LGS HAZIRLIK ÖZEL DERS

LGS hazırlık özel ders eğitimi almak için  0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

LGS Hazırlık Özel Ders

LGS hazırlık alanında profesyonel bir şekilde öğrenciye özel eğitim veren Mert Eğitim Merkezi'nde her dersi en az 10 yıl deneyimli öğretmeninden birebir olarak alabilirsiniz. Ders saatleri öğrencinin talep ettiği saatlere göre belirlenerek eksikler giderilmekte, öğrenci LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

LGS Hazırlık Özel Ders Programları

LGS hazırlık özel ders eğitimi kapsamında en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden alabileceğiniz özel ders başlıkları şöyledir : Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, Sosyal Bilimler, İngilizce. Aşağıda belirtilen haftalık programlarla derslerinizi sabitleyebilir, istediğiniz derslerden düzenli olarak LGS hazırlık özel ders eğitimi alabilirsiniz.

HF1
HF2
HF3
HF4
mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Feneryolu LGS Özel Ders

Feneryolu LGS özel ders eğitimleri 8.sınıf öğrencilerini lise giriş sınavına hazırlamak amacıyla yapılmaktadır. Öğrenciler birebir ders alarak LGS’ye eksiksiz bir şekilde hazırlanma imkanına sahiptir. Derslerimiz Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Öğrencilerin eksiklerinin giderildiği ve sınava en iyi şekilde hazırlandığı Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri eğitim, öğretim hizmeti vermektedir.

Feneryolu LGS özel ders eğitimlerinde ders veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, alanlarında uzman, branş öğretmenleridir. Öğretmenlerin tecrübesi sayesinde öğrenciler kısa sürede eksiklerini giderecek, yapamadıkları soruları yapabilecek seviyeye gelecektir. İyi öğretmenlerden alınan birebir dersler sonucunda kesin verim elde etmekteyiz.

Feneryolu LGS özel ders eğitimleri tüm dersleri kapsamaktadır. Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, İngilizce, Sosyal Bilimler, Tarih, Coğrafya gibi tüm derslerden özel ders alma imkanına sahipsiniz. LGS hazırlık özel ders paketi ile öğrenciler sene boyunca birebir olarak haftada 2,4,6,8,… ders alma seçeneklerine sahiptir.

Feneryolu LGS özel ders eğitimlerinizi dilerseniz haftalık programlara sabitleyebilir, dilerseniz de ihtiyaç halinde arayıp randevu oluşturarak alabilirsiniz. LGS özel dersi almak için herhangi bir ders sabitleme zorunluluğunuz bulunmamakta, ihtiyacınızı en hızlı giderebilecek şekilde özel derslerinizi alabilirsiniz.

Feneryolu LGS hazırlık Özel Ders

Feneryolu LGS hazırlık özel ders eğitimini dilerseniz özel ders paketi şeklinde alarak özel ders ücretini azaltabilme imkanına sahipsiniz. Tamamen LGS sınavına hazırlık adına hazırlanmış özel ders paketleri öğrencilerin ihtiyacından dolayı oluşturulmuş, avantajlı paketlerdir.

Feneryolu LGS hazırlık özel ders eğitimi paket şeklinde alınabilmektedir. LGS hazırlık özel ders paketinde LGS sınavında çıkabilecek konular, sorular üzerine öğrencinin eksik olduğu derslerdeki eksiklerini gidermek adına birebir eğitim verilmektedir. Öğrenciler dilediği gün ve saatlerde, dilediği yoğunlukta özel ders alabilme imkanına LGS hazırlık özel ders paketi dahilinde sahiptir.

Feneryolu LGS hazırlık özel ders paketi yerine eksik olduğu derslerde devamlı ders almak yerine zaman zaman ders almayı düşünen öğrenciler istedikleri zaman gelerek istedikleri dersten özel ders alabilir. LGS hazırlık yapan öğrenciler birebir veya iki kişi olarak özel ders alabilir, herhangi bir pakete dahil olmak zorunluluğu bulunmamaktadır.

Feneryolu LGS hazırlık özel ders eğitimlerinde öncelikle öğrencinin eksik olduğu dersler ve konulara odaklanılır. Tamamen öğrenciye özel oluşturulmuş programla öğrenci LGS sınavına hazırlık yapar. LGS sınavına hazırlanırken alınan özel derslerde anlatılan konuların dersten sonra tekrarını yapmak ve konu ile ilgili soruları çözmek dersten alınan verimi maksimuma çıkarır.

Feneryolu LGS matematik Özel Ders

Feneryolu LGS matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin zorluk çektiği tüm matematik konuları birebir olarak deneyimli öğretmenler tarafından öğretilir. Öğrenci öğrendiği konu ile ilgili soru çözümlerini ders saati dışında kalan zamanda gerçekleştirir. Çözemediği soruları öğretmenine özel ders saatinde sorabilen öğrenciler bu sayede eksik olduğu konuları hakkında bilgi vermiş olur.

Feneryolu LGS matematik özel ders eğitimi alan öğrenciler matematikte hızla gelişim gösterir. Deneyimli ve alanında uzman matematik branşında öğretmen olan eğitimciler tarafından öğretilen konular, soru çözümleriyle birlikte kalıcı hale gelmektedir. Matematikte en önemli faktör soru çözümü yapabilmektir. Eğer bir konuyu iyi öğrenip öğrenmediğinizi test etmek istiyorsanız mutlaka soru çözümü yapın.

Feneryolu LGS matematik özel ders eğitimi birebir olarak yapılan LGS’ye yönelik olan matematik eğitimini niteler. Öğrenci LGS hazırlık safhasında zorluk çektiği matematik konularından özel ders alarak kısa sürede o konuları öğrenebilir. Deneyimli öğretmenler sayesinde özel derslerde verim garantisi vermekteyiz. Öğrenciler kesinlikle gelişim göstererek o konudaki eksiklerini giderecek seviyeye gelir.

Feneryolu LGS matematik özel ders eğitimlerine katılan ve derslerden sonra konu tekrarı, soru çözümü gibi görevlerini yerine getiren öğrenciler kesinlikle başarıya ulaşır. Lakin yalnızca ders alarak dersten sonra soru çözmeyen, konu tekrarı yapmayan öğrenciler için başarı uzak olmaktadır. Bu sebeple dersten sonra mutlaka yapmanız gerekenleri bilin ve uygulayın demekteyiz. Başarı şansla elde edilen bir olumlu sonuç değildir. Başarı için odaklanmak ve üzerinde çalışmak gerekir.

Feneryolu LGS fizik Özel Ders

Feneryolu LGS fizik özel ders eğitimi LGS sınavında çıkabilecek fizik sorularına ve konularına yönelik olarak birebir şekilde yapılmaktadır. Öğrenci hangi gün ve saatlerde fizik dersi almak istediğini belirledikten sonra randevusunu oluşturarak birebir LGS fizik dersi alabilir.

Feneryolu LGS fizik özel ders eğitimlerinde fizik konularını öğreten fizik öğretmenimiz diğer öğretmenlerimiz gibi en az 10 yıl deneyimli, konusunda uzman, branş öğretmenidir. Öğrencilerin fizik gibi önemli bir dersten özel ders aldıklarında verim almalarının en önemli nedeni iyi bir öğretmenle çalışmalarıdır.

Feneryolu LGS fizik özel ders almak isteyen öğrenciler deneyimli öğretmenler tarafından verilen birebir fizik özel ders için randevu alabilir. Özel ders randevuları istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta olabilir. Öğretmenimizin müsaitlik zamanına göre denk gelmesi özel ders randevunuzu oluşturmanız için önemlidir.

Feneryolu LGS fizik özel ders eğitimlerinde öğrencilere eksik olduğu konular için anlatım yapılır. Öğrenciye konu anlatımlarının akabinde derslerden sonra çalışması ve üzerine yoğunlaşması adına sorular verilir. Öğrenci eğer dersten sonra yapması gereken çalışmaları gerçekleştirirse fizik dersinden son derece başarılı olur.

Feneryolu LGS kimya Özel Ders

Feneryolu LGS kimya özel ders eğitimi birebir olarak en az 10 yıl deneyimli kimya öğretmeni tarafından verilir. Öğrenciler kimya konularında zorluk çekebilmekte ve bazı konularda birebir derse ihtiyaç duyabilmektedir. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin eksiklerini gidermek adına birebir kimya dersleriyle kısa sürede etkili olmaktadır.

Feneryolu LGS kimya özel ders eğitimi genel olarak LGS sınavında çıkabilecek kimya sorularına yönelik olmaktadır. Sınav yaklaşırken çözülemeyen ve zorluk çekilen konularda birebir kimya özel dersi alınabilir. Öğrenciler eksiksiz ilerlediği sürece sınavda çıkabilecek konular hakkında bilgi sahibi olup, çıkabilecek sorulara her zaman hazır olabilir.

Feneryolu LGS kimya özel ders eğitimi birebir kimya dersini niteleyen bir eğitimdir. Öğrencilerin kimya dersinde oluşan eksiklerini gidermek adına yapılan kimya derslerinde eğitim veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Mert Eğitim Merkezi’nde her öğretmen gibi kimya öğretmenleri de kendi alanında uzman branş öğretmenleridir.

Feneryolu LGS kimya özel ders eğitimlerinde öğrencilere eksik olduğu konuların birebir olarak anlatımı yapılır. Öğrenciye eksik konuları giderildikten sonra çözmeleri adına sorular verilir. Eğer öğrenci kimya derslerinden sonra konu tekrarı yapar ve ödev soruları üzerinde uğraşırsa dersten aldığı verimi maksimuma çıkarmış olur.

Feneryolu LGS geometri Özel Ders

Feneryolu LGS geometri özel ders eğitimleri birebir olarak geometri branş öğretmenleri tarafından verilen verimli dersleri niteler. Geometri dersleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde birebir ders sınıflarında yapılan özel derslerdir. Özel ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu aramaktır.

Feneryolu LGS geometri özel ders eğitiminde en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenleri ders vermektedir. Her öğrenci geometri dersinde sorun yaşayabilmekte ve eksiklerini gidermek için desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Bu gibi durumlarda Mert Eğitim Merkezi’nde görev alana Anadolu Yakası’nın en iyi geometri öğretmenlerinden destek alabilirsiniz.

Feneryolu LGS geometri özel ders eğitimi öğrencilerin başarılı olmalarında büyük rol oynayan önemli bir eğitimdir. Öğrenciler geometri sorularında çoğu zaman zorluk çekmekte ve LGS sınavında boş bırakabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek için öğrencinin geometriyi iyi öğrenmesi ve bol soru çözmesi gerekmektedir. Geometri derslerinde konu işlendikten sonra öğretmen tarafından konu ile ilgili soru verilerek dersten sonra evde soru çözerek konuyu pekiştirmesi beklenir.

Feneryolu LGS geometri özel ders eğitimlerinde öğrenciye konular anlatılır, soru türleri öğretilir. Lakin geometri diğer derslere göre biraz farklı bir yapıda olan bir derstir. Geometride sorunun çözümünü önceden görebilmeniz beklenir. Eğer soruyu nasıl çözebileceğinize dair olası çözümler düşünemiyorsanız geometride eksiksiniz demektir. Bu eksiği gidermenin en iyi yolu anlatılan konu ile ilgili bol miktarda soru çözmektir.

Feneryolu LGS biyoloji Özel Ders

Feneryolu LGS biyoloji özel ders eğitimi biyoloji dersini anlamakta zorluk çeken veya biyoloji dersinde anlamadığı konu bulunan öğrencilerin tercih ettiği eğitim biçimidir. Öğrenciler anlamadıkları konunun tekrar anlatılmasını talep ederek birebir şekilde en yüksek verimde biyoloji öğrenebilir.

Feneryolu LGS biyoloji özel ders eğitimine ihtiyaç duyup destek almayan öğrenciler sınavda biyoloji sorularını dahi okumamakta ve puan olarak büyük bir avantajı kaybetmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için biyoloji dersinde birebir destek alabilirsiniz. Öğretmenler Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleridir. Biyoloji dersinde verim alma konusunda garanti vermekteyiz.

Feneryolu LGS biyoloji özel ders eğitimi ile LGS sınavında çıkabilecek biyoloji konularında ve eksik olduğunuz biyoloji konularında destek alabilirsiniz. Öğrencilerin korkulu rüyası olan bazı biyoloji konularında destek almak öğrencinin sınav motivasyonunu ve puan avantajını sağlayan önemli bir durumdur.

Feneryolu LGS biyoloji özel ders eğitimi alan öğrenci sınav kaygısını aşar, biyolojinin bir sorun olması söz konusu olmaz. Biyoloji konularını iyi bilen öğrenciler, deneyimli biyoloji öğretmenleri yardımıyla ne tarz soruların çıkabileceğini önceden kestirebilir. Öğrenci konuları iyi bilirse her konudan tüm sorulara açık olur.

Feneryolu LGS coğrafya Özel Ders

Feneryolu LGS coğrafya özel ders eğitimi ile öğrenciler eksik olduğu coğrafya konuları için birebir ders alabilir. LGS coğrafya özel ders alarak LGS sınavında çıkabilecek coğrafya soruları hakkında bilgi alabilir, sınava yönelik bilgilerinizi artırabilirsiniz. Coğrafya konuları bazen öğrencilere zorluk çıkarmakta ve anlaması güç olabilmektedir.

Feneryolu LGS coğrafya özel ders eğitimleri ile anlamakta zorluk çektiğiniz konuları öğrenebilir, sınavda puan avantajını artırmaya yönelik bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Yakası’nın en iyi coğrafya öğretmenlerinden olan Mert Eğitim Coğrafya öğretmeni ile birebir ders son derece ayrıcalıklı bir eğitimdir.

Feneryolu LGS coğrafya özel ders eğitimi en az 10 yıl deneyimli, profesyonel, alanında uzman coğrafya öğretmenleri tarafından verilmektedir. Coğrafya dersinin önemi LGS sınavında oldukça yüksek olduğundan coğrafya konularının öğrenciler tarafından tam olarak kavranması beraberinde binlerce öğrencinin önüne geçmenizi sağlayabilir.

Feneryolu LGS coğrafya özel ders eğitimlerinde coğrafya ezberletilmez, mantığı ile kavratılır. Öğrenciler çoğu konuyu ezberlediği için sonrasında kolaylıkla unutabilmektedir. Lakin ilişkilendirilen kavramlar ve isimler daha kalıcı olmakta, öğrenciler ezberden uzak, coğrafyayı mantığa oturtmuş olmaktadır.

Feneryolu LGS tarih Özel Ders

Feneryolu LGS tarih özel ders eğitimi de diğer özel ders eğitimleri gibi en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman, tarih öğretmenleri tarafından verilmektedir. Her dersin bir arada bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’nde tarih dersi alarak tarih konularındaki eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Feneryolu LGS tarih özel ders eğitimlerinde tarih konularındaki eksiklerinizi gidererek LGS puanınızı artırabilecek önemli bir adım atmış olursunuz. LGS sınavında tüm soruları doğru cevaplandırabilmek oldukça önemli bir gelecek mücadelesidir. Tarih dersi de diğer dersler gibi puan getirisi olan bir ders olması sebebiyle problemli bir şekilde geçilecek bir ders değildir. Tarih dersine gereken önemin verilmesi diğer binlerce öğrencinin önüne geçmenizi sağlayabilir.

Feneryolu LGS tarih özel ders eğitimlerini Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan Anadolu Yakası’nın en iyi tarih öğretmenleri vermektedir. Öğrencilerin tarih dersindeki tüm sorunlarını halledebilecek olan deneyimli tarih öğretmenlerimizden özel ders almak için hemen randevunuzu oluşturun. 0216 388 82 34

Feneryolu LGS tarih özel ders eğitimlerinde öğrenciler çıkabilecek sosyal bilgiler soruları üzerinde çalışma gerçekleştirilerek hazırlanır. Öncelikle öğrencinin sosyal bilgiler konularındaki eksikleri giderilir. Daha sonrasında soru tarzları gösterilerek anlatılanların hatırlanması ve soruların doğru cevaplanması üzerinde yoğunlaşılır.