İNGİLİZCE KURSU

İngilizce kursları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 388 82 34'ü arayınız.

İngilizce Kursu

İlköğretim öğrencileri için İngilizce kursu eğitimi hem okulda verilen İngilizce dersine desteğe yönelik olarak not yükseltmek amacıyla hem de İngilizce'yi son derece iyi ve doğru bir şekilde öğrenmek amacıyla yapılmaktadır. Veliler hijyenik, kaliteli ve son derece güvenli olan Mert Yabancı Dil Okulu'nda İngilizce eğitimini gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Öğretmenler

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenleri

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

MİNİMUM BEDEL

Ödemeler aylık 120 TL olup ayda 8 ders için ödenen bedeldir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Dudullu İngilizce Kursu

Dudullu İngilizce kursu eğitimleri en az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrencilerin derslerden yüksek verim alabilmesi adına sınıf mevcudumuzu 12 kişiyi geçmeyecek şekilde düzenlemiş bulunmaktayız. İngilizce kursu eğitimlerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı Mert Yabancı Dil Okulu’muzda yapılmaktadır.

Dudullu İngilizce kursu eğitimlerimize katılan öğrencilerin Küçükyalı’da Mert Yabancı Dil Okulu’na gelerek derslere girmesi gerekmektedir. Mert Yabancı Dil Okulu’na ulaşım oldukça kolay, konumu minibüs yolu üzerindedir. Öğrenciler kaliteli İngilizce eğitimi ile okul derslerine destek adına İngilizce kurslarımıza kayıt olabilir.

Dudullu İngilizce kursu eğitimlerinin yapılacağı derslikler kameralı, klimalı, hijyenik, bilgisayarlı ve projeksiyonlu son derece modern sınıflardır. Derslerin eğlenceli olması öğrencilerin eğlenerek İngilizce öğrenebilecekleri bir ortam hazırlamak açısından son derece değerlidir. Öğrenciler zevkle derse katılım göstermekte, İngilizce derslerinden hem keyif hem de verim almaktadır.

Dudullu İngilizce kursu eğitimlerinde öğrencilerin gramer bilgileri tazelenmekte ve İngilizce dilini konuşmaya yönelik eğitim görmektedir. Öğrencilerin İngilizce öğrenmeyi keyifli bir aktivite haline getirebilmesi İlköğretim İngilizce Kursu ile mümkün olmaktadır.

Dudullu İngilizce Kurs Fiyatları

Dudullu İngilizce kurs fiyatları öğrencilerin İngilizce dersleri için ödedikleri ücretleri niteler. Öğrenciler İngilizce kurslarında okula paralel giderek son derece iyi bir şekilde İngilizce öğrenir. Öğrencilerin İngilizce öğrenmelerinde eğlenceli aktivitelerin faydası yüksek olmaktadır.

Dudullu İngilizce kurs fiyatları, yapılan kurs dersleri karşılığında belirlenmiş eğitim bedelini temsil eder. Öğrenciler aylık çok uygun ücrete kaliteli İngilizce eğitimi alabilme avantajına Mert Yabancı Dil Okulu ile erişebilir. Öğrencilerin hem en iyi öğretmenlerden hem de uygun ücrete eğitim alabilmesinin başlıca sebebi kurumun sahibinin aynı zamanda yer sahibi olmasıdır.

Dudullu İngilizce kurs fiyatları olarak en uygun fiyatları sunabilen Mert Yabancı Dil Okulu’nda İngilizce kursları sosyal sorumluluk projesi olarak işlemektedir. Öğrencilerin dil öğrenimi ve dil sevgisini artırıcı yönde uyguladığı eğitim metotlarıyla Mert Yabancı Dil Okulu, diğer dil okullardan farklı bir işleyişe sahiptir.

Dudullu İngilizce kurs fiyatları olarak minimumda olan eğitim bedelleri sayesinde yüzlerce öğrenci İngilizce’yi bir ders olmaktan ziyade dil olarak benimsemekte ve konuşabilme yeteneği edinmektedir.

Dudullu İngilizce Kursları

Dudullu İngilizce kursları olarak verilen derslerle öğrenciler kısa sürede okulda İngilizce dersindeki katılımlarıyla fark edilmektedir. Deneyimli İngilizce öğretmenlerinin okul müfredatına bağlı yayın evlerinden edinilen kaynaklarla ders işlemesi öğrencilerin başarısını sağlamaktadır.

Dudullu İngilizce kursları, öğrencilerin yoğunlukla katılım gösterdiği verimli kurslardır. İngilizce kurslarında yer bulmak Mert Yabancı Dil Kursu için sınırlı sayıda kayıt alındığından zor olmaktadır. Her sınıf için belirli bir kontenjan bulunmakta, sınıflar en fazla 12 kişi olmaktadır. Herhangi bir nedenden ötürü sınıf mevcudu 12 kişiyi asla geçmemektedir.

Dudullu İngilizce kursları her yıl müfredata dayalı olarak düzenlenen kurslardandır. Dersler Küçükyalı’da bulunana Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Deneyimli öğretmenler tarafından düzenli olarak işlenen konular okulda işlendiği gibi olmamaktadır. İngilizce kurslarında aynı üniteler aktivite ve hediyelerle öğrencilere tam anlamıyla sevdirilmektedir.

Dudullu İngilizce kursları sayesinde öğrenciler öğrendikleri İngilizce’yi kullanabilecekleri bir platforma sahip olmaktadır. Eğlenceli geçen dersler ile öğrenciler İngilizce öğrenmeyi keyifli geçen bir aktivite olarak görmektedir.

Dudullu İngilizce KURSLARI FİYATLARI

Dudullu İngilizce kursları fiyatları genel itibariyle minimum olarak düzenlenmiş fiyatları temsil eder. Öğrencilerin alacakları eğitim değerlendirildiğinde eğitim bedeli temsili bir seviyede olmaktadır. Öğrencilerin başarılı olmalarında eğlenceli eğitimin önemi çok etkilidir.

Dudullu İngilizce kursları fiyatları açısından değerlendirme yapıldığında Mert Yabancı Dil Okulu’nun en önemli özelliklerinden biri olan uygun fiyat ayrıcalığını görebilirsiniz. İngilizce dersleri de diğer dersler gibi Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde gerçekleştirilmektedir.

Dudullu İngilizce kursları fiyatları araştırılması yapıldığında görülür ki en uygun fiyatı Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi sunmaktadır. Mert Eğitim Merkezi kurucusu yer sahibi olduğundan eğitim ücretlerini minimumda tutarak eğitimi en kaliteli şekilde verebilmektedir.

Dudullu İngilizce kursları fiyatları olarak minimum ücret politikasıyla tüm öğrencilere ulaşmayı planlayan Mert Eğitim’in temel amacı öğrencilerin öğrendikleri İngilizce’yi konuşabilmelerine ortam sağlamaktır.

Dudullu ilköğretim İngilizce KURSU

Dudullu ilköğretim İngilizce kursu eğitimlerinde dersler eğlenceli bir şekilde geçmektedir. Okul müfredatının takip edildiği İngilizce kurslarında okuldaki gibi sıkıcı dersler olmamaktadır. Çeşitli aktivitelerle öğrenciler hem eğlenecek hem de İngilizce öğrenecektir.

Dudullu ilköğretim İngilizce kursu eğitimlerine katılabilecek öğrenciler tüm ilköğretim öğrencileridir. İlköğretim öğrencileri ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin tümünü kapsayan bir ifadedir. 1.Sınıftan 8.Sınıfa kadar olan tüm öğrenciler İngilizce kurslarına katılabilir.

Dudullu ilköğretim İngilizce kursu eğitimleri deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin eksiklerinin giderildiği, bilmedikleri konuların öğretildiği, okulda işlenip te anlaşılmayan yerlerin anlaşıldığı İngilizce kurslarına kayıt olmakta fayda vardır.

Dudullu ilköğretim İngilizce kursu eğitimlerinde öğrenilen bilgiler zaman içerisinde unutulmaması adına aktivitelerle desteklenmektedir. Bu da öğrencilerin İngilizce’yi konuşabilmeleri için uygun bir ortam sağlamakla mümkündür.

Dudullu ilköğretim İngilizce KURS fiyatları

Dudullu ilköğretim İngilizce kurs fiyatları, Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılacak olan İngilizce kursu dersleri karşılığı ödenen ücreti temsil eder. İngilizce kursları hakkında detaylı araştırma yapıldığında hem en iyi İngilizce öğretmenlerinden hem de son derece uygun ücrete ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi karşınıza çıkar.

Dudullu ilköğretim İngilizce kurs fiyatları kapsamında değerlendirmelerde son derece uygun ücretlere eğitim verilen Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’dadır. En iyi öğretmenler tarafından öğretilen İngilizce, öğrencilerin eğlenerek İngilizce öğrenmesini sağlayan önemli bir faktördür.

Dudullu ilköğretim İngilizce kurs fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için İngilizce kursu sayfamızı inceleyebilirsiniz. İngilizce kursları her sene minimum ücret belirlenerek ve öğrencileri İngilizce’ye teşvik adına yapılan özel kurslardır. Her öğrenci bu kursların bitiminde sertifika sahibi olur. Aynı zamanda katılan her öğrenciye katılım belgesi teslim edilir.

Dudullu ilköğretim İngilizce kurs fiyatları olarak ödenen minimum bedellerin karşılığında hem eşi benzeri bulunmayan sayıda ders alabilecek hem de İngilizce’de öğrenilen bilgilerin kullanılabilmesi adına açılmış bir kurs eğitimi alabileceksiniz.

Dudullu ilkokul İngilizce KURSU

Dudullu ilkokul İngilizce kursu eğitimlerinde çeşitli ödüller verilerek öğrenciler İngilizce’ye teşvik edilir. İngilizce kurslarında öğrencilerin İngilizce öğrenmelerinin yanında İngilizce’yi kullanabilmeleri açısından da çeşitli aktiviteler yapılmaktadır.

Dudullu ilkokul İngilizce kursu eğitimlerinde yapılan aktiviteler öğrencilerin İngilizce’yi konuşabilmelerine olanak sağlamaktadır. Öğrenciler öğrendiklerini günlük hayatta kullanabilecek seviyeye gelerek, büyük bir gelişim gösterir.

Dudullu ilkokul İngilizce kursu eğitimlerinde öğrenciler İngilizce’yi kesinlikle sevecek ve bu sevgi okul notlarına da direkt olarak yansıyacaktır. Öğrencilerin okul derslerindeki başarısı bizleri ve değerli velileri gururlandırıcı bir unsur olmaktadır.

Dudullu ilkokul İngilizce kursu eğitimleri sayesinde öğrenciler okulda öğrendikleri bilgileri kullanabilme yeteneğine erişebilir. Öğrencilerin genel olarak İngilizce’yi öğrenebildikleri fakat konuşamadıkları görülmektedir. Bu kursların amacı öğrencilere İngilizce’yi sevdirerek konuşabilecekleri bir ortam hazırlamaktır.

Dudullu ilkokul İngilizce

Dudullu ilkokul İngilizce kursu fiyatları olarak belirtilen değerler Küçükyalı’da verilen İngilizce kursu eğitimleri için belirlenmiştir. Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’da bulunmaktadır. Minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım gayet kolaydır.

Dudullu ilkokul İngilizce kursu fiyatları açısından Mert Eğitim Merkezi İngilizce kursu fiyatları değerlendirildiğinde tüm veliler görebilir ki eğitim bedeli minimum seviyededir. Öğrencilerin İngilizce’yi sevmeleri adına düzenlenmiş olan bu projede öğrencilerin dil eğitimini eğlenerek gerçekleştirmeleri söz konusudur.

Dudullu ilkokul İngilizce kursu fiyatları tamamen cüzi olarak belirlenmiş nicel değerlerdir. Tüm öğrencilerin rahatlıkla tercih edebileceği İngilizce kurslarında öğrenciler müfredata uygun şekilde ilerleyecek ve kısa sürede sınıfında fark edilir konuma gelecektir.

Dudullu ilkokul İngilizce kursu fiyatları olarak ödenen cüzi bedel öğrencilerin yaşam kalitesini geliştirebilecekleri bir ortama katılmalarını sağlar. Öğrenciler okulda öğrendikleri İngilizce bilgilerini kursumuzda uygulamaya koyabilme imkanına sahip olur.

Dudullu İngilizce özel ders

Dudullu İngilizce özel ders eğitimleri öğrencinin eksiklerini gidermek ve isteğine bağlı eğitim vermek adına yapılmaktadır. Öğrenci gramer bilgisi istiyor ise gramer için konu anlatımı ve soru çözümü yaptırılır. Lakin öğrencinin grameri iyi ise ve konuşabilme adına destek istiyorsa İngilizce öğretmenlerimiz tarafından speaking dersi işlenir.

Dudullu İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrenciler birebir ders şeklinde ilerler. Tamamen öğrenciye yönelik özel olarak yapılan derslerde öğrenci aynı öğretmeni ile eğitime devam eder. Kısa sürede etkili bir şekilde ilerleme gösteren öğrenci özel dersten yüksek verim almış olur.

Dudullu İngilizce özel ders eğitimlerinde dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz yoğunlukta İngilizce eğitimi alabilirsiniz. İngilizce dersinde başarılı olmak isteyen öğrenciler İngilizce eğitimine önem vererek birebir ders ile kendilerini geliştirmektedir.

Dudullu İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrencilerin talebine yönelik çalışma yapılır. Okul sınavlarına ayrı bir plan uygulanırken, öğrencilerin İngilizce’yi konuşabilmelerine yönelik çalışmalarda ayrı bir plan uygulanır. Özel dersler tamamen öğrencilerin ve velilerin beklentilerine göre şekillendirilir.

Dudullu 2.Sınıf İngilizce KURSU

Dudullu 2.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi 2006’dan veri eğitim, öğretim hizmeti veren profesyonel bir kurumdur. Mert Eğitim’in en önemli özelliği fiyatlarının minimumda ve öğretmen kalitesinin maksimumda tutulmasıdır.

Dudullu 2.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde dersler deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Çocuklar hakkında deneyimli, dersi nasıl eğlenceli bir şekilde işlemesi gerektiğini bilen, nitelikli İngilizce öğretmenleri tarafından verilen İngilizce eğitimi öğrencilerin İngilizce’yi sevmesinde son derece önemlidir.

Dudullu 2.Sınıf İngilizce kursu eğitimi deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrencilerin İngilizce derslerinde başarılı olmaları İngilizce kurslarının önceliğidir. Realitede öğrencilerin İngilizce derslerini sevmesi, eğlenerek öğrenmesi ve konuşabilmesi hedeflenmektedir.

Dudullu 2.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrencilerin İngilizce konuşabilme yeteneği kazanması hedeflenmektedir. Öğrencilerin öğrendikleri tüm bilgileri kullanabilecekleri, aktivitelere katılarak İngilizce konuşabilecekleri bir ortam 2.Sınıf İngilizce kursumuzda sağlanmaktadır.

Dudullu 3.Sınıf İngilizce KURSU

Dudullu 3.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Öğrenciler eğitim merkezine gelerek İngilizce kurslarına dahil olabilir. Öğrencilerin İngilizce kurslarına severek gelmesi Mert Eğitim İngilizce kurslarının olmazsa olmazıdır.

Dudullu 3.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde okul müfredatına uygun şekilde dersler işlenir. Öğrencilerin İngilizce notlarında yükselme görülebilmesi açısından değerlendirildiğinde İngilizce kurslarına katılmanın oldukça faydası olmaktadır.

Dudullu 3.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrencilerin İngilizce öğrenmelerinin yanında İngilizce’yi konuşabilmeleri de hedeflenmektedir. Öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri kolay fakat kullanabilmeleri son derece zor olmaktadır. Bu kapsamda çeşitli aktivitelerle öğrencileri İngilizce konuşmaya teşvik eden İngilizce öğretmenleri devreye girmektedir.

Dudullu 3.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrenciler okul döneminde öğrendikleri İngilizce’yi kullanabilecekleri bir ortama sahip olur. Öğrenciler aktivitelerle İngilizce konuşabilme yeteneklerini geliştirir.

Dudullu 4.Sınıf İngilizce KURSU

Dudullu 4.Sınıf İngilizce kursu dersleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde işlenmektedir. Kolay ulaşılabilir mevkide olan Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri binlerce öğrenciye derslerinde destek vermiş, nitelikli eğitim hizmeti veren, İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi öğretmenlerinin görev aldığı Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir eğitim kurumudur.

Dudullu 4.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrenciler İngilizce gramerin yanında İngilizce kullanabilmenin ayrıcalığını da yaşamaktadır. Öğrencilerin başarılı olmalarında deneyimli İngilizce öğretmenlerinin ders işleyişi ve verimliliği esas alması büyük rol oynamaktadır.

Dudullu 4.Sınıf İngilizce kursu eğitimine katılan öğrenciler İngilizce’yi sevmeye başlamaktadır. Öğrencilerin İngilizce eğitiminde başarıyı yakalamaları için İngilizce’yi sevmeleri önemlidir. İngilizce eğitiminde öğrenmenin yanında İngilizce’yi kullanabilmek te bir başka öneme sahip olan konudur. İngilizce kurslarımızda bu hususun bilincinde olarak hareket etmekte ve öğrencilerin İngilizce konuşmaları için uygun aktivitelerle dersleri desteklemekteyiz.

Dudullu 4.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrenciler okulda öğrendiklerini pekiştirerek ilerletebilecekleri ve İngilizce’yi kullanabilecekleri bir ortam sağlanır. Aktivitelerin amacı öğrencilere İngilizce dersini sevdirmek, öğrendikleri bilgileri kullanabilecekleri, İngilizce konuşabilecekleri bir ortama sahip olmalarını sağlamaktır.

Dudullu 5.Sınıf İngilizce KURSU

Dudullu 5.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrenciler İngilizce’yi eğlenerek öğrenmektedir. Eğlenceli olarak işlenen dersler sayesinde tüm 5.sınıf öğrencileri İngilizce’yi sevmektedir. İngilizce dersini seven öğrenciler aynı zamanda başarıları sayesinde çeşitli ödüllerle derse motive edilir.

Dudullu 5.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde yapılan yarışmalar sayesinde öğrenciler İngilizce’yi en sevdikleri ders olarak sevecektir. Öğrencilerin sevdikleri derslere ilgili olmaları bilgisinden yola çıkarak hareket etmekteyiz. İngilizce derslerini sevdirerek öğrencilerin İngilizce bilgilerinin gelişmesine yönelik eğitim vermekteyiz.

Dudullu 5.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrenciler deneyimli İngilizce öğretmenlerinden ders alır. 12 kişiyi geçmeyecek olan sınıflarda alınan İngilizce eğitimlerinde öğrencilerin eğlenerek eğitim alması son derece önemlidir. Öğrencilerin aktivitelerle İngilizce konuşmayı öğrenmeleri de İngilizce gramer bilgisi kadar önemli olan bir durumdur. Bu kapsamda bir çok yarışma ve aktivite ile öğrencilere İngilizce konuşabilecekleri bir ortam sunmaktayız.

Dudullu 5.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri öğrencilerin İngilizce ders yükünü hafifletmek ve dersi sevdirmek adına yapılır. Öğrenci okulda İngilizce bilgi bombardımanına tutulmuş olabilir. Lakin İngilizce dersinin bilgi yüklemeyle sevdirilebilmesi olanaksızdır. Bu bilgileri kullanabilecekleri bir ortam öğrencilerin İngilizce’yi sevmelerini sağlar. Bu ortamı öğrencilere 5.Sınıf İngilizce kursumuzda sunmaktayız.

Dudullu 6.Sınıf İngilizce KURSU

Dudullu 6.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri öğrencilerin İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenmesi ve okul notlarından İngilizce’nin yükselmesi adına yapılmaktadır. İngilizce kurslarında okul müfredatı takip edilmekte ve öğrencilerin İngilizce’de başarılı olmaları için eğitim verilmektedir.

Dudullu 6.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrencilerin İngilizce konuları pekiştirilmektedir. Verilen alıştırma ve ödevlerle öğrenciler İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenebilecek pozisyona gelebilmektedir. Öğrencilerin görevlerini yerine getirmesi kendileri için yaptıkları en değerli faaliyet olmaktadır. İşlenen konularla ilgili verilen sorular dersi pekiştirici nitelik taşımaktadır.

Dudullu 6.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri de diğer eğitimlerimiz gibi Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da verilmektedir. İngilizce kurslarımıza her öğrenci katılabilir ve öğrencilerin İngilizce sevmesi garanti edilir. Öğrencilerin başarılı bir şekilde İngilizce öğrenmeleri için yapılacak en iyi şey İngilizce kurslarına katılmak ve öğrencilerin dil eğitimini desteklemektir.

Dudullu 6.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrencilerin İngilizce’yi severek ilerletmeleri hedeflenir. Öğrenciler okulda işlediklerini kullanabilecekleri ve konuşabilme yeteneklerini geliştirebilecekleri 6.Sınıf İngilizce kurslarında çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Bu aktivitelerin amacı öğrencilerin İngilizce konuşabilmelerini sağlamak ve buna uygun ortam oluşturmaktır.