ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

Online özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

online-ders-egitimi

◈ ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

Birebir online matematik özel ders eğitimleri sayesinde eksiklerinizi giderebilir, yeni konular öğrenebilir, yapamadığınız soruları alanında uzman öğretmenlere sorabilir, en iyi yöntemleri inceleyebilir, geleceğinize yön verebilirsiniz.

◈ EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ ÖĞRETMENLERDEN

Birebir online matematik özel ders eğitimlerinin tamamında en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman, devlet okulunda veya özel okulda görevli, kendini kanıtlamış, deneyim sahibi matematik öğretmenleri görev almaktadır.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Online matematik özel ders

Online matematik özel ders eğitimi almak için gerekenler bir bilgisayar ve internettir. Bilgisayarınızın hoparlörü, mikrofonu ve kamerası olmalıdır. Aynı zamanda bilgisayar yerine tablet de kullanabilirsiniz. Bilgisayar veya tabletin haricinde acil durumlarda telefonla da bağlanarak özel ders alabilmek mümkündür. Kurumumuzca tavsiye edilen bilgisayardan bağlanmanızdır.

Online matematik özel ders eğitimlerinde dersler akıcı bir şekilde yapılır. Öğrencinin talebine göre konu anlatımı veya soru çözümü gerçekleştirilir. Lise giriş sınavı veya üniversite giriş sınavına yönelik olarak da eğitim alabilirsiniz. Tamamen öğrenciye özel olarak yapılan online derslerde öğrencilerin derse katılımları sağlanır.

Online matematik özel ders eğitimleri online görüşmelerin yapıldığı programlar vasıtasıyla gerçekleştirilir. Bu bilgisayar programlarının aynı zamanda tablet ve telefonlar için de uygulamaları bulunmaktadır. Bu program ve uygulamalar tamamen ücretsiz olarak sağlanmakta olup gerekli ücretler kurumumuzca karşılanmaktadır. Online özel ders alan tüm öğrenciler özel ders bedelinin haricinde bir ücret ödemez.

Online matematik özel ders eğitimlerine internetin bulunduğu her konumdan giriş yapabilirsiniz. Dijital bir sınıfta yapılan online matematik derslerinde görev alan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, okullarda görevli, nitelikli matematik öğretmenleridir. Öğrencilerin derslerden maksimum verim alması adına en iyi matematik öğretmenleriyle çalışmakta olan Mert Eğitim Merkezi, diğer tüm branşlardan da online özel ders alabileceğiniz nitelikli bir kurumdur.

Online matematik özel ders eğitimini ister 1 kerelik isterseniz de düzenli olarak alabilirsiniz. Özel derslerinizi haftanın belirli gün ve saatlerine sabitleyerek maksimum verimi sağlayabilirsiniz. Matematik gibi diğer tüm derslerden de online ders alabilir, tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz. Online özel ders bedelini minimize etmek için toplu özel ders alabilir, avantajlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Online matematik dersi

Online matematik dersi almanın bir takım avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi özel ders eğitimlerinizi nerede bulunursanız bulunun alabilirsiniz. İster farklı bir şehirde ister farklı bir ülkede olun özel derslerinize internet bulunan her yerden katılabilirsiniz. İnternet sayesinde derse geç kalma, dersi kaçırma gibi durumlar söz konusu olmaz. Dışarı çıkacak gibi giyinmenize gerek kalmaksızın eşofmanlarınızla ev konforunda derse katılabilirsiniz.

Online matematik dersi alan öğrencilerin tamamı derse daha iyi odaklanmakta, pür dikkat dersi dinlemektedir. Bizzat gözünüz öğretmenin size sağladığı akıllı dijital tahtada yani bilgisayar ekranında ve öğretmende olduğundan dikkatin dağılması mümkün değildir. Bu da dersten maksimum verim alınmasını sağlayan önemli bir avantajdır.

Online matematik dersi eğitimlerinde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden öğrenim görür. Alanında uzman matematik öğretmenlerinin internet üzerinden yaptıkları konu anlatımları ve soru çözümleriyle öğrenciler kısa sürede eksiklerini giderir. Dersler bilgisayar üzerinden kameralı bağlantıyla gerçekleştirilir. Online dersler için kullanılan platform ve sistem öğretmenin akıllı tahtada ders anlatması ile aynı niteliktedir.

Online matematik dersi alırken özellikle zorluk çektiğiniz konulara karşı öğrenim görmeyi talep edebilirsiniz. Bu kapsamda tamamen isteğinize bağlı olarak dersler yapılacak olup, öncelik eksiklerinizi gidermeye verilecektir. Derslerin okul sınavlarına veya lise giriş, üniversite giriş sınavlarına hazırlık hedefleriyle yapılması dersin ilerlemesine yön verir. Online özel dersler tamamen öğrencinin hedeflerine ulaşması yönünde yapılan eğitimlerdir.

Online matematik dersi almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanlarıyla görüşmek ve sizlere en uygun gün ve saat için özel ders randevunuzu ayarlamaktır. Alanında uzman branş öğretmenlerinden dilediğinizi tercih edebilir, bilginiz dahilinde öğretmen yoksa danışmanlara bırakabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız tamamen öğrencinin profiline en uygun ve verimli ders işleyebileceği öğretmen profillerini değerlendirmekte, randevularınızı belirlediği öğretmene atamaktadır.

Online birebir matematik dersi

Online birebir matematik dersi eğitimleri öğrencilerin istedikleri konumdan katılabildikleri özel ders eğitimleridir. İnternet sayesinde öğrenci ve öğretmenin bulundukları konumdan aynı dijital sınıfta buluşmaları neticesinde dersler gerçekleştirilir. Gerçekleştirilen dersler özel yardımcı programlar eşliğinde gerçekleştirildiğinden dersler son derece akıcı ve anlaşılır olmaktadır.

Online birebir matematik dersi eğitimlerinin yüzyüze yapılan eğitime göre avantajları bulunmaktadır. Öncelikle dersin kayıt edilebilmesi ve tekrar izlenebilmesi son derece değerlidir. Öğrenciler ders tekrarını, yaptıkları dersi tekrar izleyerek gerçekleştirebilir. Online derslerde görsel materyaller bol sayıda oluması öğrencilerin kalıcı bilgi edinmesinde büyük rol oynar.

Online birebir matematik dersi eğitimi alan öğrenci öğretmenine hangi konulardan destek almak istediğini belirtebilir. Tamamen öğrenciye özel yapılan online özel derslerde öğrencinin eksiklerine göre ilerlenir. Öğrenci eğer önceden yapamadığı soruların nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsa öğretmenine soruları ders öncesinde atabilir. Soru çözümleri esnasında nerelerde eksik olduğunu fark eden öğrenci, öğretmeninin konu anlatımı sayesinde bu eksiklerini giderebilir.

Online birebir matematik dersi eğitimleri tamamen birebir olarak gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler dilerse 2 kişi birlikte de özel ders alabilir. Birebir eğitimde olduğu gibi 2 öğrenci birlikte özel ders aldığında da öğrenciler öğretmenleriyle dijital sınıfta buluşur. Bu sınıfta dersler aynı şekilde işlenir. Derslerde müfredata bağlı olarak ilerlenebileceği gibi öğrencilerin talebine göre de ilerlemek mümkündür.

Online birebir matematik dersi eğitimlerini birlikte almak isteyen öğrencilerin bilgi seviyeleri eşdeğer olmalıdır. Aynı okulda olan öğrencilerin birlikte ders almasında genellikle seviye farkı sorun yaratmamaktadır. Farklı okullarda farklı öğrenim süreçlerine katılmış öğrencilerin aralarında oluşmuş farklardan ötürü dersin işleyişi de zarar görebilmektedir. Bir öğrenci geriden gelirken diğer öğrenci ileri seviyede bilgiye sahipse dersin geriden gelene göre işlenmesi ilerideki öğrenciyi yavaşlatır. Aynı şekilde ileri seviyedeki öğrenciye göre işlenen derslerde geriden gelen öğrenci anlama zorluğu çeker. Bu durumların önüne geçmek için öncelikle birlikte ders alıp daha sonra öğretmenlerinin yorumlarını dinlemek gerekir. Bu konuda Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanları yardımcı olmaktadır.

Online matematik desteği

Online matematik desteği almak öğrencilerin kısa sürede eksiklerini gidermelerini ve kalıcı bilgi edinmelerini sağlar. Öğrenciler online derslerde işlenen dersi tekrar izleme imkanına sahiptir. Bu birebir derslerde mümkün olmayan son derece önemli bir ayrıcalıktır. Öğrenci unuttuğu bir şeyi dersi tekrar izleyerek hatırlayabilir, daha önce yapılmış olan online dersten maksimum faydalanabilir.

Online matematik desteği alarak ders notlarını yükselten öğrenciler genellikle dersten sonra bol soru çözmekte, takıldıkları yerlerde önceki ders kayıtlarını incelemektedir. Ders kayıtlarına tekrar bakmak isteyen öğrenciler ders başlamadan önce dersin kaydını talep etmelidir. Bu sayede öğretmen dersin tekrar izlenebilmesi için kaydı başlatır. Her zaman girip kayıtları inceleyebilir, kayıtları bilgisayarınıza indirebilir, yapılan tüm dersleri istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Online matematik desteği veren en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’nin nitelikli matematik öğretmenlerinden ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. İnternetin bulunduğu tüm il ve ilçelerden, hatta ülkelerden özel ders alabilmeniz mümkündür. Online olarak gerçekleştirilen dersler sayesinde nerede olursanız olun eksiklerinizi giderebilir, hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Online matematik desteği alacak öğrencilerin bilgisayar, tablet veya telefonu olması ve internete bağlanması yeterlidir. İnternet üzerinden yapılan dersler sayesinde öğrenciler kısa sürede eksiklerini gidermekte, bulundukları konumda derslerini alabilmektedir. Sınavdan önce online ders planlaması yapabilir, sınava bilgilerinizi tazeleyerek ve eksiklerinizi gidererek girebilirsiniz.

Online matematik desteği zamanlama açısından öğrencilere son derece kolaylık sağlar. Öğrenciler evlerinden online derse katılarak matematik öğretmenleri tarafından öğrenim görebilir. Matematik gibi diğer tüm derslerden en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerinden online öğrenim görebilecekleri tek kurum olan Mert Eğitim Merkezi, öğrenciler için oldukça değerli bir imkandır. Bu imkanı iyi değerlendirerek kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz.

Online matematik eğitimi

Online matematik eğitimi veren en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden ders almak için Mert Eğitim Merkezi ile görüşebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’nde tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branşlarında uzman öğretmenlerdir. Sizler de dilediğiniz online özel ders programını gönül rahatlığıyla yapabilir, nitelikli branş öğretmenlerinden birebir online derslerinizi alabilirsiniz.

Online matematik eğitimi alacak öğrencilerin bilgisayarlarını hazırlda bulundurmaları ve internete mümkünse kabloyla bağlı olmaları gerekmektedir. Kablolu bağlantı şart olmamakla birlikte modeme yakın konumda bulunarak wireless’la da bağlanılabilir. Dersin işleyişinin aksamaması ve görüntülerin netliği konusunda bu husus önem arz eder.

Online matematik eğitimi alımları tek tek olabileceği gibi toplu özel ders paketleri kapsamında da olabilir. Tek tek alındığında özel ders bedeli standart olarak uygulanmakta, toplu özel ders paketi alımlarında ise alacağınız özel ders sayısına göre bedeli minimum olarak uygulanmaktadır. Tüm veli ve öğrencilere aynı şekilde uygulanan özel ders paketlerinin ücretlerine web sitemizin menüsündeki “Özel Ders” bölümünden oluşabilirsiniz.

Online matematik eğitimi alan öğrenciler evlerinden derslerine bağlanarak canlı dersler gerçekleştirmektedir. Öğretmenlerin öğrencilerle dijital platformda görüşmeleri sağlanır. Gerekli teçhizat sayesinde öğretmenler öğrencilerine ders anlatımları ve soru çözümleri yapabilir. Aynı zamanda ödevler vererek ödevlerinin kontrolünü gerçekleştirebilir. Tüm süreç Mert Eğitim Merkezi ve öğretmenleri tarafından yönetilmekte olup tek yapmanız gereken özel ders randevunuzu oluşturmak ve randevu gün ve saatinde hazır bulunmaktır.

Online matematik eğitimi veren öğretmenler genellikle genç öğretmenler veya üniversite öğrencileri olmaktadır. Sizlere Mert Eğitim Merkezi olarak bir fark oluşturmakta ve bir çok avantaj sağlamaktayız. Bunlardan en önemlisi Mert Eğitim Merkezi’nden alacağınız özel derslerin, okullarda görevli ve en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilmesidir. Nitelikli branş öğretmenleri öğrencileri kısa sürede kalıcı başarıya götürebilmektedir.

Online matematik soru çözümü

Online matematik soru çözümü derslerinde öğrencinin yapamadığı sorular üzerinde durulur. Sorular sayesinde öğrencinin eksiklerine anında müdahale edilebilir. Öğrencilerin eksikliklerinin belirlendiği soru çözümü dersleri sonrasında tespit edilen konularda öğrenim görülebilir. Tamamen öğrenciye özel olarak yapılan dersler öğrencinin eksiklerine göre ilerlemektedir.

Online matematik soru çözümü yapılması için kurulmuş özel sistemimizde soru çözümleri son derece verimli olmaktadır. Öğretmen kalemiyle grafik tablet üzerinden soru çözmekte olduğundan öğrenci her işlemi anı anına gözlemleyebilmektedir. Akıcılık bir kağıda soru çözümü akıcılığında olduğundan dersin işleyişi de yan yana yapılan dersle aynı verimde gerçekleşmektedir.

Online matematik soru çözümü derslerinde kullanılan teknolojik materyaller önem arz etmektedir. Öğretmenlerin mouse ile işlem yapabilmesi mümkün olmamakta, bu şekilde yapılmaya çalışılan online dersler tarafımızca tavsiye edilmemektedir. Online matematik derslerinde soru çözümü yapacak öğretmenin yeterli teknolojiye sahip olması gereklidir.

Online matematik soru çözümü eğitimlerini en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri gerçekleştirmektedir. Alanında uzman, tecrübeli matematik öğretmenlerinin ders anlatımları ve soru çözümleriyle öğrencilerin tüm eksikleri giderilir. Matematik konularında dikkat edilmesi gereken püf noktaları nitelikli matematik öğretmenlerinden öğrenilir. Bu sayede soru çözümleri oldukça kolaylaşarak, dersin kavranması sağlanır.

Online matematik soru çözümü eğitimleri online matematik özel derslerinden ayrılan eğitimler değildir. Online matematik derslerinde soru çözümleri gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz yalnızca soru çözümü desteği almak için de birebir online derse katılabilirsiniz. Dilerseniz yalnızca konu anlatımı da talep edebilirsiniz. Matematikte konu anlatımları soru çözümleriyle desteklenmekte olduğundan özel olarak belirtmenize de gerek yoktur. Eksik olduğunuz konuyu belirtirseniz öğrencinin profiline göre öğretmen tanıdıkça işleyişi geliştirir.

Uzaktan matematik özel ders

Uzaktan matematik özel ders öğrenimi görmek için gerekli ekipmanlardan ilki bilgisayardır. Bilgisayarla online bağlantı yaptığınızda akıllı tahta olarak kullanılan öğretmenin dijital tahtasını rahatlıkla görebilirsiniz. Bunun yanında tabletle bağlantı yapmak veya aksi bir durumda telefonla bağlantı yapmak da mümkündür. Önerimiz ekran boyutunun büyüklüğü sebebiyle bilgisayardır.

Uzaktan matematik özel ders almak için gerekliliklerden bir diğeri de internet bağlantısıdır. Online özel ders alabilmek için internet bağlantınızın tam olması gerekmektedir. İnternet bağlantınızın dersin işleyişi ve akıcılığı açısından önemi yüksektir. Eğer wireless ile bağlıysanız ya wireless cihazına en yakın mesafeye geçmeli ya da cihaza kablo ile bağlanmalısınız. Kablo her zaman maksimum bağlantıyı sağlamaktadır.

Uzaktan matematik özel ders almak isteyen öğrencilerin ekipmanları tam ve derse hazır ise artık özel ders randevusu oluşturabilir. Online özel ders randevusu oluşturmak için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi’ni aramak ve hangi dersten, hangi gün ve saatte ders almak istediğinizi belirtmenizdir. Dersler öğretmenlerin uygunluklarına sizlere en uygun gün ve saatlere yazılmaktadır. Dileyen öğrenciler haftalık olarak derslerini aynı gün ve saatlere sabitleyebilir.

Uzaktan matematik özel ders almanın kurumda yan yana alınan özel derslere nazaran bir takım avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi öğrencinin dersten başka dikkatini dağıtacak ayrıntının olmamasıdır. Bir diğeri de dijital ekran üzerinden akıllı tahta görselliğinde ders işlendiğinden dersin göz ve zihin koordinasyonuna etkisi, dersin kalıcı bilgi olarak öğrencinin zihnine yerleşmesidir. Online derslerde öğrenilenler daha kalıcı olabilmektedir.

Uzaktan matematik özel ders eğitimlerinin bir diğer avantajı da yapılan dersin kayıt altına alınabilmesidir. Öğrenci dilerse takıldığı yerlere dersten sonra tekrar göz gezdirerek çözüm bulabilir. İleriki zamanda hatırlanmayan bir bilgiye ders kayıtlarına erişerek ulaşılabilir. Online derslerden sonra tekrar yapmak son derece kolaydır. Öğrenciler yaptıkları dersi daha sonra aynı şekilde izleyebilmektedir.

Uzaktan canlı matematik özel ders

Uzaktan canlı matematik özel ders eğitimleri artık son derece verimli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Gerekli ekipman ve bağlantıların kolaylıkla sağlanabildiği günümüzde Mert Eğitim olarak kaliteli online dersler gerçekleştirmekteyiz. Her öğrenci internete bağlanarak gerek bilgisayarla gerek tabletle gerekse telefonla online derslerine bağlanabilir.

Uzaktan canlı matematik özel ders eğitimlerinde internetin önemi yüksektir. Eğer wireless ile bağlantı kuruyorsanız wireless cihazına en yakın konuma geçiniz. Eğer bilgisayarla bağlanıyorsanız mümkünse kablolu bağlantı sağlayarak kusursuz bir ders yapabilirsiniz. Derslerde internet bağlantısının stabil olması değerlidir. Bu, dersin akışını hızlandırır, görsellerin kalitesini yükseltir.

Uzaktan canlı matematik özel ders eğitimleri dijital sınıflarda gerçekleştirilir. Derslerin işleyişinden bahsedecek olursak öncelikle derslerde soru çözümlerinin yani işlemlerin öğretmen tarafından kolaylıkla yapılabildiğini belirtmek isteriz. Bu sayede öğrenciler öğretmenlerinin akıcı anlatımları ve soruları çözerken yaptıkları işlemleri sıkılmadan izleyebilir. Bunu sağlayan aparat grafik tablettir. Grafik tablet kullanılan Mert Eğitim’de sayısal dersler de akıcı bir şekilde ilerlemektedir.

Uzaktan canlı matematik özel ders aldığınızda yapamadığınız soruları da öğretmeninize gönderebilirsiniz. Öğretmene anlık soru sormak için eğer soruyu dijital ortama aktarmadıysanız elinizdeki dökümanı kameranıza tutabilirsiniz. Öğretmen anlık görüntü alarak görüntüyü size yansıtır ve üzerinden kolaylıkla çözüm yapar. Bu şekilde dersin işleyişi de hızlı ve verimli olduğundan online derslerin avantajlarından yararlanılır.

Uzaktan canlı matematik özel ders almak hem öğrenciler için konforlu, hem de zaman kazanımı açısından değerlidir. Online derslerle yolda kaybedilen zamanı, yorgunluğu ekarte ederek daha fazla ders çalışabilmenize, soru çözebilmenize veya kendinize vakit ayırabilmenize olanak sağlamaktayız. Mert Eğitim Merkezi’nde online matematik derslerinin tümüne en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri girmektedir.

Uzaktan eğitim matematik özel ders

Uzaktan eğitim matematik özel ders olarak alındığında dersler canlı olarak internet üzerinden yapılmaktadır. Derslerde öğrenci ve öğretmen dijital bir sınıfta karşılıklı olarak derse katılır. Öğretmen öğrenciye akıllı tahta niteliğinde bir ekran yansıtır. Bu ekranda konu anlatımları ve soru çözümleri yapabilir. Aynı zamanda dersi pdf ve sunumlarla destekleyerek derse görsel zenginlik katabilir.

Uzaktan eğitim matematik özel ders aldığınızda çözemediğiniz soruları öğretmeninize ulaştırabilirsiniz. Bu sayede öğretmeniniz sizlerin gönderdiği soruları ekrana yansıtarak çözüm yapabilir. Öğretmen çözüm yaparken çözümü ekrandan izleyebilir, anlatımı dinleyebilirsiniz. Dersler canlı olarak gerçekleştirildiğinden çözüm esnasında soru sorabilirsiniz.

Uzaktan eğitim matematik özel ders alımlarında dersler tamamen öğrenciye özel olarak gerçekleştirilmektedir. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinin verdiği online dersler sayesinde kısa sürede eksiklerinizi gidermeniz mümkündür. Bu sayede okul sınavlarına, lise giriş ve üniversite giriş sınavlarına hazırlık yapabilirsiniz. Aynı zamanda DGS, ALES gibi matematik bilgisi gerektiren sınavlara da uzman matematikçiler tarafından hazırlanabilirsiniz.

Uzaktan eğitim matematik özel ders randevusu oluşturarak özel ders almak istediğiniz gün ve saatleri belirtebilirsiniz. Öğretmenin uygunluğuna göre randevunuzu oluşturabilir, haftalık olarak tercih ettiğiniz gün ve saatlere derslerinizi sabitleyebilirsiniz. Derslerinizi sabitlediğinizde sene sonuna kadar kaç ders alacağınızı hesaplayarak kendinize özel bir paket tercih edebilirsiniz. Özel dersleri paket şeklinde aldığınızda özel ders bedeli minimumda olmaktadır.

Uzaktan eğitim matematik özel ders alımları dahilinde bir paket oluştururken diğer derslerden de alacağınız özel dersleri de bu pakete dahil edebilirsiniz. Özel ders paketleri toplu olarak alınan ders sayısını içerir. Bu ders sayısını istediğiniz dersten kullanabilirsiniz. Tüm dersler için aynı olarak uygulanmakta olan ders bedeli, toplu dersler için de geçerlidir.

Uzaktan özel matematik dersi

Uzaktan özel matematik dersi almak isteyen tüm öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak eğitim danışmanlarıyla görüşebilir, online özel ders randevularını oluşturabilir. Özel ders planlaması yaparken online mı yoksa kurumda mı almak istediğinizi belirtip özel ders randevularınızı oluşturabilirsiniz. Online özel ders almak için bilgisayar,tablet ya da telefon ve internetinizin olması gerekmektedir.

Uzaktan özel matematik dersi alımlarında önemli olan dersin öğretmenler tarafından verimli bir şekilde gerçekleştirmesidir. Bunu sağlamak için teknolojik ekipmanlar önem arz eder. Örneğin bir işlemi yapmak için mouse kullanmak matematik dersinde katlanılamaz bir yavaşlığa neden olur. Bu da öğrencinin öğreneceklerinin kısıtlanması, öğretmenin zorluk çekmesi demektir. Bu nedenle online özel derslerin tamamında Mert Eğitim olarak grafik tablet kullanmaktayız.

Uzaktan özel matematik dersi eğitimi aldığınızda öğretmen soru çözümlerini ve konu anlatımlarını dijital sınıfta gerçekleştirir. Bu sınıfta karşınıza akıllı ekran yansıtılır. Öğretmen bu ekrana konu anlatımları veya sorular yansıtır. Bu soruları grafik tablet sayesinde akıcı bir şekilde çözebilen öğretmenler öğrencilerin de soru çözümünü dikkatlice izlemesine olanak sağlar. Öğrenci anlamadığı yerleri anında sorabilir.

Uzaktan özel matematik dersi eğitimi almanın en büyük avantajlarından biri de ev konforunda derse katılabilmenizdir. Dersler öğrencilerin aşina olduğu bilgisayarlar üzerinden yapıldığından öğrencilerin derse olan ilgili de artmaktadır. Ders süresince canlı bağlantı gerçekleştirilir. Ders esnasında öğretmen öğrenciye sorular sorarak derse katılmasını sağlar. Derslerin tamamen birebir olarak yapıması sayesinde öğrenci tüm dikkatini derse vermek durumundadır.

Uzaktan özel matematik dersi alırken dikkat edilmesi gerekenleri sıralamak gerekirse şöyledir : Derslerin akıcılığı ve görüntünün hatasız olmasını sağlamak adına wireless’a yakın olmak ve mümkünse kablo ile bağlanmak gerekir. Derslerin haftalık olarak düzenli bir şekilde alınması dersten alınan verimi maksimuma taşır ve öğrencinin konu konu eksiklerinin giderilmesini sağlar. Süreklilik dersler için son derece önemlidir. Haftalık olarak en az 2 ders öğrenim görmek minimum olarak tavsiye edilendir.

Uzaktan online matematik dersi

Uzaktan online matematik dersi istediğiniz zaman alabileceğiniz matematik özel dersleridir. Derslerinizi aynı gün almanız pek mümkün olmadığından derslerinizi önceden planlayarak randevu oluşturmanız gerekir. Randevu oluşturmak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz. Ders gün ve saatleri öğretmenlerin uygun saatlerine göre planlanarak düzenli bir şekilde veya ihtiyaç halinde alınabilir.

Uzaktan online matematik dersi tamamen öğrenciye özel olup birebir şekilde yapılmaktadır. Lakin isteyen öğrenciler bir arkadaşlarıyla özel derse katılabilir. Özel dersler 2 kişi alındığından özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılır. Bu durumda 1 özel ders alabileceğinize 2 özel ders alabilme imkanı elde edersiniz. Bu avantajla farklı derslerden de online özel ders alarak eksiklerinizi birlikte giderebilirsiniz.

Uzaktan online matematik dersi eğitimlerinde dijital sınıflar kullanılmaktadır. İnternetin bulunduğu her konumdan dersinize katılarak özel ders eğitimlerinizi alabilirsiniz. Online matematik özel dersi eğitimlerinde öğretmeninize yapamadığınız soruların resmini çekerek gönderebilirsiniz. Öğretmeniniz soruları anında ekranınıza yansıtarak çözümünün nasıl yapıldığını öğretir. Online derslerde işleyiş son derece akıcıdır.

Uzaktan online matematik dersi eğitiminin kurumda yan yana alınan derslere nazaran bir takım avantajları da bulunmaktadır. Bu avantajlardan birisi de ev rahatlığında özel derslerinize bağlanabilmenizdir. Yanınızda içeceğiniz, defteriniz ve kaleminizle online matematik özel derslerine katılabilirsiniz. Online özel ders konforu sayesinde yolda zaman kaybetmezsiniz. Yol yorgunluğu barındırmadığınız için özel derslerinize odaklanmanız kolaylaşır.

Uzaktan online matematik dersi eğitimleri tüm öğrencilerin katılabileceği eğitimlerdir. İster okul sınavlarına ister lise giriş, üniversite giriş, ALES, DGS, KPSS gibi sınavlara online matematik öğrenimi görerek hazırlanmak mümkündür. Online matematik özel ders eğitimlerinin tamamı farklı matematik öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. En az 10 yıl deneyime sahip öğretmenler alanlarında uzman oldukları sınavlara yönelik eğitim verir. İlkokul, ortaokul, lise öğretmenleri farklı öğretmenlerdir. Sizler de alanında uzman öğretmenlerden ders alarak avantaj sahibi olabilirsiniz.

Uzaktan birebir matematik dersi

Uzaktan birebir matematik dersi alabileceğiniz en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinin Mert Eğitim’de görev aldığını biliyor muydunuz? Matematik gibi diğer derslerden de alanlarında uzman branş öğretmenleri Mert Eğitim’de görev almaktadır. Dilediğiniz dersin en iyi öğretmenlerinden online özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim, 2006’dan beri özel ders hizmeti vermektedir.

Uzaktan birebir matematik dersi alarak başarıya ulaşmış yüzlerce öğrenci uzaktan alınan canlı derslerin de aynı ortamda alınan dersler gibi verimli olduğunu görmektedir. Online derslerde öğretmen ve öğrenci birbirini görebilmekte, bilgisayar ekranı öğretmen tarafından akıllı tahta olarak kullanılmakta, dersler daha avantajlı bir hal almaktadır.

Uzaktan birebir matematik dersi eğitimlerinde öğretmenler tarafından kullanılan grafik tabletler öğretmenlerin soru çözümlerini öğrencinin karşısında akıcı bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır. Bu sayede dersin işleyişi aynı ortamda yapılan eğitimle aynı kalitede olmaktadır. Bilgisayar ekranının daha kaliteli görsellik sağlaması da bir avantaj olarak görülmektedir.

Uzaktan birebir matematik dersi alarak internetin bulunduğu her yerde dersinize katılabilirsiniz. Derslerin deneyimli öğretmenler tarafından işlenmesi sayesinde bilgi kirliliği yaşanmadan konuları en iyi şekilde öğrenebilir, soru çözümlerinde takılmadan fark yaratabilirsiniz. Alanında uzman öğretmenler sayesinde matematik dersinde online eğitimin tadını çıkarabilirsiniz.

Uzaktan birebir matematik dersi alarak ister okul sınavlarına ister lise giriş veya üniversite giriş sınavlarına hazırlık yapabilirsiniz. Bunun yanında ALES, DGS, KPSS gibi sınavlara da hazırlanırken online matematik özel dersi alabilir, eksiklerinizi giderebilir, tamamen sınava yönelik yetiştirilebilirsiniz.

İnternetten matematik özel ders

İnternetten matematik özel ders eğitimi almak artık sanıldığı kadar zor değil, istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta online matematik özel ders alabilirsiniz. Dersler dijital ortamda öğrenci ve öğretmenin görüşme sağlamasıyla gerçekleştirilmektedir. Görüşmede teknolojik aparatlar kullanıldığından konu anlatımları ve soru çözümleri en iyi şekilde yapılabilmektedir.

İnternetten matematik özel ders alabileceğiniz en nitelikli kurumlardan biri olan Mert Eğitim Merkezi’nde online matematik derslerine en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri girmektedir. Özellikle en iyi öğretmenlerin tercih edildiği Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler online derslerle kısa sürede eksiklerini gidererek zamandan tasarruf edebilir.

İnternetten matematik özel ders almak için öğrencinin sahip olması gereken 2 özellik bulunmaktadır. Bunlardan ilki kamera ve mikrofonu olan bir bilgisayar, diğeri de internettir. Öğrenciler internetin bulunduğu her konumdan online matematik özel ders alabilir. Bilgisayarı bulunmayan öğrenciler tabletten de aynı verimle derslerine katılabilir. Eğer bilgisayar veya tabletiniz yoksa telefonla da bağlantı sağlayabilirsiniz.

İnternetten matematik özel ders eğitimi almak için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi ile görüşerek eğitim danışmanlarının randevu oluşturmasını sağlamaktır. Randevunuzu oluştururken öğretmenin de uygun gün ve saatlerine göre hareket etmeli, kendinize en uygun gün ve saatler için randevunuzu oluşturmalısınız. Randevunuzu haftanın belirli gün ve saatleri için sabitleme imkanına sahipsiniz.

İnternetten matematik özel ders aldığınızda eğitim danışmanlarına hangi konulardan öğrenim görmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Deneyimli matematik öğretmenleri öğrencilerin eksik olduğu konularda öğretim yapmakta, öğrencilerin eksiklerini hızla gidermektedir. Online olarak yapılan derslerin aynı ortamda yapılan derslerden farkı bulunmamakta, hatta göz ve zihin koordinasyonunun sağlanması gibi bazı avantajları da birlikte getirmektedir.