ÜNİVERSİTE HAZIRLIK EĞİTİMLERİ

YKS Hazırlık eğitimleri hakkında bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

yks-hazirlik-12-mezun

YENİ DÖNEM
YKS HAZIRLIK KURSU

12.Sınıflar
Haftada 10 Ders
Toplam 340 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

yks-11-sinif

YENİ DÖNEM
YKS HAZIRLIK KURSU

11.Sınıflar
Haftada 8 Ders
Toplam 272 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

yks-hazirlik-kurs-prog

YENİ DÖNEM
YKS HAZIRLIK KURSU

10.Sınıflar
Haftada 6 Ders
Toplam 204 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

Öğretmenler

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

SINIF MEVCUDU

Özel YKS grup sınıflarının mevcudu maksimum 6 öğrencidir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Altıntepe üniversiteye hazırlık eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilen derslerle gerçekleştirilir. Öğrencilerin İstanbul’un en iyi branş öğretmenlerinden ders aldığı Mert Eğitim Merkezi’nde üniversite hazırlık kapsamında verimli dersler işlenmektedir. Öğrencilerin üniversite giriş sınavlarına hazırlanırken 13 seneyi aşkın süredir eğitim verilen bu işte profesyonel bir kurumu tercih etmeleri lehlerine olacaktır. Binlerce öğrencinin önüne geçerek istediği okul ve bölümü kazanmak isteyen öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’ni tercih ederek fark yaratmaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık olarak 4 kişilik özel ders gruplarını öğrencilerimizin istedikleri üniversitenin istedikleri bölümlerini kazanmalarını sağlamak amacıyla oluşturduk. Eşdeğer bilgi seviyesindeki 4 öğrenciyi bir araya getirerek en iyi branş öğretmenlerinden eğitim almalarına imkan tanıyoruz. Öğrencilerimizin hedefleri ne kadar büyük olursa bizler de bu uğurda o denli mutlu olmaktayız.

Altıntepe üniversiteye hazırlık eğitimlerimiz 4 kişilik öğrenci grupları şeklinde yapılacaktır. Herhangi bir sebeple öğrenci sayısı 4 ü geçemez. Araştırmalar ve gözlemler sonucu en verimli derslerin tam olarak 4 öğrenci ile işlendiği tespit edilmiş, üniversiteye hazırlanan öğrencilerde de bu verimlilik esas alınarak öğrenci sayısı 4 olarak belirlenmiştir. En iyi üniversitelere ve bölümlerine bizim öğrencilerimiz girecek.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kapsamında verilen dersler tamamen 2018-2019 eğitim öğretim yılı uyumlu olup, yeni sistemi güncel olarak takip edip uygulayan branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman, başarılarını kanıtlamış branş öğretmenleridir. Tüm öğretmenlerimiz İstanbul Yakası’nın en iyi branş öğretmenlerinden oluşmaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık yapacak olan ve Mert Eğitim Merkezi’nin 4 kişilik özel ders gruplarını tercih eden hiçbir öğrenci açıkta kalmayacaktır. En iyi öğretmenlerle en özverili eğitimi gerçekleştiren Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri öğrencilerin başarılı olmalarında büyük rol oynamış ve çevre okullarca iyi tanınan, tüm İstanbul tarafından şubesinin olup olmadığı sorulan M.E.B.’na bağlı bir eğitim birimidir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık yapmakta geç kalmayın ve 4 kişilik özel ders gruplarımıza erkenden dahil olun, aksi takdirde yer kalmayabilir. Kontenjanın çok kısıtlı tutulduğu özel ders gruplarına kayıt olmayı geciktirmeden gerçekleştirmelisiniz. Sizlere 4 kişilik özel ders grupları için yerlerimiz doldu demek istemeyiz. Öğretmenlerimizin bilgi ve deneyimine güvenerek gerçekleştirdiğimiz üniversite hazırlık programımıza sınırlı sayıda öğrenci alabilmekteyiz.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK DERSHANELERİ

Altıntepe üniversiteye hazırlık dershaneleri kapsamında eğitim verilen Mert Eğitim Merkezi, yüzlerce öğrencinin özel ders aldığı profesyonel bir kurumdur. Üniversite hazırlık eğitimleri ile öğrencilerin taleplerine cevap veren Mert Eğitim Merkezi, 13 seneyi aşkın süredir binlerce öğrencinin istedikleri okul ve bölümlere girmelerine olanak sağlamıştır. İyi öğretmenler tarafından sınava hazırlanan öğrenciler sınavda diledikleri gibi sonuçlar elde etmiş yapılan derslerin neticesini üniversite giriş sınavında almıştır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dershaneleri ihtiyacı olan öğrencilerimiz Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’mizde bu ihtiyaçlarını 4 kişilik üniversite hazırlık özel ders gruplarına dahil olarak üniversiteye hazırlanabilirler. Üniversiteyi kazanmak son dönemde iyi bir çaba gerektirmekte ve diğer öğrencilerden daha yüksek puan almaktan geçmektedir. Bu amaçla hazırlanmış 4 kişilik üniversite hazırlık özel ders grubu ile üniversiteye hazırlanabilirsiniz.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dershaneleri olarak faaliyet gösteren bir çok kurum okul olmuş, üniversiteye hazırlık konusunda eksiklik oluşmuştur. Lakin sizler için hazırlanmış özel programlarla üniversiteye hazırlanabilir, iyi bir üniversitenin yüksek puanla girilmesi mümkün olan bir bölümünü kazanmak için 4 kişilik özel ders grubumuza katılabilirsiniz. En az 10 yıl deneyimli eğitmenler öğrencileri üniversiteyi kazanmaları için özel olarak çalıştırmaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dershaneleri olarak YGS ve LYS’den sonra yeni sisteme geçişte zorluk yaşamıştır. Lakin Mert Eğitim Merkezi üniversiteye hazırlanmak isteyen öğrenciler için 4 kişilik özel ders grupları hazırlamış, güncel olarak yeni sisteme göre derslerini oluşturmuştur. Deneyimli öğretmenler 4 kişilik özel ders grubunu tek tek ele alarak üniversiteye hazırlayan bir sistem çerçevesinde eğitim vermektedir. Sizler de kontenjan dolmadan 4 öğrencinin kabul edilecek olduğu bu eğitim sistemine dahil olabilirsiniz.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dershaneleri gibi öğrencilere destek veren yerlere ihtiyacın arttığı bugünlerde öğrencilere 4 kişilik özel ders şeklinde üniversiteye hazırlanmaları için imkan sağlayan Mert Eğitim Merkezi Küçükyalı’da eğitim vermeye 2006’dan beri devam etmektedir. Eğitim’de 12.yılını tamamlamış olan Mert Eğitim Merkezi, tüm öğrencilerini en iyi üniversiteleri kazanmaları için 4 kişilik özel ders grupları şeklinde hazırlamaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dershaneleri şeklinde faaliyet gösteren kurumlar dönüşüm sürecinde okul ve özel öğretim kursu olmuştur. Şu sıralar üniversiteye hazırlık desteği veren özel öğretim kurumları çok az sayıda kalmıştır. Mert Eğitim Merkezi olarak biz başarılı bir şekilde kendini kanıtlamış öğretmenlerle birlikte hedefi olan öğrencileri üniversiteye hazırlamaktayız. Üniversiteye hazırlık eğitimlerimizde son derece iddaalıyız, kazandırıyoruz.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK DERSLERİ

Altıntepe üniversiteye hazırlık dersleri 3-6 kişilik sınıflarda en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından konu anlatımı ve soru çözümü yapılarak işlenmektedir. Öğrencilerin konu anlatımlarıyla eksiklerinin kalmaması sağlandıktan sonra soru çözümleriyle konu ile ilgili çıkabilecek sorulara hazırlık yapmaları sağlanır. Öğrencilerin kurstan arta kalan zamanlarda ödevlendirildikleri soruları çözmeleri kuşkusuz son derece önemlidir. Dersten alınan verimi etkileyen ders dışı faktörler arasında yer alan ödev yapımı öğrencilerin başarılı olmalarının anahtarıdır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dersleri İstanbul’da Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde 4 kişilik özel ders grupları şeklinde yapılmaktadır. Sizler de özel olarak hazırlanmış 4 kişilik üniversite hazırlık grubumuza dahil olabilir, üniversiteye hazırlanabilirsiniz. Öğrencilerin başarılı olmaları için hazırlanmış özel grubumuzla üniversiteye hazırlanmak büyük bir ayrıcalık olacaktır. Hem eğitim bedeli uygun hem de kalitesi hat safhada olan üniversite hazırlık eğitimimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dersleri üniversiteye hazırlanan öğrencilerin yüksek puan elde etmeleri amacıyla düzenlenmiş derslerdir. En iyi öğretmenler öğrencilerin sınavlarda çıkabilecek soruları doğru cevaplandırmaları için gerekli donanımı sağlar. Öğrenciler geleceklerinin belirlendiği YKS (TYT-AYT) gibi sınavlara son derece iyi bir şekilde hazırlanarak fark yaratırlar.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dersleri öğrencilerin YKS’de yüksek puanla istediği üniversitenin istediği bölümüne girmesine olanak sağlayan eğitimleri kapsar. Öğrencilerin başarılı olabilmesi için tüm derslerin tüm konularını iyi bilmeli ve bu konularla ilgili bol soru çözümü yapmalıdır. Üniversiteye hazırlık yapan 4 kişilik gruplar en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından yetiştirilecektir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dersleri tamamen YKS uyumlu şekilde hazırlanmış olup, öğrencilerin TYT ve AYT sınavlarında başarılı olmaları için hazırlanmıştır. 4 kişilik özel ders gruplarına dahil olup ders kaçırmadan eğitimine devam eden öğrenciler kesin olarak başarıya ulaşır. Hedeflerini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler zaten bilinçli olarak derslere eksiksiz şekilde katılım gösterir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık dersleri olarak tüm derslerden öğrencilere destek verilir. Öğrenciler eksik oldukları tüm konuları gidererek sınava en iyi şekilde hazırlanır. Öğrenciler 4 kişilik özel ders grubu olarak istedikleri bir konunun anlatılmasını toplu olarak talep edebilir. Esnek bırakılan 3 derslik bir program tamamen bunun için oluşturulmuştur. Öğrenciler diledikleri takdirde hangi ders için soru çözümü yapmak istediklerini seçerek öğretmenleriyle birlikte hareket edebilir.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK TAVSİYELERİ

Altıntepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri bazında en iyi kurumu tercih etmek size kusursuz bir gelecek sağlar. Geleceğe hazırlanırken sınav süreci boyunca yanınızda olan Mert Eğitim Merkezi, sizlere en iyi öğretmenlerin eğitim vermesini sağlayan nadide kuruluşlardandır. Öğrencilerin başarılı olmasını ticari kaygılarından ön planda tutan Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilerin başarısız olması beklenmeyen bir durumdur. Mert Eğitim Merkezi’nde üniversite hazırlık kursuna katılan bir öğrencinin özgüveni yerine gelmekte, sınav korkusu diye bir şey kalmamaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri olarak 4 kişilik özel ders gruplarımıza katılım gösteren öğrencilerimize öğrendikleri konularla ilgili kesinlikle soru çözmelerini öneriyoruz. Haftada 1 gün 3 ders olarak düzenlenmiş esnek saatlerde çözemedikleri soruları öğretmenlerine sorabilen öğrenciler bu imkanı iyi değerlendirmelidir. Mert Eğitim Merkezi’nin tüm öğretmenleri üniversiteye hazırlanan öğrencilerimize destek vererek başarılı olmaları için ellerinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri devamlı olarak öğrencilerimize verilmektedir. Hangi soru türlerinde ne şekilde hareket edileceği, ne şekilde düşünülüp hangi çözüm yöntemlerinin uygulanacağı konusunda sayısız tavsiye öğrencilere verilmektedir. Öğretmenlerimizin tecrübesi ile öğrencilerimiz bir öğretmen gibi düşünmeyi öğrenecek ve tüm soruları doğru çözme yolunda iyi bir yol kat edecektir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri olarak bol soru çözme önerisi herkes tarafından sunulmaktadır. Burada önemli olan çözemediğiniz sorular karşısında ne yapmanız gerektiğini öğrenebilmenizdir. Mert Eğitim Merkezi’nin 4 kişilik özel ders gruplarında sunduğu 3 derslik esnek saatlerde öğretmenlerinize çözemediğiniz soruları sorabilme imkanına sahip olursunuz. Sizler de üniversiteye en iyi şekilde hazırlanmak istiyorsanız 4 kişilik özel ders grubumuza katılmanızı bekliyoruz.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri öğrencilere üniversite kazanmaları için verilen tavsiyelerin bütünüdür. Üniversiteye hazırlanan binlerce öğrenciden farklı bir şeyler yapmak gerektiğini artık tüm veliler ve öğrenciler bilir. Bu uğurda iyi hazırlanmış bir plana, 4 kişilik üniversite hazırlık grubuna katılarak üniversiteyi kazanabilirsiniz.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri olarak öğretmenlerin değerli düşüncelerini ve soru çözüm yöntemlerini almak son derece faydalıdır. Öğretmenlerin başarılı branş eğitmenleri olmaları ve tecrübeleri, öğrencilerin ne şekilde ilerlemesi gerektiğini bilmeleri öğrencilere yüksek derecede yol gösterici bir rol oynamaktadır. Öğrenciler öğretmenleriyle birlikte sınava hazırlanarak bu zorlu maratonu en iyi şekilde atlatabilirler.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KİTAPLARI

Altıntepe üniversiteye hazırlık kitapları olarak birçok yayın evi farklı soru tarzlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Öğrencilerin soru çözümlerinde tercih ettikleri kitaplar sınava hazırlık sürecinde kritik bir rol oynar. Bu sebeple tek bir yayın eviyle çalışmamakta, yeni sisteme uyumlu en uygun soruları içeren farklı yayın evlerini takip etmekteyiz. Her derste lider olan yayın evlerine öğretmenler son derece hakimdir. Bu sebeple yayın evi seçimleri tamamen öğretmenlere bırakılmış, öğrencilerin üniversite giriş sınavlarında soruları doğru şekilde cevaplandırmalarına yardımcı olabilecek yayın evleri tercih edilmiş olmaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kitapları olarak Mert Eğitim Merkezi’ne gelip 4 kişilik üniversiteye hazırlık özel ders grubuna kaydolan öğrencilere ücretsiz konu anlatımlı ders kitapları ve soru bankaları hediye edilecektir. Öğrenciler kayıt yaptırdıktan sonra herhangi bir şey için ekstra bir ücret ödemeyecektir. Öğrencilere tüm dökümanlar ve gerekli tüm çıktılar ücretsiz sunulacaktır. Aynı zamanda öğrenciler ihtiyaç duyduklarını belirterek gerekli tüm desteği ücretsiz olarak alacaktır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kitapları olarak en iyi yayınlarla birlikte hareket eden Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin başarılı olmaları için tüm soru türlerinin hem kolay hem de zor soruları üzerinde yoğunlaşacaktır. Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri öğrencilere gerekli gördüğü tüm dökümanları Mert Eğitim Merkezi donanımlarından elde edip öğrencilere dağıtmaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kitapları öğrencilere ücretsiz olarak sunulmakta aynı zamanda deneme sınavları da tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Daha önce de belirtildiği gibi Mert Eğitim Merkezi’nde kayıt olurken verilen eğitim ücreti haricinde hiçbir nedenle ekstra ücret talep edilmez. Öğrenciler kayıttan itibaren Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarına ve öğretmenlerine emanettir. Öğrencileri en iyi şekilde üniversite giriş sınavlarına hazırlamak Mert Eğitim Merkezi yetkililerinin görevidir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kitapları olarak önerilerde bulunan öğrencilere istedikleri kitaplar, soru bankaları veya dökümanlar ücretsiz olarak temin edilir. Öğretmenlerin de gerekli gördüğü tüm doküman ve materyaller itinayla sağlanır. Öğretmenler öğrencilerle birlikte hareket ederek, öğrencilerin üniversiteye hazırlanırken ihtiyaç duyduğu tüm desteği temin eder. Bol soru çözümü yapılacak olan üniversiteye hazırlık derslerinde tüm öğrencilerimiz fark yaratacaktır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kitapları öğrencilerin üniversite hazırlık döneminde üzerinde çalışabilecekleri konu anlatımları, soru ve çözümleriyle doludur. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nde en deneyimli öğretmenlerine çözemedikleri soruları sorabilir. Branşlarında uzman öğretmenler öğrencilere yol gösterici bir rol oynayarak tüm öğrencileri tek tek takip etmektedir. Kişisel olarak derslerdeki gelişimlerini tüm öğretmenler birebir takip ederek eksikleri olan öğrencilere destek vermektedir.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursu kapsamında İstanbul’da en iyi programa ve takibe sahip kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi’nde üniversite hazırlık kapsamında son derece faydalı dersler işlenmektedir. Öğretmenlerin başarılı öğrenciler hedefiyle eğitim verdiği bu kurslarda öğrenciler bilmediklerini öğrenmekte, eksik oldukları konuları gidermekte, yapamadıkları soruları çözebilecek niteliğe kısa zamanda erişebilmektedir. Başarılı öğrencilerin yapmaları gereken tek şey kurs kapsamında yapılan derslere eksiksiz katılmak ve verilen ödevlerin üzerinde çalışmaktır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursu olarak Mert Eğitim Merkezi 4 kişilik üniversiteye hazırlık özel ders grubu şeklinde öğrencilerine bir imkan sağlamıştır. Tüm öğrenciler bu gruplara dahil olarak geleceklerinin belirlendiği sınavlarda başarılı olmaları adına yapılan derslere katılabilir. Bunun yanında eğitim hizmetlerinden sonuna kadar faydalanabilme ayrıcalığına erişir. Öğrenciler üniversite sınavlarının sonuçlarını gördüklerinde mutlu olmak istiyorsa Mert Eğitim Merkezi’nin 4 kişilik özel ders gruplarına dahil olmalıdır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursu haftada 13 saat olmak üzere 10 dersi konu anlatımı 3 dersi soru çözümü olacak şekilde belirlenmiştir. Öğretmenler gerekli gördüğü takdirde 3 dersi eksik konuların giderilmesi adına kullanabilirler. Öğrencilerin en iyi şekilde hazırlanması için 3 derslik bir esnek program uygulanmaktadır. Her hafta öğrencilerin eksiklerine göre hareket edilerek ek ders yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursu eğitimleri 37 hafta sürecek ve toplam 481 ders yapılacaktır. Bu derslerin 111’i soru çözümüne ayrılmış, eksikleri gidermek adına da kullanılabilecek derslerdir. Öğretmenler öğrencilerin eksiklerini farkederek üzerinde çalışılması gerektiğini düşünürse öğrencilere soru çözüm derslerinde konu anlatımı yapmayı teklif edebilir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursu olarak hazırlanmış programımıza katılım kontenjanı 4 tür. Üniversiteye hazırlık gruplarımız 4 kişiyle sınırlıdır. En verimli derslerin 4 kişi ile geçmesi nedeniyle üniversite hazırlık derslerimiz sabit 4 kişi ile yapılmaktadır. Öğrencilerin aynı seviyede olması hızla ilerlemelerini sağlayan önemli bir faktördür. Bu sebeple aynı seviyedeki öğrencileri bir araya getiriyoruz.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursu ile üniversiteye 4 kişilik özel ders grubu şeklinde hazırlanmak son derece avantajlıdır. Öğrenciler diğer öğrencilerin yapamadığı soruları yapabilecek seviyede eğitim görerek iyi üniversitelerin istediği kıstasları oluşturabilecek bir potansiyele erişecektir. Öğrenciler öğretmenlerin gözetimine dersleri en iyi şekilde öğrenecek ve soru çözümü zamanlarında kendilerini test edebilecektir.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSLARI

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursları profesyonel eğitimcilerin, okullarda görevli branş öğretmenlerinin verdiği dersleri barındıran dikkatle hazırlanmış bir programdır. Bu programa katılım bedeli olmakta, fark yaratacağınız bu eğitimde sınırlı sayıda öğrenciye yer bulunmaktadır. Öğrencilerin deneyimli öğretmenler tarafından sınava hazırlanmasının yanı sıra en az 10 yıl deneyime sahip öğretmenlerin himayesinde sınava hazırlık yapması son derece önemli bir ayrıcalıktır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursları öğrencilerin üniversiteye hazırlanmaları konusunda tam destek veren kurslar olarak ihtiyaca yönelik oluşturulmaktadır. Öğrencilerin okullarda bir çok konuyu kaçırması, eksik kalması veya anlamaması muhtemel bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda öğrencilere konuların tekrar anlatılması, konularla ilgili soru çözümlerinin yapılması kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelmektedir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursları kapsamında Mert Eğitim Merkezi olarak bizler de öğrencilerimiz için güzel bir program oluşturduk. Hem konu anlatımları hem de soru çözümleriyle öğrencilerimize zamanlarını verimli kullanmaları adına son derece verimli bir eğitim fırsatı sunuyoruz. Öğrencilerimiz dersleri eksiksiz şekilde öğrenerek tüm soruları çözebilecek seviyeye gelecektir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursları Mert Eğitim Merkezi’nde 4 kişilik özel ders grupları şeklinde yapılacaktır. Öğrenciler 4 kişi olarak üniversiteye hazırlanacak, tüm öğretmenler birebir olarak üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizi takip edecektir. Öğrencilerimizin başarılı olmaları için Mert Eğitim Merkezi olarak çok hassas davranıp tüm desteği eksiksiz ve ücretsiz olarak sunacağız.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursları üniversiteyi kazanmayı hedefleyen öğrencilerimiz için düzenlenmiş, deneyimli öğretmenlerin görüşleri ve iş birliği ile oluşturulmuş özel kurslardır. İstanbul’da Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenlerinden ders almak son derece avantajlı bir fırsattır. Öğrenciler başarılı olmak için deneyimli öğretmenlerimizden faydalanabilecektir. Öğretmenlerimiz üniversiteye hazırlık gruplarımızı tek tek olmak suretiyle öğrencilerimizi takip edecektir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık kursları kapsamında öğrenciler hızla gelişim gösterebilecekleri 4 kişilik üniversite hazırlık gruplarına rahatlıkla katılabilir. Tamamen öğrencilerin ön planda tutulduğu 4 kişilik özel ders gruplarına sınırlı sayıda öğrenci kabul edilecek ve öğretmenler tüm yoğunluklarını bu öğrencilerimiz üzerinde şekillendirecektir. Başarı asla şansa bırakılmayacak yoğun olarak tüm derslerin üzerinde yoğunlaşılacaktır.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK ÖZEL DERS

Altıntepe üniversiteye hazırlık özel ders eğitimlerini tercih ederek kurstan hızlı bir şekilde üniversite giriş sınavına hazırlık yapabilirsiniz. Birebir eksik olduğunuz derslerin üzerinde yoğunlaşarak en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden destek alabilirsiniz. Yapamadığınız soruları sorabilir, sınava hazırlık sürecinde öğretmeninizle irtibat halinde olabilirsiniz. Kusursuz bir hazırlık isteyen öğrenciler genellikle birebir üniversite hazırlık planı yapmaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık özel ders almak isteyen öğrenciler dilerlerse 4 kişilik üniversite hazırlık özel ders gruplarına katılabilir. Bunun haricinde eksik oldukları derslerde kısa süreli özel ders almak isteyen öğrenciler de üniversiteye hazırlık kapsamında istedikleri derslerden özel ders alabilir. Lakin üniversite hazırlık grubu daha avantajlı seçeneklere sahip olmaktadır. Özel dersler istenilen gün ve saatlerde, istenilen yoğunlukta alınabilir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık özel ders eğitimleri öğrencilerin sınıflarında işlenen konularda eksiklik yaşaması sebebiyle ihtiyaç olarak ortaya çıkan eğitimlerdir. Özel ders alarak bu eksiklikleri giderebilir, konularda ilerleyebilir ve soru çözümleriyle bu konularda iyi olabilirsiniz. Bir öğrenci konu anlatımını kaçırmışsa ve kendi de konuyu anlamakta zorluk çekmekte ise üniversiteye hazırlık özel dersler bu öğrencimizin ihtiyacını giderebilecek niteliktedir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık özel ders eğitimlerine katılmak isteyen öğrenciler 4 kişilik üniversiteye hazırlık özel ders grubuna katılabilir. Yalnızca bazı derslerde, bazı konularda sorun yaşayan öğrenciler de istedikleri yoğunlukta özel ders alarak eksiklerini kolaylıkla giderebilir. Öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimli, çoğu 15 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Deneyimli öğretmenlerden ders almak hiç bu kadar uygun olmamıştır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık özel ders eğitim ücretleri hem uygun hem de Anadolu Yakası’nda en nitelikli öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğretmenlerimizle yaptığımız anlaşmalar neticesinde özel derslerinizi istediğiniz gibi alabilir, dilerseniz her hafta veya gün için sabitleyebilirsiniz. En iyi öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’ndedir, iddaalıyız, kazandırıyoruz. Bir çok öğretmenimiz akademisyen olarak görevlerine çeşitli üniversitelerde devam etmektedir. Öğretmen seçiminde son derece hassas davranan kurucumuz öğretmenlerimizin başarısıyla gurur duymaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık özel ders ücretleri de ilkokul özel ders ücretleri gibi sabittir. Herhangi bir değişiklik olmaksızın, hatta avantajlı ders paketlerinden faydalanarak daha uygun ücretlere de alınabilecek durumdadır. Alacağınız özel ders paketlerini dilediğiniz gibi haftalara bölebilir, istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Önemli olan öğrencimizin verimli olarak ilerleyebileceği bir ders programı oluşturmaktır.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK EĞİTİMİ

Altıntepe üniversiteye hazırlık eğitimi öğrencilerin üniversite hazırlığı yaparken aldıkları eğitimi niteler. Öğrenciler dilerlerse üniversite hazırlık kurslarına katılarak grup eğitimini tercih edebilirken dilerlerse birebir üniversite hazırlık derslerini de tercih edebilmektedir. Öğrencinin durumu, tek başına çalışabilme alışkanlığı kazanmış olması, her dersten değil de bazı derslerden eksik olması sonucunda birebir hazırlık tercih etmek daha uygun olmaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık eğitimi özel olarak hazırlanmış program eşliğinde yapılmaktadır. En deneyimli branş öğretmenlerinin verdiği özel grup derslerine katılabilecek öğrenci sayısı 4 ü geçmemektedir. Öğrencilerin başarılı olmaları için yapılan üniversite hazırlık derslerinin en verimli olduğu sınıf mevcudu 4 olarak belirlenmiştir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık eğitimi verilen en kaliteli kurumlardan biri olan Mert Eğitim Merkezi en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleriyle çalışmaktadır. Öğretmenler ne kadar iyi olursa öğrenciler de o kadar iyi performans göstermektedir. Öğrencilerin derslerden alacağı verim, tecrübeli öğretmenlerle en üst seviyeye taşınmaktadır. Buna ek olarak 4 kişilik sınıf olması da dersin verimi zirveye taşımaktadır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık eğitimi kapsamında yapılan derslerde hızla ilerleme kaydedilir. Konular öğrenciler tarafından anlaşılarak ilerlendiği sürece soru çözümleri de konuların kalıcı şekilde öğrenilmesini sağlar. Bu şekilde devamlı gelişme kaydeden öğrenciler sınav zamanı geldiğinde kendinden emin şekilde sınava girebilir. Bilgi seviyelerinden dolayı rahatlıkla sınavı istenilen sürede tamamlayabilir. Güzel bir sonuçla tüm yaşantısının şekilleneceği üniversite sınavlarından ayrılabilir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık eğitimi ile öğrenciler YKS (TYT – AYT) sınavlarına sıkı bir şekilde hazırlanacaktır. Öğrenciler branş öğretmenleri tarafından tek tek takip edilerek gelişimleri gözlenecektir. Öğretmenler öğrencilerin eksik olduğu konuları belirleyerek kişiye özel programlarla öğrencilere destek olacaktır. Öğrencilerin sıkı olarak ele alındığı üniversite hazırlık programı 4 kişilik özel ders grubu şeklinde uygulanacaktır. Öğrencilerin hedeflerini gerçekleştirmesi adına güçlü bir basamak olan Mert Eğitim Merkezi 12 yıldır eğitim öğretim alanında faaliyet gösteren bir kurumdur.

Altıntepe üniversiteye hazırlık eğitimi kapsamında yapılan dersler tamamen öğrencilerin YKS den yüksek puan almalarına yöneliktir. Konuların iyi bir şekilde anlaşılması öğretmenlerimiz için son derece önemlidir. Öğrenciler ezberci eğitimden uzak, sağlam bir şekilde sınava hazırlanacak, tüm konuları bilerek ilerleyecektir. Öğrencilerin bu konularla ilgili soru çözümü yapmaları da tüm ders konularının zihinlerinde perçinlenmesini sağlayacaktır.

Altıntepe ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK TÜM DERSLER

Altıntepe üniversiteye hazırlık tüm dersler için eğitim alabileceğiniz en nitelikli kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Yalnız Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’da bulunmaktadır. Derslere katılmak isteyen öğrenciler Küçükyalı’da derslerine katılabilir. Özel ders veya kurs eğitimlerinin tümü Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde güvenlikli bir iş merkezi’nin 3.katında bulunan 13 yıldır eğitim öğretim hizmeti verilen profesyonel bir kurumdur.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tüm dersler olarak eğitim veren Mert Eğitim Merkezi’nde istediğiniz dersten özel ders alabilir veya üniversite sınavına hazırlık kapsamında oluşturulmuş tüm dersleri içeren özel programa katılabilirsiniz. Özel programda 4 kişilik öğrenci kontenjanı vardır. 4 kişilik özel ders grupları şeklinde üniversiteye hazırlanabilir, sizler de başarıyı şansa bırakmayabilirsiniz.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tüm dersler ve tüm konularda destek alabileceğiniz özel dersler son derece uygun ücretlere alınabilmektedir. Öğrencilerin istedikleri gün ve saatlerde istedikleri yoğunlukta alabildiği bu dersler için yalnızca arayarak randevu oluşturmaları yeterlidir. Dersler aynı zamanda her haftanın belirli gün ve saatleri için sabitlenebilir.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tüm dersler olarak özel ders almak isteyen öğrencilerin derslerini sabitlememesi durumunda öğretmenin doluluğu söz konusu olabilir. Yani bir öğrenci herhangi bir gün yaptığı dersi diğer hafta da aynı gün ve saatte yapabilmesi için dersini sabitlemesi veya önceden yazdırması gerekmektedir. Bunun sebebi diğer öğrencilerin o gün ve saati randevu alması durumunda aynı gün ve saatte derslerini yapamamasıdır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tüm dersler Mert Eğitim Merkezi’nin sunduğu özel bir program eşliğinde sunulmaktadır. Bu program 37 hafta boyunca (Eylül 2018 – Haziran 2019) yapılacak olan üniversiteye hazırlık eğitimini kapsamaktadır. Sınavlarda çıkabilecek sorular görülecek, deneme testleriyle öğrenciler denenecek, başarıya giden yolda yapılması gereken tüm çalışmalar fazlasıyla özverili bir şekilde yapılacaktır.

Altıntepe üniversiteye hazırlık tüm dersler olarak son derece uygun ücrete katılabileceğiniz 4 kişilik üniversiteye hazırlık özel ders grubuna erken kayıt avantajlarından faydalanmayı unutmayınız. 30 Haziran 2018’e kadar kayıt olan her öğrenci -2000 TL indirimden yararlanma hakkına sahiptir. Geleceğini önemseyen tüm öğrencilerimizi sabırsızlıkla aramıza bekliyoruz.