DİL VE ANLATIM ÖZEL DERS

En iyi dil ve anlatım öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça almayı tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Öğretmenler

Özel Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle birebir olarak yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

1 ders 40 dakika sürer. Ders ücret bilgisini linkte bulabilirsiniz.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Gülensu dil ve anlatım özel ders

Gülensu dil ve anlatım özel ders eğitimleri ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde birebir olarak en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Oldukça kolay ulaşılabilir bir konumda olan Mert Eğitim Merkezi, İstanbul’un tüm ilçelerinden gelen öğrencilere tüm derslerden birebir eğitim verir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders eğitimleri de diğer derslerde olduğu gibi 40 dakikası 60 TL’dir. Bu fiyat eğitim öğretim yılı başında kararlaştırılarak eğitim öğretim yılı boyunca değişmeksizin aynı şekilde uygulanmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders ve diğer tüm eğitim bedelleri minimumda tutulmaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders desteği için randevu alabileceğiniz iletişim numarası 02163888234’tür. Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile size en uygun gün ve saat için özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğitim danışmanları sizlerin ve öğretmenlerin size uygun saatlerde birebir ders yapabilmeniz adına planı oluşturmaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders eğitimlerinde öğrencilerin kısa sürede dil ve anlatım eksiklerinin giderilmesi sağlanır. Kısa sürede öğrenilen eksik konularla ilgili dersten sonra konu tekrarı yapılmalı ve verilen ödevler zamanında, eksiksiz olarak yapılmalıdır.

Gülensu dil ve anlatım birebir ders

Gülensu dil ve anlatım birebir ders eğitimlerinde öğrenci ile öğretmen birebir ders sınıflarında öğrencinin dil ve anlatım konularından eksiklerini gidermek adına çalışır. Öğrenci eksik kaldığı konuların anlatılması ile dersi kavramaya başlar. Dersi kavrayan öğrenciler çıkabilecek sorulara karşı en iyi şekilde hazırlanmış olur.

Gülensu dil ve anlatım birebir ders eğitimlerinde öncelikle deneyimli branş öğretmeni tarafından konular anlatılır. Akabinde öğrenci ile birebir soru çözümü yapılır. Öğrenci soruları nasıl çözebileceğini gördükten sonra öğrenciye özel ders sonrası için ödev verilir. Eğer öğrenci özel ders sonrasında bir tekrar yapar ve verilen ödev sorularını çözmeye çalışırsa dersten tam anlamıyla verim almış olur.

Gülensu dil ve anlatım birebir ders eğitimlerinde öğrencilerin aldığı verim değerlendirilirken özel dersten sonrası da hesaba katılır. Öğrenci yalnızca derse gelerek dersten sonra ödevleri yapmayarak, bir daha hiç tekrar etmeyerek ilgilenmezse bir sonraki derste öğretmenin tekrar yapması gerekir ve bu hem zaman hem de maddi kayıp demektir. Bu sebeple her öğrenci özel dersten sonra yapması gerekenleri bilmeli ve dersten alınan verimi artırmak adına ödevlerini yapmalıdır.

Gülensu dil ve anlatım birebir ders eğitimlerinde öğrencilere öğretilen yeni konular ve öğrencilerin eksik olduğu konularla ilgili ödevlendirme yapılır. Dersten sonra yapılması beklenen ödevler bir sonraki derse eksiksiz olarak tamamlanmalıdır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders ücretleri

Gülensu dil ve anlatım özel ders ücretleri değerlendirildiğinde Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nin en uygun ücretlere ve en iyi öğretmenlerle özel ders verdiğini görebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’nin en iyi öğretmenler tarafından bu denli cüzi ücretlere özel ders verebilmesi Mert Eğitim Merkezi’nin kurucusunun yer sahibi olduğundandır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders ücretleri düşük olduğunda genellikle öğretmenlerin niteliği sorgulanmalıdır. Eğer öğretmenler yeni mezun veya üniversite öğrencisiyse bu hayliyle ücretlerin de düşük olmasını sağlayan bir durumdur. Mert Eğitim Merkezi’nde ise en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri özel derslere girmekte, ücretler kurucunun mülk sahibi olması dolayısıyla düşük tutulmaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders ücretleri kapsamında Mert Eğitim Merkezi her öğrencinin özel ders alabilmesi adına özel ders ücretlerini düşük tutmaktadır. 1 özel ders ücretinin 60 TL olduğu bir başka kurum veya kuruluş görülmemektedir. Mert Eğitim Merkezi tüm veli ve öğrenciler için bir fırsat niteliğindedir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders ücretleri olarak Mert Eğitim Merkezi’nde uygulanan ücretler İstanbul’un en uygun fiyatlarıdır. Hem de en az 10 yıl deneyimli Dil ve Anlatım öğretmenlerinden ders alındığı gerçeği değerlendirilirse çok uygun ücretlere özel ders alınmış olur. Bu avantajdan tüm öğrenciler her ders için yararlanabilir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders fiyatları

Gülensu dil ve anlatım özel ders fiyatları özellikle ilçe bazında değerlendirildiğinde son derece yüksek rakamlardadır. Lakin Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders ücretleri her ders için aynı ve minimum seviyede tutulmaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders fiyatları olarak İstanbul’un en uygun özel ders ücretleri Mert Eğitim Merkezi’nde bulunmaktadır. Bir başka kurum üniversite öğrencilerine veya yeni mezun öğrencilere özel ders verdirerek belki bu ücretlere düşebilir. Lakin Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri görev almaktadır. 10 yıldan düşük deneyime sahip ve eğitimi öğretmenlik olmayan hiç kimse Mert Eğitim Merkezi’nde eğitim veremez.

Gülensu dil ve anlatım özel ders fiyatları olarak piyasa koşullarının altında değerlere sahip olan Mert Eğitim birebir ders fiyatı, tüm sene boyunca aynı şekilde ve tüm dersler için aynı uygulanmaktadır. Deneyimli öğretmenler bir öğrencinin özel ders verdiği ücretlere özel ders vererek birçok öğrenciye ulaşmaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler olarak deneyimli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri Küçükyalı’da Mert Eğitim’de birebir ders vermektedir. Öğrenciler dil ve anlatım derslerindeki eksiklerini birebir derslerle hemen giderebilir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler olarak en nitelikli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri, en köklü ve başarılı kurum olan Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders vermektedir. Dil ve anlatım konu anlatımları ve soru çözümleri ile öğrenciler baştan sona toparlanır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler öğrencilerin dil ve anlatım dersinden düşük not almasının bir problem teşkil etmediğini, yeterli özel ders alarak ve düzenli bir çalışma ile öğrencinin kesinlikle toparlanabileceğini belirtmektedir. Öğrencilerin dersten sonra verilen ödevleri yapması dersten alınan verimi artırıcı ve şart olan bir durumdur.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler kurumumuzda yalnızca 10 seneyi aşkın süredir öğretim hizmetinde bulunan ve dil ve anlatım yani Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olan eğitimciler olmaktadır. Deneyimli öğretmenlerden özel ders alabileceğiniz tek ve yegane kurum Mert Eğitim Merkezi’dir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler genellikle sözel bölüm öğrencileri olup, üniversite yaşamlarına devam ederken ek gelir sağlamak amacıyla birebir ders verebilmektedir. Fakat Mert Eğitim Merkezi’nde böyle bir duruma kesinlikle izin verilmemektedir. Öğrencilerin birebir derslerden alacağı verimi garantileyen Mert Eğitim’de en az 10 yıl deneyimli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri görev almaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler yerine İstanbul’un en iyi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerinden birebir destek almak çok daha avantajlıdır. Belki de hem daha uygun ücretlere hem de çok daha iyi öğretmenlerden destek alma avantajı Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde bulunmaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler ders verdikleri öğrencilerin alacağı verimi takip edemeyebilir. Hali hazırda kendileri de öğrenci olan üniversite öğrencileri çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Bir konuyu bilmek onu iyi anlatabilmek değildir. Bu olgular tamamen farklı işler. Konuyu süper bilen öğretmenler konunun o yaş grubu öğrenciye nasıl anlatılıp kavratılabileceğini de son derece iyi bilir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler dışarıda bulabileceğiniz, genellikle sözel bölümlerde okuyan üniversite öğrencileridir. Bir üniversite öğrencisinden özel ders almak ancak ve ancak bütçe için faydalı olabilir. Lakin Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders fiyatları minimumda tutularak uygulanmakta ve neredeyse bir üniversite öğrencisinden özel ders aldığınız fiyatlara 10 yılı aşkın deneyimli öğretmenlerden ders alabilirsiniz.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren kurum

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren kurum olarak 2006’dan beri en iyi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri ile öğrencilere özel ders veren ve 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı profesyonel bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri ile çalışmaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren kurum olarak en iyi kurumun Mert Eğitim Merkezi olduğunu tüm veliler ve öğrenciler bilmektedir. Çünkü Mert Eğitim Merkezi’nde öğretmenler en az 10 yıl deneyimli ve öğretmenlik eğitimini başarıyla tamamlamış, mesleği branş öğretmenliği olan profesyonel eğitimciler görev almaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren kurum olan Mert Eğitim Merkezi’nde dil ve anlatım özel derslerine yalnızca Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri girmektedir. Matematik özel derslerine de yalnızca matematik öğretmenleri girmekte, her dersin öğretmeni uzmanı olduğu derste eğitim vermektedir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders veren kurum olarak nitelikli ve kaliteli eğitim veren Mert Eğitim Merkezi, Küçükyalı’da öğrencilerini ağırlamakta, özel ders sınıflarında derslerin verilmesini sağlamaktadır. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin bulunduğu Mert Eğitim’den birebir dil ve anlatım dersi almak diğer öğrencilerle aranızda fark yaratacak bir avantajdır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders verenler

Gülensu dil ve anlatım özel ders verenler olarak kurumsal bir eğitim merkezinde görevli öğretmenlerden özel ders almak her zaman avantajlıdır. Öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’nde ince elenip sık dokunur şekilde seçilmektedir. Öğretmenler devamlı gözlem altında, en az 10 yıl deneyimli olmalarına bağlı kalınmamaktadır. En az 10 yıl deneyimli öğretmenler de devamlı takip edilmekte, başarıları değerlendirilmektedir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders verenler olarak Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri ile birebir ders yapan öğrenciler maksimum verim almış bir şekilde kurumdan ayrılmaktadır. Özel derslerin sonuçlarını sınav notlarında görebilmekteyiz.

Gülensu dil ve anlatım özel ders verenler Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri olmalıdır. Deneyimli öğretmenler tarafından öğretilen konular daha kalıcı olmakta ve deneyimli öğretmenler öğrencilerin kısa sürede konuları kavrayabilmesini sağlamaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders verenler olarak kurumumuzda görev alan öğretmenler 10 yılı aşkın süredir dil ve anlatım öğretmenliği yapan, çevre okullarda görevli profesyonel öğretmenlerdir. Deneyimli eğitimcilerden birebir dil ve anlatım özel dersi alarak kısa sürede tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Gülensu dil ve anlatım özel ders öğretmeni

Gülensu dil ve anlatım özel ders öğretmeni olarak Mert Eğitim Merkezi kurumuna başvuruda bulunan öğretmenlerin en az 10 yıl deneyime sahip olması ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinden mezun olması gerekmektedir. Devlet ve özel okullarda öğretmen olarak 10 yılı aşkın süredir eğitim hizmetinde bulunan öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’nde değerlendirilmektedir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders öğretmeni olarak yeni mezun veya öğrenci kişiler görev alamamaktadır. Mert Eğitim Merkezi prensiplerinde deneyimli öğretmenler ve başarılarını kanıtlamış kişiler görev alabilmektedir. Öğrenciler deneyimli öğretmenlerden 1 derste öğrendiğini yeni öğretmenlerden 2,3 derste anca kavrayabilmektedir. Bu sebeple en iyi öğretmenlerle çalışan Mert Eğitim Merkezi bu prensibinden asla ödün vermemektedir.

Gülensu dil ve anlatım özel ders öğretmeni olarak en iyi öğretmenlerle çalışmanın bazı sebeplerinden yukarıda bahsettik. Buna ek olarak velilerin bütçesi de iyi öğretmenlerden özel ders alındığında olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Örneğin öğrencinin 3 ders yerine 2 ders alması iyi bir öğretmenle yapılan ders ile mümkündür. Bu da velilerin 1 ders kar etmesini ve öğrencinin yapılan dersi en iyi şekilde öğrenmesini sağlamaktadır.

Gülensu dil ve anlatım özel ders öğretmeni olarak Mert Eğitim’de görevli profesyonel eğitimciler, öğrencilerin konu eksiklerini hızla giderir. Konuları işleyen öğretmenler dersten sonra yapılması için ödevler verir. Konu tekrarı ve ödevlerini eksiksiz, zamanında yapan öğrenciler dil ve anlatım dersinden kesin başarı sağlar.

Gülensu dil ve anlatım özel dersi

Gülensu dil ve anlatım özel dersi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni aramalı, planladıkları ders gün ve saatinde kurumda olmalıdır. Kurum Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Her ilçeden kolaylıkla gelebilir ve ders notlarını yükseltmek adına iyi bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

Gülensu dil ve anlatım özel dersi alırken hafta içi ve hafta sonu her günü tercih edebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi haftanın 7 günü öğrencilerine kaliteli eğitim veren nitelikli bir kurumdur. Öğrencilerin sınav dönemlerinde yoğun olarak tercih ettiği Mert Eğitim Merkezi’nde özel derslerinizi sınav haftası gelmeden 2 hafta önce almanızda fayda vardır. Aksi takdirde boş yer bulamayarak sınava hazırlıksız girmek durumunda kalabilirsiniz.

Gülensu dil ve anlatım özel dersi eğitimlerinde öğrenciler hem okul sınavlarına hem de üniversite giriş sınavlarına hazırlık yapabilir. Öğrencilerin deneyimli öğretmenlerden özel ders alması dil ve anlatım konularında başarının anahtarı gibidir. Öğrencinin tek yapması gereken dersten sonra konu tekrarı yapmak ve verilen ödevi layıkıyla çözümlemektir.

Gülensu dil ve anlatım özel dersi öğrencilerin dil ve anlatım konularını eksiksiz olarak anlamalarını, dil ve anlatım sınavlarından yüksek not almalarını sağlar. Aynı zamanda üniversite giriş sınavında çıkan dil ve anlatım sorularına da hazırlanan öğrenciler, iyi üniversitelerin güzel bölümlerine yerleşerek emeğin karşılığını verir.

Gülensu öğrenciden dil ve anlatım özel dersi

Gülensu öğrenciden dil ve anlatım özel dersi Mert Eğitim Merkezi’nde verilmemektedir. Lakin deneyimli öğretmenlerden özel ders alabilmek için Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilirsiniz. 0216 388 82 34 numaralı telefon Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanlarıyla özel ders randevunuzu ayarlamanız için tahsis edilmiştir. İstediğiniz gün ve saatte istediğiniz yoğunlukta istediğiniz dersten özel ders alabilirsiniz.

Gülensu öğrenciden dil ve anlatım özel dersi alabileceğiniz pek çok web sitesi bulunmaktadır. Lakin Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak 10 seneyi aşkın süredir öğretmenlik görevinde bulunan eğitmenlerden birebir ders alabileceğiniz tek bir kurum bulunmaktadır. Bu da Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunmaktadır.

Gülensu öğrenciden dil ve anlatım özel dersi almak yerine deneyimli bir öğretmenden birebir dil ve anlatım özel ders almak her zaman avantajlıdır. Öğretmenlerin anlatış biçimleri üniversite öğrencilerine göre çok daha etkili ve kesindir. Bizler öğrencilerimizin en iyi eğitimi almalarını sağlamak adına en iyi öğretmenlerle çalışıyoruz. Sizler de öğrencilerinize destek alırken deneyimli öğretmenleri tercih etmelisiniz.

Gülensu öğrenciden dil ve anlatım özel dersi almak isteyen öğrenciler dışarıda üniversite öğrencilerinden özel ders alabilir. Lakin en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden birebir dil ve anlatım dersi almak için kurumumuzu arayabilir, size uygun gün ve saatler için randevu oluşturabilirsiniz. Hem de bir öğrencinin özel ders verdiği ücrete deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın avantajına sahip olabilirsiniz.

Gülensu dil ve anlatım kursu

Gülensu dil ve anlatım kursu eğitimleri üniversiteye hazırlık yapan sözel öğrencilerin tercih ettiği eğitimlerdir. Öğrenciler dil ve anlatım derslerinde başarılı olduklarında sözel puanları da artmaktadır. Üniversite giriş sınavında dil ve anlatım soruları büyük önem taşımaktadır. Sözel olarak hazırlık yapan her öğrenci çıkabilecek tüm dil ve anlatım sorularına hazır olmalıdır.

Gülensu dil ve anlatım kursu eğitimleri üniversite hazırlık eğitimleri harici Mert Eğitim Merkezi’nde bulunmamaktadır. Dil ve anlatım dersinden destek isteyen öğrencilerin özel ders alması gerekmektedir. Öğrenciler dilerlerse özel derslerini haftalık olarak sabitleyebilir, birebir olarak her hafta belirli sayıda dil ve anlatım özel dersi alabilir.

Gülensu dil ve anlatım kursu eğitimlerinde tüm 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf ve 12.sınıf konuları tekrar edilir. Düzenli bir programla üniversiteye hazırlık yapan öğrenciler üniversite giriş sınavında mutlak başarıya ulaşmaktadır. Öğrencilerin geleceği için üniversite giriş sınavında dil ve anlatım sorularını doğru cevaplandırmak son derece önemlidir.

Gülensu dil ve anlatım kursları

Gülensu dil ve anlatım kursları Mert Eğitim Merkezi’nde yalnızca sözel hazırlık yapan öğrencilere verilmektedir. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders grubuna katılmanız gerekmektedir. Sözel olarak üniversite giriş sınavına hazırlık yapan öğrenciler tüm dil ve anlatım konularını haftadan haftaya görmektedir.

Gülensu dil ve anlatım kursları olarak sözel hazırlıktan farklı özel bir kurs bulunmamaktadır. Öğrenciler dil ve anlatım dersinden özel ders alarak sınav notlarını yükseltebilir. Dil ve anlatım birebir dersleri öğrencilerin dil ve anlatım dersindeki problemlerini kısa sürede çözmelerini sağlar. Özel ders her zaman daha hızlı ve etkili çözümler getirir.

Gülensu dil ve anlatım kursları üniversite hazırlık yapan öğrencilere bizzat verilmektedir. Öğrencilerin kaliteli bir eğitim almalarında nitelikli öğretmenler son derece önemlidir. Mert Eğitim Merkezi’nde İstanbul’un en iyi dil ve anlatım öğretmenleri görev almaktadır.