız. Ödevleri yaptırılan öğrenciler kalan zamanlarını aktivitelerle ve aileleriyle geçirme şansı elde etmektedir.

Yenisahra etüt Eğitim Merkezi olarak İstanbul Maltepe İlçesi, Küçükyalı-Atıntepe Mahallesinde bulunan kurumumuz, Yenisahra-Kartal Minibüs Hattı üzerinde Bağdat Caddesinde bulunmaktadır. Kurumumuz, Maltepe İlçesindeki en köklü ve en eski Etüt Eğitim Merkezidir. Çevremizde çok saygın bir yer olarak biliniriz. Halen Küçükyalı Mert Yabancı Dil Kursu olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Öğrencilere 1 sınıftan 12 sınıfa kadar kurslar düzenlemekteyiz. Özel dersler vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurum olarak çalıştık. Öğretmenlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. 12 yıldır öğrencilerimize hizmet etmenin gururu içindeyiz. Yüzlercesinin eğitimine katkıda bulunduk.

Yenisahra etüt eğitim merkezi aramalarınızda karşınıza her zaman Mert Eğitim Merkezi çıkar. Etüt eğitim merkezimiz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 10 yıldır hizmet veren İstanbul’daki en modern, teknolojik donanımlara sahip, temiz ve güvenilir bir kurumdur. Ulaşımın kolay olduğu merkezi konumda bir konuma sahiptir. İnternet sitemizde bulunan haritada yeri tam olarak işaretlenmiştir.

Yenisahra etüt eğitim merkezi olarak biz öğrencilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak eğitim programları hazırladık. Kurslar, etütler, birebir özel dersler, 8. Sınıflar için LGS sınavlarına yönelik projeler oluşturduk. Dershanelerden ve butik dershanelerden beklediklerinizden daha fazlasını bulabileceksiniz. Çocuklarınızdaki gelişmeyi daha çabuk fark edeceksiniz. İnanıyoruz ki; Bize “İyiki varsınız” diyeceksiniz. Bizim en büyük kazancımız velilerimizin bize olan güveni olacak.

Yenisahra etüt eğitim merkezi öğrenciler için gerçekten bir gereksinimdir. Buralarda öğrenciler disiplinli ders çalışma şeklini öğrenirler. Ödevlerini günü gününe yaparlar. Okulda anlamadıkları konuları öğretmenleri eşliğinde tekrar ederler. Öğrencilerin kendilerine olan özgüvenleri artar. Sevmedikleri dersleri sevmeye başlarlar. Örneğin Matematik dersinin korktukları kadar zor olmadığını, aksine çok zevkli bir ders olduğunu fark ederler.

Yenisahra etüt eğitim merkezi arayışında olan veli veya öğrenciler, Mert Etüt Eğitim Merkezi küçükyalı şubesine gelerek kayıt yaptırabilirler.

Yenisahra etüt eğitim merkezi dersleri anadolu yakasında eğitim veren tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Yenisahra etüt eğitim merkezi ihtiyacı olan öğrenciler etüt merkezimize gelerek eksik oldukları konuları tamamlayarak, konu tekrarları ve testlerle üniteler pekiştirilir.

Yenisahra etüt eğitim merkezi öğrencilerimiz Küçükyalı’da Mert Etüt Eğitim Merkezimizde eğitim görerek sınıflarında başarılı öğrenciler olmaktadırlar.

Yenisahra etüt eğitim merkezi kapsamında eğitim veren Mert Etüt’e gelerek sınıflarımızı görebilir, güvenliğimizi, hijyenimizi inceleyebilirsiniz.

Yenisahra Etüt Merkezi

Yenisahra etüt merkezi çevresinde bulunan ve en iyi öğretmenlerle hizmet veren Mert Eğitim Merkezi Küçükyalı’da bulunmaktadır. Öğrencilerin etüt eğitimine katılabilmeleri için Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne gelmeleri gerekmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde etüt eğitimleri hafta içi her gün olmaktadır. Öğrenciler etüt saatlerinde ödevlerini yapar, arta kalan zamanlarda farklı derslerden alıştırma testleri çözer.

Yenisahra etüt Merkezi ararsanız karşınıza sürekli olarak çıkacağız. Çok köklü geçmişi bulunan kurumumuz 12 yılı aşkın bir süredir faaliyettedir. Öğrenciye eğitim çözümleri sunan kurumumuzda, eğitim koçlarımız öğrenciye bireysel çözümler üretmektedir. Kişiye özel ders çalışma programları düzenlemektedir. Gelişimi izlenmekte veliye raporlar sunulmaktadır. Eğitime gönül vermiş kurumumuzda en uygun ücret politikası uygulanmakla beraber, en az 10 yıl deneyimli öğretmenler eşliğinde dersler işlenmektedir. Özellikle yabancı dil konusunda öğrencilere görsel eğitimler verilmektedir. İngilizceyi çocuklara sevdirmek için dünyaca uygulanan en gelişmiş eğitim sistemleri takip edilmektedir. Öğrencilere yönelik düzenlediğimiz kurslarda bilgisayar eşliğinde projeksiyon kullanılmakta, çocukların doğru telaffuz ve konuşmaları geliştirilmektedir.

Yenisahra etüt merkezi hizmeti veren kuruluşların bir kısmı Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, bir kısmı da kaçak çalışmaktadır. Velilerimiz mutlaka Milli Eğitimden onaylı kurumları tercih etmeliler. Buralarda çalışan öğretmenler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından atanan öğretmenlerdir. Oysa kaçak çalışan etüt merkezi öğretmenlerinin diplomaları dahi olmayabilir. Örneğin: Türkçe dersini coğrafya öğretmenine verdirebilirler.

Yenisahra etüt merkezi ihtiyacınızı karşılamak için Mert Eğitim Merkezi sizlere hizmet etmek için kurulmuş 10 yıllık bir etüt merkezidir. Kurumumuz kendini ispat etmiş İstanbul Anadolu yakasında kurulmuş Milli Eğitim Bakanlığına bağlı en eski ve en modern Etüt Merkezlerinden biridir. Etüt Merkezimiz Maltepe, Ataşehir, Bostancı, Küçükyalı, İçerenköy, Suadiye, Erenköy, Göztepe bölgesinde saygınlığı olan güvenilir bir Etüt Eğitim Merkezidir.

Yenisahra etüt merkezi olarak bizler Mert Eğitim Merkezimizde 4 farklı alanda hizmet vermekteyiz. İlkokul öğrencilerine etüt, ortaokul ve lise öğrencilerine çeşitli kurslar ve özel dersler, ortaokul son sınıf öğrencilerine lise giriş sınavı hazırlık programları, lise giriş sınavına hazırlık programları ve her seviyedeki öğrenciye özel ders hizmeti vermekteyiz. Kurumumuz son derece güvenilir ve öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimlidir.

Yenisahra etüt merkezi arayan öğrencilerimiz 1 vesaitle küçükyalıda bulunan Mert Etüt Eğitim Merkezi'mize gelebilirler.

Yenisahra etüt merkezi konusunda henüz gelişmekte olan bir ilçemizdir. Yenisahra ilçesinden gelen öğrencilerin olduğu 10 senedir eğitim veren Mert Etüt Eğitim Merkezi, öğrencilerimizin sınıflarında parlamasını sağlamak üzere eğitim vermektedir.

Yenisahra etüt merkezi kapsamında Mert Etüt Eğitim Merkezimize gelen öğrencilerimiz, sınıflarında fark edilerek dersin konularına hakim olduklarını tüm öğrenci ve öğretmenlere hissettirmektedirler.

Yenisahra etüt merkezi konusunda eksiklikleri olan bir ilçemizdir. Bu ilçemizde yaşayan ailelerin çocukları için Küçükyalı’da bulunan Mert Etüt Eğitim Merkezimize ziyaretlerini bekleriz.

Yenisahra etüt merkezi arayışında olan velilerimizin etüt merkezimizi tercih etmeleriyle öğrencilerinde olumlu değişimler olacağını belirtmek isteriz.

Yenisahra etüt merkezi arama kıstaslarına göre hazırlanmış bu sayfamızın üst tarafındaki menüden ilgilendiğiniz sekmeye tıklayabilirsiniz. Etüt programları, Lise Giriş Sınavı programı, özel ders ve kurs seçeneklerini inceleyebilir ve dilerseniz etüt eğitim merkezimizi arayabilirsiniz.

Yenisahra Etüt Merkezleri

Yenisahra etüt merkezleri arayışında bulunan tüm velilere Mert Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım da son derece kolaydır. Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilerinizin ödevleri eksiksiz bir şekilde yaptırılarak eve ödev kalmaması sağlanır. Bu tüm ödevler için geçerlidir.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri yıllar önce kuruldu. Kuruluşundaki genel amaç; çalışan anne ve babaların okuldan sonra çocuklarını güvenle bıraktığı, ödevlerinin, Milli Eğitim bakanlığından onaylı öğretmenler eşliğinde yapıldığı yerdir. Buralar açılırken, bakanlığa bağlı müfettişler tarafından dikkatlice kontrol edilmekte, eğitime uygun bir ortam varsa onay verilmektedir. Etütlerin iç dizaynları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı teknik şartnameye göre dizayn edilir ve sonrasında onay verilir. Örneğin; en küçük etüt merkezinde bile en az 4 tuvalet bulunmaktadır. Kız, Erkek öğrencilerin ve bayan, erkek öğretmenlerin tuvaletleri ayrı ayrıdır. Sınıflar havadar ve yeterli ışıklandırmaya sahip olmalıdır. Yangın Merdiveni bulunmalıdır. Acil çıkış kapıları ve burayı gösteren yön levhaları konulmalıdır. Bina depreme dayanıklı olmalı, gerekli deprem raporları alınmalıdır. Sağlık Bakanlığından gelen farklı bir komisyon ortamı incelemekte, tam sağlık koşullarını oluşmasını sağlamakta, bir problem yoksa onay verilmektedir.

Kurumumuz Mert Eğitim Merkezi bu şartlar altında 12 yıl önce 2006’da kurulmuş ve tüm onayları almıştır. Kurumumuzda ayrıca kamera ve klima sistemi de bulunmaktadır. Kurumumuz son derece güvenli ve tertemiz bir ortama sahiptir.

Yenisahra etüt merkezleri çok fazla olmasına rağmen bunların birçoğu gayri resmi çalışan kurumlardır. Bu kurumlarda Milli Eğitim bakanlığı tarafından atanmış öğretmenler bulunmaz. Etüt yapılacak yerler standartlar yönetmeliğine uygun olması gerekir. Aksi takdirde etüt açma onayı alamazlar. Eğitime başlayamazlar.

Yenisahra etüt merkezleri açılırken standartlar yönetmeliğinde belirtilen kurallar uygulanır. Örneğin: kız, erkek öğrenciler ve bayan, erkek öğrenciler için en az 4 tuvalet gerekir. Tuvaletlerin havalandırılması uygun olmalı. Yeler ve duvarlar tavana kadar fayanslı olmalı. Her tuvalette ayrı ayrı lavabo ve musluk bulunmalı. Bu tuvaletler sağlık bakanlığı tarafından kontrol edilir ve onay verilir. Tuvaletlerin biri özürlüler için özel olarak hazırlanır.

Yenisahra etüt merkezleri sınıfları için de bazı kurallar vardır. Sınıflarda yeterli havalandırma, aydınlatma sağlanmalı. Tavanların minimum yükseklikleri standartlar yönergesinde belirtilen miktardan az olmamalı. Bina asansörleri özürlülerin de kullanabileceği standartlara uymalı ve mühendisler odasından bu asansör kullanıma uygundur ifadesinin yazıldığı yeşil etiket bulunmalıdır. Bina merdiven koridorlarının sağ ve solunda merdiven boyunca tutamak bulunmalı ve merdivenlere kaydırmaz bant yapıştırılmalı.

Yenisahra etüt merkezleri dahilinde eğitim veren Mert Etüt Eğitim Merkezi küçükyalıda bulunmaktadır.

Yenisahra etüt merkezleri dahilinde eğitim veren etüt merkezimiz 7/24 özel kameralarla izlenmektedir.

Yenisahra etüt merkezleri dahilinde eğitim veren etüt eğitim merkezimize gelen öğrencilerinizi internet üzerinden 7/24 izleyebilirsiniz.

Yenisahra etüt merkezleri kapsamında yer alan Mert Etüt Eğitim Merkezi Küçükyalı’da hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında 1 numaralı olan etüt eğitim merkezimizle irtibata geçerek siz de uygun fiyatlara etüt, Lise Giriş Sınavı kursu, özel ders ve diğer kurs hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yenisahra etüt merkezleri araştırıldığında Mert Etüt Eğitim Merkeziyle karşılaşırsınız. Mert Etüt Eğitim Merkezi Anadolu Yakasında büyümekte olan bir etüt eğitim merkezidir. Eğitim alanındaki her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek bir yönetim kadrosu ve başarılı öğretmenleriyle yoluna devam etmektedir.

Yenisahra Etüt Eğitim Merkezleri

Yenisahra etüt eğitim merkezleri olarak nitelikli bir kurum arayışı olan velilerimize Küçükyalı’da eğitim verilen ve ulaşımın kolay olduğu Mert Eğitim Merkezi’mizi önermekteyiz. Öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli oluşu öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamaktadır. Sizler de bu eğitim ayrıcalığından faydalanmak için etüt eğitimi desteği alabilirsiniz.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri oldukça fazla olmasına rağmen biz Mert Etüt Eğitim Merkezi olarak etüt eğitimi konuşunda uzmanlaştık. Yılların verdiği deneyin sayesinde öğrencilerimiz için başarının ince noktalarını keşif ettik. Her öğrenci farklı bir karaktere ve öğrenme alt yapısına sahip olduğundan kişisel ve birebir eğitim programları uygulamaktayız.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri çalışan anne ve babalar içinde bulunmaz bir fırsattır. Öğrenci okuldan gelir-gelmez ödevlerini yapar. Öğretmenlerimiz öğrencilerin anladığı konuları kendilerine birebir tekrar anlatır. Çalışan anne ve akşam çocuğunu etüt merkezimizden ya kendisi alır. Ya da servis eve getirir. Eve gelen çocuk ödevleri bittiği için daha fazla ailesiyle vakit geçirmiş olur.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri hizmetleri toplumsal gelişim açısından çok önemlidir. Öğrencilerin etüt eğitim merkezleri sayesinde kendilerine güveni artmaktadır. Öğrenci kendisinin de toplumun bir parçası olduğunu, alacağı eğitimin sonunda iyi bir meslek sahibi olacağını inanır.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri, İstanbul ilinde hizmet veren etüt merkezlerinin Yenisahra ilçesinde bulunan kısmını içerir.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri dahilinde Küçükyalı ilçesinde eğitim veren Mert Etüt Eğitim Merkezi öğrencilerini ders konularıyla donatmaktadır.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri dahilinde eğitim veren etüt merkezimize düzenli olarak gelen öğrencilerimiz okullarında farkedilerek, başarılı bir öğrenci olma yolunda ilerlemektedirler.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri araştırılarak Mert Etüt Eğitim Merkezimize ulaşılabilir. Etüt merkezimiz Küçükyalı’da özel ders, Lise Giriş Sınavı hazırlık kursları, etüt programı ve diğer kurslarıyla hizmet vermektedir.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri kapsamında yapılan araştırmalarda etüt merkezimizin bu ilçemizden yoğun bir talep aldığı sonucuna erişilmiştir.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri kapsamında etüt eğitim merkezimiz sizlerin ziyaretini beklemektedir. Yerimizi görebilir, güvenlik, hijyen ve eğitimin kalitesi hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Öğrencinizi çocuğumuz gibi görüp güvenli ve temiz bir alanda kaliteli bir eğitim almasını hedeflemekteyiz.

Yenisahra Etüt Programı

Yenisahra etüt programı öğrencilerin hafta içi ödevlerinin yapılması amacıyla düzenlenmiş eğitimlerdir. Öğrenciler okul ödevlerini belirli etüt saatleri içerisinde tamamlayarak evlerine ödevleri kalmamış bir şekilde gider. Öğrenciler bu sayede aileleriyle daha kaliteli zaman geçirerek güzel bir yaşama sahip olur.

Yenisahra etüt programı için hiçbir etüt merkezinde standart program yoktur. Her etüt merkezi farklı farklı programlar hazırlayabilmektedir. Etütlerin hemen hemen hepsi özel ders vermektedir. Önemli olan bura çalışan öğretmenlerin deneyimlimi olup olmadığıdır. Gayri ciddi etüt merkezlerinde üniversite öğrencileri bile çalıştırılmaktadır.

Yenisahra etüt programı aslında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanımlanmıştır. Fakat sık sık değişen eğitim mevzuatı yüzünden Etüt Merkezleri zor durumda kalmıştır. Bu sebepten dolayı Etüt Eğitim Merkezlerinde çalışan öğretmenlerin okul müfredatına vakıf olması gerekmektedir. Bazı kurumlarda devlet veya özel okullarda çalışan öğretmenler okul mesaisi haricinde Etüt Merkezlerinde, dershanelerde veya eğitim danışmanlığı firmalarında çalışmaktadırlar.

Yenisahra etüt programı bazen öğrenciye göre birebir düzenlenir. Öğrencinin eğitim koçları tarafından hazırlanan programları öğretmenlerle paylaşılır. Öğrenciye göre hazırlanan programlar etüt merkezinde takip edilir. Etüt merkezi öğrencinin gelişimiyle ilgili raporlar düzenler. Bu raporlar öğrenci velileriyle paylaşılır.

Yenisahra etüt programı birkaç farklı şekilde uygulanır. Bazen aynı sınıftan öğrencilerle grup dersleri yapılır, bazen de farklı sınıftan olan öğrenciler bir sınıfta toplanır. Bu sınıfa bir veya birkaç tane öğretmen girer ve her öğrenciyle birebir ilgilenilir.

Yenisahra etüt programı kapsamında Mert Etüt Eğitim Merkezimize gelen öğrenciler önce okul ödevlerini öğretmenlerimiz nezaretinde yaparlar. Ödevi biten öğrenciye ya okulda gördüğü konular tekrar ettirilir veya Etüt Merkezimiz tarafından Öğrencilere testler ve çalışma kağıtları verilir. Öğrenciler öğretmenleriyle beraber soruları tartışır ve çözer.

Yenisahra etüt programı kapsamında velilerimiz çocuklarıyla evde daha fazla vakit geçirebilirler. Akşamları çocukların dinlenme zamanı olur. Özellikle ilkokul çocukları için evlerinde oyun oynama fırsatı tanınmış olur. Biz etüt merkezimizde öğrenciler için de sosyal bir takın faaliyetler düzenlemekteyiz.

Yenisahra etüt programı kapsamında Mert Etüt Eğitim Merkezimizin oluşturduğu etüt programlarını incelemek için yukarıdaki menüden “ETÜT” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Yenisahra etüt programı kapsamında tüm velilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapmak istediğimiz “ETÜT” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yenisahra etüt programı ile alakalı veya başka bir konuyla ilgili olarak Mert Etüt Eğitim Merkezi telefon numaramız olan “0216 388 82 34” ü arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yenisahra Birebir Etüt

Yenisahra birebir etüt eğitimi öğrencilerin ödevlerini yapmaları ve takıldıkları yerleri öğretmenlerine sorabildikleri eğitimlerdir. Öğrenciler ödevlerinin bitiminden sonra verilen çalışma konu ve soruları üzerinde alıştırma yapmaya devam eder. Bu sayede öğrenciler ödevlerden arta kalan zamanlarını etüt saatlerinde eğitimle değerlendirmiş olur.

Yenisahra Birebir etüt programlarında öğrenciyle birebir ilgilenilmesi gerekir. Öğrenci, öğretmeninin kontrolünde okulda verilmiş ödevlerini yapar. Yapamadığı sorularda öğretmeni yardımcı olur. Okulda anlamadığı konular tekrar anlatılır. Birebir etütlerde öğrencinin ödevi kesinlikle öğretmen tarafından yapılmamalı, öğrencinin kendisinin ödevini yapması sağlanmalıdır. Dönem ödevleri, performans ödevleri de aynı yöntemle öğrenciye yaptırılır. Öğrencinin takıldığı noktalarda öğretmen devreye girer. Yapmış olduğu ödevler öğretmeni tarafından kontrol edilir. Birebir Etüt programlarının diğer bir amacı da, okulda öğrencinin derse katılımını sağlamak, sık sık parmak kaldırmasıdır. Burada en önemli nokta, öğrenciye dersler sevdirilmeli, konulara hakim olması sağlanmalı, düzenli çalışma alışkanlığı geliştirilmelidir. Birebir etütlerde öğrenci dikkatle gözlenmeli, velisine düzenli rapor vermelidir. Pedagojik eğitim almış, deneyimli, işinde uzman öğretmenlerle yapılan etütler oldukça verimli geçmektedir.

Yenisahra birebir etüt veya diğer bir değişle birebir ders öğrenciler için en etkin öğrenme metodudur. Öğretmen ders anlatırken veya soru çözerken bir yandan da öğrenciyi izler. Öğrencinin anlamadığı noktalara, konulara veya sorulara anında müdahale eder.

Yenisahra birebir etüt süresindeki derse adaptasyon her öğrencide farklıdır. Bazı öğrencilere 15-20 dakikada ara verdirmek gerekir. Bazı öğrenciler ise 60 dakika boyunca derse adapte olmaktadır. Yapılan araştırmalar süresinde öğrencilerin ortalama 40 dakika boyunca derse dikkatlerini verebildikleri anlaşılmıştır. Bu bütün dünyadaki okullarda standarttır.

Yenisahra birebir etüt dersi alan öğrenciler arasında dikkat eksikliği olan öğrencilerde bulunabilmektedir. Bu öğrenciler etüt almadan önce okullardaki rehber öğretmenlerden destek almalıdır. Okullardaki rehber öğretmenler, öğrencinin sınıf öğretmeniyle birlikte öğrencinin durumuna uygun nasıl bir etüt programı uygulanması gerektiğini velilerle veya kayıtlı olduğu Etüt Merkezi öğretmenleriyle paylaşır.

Yenisahra birebir etüt ile özel ders arasında ne fark vardır diye düşünebilirsiniz. Özel ders 1 öğrenci ve 1 öğretmenden oluşur. Oysa birebir etütte 1 öğretmene 5 öğrenci düşebilir. Öğretmen öğrencileri bir masa etrafında toplar ve her öğrenciyle sırasıyla ilgilenir. Bunun nedeni öğrenci etütte kendisi çalışır anlamadığı konuları ve soruları ders süresi boyunca öğretmenine sorar.

Yenisahra birebir etüt sınıflarında en verimlisi 3 öğrenciye bir öğretmen şeklinde grup oluşturmaktır. Fakat bu maliyetli bir etüt şeklidir. Biz Etüt Eğitim Merkezi olarak 5-6 öğrenciye, bir öğretmen düşecek şekilde birebir etüt sınıfları oluşturduk. Sınıflarımızda çeşitli derslere ait resimler, fotoğraflar, teknolojik cihazlar bulunmaktadır.

Yenisahra birebir etüt ile okullarda elde edilen kazanımlar birleşir. Öğrencilerin derse daha fazla katılımı sağlanır. Kendilerine olan özgüvenleri artar. Aile içinde ve okulda kendisine daha fazla değer verildiğini fark edecektir. Öğrencinin bu gelişimi,okul öğretmenleri ve ailesi tarafından fark edilecektir. Bu gibi kazanımlar için gerek öğretmenlerin gerekse velilerin öğrenciye çeşitli ödüller vermesi gerekir. Bunlar çeşitli hediyeler olabileceği gibi öğrenciye oyun oynama zamanı verme, televizyon seyretme, sinemaya götürme gibi olabilir.

Yenisahra birebir etüt derslerimiz hakkında bilgi almak ve ders yapılacak yeri incelemek, etüt merkezimizi incelemek, öğretmenlerimizi görmek adına etüt merkezimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yenisahra birebir etüt programları dahilinde etüt merkezimize gelen öğrencilerimizi çocuklarımız gibi koruyup kollamaktayız. Bunun yanında iyi bir eğitim almaları adına tüm öğretmenlerimizle iş birliği içerisinde hareket etmekteyiz.

Yenisahra etüt eğitim

Yenisahra etüt eğitim hizmeti olarak Mert Eğitim Merkezi’nde sunulan etüt eğitimi öğrencilerin ödevlerinin yapılması, güvenli bir alanda bulunması, aile sevgisiyle yetişmesi adına son derece faydalıdır. Öğrenciler etüt eğitiminde yalnızca öğrenim görmekte değil, aynı zamanda eğitim de almaktadır.

Yenisahra etüt eğitim hizmeti verilen bir ilçemizdir. Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım oldukça kolay, bir çok öğrencinin rahatlıkla katılabileceği bir kurumdur. Mert Eğitim ailesine dahil olmak öğrencilerin derslerinde başarılı olmasını ve okul sonrası tüm ailenin rahat bir nefes almasını beraberinde getirir.

Yenisahra etüt ücretleri

Yenisahra etüt ücretleri olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın en uygun kurumlarından biri olan Mert Eğitim Merkezi’nde aynı zamanda özel ders almak istediğiniz öğretmenler en az 10 yıl deneyimlidir. Etüt öğrencilerinin ders notları düşük olma ihtimali çok az bir ihtimaldir. Eğer ihtiyaç duyulursa da Mert Eğitim Merkezi’nin öğretmenlerinden özel ders alabilir, sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilir.

Yenisahra etüt ücretleri öğrencilerin aldığı verim ve düzenli ders çalışma ortamı değerlendirildiğinde son derece cüzi olmaktadır. Etüt eğitimi Mert Eğitim Merkezi’nin gönülden yaptığı, öğrencilerin temellerinin gelişmesinde etkili olduğu düşünülen eğitimlerdendir. Etüt eğitimine katılan öğrenci eve ödevsiz bir şekilde gider. Etüt saatleri öğrenciler için günlük çalışma demektir. Bu da başarının anahtarı olmaktadır.

Yenisahra etüt merkezi ücretleri

Yenisahra etüt merkezi ücretleri öğrencilerin etüt eğitimine katıldıkları ders saati bazında değerlendirilir. Öğrencilerin katıldıkları ders saatlerini azaltarak etüt eğitim ücretini de azaltma imkanı bulunmaktadır. Geldiğiniz günleri de azaltarak etüt ücretinizi minimuma indirebilirsiniz. Etüt eğitimi günlük tekrar ve ödevlerin yapımı adına oldukça verimli geçen bir süreçtir. Her gün en az 2 ders saati etüt eğitimi almak öğrencilerin derslerinde başarılı olmalarını, ders çalışma prensibi edinmelerini sağlar.

Yenisahra etüt merkezi ücretleri Mert Eğitim Merkezi’nde minimumda tutulan ücretlerdendir. Öğrenciler yüksek derecede güvenli bir eğitim kurumu olan Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden eğitim alabilme ayrıcalığına sahiptir. Ödevlerini düzenli bir şekilde etüt derslerinde yapan öğrenciler okullarında fark edilir bir gelişim gösterir.

Yenisahra etüt eğitim merkezi ücretleri

Yenisahra etüt eğitim merkezi ücretleri değerlendirildiğinde Küçükyalı Mert Eğitim Merkezi’nin etüt programına göre belirtilen ücretler son derece makul olmaktadır. Sizler de bu avantajlı etüt eğitim ücretlerinden faydalanabilir, öğrencilerinizin ödevlerinin yaptırıldığı güvenli bir eğitim kurumuna dahil olabilirsiniz.

Yenisahra etüt eğitim merkezi ücretleri olarak değerlendirmenizi Mert Eğitim Merkezi’ni baz alarak yaptığınızda görebilirsiniz ki Mert Eğitim’in etüt eğitim bedelleri son derece düşük rakamlardadır. Etüt saatlerinde öğrenciler derslerinde son derece verim almakta olduğundan öğrencilerdeki değişim ve gelişim öğretmenleri için başarı duygusunu tetikler. Bu da kurum için son derece faydalı olarak görülmektedir.

Yenisahra etüt eğitim merkezi fiyatları

Yenisahra etüt eğitim merkezi fiyatları olarak uygun ücretlere eğitim veren Mert Eğitim’in en önemli özelliği en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışması, kurucunun aynı zamanda yer sahibi olmasıdır. Bu da tüm eğitim bedellerini minimuma çekebilmeye olanak sağladığından, etüt eğitimleri de çevre kurum ve kuruluşlara göre çok daha uygundur.

Yenisahra etüt eğitim merkezi fiyatları olarak ayrıntılı bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilir veya etüt bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde deneyimli öğretmenler tarafından yapılır. Öğrencilere ödevleri yaptırılarak evlerine ödevleri bitmiş bir şekilde gitmeleri sağlanır.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri fiyatları

Yenisahra etüt eğitim merkezleri fiyatları olarak öğrencilerin hafta içi her gün katılabileceği etüt eğitimi bedelleri web sitemizin etüt bölümünde belirtilmiştir. Etüt eğitim bedelleri son derece uygun olup, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılabileceği şekilde düzenlenmiştir. Öğrencilerinin ödevlerinin yaptırıldığı ve ödevlerden sonra çeşitli alıştırmalarla öğrencilerin ders çalışma alışkanlığı kazandığı etüt eğitimi, öğrencilerin temellerinin atıldığı bu çağlarda oldukça önemlidir.

Yenisahra etüt eğitim merkezleri fiyatları tüm öğrencilerin ve ailelerin bütçelerini sarsmayacak ölçüde minimum seviyelerde uygulanmaktadır. Öğrencilerin dersten aldıkları verim göz önüne alındığı değerlendirildiğinde eğitim bedeli çok makul olmaktadır.