MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Matematikte başarılı olmak sizi rakiplerinizin önüne geçirir.

Matematik dersi almak isteyen öğrenciler genellikle matematik konularında genel olarak zorluk çeken öğrenciler olmaktadır. Öğrencilerin matematik dersinde son derece zorluk çekmesi, başaramama hissiyatı matematik temellerine dayanmaktadır. Temeli sağlam olmayan yani ilkokul 2,3,4.sınıf ve ortaokul 5,6,7,8.sınıfta okurken matematik dersini tam olarak öğrenmeden geçen öğrenciler ileriki dönemlerde matematikle barışamazlar. Bu durumda tabi ki geçmiş yılları telafi edemeyecek olmanın verdiği dezavantaj ile bazı gelecek belirleyen sınavlara hazırlanmak durumunda kalacaklardır. Öğrencilerin LGS Hazırlık (2018-2019) ve YKS Hazırlık (2018-2019) süreçleri boyunca matematik bilgilerine ihtiyaçları olacaktır. Matematik sorularını doğru cevaplandıramayacak olmak son derece büyük bir dezavantajdır. Çünkü matematiği iyi öğrenciler eğer bu sınavlarda matematik sorularını doğru şekilde cevaplandırabilirse onbinlerce öğrenciyi geride bırakmış olacaklardır.

Matematik yaşam kalitenizi yükseltir.

Matematiğin bu denli önemli olduğu günümüz koşullarında matematiği es geçmek velilerin de öğrencilerini es geçmelerinden kaynaklıdır. Eğer başarılı bir evlat yetiştirmek istiyorsak ahlak, saygı, sevgi gibi temel değerlerin sonrasında öncelikle matematiği iyi bir birey yetiştirmeliyiz. Matematik es geçilebilecek ve önemsizmiş gibi davranabileceğiniz bir ders değildir. Hayatın her alanında matematik soruları ve işlemleriyle karşılaşacaksınız. Şöyle bir düşünün; market alışverişi bile yaparken hesaplar yapıyoruz, maaşımızı aldığımızda gelir gider dengemizi oluşturup korumaya çalışıyoruz. Matematiği iyi olmayan ve iyi hesap yapamayan kişiler yaşam şartlarını oluştururken oldukça zorluk çekecektir. Matematik dersi de öğrencilerinizin bu zorluğu çekmemeleri için elzem bir konumdadır.

Matematiksiz Olmaz !

Öğrencilerin okul notlarının üniversite giriş sınavında alınan puana eklendiğini biliyor musunuz? Matematiği nasıl es geçebilir ve diğer derslerle idare edebiliriz ki, zaten sınavda en çok sorulan soru sayısı matematik ! Değerli vaktimizi öğrencilerimizin matematik bilgilerini geliştirmekte kullanmak durumunda kalabilir. Bazen biz veliler de kendi öğrencilerimize yeterli olamayabiliriz. Bazen çocuklarımız bizi dinlemez bazen de biz iyi öğretemiyor olabiliriz. Bu işi en iyi öğretmenlerin yaptığı bir yer soracak olursanız Mert Eğitim Merkezi'ni önerebilirim. Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışmaktayız. Alanında uzman ve devlet tarafından onaylanmış profesyonel matematik öğretmenleri birebir özel ders vererek öğrencilerin matematikteki eksiklerini hızla giderir. Matematik dersi almak için randevu alarak özel ders randevunuzu oluşturmalısınız.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif