LİSE İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden lise İngilizce özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Lise İngilizce Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

9.Sınıf İngilizce Konuları

Ünite Studying Abroad – Yurtdışında Okumak, Ünite My Environment – Çevrem, Movies – Filmler, Human In Nature – Doğada İnsan, Inspirational People – İlham Veren İnsanlar, Bridging Cultures – Kültürleri Köprülemek, World Heritage – Dünya Kültür Varlıkları, Emergency and Health Problems- Acil Durum ve Sağlık Problemleri, Invitations and Celebrations – Davetler ve Kutlamalar, Television and Social Media – Televizyon ve Sosyal Medya

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

10.Sınıf İngilizce Konuları

School Life – Okul Hayatı, Plans – Planlar, Legendary Figure – Efsanevi Figür, Traditions – Gelenekler, Travel – Seyahat, Helpful Tips – Yardımcı İpuçlar, Food And Festivals – Yemek ve Festivaller, Digital Era – Dijital Çağ, Modern Heroes and Heroines – Kahramanlar, Shopping – Alışveriş

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

11.Sınıf İngilizce Konuları

Future Jobs – Geleceğin Meslekleri, Hobbies and Skills – Hobiler ve Yetenekler, Hard Times – Zor Zamanlar, What A Life – Nasıl Bir Hayat, Back To The Past – Geçmişe Dönüş, Open Your Heart – Kalbini Aç, Facts From Turkey – Türkiye Hakkında Gerçekler, Sports – Sporlar, My Friends – Arkadaşlarım, Habits : Values and Norms – Değerler ve Normlar

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

12.Sınıf İngilizce Konuları

Music – Müzik, Friendship – Arkadaşlık, Human Rights – İnsan Hakları, Coming Soon – Yakında, Psychology – Psikoloji, Favors – İyilik, News Stories – Haber Hikayeleri, Alternative Energy – Alternatif Enerji, Technology – Teknoloji, Manners – Davranış, Tutum

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Lise İngilizce Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

mert-egitim-ayraç

Lise İngilizce özel ders

Lise İngilizce özel ders eğitimleri öğrencilerin İngilizce dersinde zorluk çektiği durumlarda arayıp randevu oluşturarak alabilecekleri eğitimlerdir. Öğrenci sınıfını, dönemini ve konularını belirterek özel ders alabilir. Tamamen sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler nitelikli İngilizce öğretmenleri tarafından hemen sınava hazırlanır. Öğrencinin hızına ve eksikliğine göre ders saati belirlenir. Ne kadar fazla ders yapılırsa o kadar avantaj sahibi olunur. Yalnızca 1,2 konuda eksiği olan öğrencilere bazen birkaç ders yeterli olmaktadır.

Lise İngilizce özel ders eğitimini sınavdan önce almak isteyen öğrenciler için belirtmek isteriz ki sınava 1 gün kala özel ders almak yerine sınava en azından 1,2 hafta kala özel ders almaya başlamak çok daha verimli ve avantajlıdır. Eğer konular birikmişse ve öğrenci konuları tam anlamıyla kavrayamamışsa 1 günde veya 1 derste bu konuları toparlamak, öğrenmek ve çıkabilecek soruları çözümlemek pek de mümkün olmamaktadır.

Lise İngilizce özel ders alarak istediğiniz sınıftan sınava hazırlık için öğrenim görebilirsiniz. İster 9.Sınıf, ister 10.Sınıf, ister 11. veya 12.Sınıf olsun tüm konulardan lise İngilizce öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen özel ders eğitimine katılabilir, tamamen size özel bir derste öğrenim görebilirsiniz. Dersler tamamen sizin istediğiniz konular üzerinde gerçekleştirilerek eksikleriniz giderilir. Soru çözümleriyle bilgileriniz kalıcı olarak hafızanıza yerleştirilir.

Lise İngilizce özel ders eğitimlerinin bir bölümü de YKS sınavının İngilizce oturumu için yapılmaktadır. YKS yabancı dil sınavına katılmak isteyen öğrenciler de İngilizce özel ders alarak sınava hazırlık süreçlerini gerçekleştirebilir. Deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından yabancı dil sınavına hazırlık yapan öğrencilerin başarını oranı yüksektir. Aynı zamanda TYT oturumu için de Mert Eğitim’den destek alabilir, deneyimli branş öğretmenleri tarafından yapılan birebir eğitimlere katılabilir, sınava hazırlık sürecinizde yardım alabilirsiniz.

Lise İngilizce özel ders eğitimleri de diğer tüm branşlar gibi aynı süre ve ücreti içerir. Alanında uzman İngilizce öğretmenlerinin öğrencileri yetiştirdiği Mert Eğitim’de her öğrenci özeldir. Öğrenciye özel yapılan dersler tamamen öğrencinin hedefine yönelik gerçekleştirilir. Deneyimli İngilizce öğretmenleriyle bir yol kat etmek son derece kolaydır. Avantaj sahibi olmak, konuları daha iyi öğretmen için nitelikli İngilizce öğretmenleriyle çalışabilir, kısa sürede eksiklerinizi gidererek, alanınızda iyi bir donanıma sahip olabilirsiniz.