YKS HAZIRLIK GRUPLARI

YKS Hazırlık grupları hakkında bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

yks-hazirlik-12-mezun

YENİ DÖNEM
YKS HAZIRLIK KURSU

12.Sınıflar ve Mezunlar
Haftada 10 Ders
Toplam 340 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

yks-11-sinif

YENİ DÖNEM
YKS HAZIRLIK KURSU

11.Sınıflar
Haftada 8 Ders
Toplam 272 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

yks-hazirlik-kurs-prog

YENİ DÖNEM
YKS HAZIRLIK KURSU

10.Sınıflar
Haftada 6 Ders
Toplam 204 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

Öğretmenler

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

KONTENJAN

YKS grup eğitimlerinde kontenjan sınırı maksimum 6 öğrencidir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Selamiçeşme YKS Hazırlık

Selamiçeşme YKS hazırlık eğitimleri deneyimli branş öğretmenlerinin öğrencileri en iyi şekilde hazırlamak amacıyla planladıkları elit eğitimlerdendir. YKS hazırlık dersleri ile YKS sınavına hazırlanacak öğrencilerin eksiklerini gidermek, her konuyu öğrenmelerini sağlamayı hedeflemekte, öğrencilerin sınava eksiksiz olarak hazır olmasını sağlamayı planlamaktayız.

Selamiçeşme YKS hazırlık eğitimleri Küçükyalı'da bulunan Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından 3-6 kişilik sınıflarda verilmektedir. Öğrencilerin istedikleri üniversitelerin istedikleri bölümlerine girebilmelerinin hedeflendiği YKS hazırlık eğitimlerinde konu anlatımları ve soru çözümleri yapılmaktadır. Öğrenciler eksik oldukları konuları giderdikten sonra ilgili konularla alakalı soruları çözerek konu bilgilerini pekiştirmektedir. En iyi branş öğretmenleri öğrencilerin YKS hazırlık sürecinde yanlarında olarak tam destek vermektedir. Öğrenciler çözemedikleri soruları öğretmenlerine sorarak kalıcı şekilde öğrenim sağlar.

Selamiçeşme YKS hazırlık eğitimleri boyunca öğrenciler öğretmenlerle birlikte hareket eder. Öğrencilerin sınavlarda yüksek puanlar elde etmeleri için gerekli olan tüm destek öğretmenler tarafından verilir. 3-6 kişilik öğrenci grubunun matematik dersinde belirli bir konuda eksiği varsa matematik öğretmeni öğrenciler gerekli gördüğü takdirde ek ders yaparak ilgili konu üzerinde yoğunlaşabilir. YKS hazırlık sürecinde en önemli nokta öğrencilerin tüm soruları doğru şekilde çözebilmeleridir. Bu uğurda gerekli olan tüm gayreti öğrencilerle birlikte öğretmenler de göstermektedir.

Selamiçeşme YKS hazırlık kapsamında yapılan tüm dersler en iyi branş öğretmenleriyle yapılmaktadır. Sınıf mevcudu 3-6 kişiyi geçmeyecek şekilde hazırlanmış özel YKS hazırlık programı boyunca her konuyla ilgili bol soru çözümü yapılmaktadır. Öğrencilerin konu anlatımlarıyla öğrendiklerini kesin olarak soru çözümleriyle pekiştirmeleri gerekmektedir. Öğrenciler konuları ne denli iyi bilirlerse bilsinler soru türlerini görmedikçe bildiklerini nasıl kullanacaklarını kestiremezler. Bu nedenle hangi soru türünde hangi cevap yöntemini kullanabileceklerini ancak ve ancak soru çözümü yaparak öğrenebilirler.

Selamiçeşme YKS hazırlık eğitimleri verilirken sınıfların kalabalık olması öğrencilerin konularda ilerlemelerini son derece yavaşlatıcı bir nedendir. Bu sebeple yapılan araştırmalara göre 3-6 kişilik bir grubun en verimli şekilde çalışabileceği görülmüştür. 3-6 kişilik bir öğrenci grubu ders konularında hızla ilerleme kaydeder ve bol soru çözümü yapar. Öğrencilerin başarılı olmaları için konularla ilgili soru çözümü yapmaları gerektiğini belirtmiştik. Kalabalık bir sınıfta konuların eksiksiz anlaşılması sorun olmakta, öğretmen herşeyi 2,3 kere tekrar etmek durumunda kalmakta bu da zaman kaybına yol açmaktadır. Kimi öğrenci sınıf kalabalık olduğu için dersi iyi dinlememekte kimi öğrenci ise öğretmenin anlatımından birşey anlamamaktadır. Bunun sebebi de bağlantılı olan önceki konuları dinlememesi veya anlamamasıdır. Bunun en güzel çözümü öğrencilerle birebir ilgilenmektir. Bu da ancak ve ancak 3-6 kişilik bir sınıfta yapılan eğitimde mümkün olmaktadır.

Selamiçeşme YKS hazırlık eğitimlerinin 3-6 kişilik öğrenci grubuyla yapılması ders konularında hızla ilerleme kaydedilmesini sağlar. Öğrenciler anlamadıklarını sorarak kısa sürede eksiklerini giderir. Birlikte soru çözümü yaparak nerelerde takılabildiklerini gören öğrenciler her dersin her konusunda ekstra bilgiye sahip olur. Kalabalık bir sınıfta konular zor yetiştirilirken 3-6 kişilik bir sınıfta konu bitirilmiş ve bol soru çözümü yapılmış olabilir. Bu da 3-6 kişilik üniversite hazırlık grubunun diğer öğrencilerden daha başarılı olması için çok geçerli bir nedendir.

Selamiçeşme Üniversiteye Hazırlık

Selamiçeşme üniversiteye hazırlık eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından üniversiteye hazırlık yapan öğrencilere grup eğitimi olarak veya birebir eğitim olarak verilmektedir. Tamamen öğrencilerin tercihine bırakılmış olan sistemde öğrenciler dilediği gibi plan yapabilir, özellikle birebir derslerini istedikleri gün ve saatlerde istedikleri yoğunlukta yapabilir.

Selamiçeşme üniversiteye hazırlık eğitimi verilen Mert Eğitim Merkezi 2006'dan beri faaliyet göstermekte, bir çok öğrencinin istediği bölüm ve üniversiteyi kazanmasında etkin rol oynamaktadır. Öğrenciler kimi zaman sağlam bir temele sahip olmasa da başarıyı kısa sürede yakalamaları mümkündür. Bunun en önemli sebebi üniversiteye hazırlık safhasında İstanbul'un en deneyimli ve başarılı branş öğretmenlerinin öğrencilerin yanlarında olmalarıdır.

Selamiçeşme üniversiteye hazırlık eğitiminde iyi bir eğitim programına katılarak fark yaratmak oldukça önemlidir. En iyi üniversitelerin büyük bir çoğunluğunun İstanbul'da olması İstanbul'daki öğrencilerin daha fazla çalışmasını gerekli kılmaktadır. Öğrenciler var olan düzenlerini bozmadan ve ailelerine yük olmadan üniversite yaşamlarına başlayabilmeleri için İstanbul'daki bir üniversiteyi kazanmak durumundadır. İstanbul'da istediği bir bölümde devlet üniversitesinde okumak isteyen bir öğrenci fark yaratmak mecburiyetindedir.

Selamiçeşme üniversiteye hazırlık eğitimleri konusunda YKS uyumlu olarak hazırlanmış olan Mert Eğitim Merkezi'nin sunduğu üniversiteye hazırlık programına katılarak üniversiteyi kazanma hedefinizi şansa bırakmayarak iyi bir çalışma grubuna dahil olabilirsiniz. En deneyimli branş öğretmenlerinin hazırladığı öğrenci grupları üniversiteyi kazanma yolunda büyük bir hazırlık sürecine katılır. Öğretmenler her öğrenciyi detaylı olarak ele alarak eksiklerini giderme konusunda ayrıntılı bir programla üzerine yoğunlaşılır.

Selamiçeşme üniversiteye hazırlık konusunda destek alabileceğiniz en profesyonel kurum olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Mert Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Özel ders konusunda uzman kadrosuyla bir çok öğrencinin notlarının yükselmesini sağlayan Mert Eğitim, üniversiteye hazırlanan öğrencilere özel bir programla lise öğrencilerinin en çok tercih ettiği kurum olmuştur. Bunun en önemli sebebi Mert Eğitim Merkezi'nin üniversiteye hazırladığı öğrencilerin hedeflerini gerçekleştirebilmiş olmasıdır.

Selamiçeşme üniversiteye hazırlık eğitimlerine en deneyimli branş öğretmenleri katılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi'nin en iyi branş öğretmenleriyle çalışması kimi zaman öğretmenlerin akademisyen olmasıyla sonuçlanmakta bu da hem sevinç hem üzüntüyü bir arada getirmektedir. Öğretmenlerin başarılı olmaları Mert Eğitim Merkezi için son derece sevinçli bir durum fakat öğretmenin zaman ayırarak Mert Eğitim Merkezi öğrencilerine ders vermesini kısıtlayan bir durum olmaktadır. Mert Eğitim Merkezi'nin öğretmen tercihi her zaman başarılı ve kendini kanıtlamış öğretmenlerden yana olmaktadır.

Selamiçeşme Üniversite Giriş Sınavına Hazırlık

Selamiçeşme üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimleri öğrencilerin üniversite giriş sınavına hazırlanırken iyi bir eğitim almasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Öğrencilerin 10 yılı aşkın süre deneyime sahip olan öğretmenlerden aldıkları branş dersleri sayesinde gelişimleri hızla ilerler. Eksikleri giderilen öğrenciler kısa zamanda sınava yönelik çalışmaya adapte olarak başarılı öğrenci kategorisinde performans sergiler.

Selamiçeşme üniversite giriş sınavına hazırlık grubuna katılmak diğer öğrencilere göre fark yaratmaktır. Öğrencilerin sağlam bir şekilde hazırlandığı üniversite giriş sınavlarında başarılı olmaları, istedikleri üniversite ve bölümü kazanmalarına olanak sağlamaktadır. Özellikle İstanbul'daki üniversiteleri hedefleyen öğrencilerin son derece sıkı hazırlanması gerekir. Çünkü Türkiye'deki öğrencilerin çoğu İstanbul'da bulunan iyi üniversiteleri kazanmak ister. Bize de bu aşamada sınava iyi hazırlanmak ve başarıyı şansa bırakmamak düşer. Bu nedenle 3-6 kişilik özel ders grubuna katılarak üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Selamiçeşme üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimi sürecinde Mert Eğitim Merkezi tüm eğitim hizmetleriyle öğrencilerinin yanındadır. Her türlü desteği sağlayarak öğrencilerinin üniversiteyi kazanmalarını sağlayan uzman öğretmen grubu, en az 10 yıl deneyimli eğitimcilerdir. Dersleri sevmeyen öğrenciler üniversite hazırlık eğitimi boyunca bilmedikleri dersleri öğrenebildiklerini görerek dersleri sevmeye başlayacaktır. Bu da başarının temelini oluşturan en önemli etmendir.

Selamiçeşme üniversite giriş sınavına hazırlık ders programı öğrencileri sıkmayacak şekilde hazırlanmış ve en verimli saatlere göre belirlenmiştir. Öğrencilerin ders konularını kalıcı şekilde öğrenmeleri hedeflenmiş olan üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenilenler unutulmayacak şekilde anlatılır. Ezbercilikten uzak olan bu eğitime katılmak öğrencilerin YKS(TYT ve AYT) sınavlarında başarılı olmalarını sağlayacaktır.

Selamiçeşme üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders grubu 3-6 kişiliktir. Aynı seviyede olan 3-6 öğrencinin bir arada olacağı özel ders grubunda öğrenci sayısı 3-6 kişinin üstüne çıkmayacaktır. Öğrenci sayısının minimum tutulduğu üniversite hazırlık programında verimlilik esas alınmıştır. Derslerden verim almak dersin işlenmesinden daha önemli bir esastır. Kalabalık bir sınıfta işlenen dersten verim alınmadığı durumlarda konuyla ilgili çıkan sorular da cevaplanamamaktadır. 3-6 kişilik öğrenci grubu derslerden yüksek verim almakta ve konularda da hızla ilerlemektedir.

Selamiçeşme üniversite giriş sınavına hazırlık programı özel olarak hazırlanmış 3-6 öğrencinin katılabileceği gruplar şeklinde yapılan ders programlarını içerir. Deneyimli öğretmenlerin hazırladığı özel programla üniversiteye hazırlanan öğrencilerin kazanma yüzdesi hayli yüksektir. Mert Eğitim Merkezi'nin üniversite hazırlık programına katılan her öğrenci kazanır. Lakin kimi öğrenciler istedikleri üniversitelerin istedikleri bölümlerini kazanmak için daha fazla gayret göstermeleri gerekmektedir.

Selamiçeşme TYT Hazırlık

Selamiçeşme TYT hazırlık eğitimleri hem dönemsel olarak yaz kampları şeklinde hem de eğitim öğretim yılı olarak sene içerisinde gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz programlara dahil olarak sınava yönelik çalışmaya başlayabilirsiniz. Başarının kaçınılmaz olduğu Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler en iyi branş öğretmenleri tarafından eğitim almaktadır. Her dersin öğretmeni kendi branşında derslere girerek öğrencilerin tüm soruları çözebilmesini sağlayacak bilgiyi öğrencilere sunmaktadır.

Selamiçeşme TYT hazırlık eğitimlerinin kalıcı şekilde öğretildiği 3-6 kişilik özel ders grubuna katılarak üniversiteyi kazanma yolunda büyük bir adım kaydedebilirsiniz. Öğrencilerin başarılı olmaları ancak öğretmenlerin iyi bir eğitim sunmalarına bağlıdır. Bu konuda çok hassas olan Mert Eğitim Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleriyle çalışmaktadır.

Selamiçeşme TYT hazırlık grubunun 3-6 kişilik özel ders eğitimleriyle üniversiteyi kazanmaları kesindir. Öğrenciler tüm derslerde tüm konuları işleyerek ilgili konularla ilgili soru çözümleri yapmaktadır. Bu da öğrencilerin üniversite sınavlarında başarıyı yakalamalarını sağlayan en hassas noktadır.

Selamiçeşme TYT hazırlık grubunun 3-6 öğrenciyi geçmemesindeki en önemli neden verimliliği artırmaktır. Özel ders grubu olması için ancak ve ancak 3-6 kişilik sınır koyulmak durumundadır. Yapılan araştırmalar sonucunda en verimli eğitimin 3-6 kişilik sınıflarda olduğu açıklanmıştır.

Selamiçeşme TYT hazırlık dersleri üniversiteye hazırlanan öğrencilerin yüksek puan elde etmeleri için yapılmaktadır. Öğrencilerin üniversiteye girebilmeleri için diğer öğrencilerden daha yüksek puan elde etmeleri gerekmektedir. Bunun sağlanması da öğrencilerin iyi çalışmaları ve sınavlarda çıkan soruları doğru çözebilmelerinden geçmektedir.

Selamiçeşme TYT hazırlık 3-6 kişilik özel ders grubuna katılan öğrenciler öncelikle Mert Eğitim Merkezi'nin deneme testine katılmalıdır. Öğrencilerin seviyesi belirlendikten sonra aynı seviyedeki öğrencilerle bir araya getirilerek 3-6 kişilik grup oluşturulur. Akabinde dersler başlar. Öğrenciler düzenli olarak derslere katılmak zorundadır. Aksi takdirde öğrencilerin geride kalması durumu görülür. Bu da sınıfı geriye çekeceğinden ötürü öğrencinin özel derslerle bunu pekiştirmesi veya soru çözümlerinde toplu olarak ek ders talep edilmesi istenebilir.

Selamiçeşme AYT Hazırlık

Selamiçeşme AYT hazırlık eğitimlerinde YKS’nin 2.oturum sınavı olan AYT sınavına yönelik hazırlık amaçlı dersler yapılmaktadır. Derslerde tamamen 2.oturum sınavına yönelik hareket edilmekte, öğrencilerin seçtikleri alan kapsamında eğitim alması sağlanmaktadır. Profesyonel eğitim danışmanları öğrencilere en uygun programı belirleyerek en verimli eğitime olanak sağlar. Öğrencilerin performansına göre eğitim sürecinde ihtiyaca yönelik değişiklikler yapılabilmektedir.

Selamiçeşme AYT hazırlık eğitiminde Alan Yeterlilik Testi'ne katılacak öğrencilerin testte çıkan tüm soruları doğru cevaplaması hedeflenmiştir. Öğrencileri yeni sınav sistemi kapsamında hazırlayan branşlarında uzman eğitimcilerimizin öğretim yaptığı 3-6 kişilik özel ders grubuna katılarak üniversiteye hazırlanabilirsiniz.

Selamiçeşme AYT hazırlık eğitimi 3-6 kişilik özel ders grubu şeklinde yapılmaktadır. Öğrenciler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından AYT ve TYT sınavlarına özel olarak hazırlanmaktadır. Öğrencilerin çok sayıda olması ve girebilecekleri üniversitelerin az sayıda olması problem olmaktadır. 3-6 kişilik özel ders grubu ile üniversiteye hazırlanan öğrenciler bu problemi aşarak fark yaratmaktadır. Yüksek puanlarla hedeflerini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler rahatlıkla tercih yapabilmektedir.

Selamiçeşme AYT hazırlık eğitimlerinin en verimli olduğu kişi sayısı 3-6'dır. Öğrencilerin 3-6 kişilik özel ders gruplarıyla işledikleri derslerde kalıcı şekilde öğrenme sağlanmaktadır. Kalabalık sınıflarda işlenen ders konuları da az olmakta, çözülen soru sayısı ve türü de kısıtlı kalmaktadır. Kalabalık sınıflar için daha fazla ders sayısı gerekli olduğundan hem öğrenciler hem de eğitim ücretini artıracağı için kurumlar açısından da tercih edilmemektedir.

Selamiçeşme AYT hazırlık eğitimlerinde en verimli derslerin 3-6 kişilik sınıflarda yapıldığı belirlenerek eğitimler de ona göre hazırlanmıştır. Öğretmenlerin tüm lise konularını anlattığı özel ders gruplarında öğrencilerin eksik olduğu konular grubun isteğine göre tekrar edilir. Genel konular işlendikten sonra öğrencilerin bir konunun tekrar anlatılmasını toplu şekilde talep ettiği zamanlarda esnek davranılarak öğrencilerin ihtiyacına göre program yapılır.

Selamiçeşme AYT hazırlık derslerine katılmak isteyen öğrencilerin Mert Eğitim Merkezi'ne gelerek kayıtlarını gerçekleştirmeleri gerekir. Öğrenciler kayıt yaptırdıktan sonra deneme testine alınarak genel bir seviye tespiti yapılır. Seviyeleri yakın olan öğrenciler bir araya alınarak 3-6 kişilik grup oluşturulur. Gruplar oluşturulduktan sonra eğitim ve öğretime hemen başlanır. Okulla birlikte başlayan öğrenciler kısa sürede sınava yönelik olarak çalışmaya başlar.

Selamiçeşme YKS Kursu

Selamiçeşme YKS Kursu eğitimleri öğrencilerin YKS sınavına hazırlanma sürecinde sınavda çıkabilecek tüm sorulara yönelik eğitim almaları adına yapılmaktadır. Öğrenci öncelikle TYT sınavına yönelik eğitim almakta, TYT konularını ayrıntılı olarak işlemektedir. TYT sorularını rahatlıkla cevaplandırabilecek niteliğe erişen öğrencilere sonrasında AYT sınavına yönelik eğitim verilmektedir.

Selamiçeşme YKS Kursu eğitimlerinde amaç öğrencilerin TYT ve AYT sorularından çıkarabilecekleri maksimum puanı elde etmektir. Kurs boyunca işlenen dersler en az 10 yıl deneyimli profesyonel branş öğretmenleri tarafından işlenir. Deneyimli öğretmenlerin öğrettikleri konular ve yaptıkları soru çözümleri sayesinde öğrenciler her soru türüne aşina olup, sınava en iyi şekilde hazırlanabilmektedir.

Selamiçeşme YKS Kursu eğitimlerinde konu anlatımları ve soru çözümleri yapılmaktadır. Öğrencilere derslerden sonra gelecek derslere kadar yapmaları gereken sorular ödev olarak sunulmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra ödevlerini de eksiksiz bir şekilde yaparak dersten aldıkları verimi maksimuma çıkarabilir. Derslere eksiksiz katılan ve dersten maksimum verim alan öğrenciler kesinlikle başarıyı elde eder.

Selamiçeşme YKS Kursu eğitimlerinde öğrenciler TYT ve AYT sınav konularını bitirdikten sonra bol miktarda soru çözümü yapılmaktadır. Öğrencilerin başarılı olmaları için konularla ilgili farklı soruları görmeleri sınavda çıkabilecek sorulara karşı öğrencileri hazırlayan önemli bir avantajdır. Selamiçeşme YKS Kursu eğitimlerinde öğrenciler kısa sürede başarıyı yakalar.

Selamiçeşme TYT Kursu

Selamiçeşme TYT Kursu eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin öğrencileri TYT sınavına hazırladığı grup eğitimlerini niteler. Öğrencilerin sınava hazırlanırken tüm soru türlerini görmeleri sınav aşamasında öğrencilere çok yardımcı olur. Soru türlerine aşina olan öğrenciler farklı bir soru türünü gördüklerinde sınavda rahatlıkla irdeleyebilir.

Selamiçeşme TYT Kursu eğitimlerinde öğrenciler YKS’nin 1.oturum sınavı olan TYT’ye hazırlık yapar. Mert Eğitim Merkezi’nde TYT eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilir. Deneyimli öğretmenlerden branş eğitimi almak sınava hazırlanan öğrenciler için bulunmaz bir ayrıcalıktır. Hem de çoğu kurumda ders veren öğretmenler için verilen kurs ücretlerinin çok daha altına eğitim bedelleri karşılığındadır.

Selamiçeşme TYT Kursu eğitimleri sonucunda öğrenciler TYT sınavında yüksek puanlar elde eder. Öğrencilerin iyi öğretmenlerle çalışması TYT sınavında başarılı olmanın anahtarıdır. TYT sınavında çoğu soru öğretmenlerin sınıfta çözdüğü sorulara benzer olmaktadır.

Selamiçeşme TYT Kursu eğitimlerinde görev alan öğretmenlerin yıllar boyunca sınava yönelik öğrenci çalıştırmış olması sayesinde öğrenciler derslerden son derece verim alır. Eğer sınava yönelik iyi bir eğitim almak istiyorsanız adresiniz Mert Eğitim Merkezi’dir. Hem kaliteli ve yeni sınav sistemine uyumlu eğitim içeriğiyle, hem de uygun ücret imkanları sayesinde Mert Eğitim Merkezi son derece avantajlıdır.

Selamiçeşme TYT Kursu eğitimleri YKS’nin 1.oturum sınavı olan TYT sınavına yönelik eğitimlerin tümünü kapsar. TYT sınavında çoğunlukla lise 2 de dahil olmak üzere tüm konulardan sorular yer almaktadır. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin TYT sınavında çıkabilecek sorulara karşı hazır olmasını sağlayacak eğitimi vermektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri olduğundan başarı kaçınılmazdır.

Selamiçeşme AYT Kursu

Selamiçeşme AYT Kursu eğitimlerinde YKS sınavının 2.oturumu olan AYT sınavına hazırlık yapan öğrenciler, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden eğitim alarak sınava en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Öğrencilerin eğer hedefleri yüksekse ve eksikleri çoksa tercih edebilecekleri en iyi kurum Mert Eğitim Merkezi’dir.

Selamiçeşme AYT Kursu eğitimlerinde 1 numara olan Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilere alabilecekleri en iyi eğitimi en iyi öğretmenler vermektedir. Öğretmenlerin 10 yılı aşkın süredir branş öğretmeni olarak okullarda görev alıyor olması başarının kaçınılmaz olduğunu gösteren önemli bir ayrıntıdır.

Selamiçeşme AYT Kursu eğitimlerinde en uygun ücret ile kayıt alan ve tüm kurumlardan çok daha nitelikli eğitim ve kaliteli öğretmenlere sahip olan Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin başarılı olmalarında öğretmenlerin payı yadsınamaz.

Selamiçeşme AYT Kursu eğitimlerinde öğrenciler kurs programına eksiksiz olarak katılmalı, derslere gelmemezlik yapmamalıdır. Aynı zamanda öğrenciler kurs programı dahilinde görülen derslerde verilen ödevleri kesinlikle yerine getirmelidir. Ödevlerin üzerinde bir gayret gösteren öğrenciler dersten tam verim almış kabul edilir.

Selamiçeşme AYT Kursu eğitimlerine katılmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir, Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Eğitim öğretim yılı başlangıcından 2 hafta sonra öğrencilerin eğitim maratonu başlar.

Selamiçeşme YKS Kursu Fiyatları

Selamiçeşme YKS kursu fiyatları olarak sizlere en uygun ücretlendirme ile eğitim seçenekleri sunan butik kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Fiyatlandırmaların bu denli uygun tutulmasında 2 püf nokta bulunmaktadır. Öncelikle kurumun bulunduğu alan, kurucunun mal sahibi olduğu alan olduğundan herhangi bir kira vb. gider söz konusu değildir. Bu sayede özel ders bedelleri büyük ölçüde minimuma indirilebilmektedir.

Selamiçeşme YKS kursu fiyatları konusunda en uygun fiyatlara sahip kurumun Mert Eğitim Merkezi olması, bu fiyatlara verilen eğitimin de tamamen butik olması, oldukça farklı bir işleyişi beraberinde getirir. Kurumun fiyatlarının minimumda tutulabilmesinin en büyük 2.püf noktası da kurumun bir aile kurumu olması ve çalışanların da aile üyelerinden oluşmasıdır.

Selamiçeşme YKS kursu fiyatları konusunda öğrenci ve velilere büyük ayrıcalıklar tanıyan Mert Eğitim, ödeme kolaylıkları ve veli – öğrenci memnuniyeti konusunda da görülmemiş işleyişleri barındırmaktadır. Paket programlara kayıt olan velilerimizin ödemelerinde maksimum vade yapılmaktadır. Ne kadar erken kayıt olursanız o kadar uzun vadeye erişebilmek imkanına sahipsiniz.

Selamiçeşme YKS kursu fiyatları dahilinde verilen YKS hazırlık eğitimlerine en az 10 yıl deneyimli öğretmenler girmektedir. Her dersin öğretmeni alanında uzman, okullarda görev alan, lise öğretmenleridir. Öğretmenlerin deneyimli oluşu, öğrencilerin de kısa zamanda maksimum verim alabilmelerini ve sınava en iyi şekilde hazırlanabilmelerini sağlar.

Selamiçeşme YKS kursu fiyatları dahilinde verilen eğitimin bedeli çok daha fazla meblağlara tekabül edebilmektedir. Lakin Mert Eğitim, avantajlı fiyatlarıyla her öğrencinin sınava hazırlık döneminde eğitim alabilmesini ve bu eğitimi alırken ailelerinin de ödeme sıkıntısı çekmemesini sağlamak amacıyla fiyatları her zaman minimumda tutmayı başarmış, hem de bu eğitimi minimum öğrenci sayısıyla gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.

Selamiçeşme YKS kursu fiyatları dahilinde alınan eğitim tamamen özel gruplar halinde yapılmaktadır. Özel gruplarda öğrenci sayısı minimum seviyededir. Öğrencilerin derslerden maksimum verim almalarının hedeflendiği bu özel gruplara kayıt olmak için tek yapmanız gereken kurum yetkilileriyle görüşmek ve sözleşmenizi oluşturmaktır. Öğrenciler kendi seviyelerini uygun sınıflara yerleştirilerek sınava hazırlık süreci birebir takip edilmektedir.