LİSE FİZİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden lise fizik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Lise Fizik Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

9.Sınıf Fizik Konuları

Fizik Biliminin Önemi, Fiziğin Uygulama Alanları, Fiziksel Niceliklerin, Sınıflandırılması, Bilim Araştırma Merkezleri, Madde ve Özkütle,Dayanıklılık, Yapışma ve Birbirini Tutma, Hareket, Kuvvet, Newton’un Hareket Yasaları, Sürtünme Kuvveti, İş, Enerji ve Güç, Mekanik Enerji, Enerjinin Korunumu ve Enerji, Dönüşümleri, Verim, Isı ve Sıcaklık, Hal Değişimi, Isıl Denge, Enerji İletim Yolları ve Enerji İletim Hızı, Genleşme, Elektrik Yükleri,

En az 10 yıl deneyimli fizik  öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

10.Sınıf Fizik Konuları

Elektrik Akımı, Potansiyel Farkı ve Direnç, Elektrik Devreleri, Mıknatıs ve Manyetik Alan, Akım ve Manyetik Alan, Basınç, Kaldırma Kuvveti, Dalgalar, Yay Dalgası, Su Dalgası, Ses Dalgası, Aydınlanma, Gölge, Yansıma, Düzlem Ayna, Küresel Aynalar, Kırılma, Mercekler, Prizmalar, Renk

En az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

11.Sınıf Fizik Konuları

Kuvvet ve Hareket, Vektörler, Bağıl Hareket, Newton’ın Hareket Yasaları, Bir Boyutta Sabit İvmeli Hareket, İki Boyutta Hareket, Enerji ve Hareket, İtme ve Çizgisel Momentum, Tork, Denge ve Denge Şartları, Basit Makineler, Elektrik ve Manyetizma, Elektriksel Kuvvet ve Elektrik Alan, Elektriksel Potansiyel, Düzgün Elektrik Alan ve Sığa, Manyetizma ve Elektromanyetik İndüklenme, Alternatif Akım, Transförmatörler

En az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

12.Sınıf Fizik Konuları

Düzgün Çembersel Hareket, Dönerek Öteleme Hareketi, Açısal Momentum, Kütle Çekim Kuvveti, Kepler Kanunları, Basit Harmonik Hareket, Dalgalarda Kırınım, Girişim ve Doppler Olayı, Elektromanyetik Dalgalar, Atom Kavramının Tarihsel Gelişimi, Büyük Patlama ve Evrenin Oluşumu, Radyoaktivite, Özel Görelilik, Kuantum Fiziğine Giriş, Fotoelektrik Olayı, Compton Saçılması ve De Broglie Dalga Boyu, Görüntüleme Teknolojileri, Yarı İletken Teknolojisi, Süper İletkenler, Nanoteknoloji, Laser Işınları

En az 10 yıl deneyimli fizik  öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Lise Fizik Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

mert-egitim-ayraç

Lise Fizik Özel Ders

Lise fizik özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenleri tarafından Mert Eğitim Merkezi’nde birebir öğrenciye özel şekilde verilmektedir. Fizik alanında öğretmen olarak okullarda görev alan deneyimli öğretmenlerden okul sonralarında veya hafta sonları özel ders alabilirsiniz. Özel derslerin en önemli özelliği öğrencilerin ders gün ve saatlerini belirleyerek randevu oluşturabilmeleridir.

Lise fizik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin öncelikle hedeflerine yönelik çalışmalar gerçekleştirilir. Öğrenci fizik sınavına hazırlanmak istiyorsa o yılın konularından baştan sona öğrenim görebileceği gibi yalnızca zorluk çektiği konulardan da öğrenim görebilir. Tamamen üniversite giriş sınavına hazırlanan öğrenciler haftalık olarak sabit fizik özel ders aldığından bu sırada okulda sınav dönemi geldiğinde tamamen okul sınavına odaklanarak sınavdan yüksek puan elde eder.

Lise fizik özel ders eğitimlerinde temel amaç üniversite giriş sınavının TYT ve AYT bölümlerinde çıkan fizik sorularının tamamını doğru cevaplandırmaktır. Fizik soruları zaman zaman öğrencilere oldukça zorluk çıkartan sorular olmaktadır. Nitelikli bir fizik öğretmeninden iyi bir fizik eğitimi almış öğrenciler için bu sorular rahatlıkla çözülebilmektedir. Bu farkı avantaja çevirmek için fizik özel derslerinizi haftalık olarak sabitlemeli, düzenli bir şekilde fizik desteği almalısınız.

Lise fizik özel ders eğitimlerinin tamamı en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenleri tarafından birebir olarak yapılır. Tamamen öğrenciye özel oluşturulan bir programla hareket edilerek öğrencinin en çok verimi nasıl alabileceği üzerinde dersler gerçekleştirilir. Alanında uzman, deneyimli fizik öğretmenleri öğrencinin hangi konularda zorluk yaşadığını tespit ederek o konulardaki eksiklerini giderir. Bu sayede öğrenci yapamadığı soruları yapmaya başlar. Yapamadığı soruları yapabildiğini gören öğrencide fizik sorularına karşı bir özgüven oluşur. Bu da başarabileceği inancını güçlendirir. Biliyorsunuz ki başarının %50’si inanmaktır.

Lise fizik özel ders eğitimlerinde işlenen dersler her zaman maksimum verimle gerçekleşir. Özel derslerden alınan verim normal derslere göre çok daha yüksek oranda ve çok daha sağlıklıdır. Çoğu zaman okulda 4 derste işlenen bir konu özel ders olarak tek derste işlenebilir. Burada konuyu iyi anlamak ve konularla ilgili bol soru çözmek işin içine girer. Öğrenci her özel dersten sonra ödevlendirilir. Ödevlerini eksiksiz ve zamanında yaparak bir sonraki derse getiren öğrencilerin başarısız olmalarına imkan bulunmamaktadır.