ÜNİVERSİTE GİRİŞ SINAVINA HAZIRLIK

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Yalı YKS Hazırlık

Yalı YKS hazırlık eğitimleri Küçükyalı'da bulunan Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından 4 kişilik sınıflarda verilmektedir. Öğrencilerin istedikleri üniversitelerin istedikleri bölümlerine girebilmelerinin hedeflendiği YKS hazırlık eğitimlerinde konu anlatımları ve soru çözümleri yapılmaktadır. Öğrenciler eksik oldukları konuları giderdikten sonra ilgili konularla alakalı soruları çözerek konu bilgilerini pekiştirmektedir. En iyi branş öğretmenleri öğrencilerin YKS hazırlık sürecinde yanlarında olarak tam destek vermektedir. Öğrenciler çözemedikleri soruları öğretmenlerine sorarak kalıcı şekilde öğrenim sağlar.

Yalı YKS hazırlık eğitimleri boyunca öğrenciler öğretmenlerle birlikte hareket eder. Öğrencilerin sınavlarda yüksek puanlar elde etmeleri için gerekli olan tüm destek öğretmenler tarafından verilir. 4 Kişilik öğrenci grubunun matematik dersinde belirli bir konuda eksiği varsa matematik öğretmeni öğrenciler gerekli gördüğü takdirde ek ders yaparak ilgili konu üzerinde yoğunlaşabilir. YKS hazırlık sürecinde en önemli nokta öğrencilerin tüm soruları doğru şekilde çözebilmeleridir. Bu uğurda gerekli olan tüm gayreti öğrencilerle birlikte öğretmenler de göstermektedir.

Yalı YKS hazırlık kapsamında yapılan tüm dersler en iyi branş öğretmenleriyle yapılmaktadır. Sınıf mevcudu 4 kişiyi geçmeyecek şekilde hazırlanmış özel YKS hazırlık programı boyunca her konuyla ilgili bol soru çözümü yapılmaktadır. Öğrencilerin konu anlatımlarıyla öğrendiklerini kesin olarak soru çözümleriyle pekiştirmeleri gerekmektedir. Öğrenciler konuları ne denli iyi bilirlerse bilsinler soru türlerini görmedikçe bildiklerini nasıl kullanacaklarını kestiremezler. Bu nedenle hangi soru türünde hangi cevap yöntemini kullanabileceklerini ancak ve ancak soru çözümü yaparak öğrenebilirler.

Yalı YKS hazırlık eğitimleri verilirken sınıfların kalabalık olması öğrencilerin konularda ilerlemelerini son derece yavaşlatıcı bir nedendir. Bu sebeple yapılan araştırmalara göre 4 kişilik bir grubun en verimli şekilde çalışabileceği görülmüştür. 4 Kişilik bir öğrenci grubu ders konularında hızla ilerleme kaydeder ve bol soru çözümü yapar. Öğrencilerin başarılı olmaları için konularla ilgili soru çözümü yapmaları gerektiğini belirtmiştik. Kalabalık bir sınıfta konuların eksiksiz anlaşılması sorun olmakta, öğretmen herşeyi 2,3 kere tekrar etmek durumunda kalmakta bu da zaman kaybına yol açmaktadır. Kimi öğrenci sınıf kalabalık olduğu için dersi iyi dinlememekte kimi öğrenci ise öğretmenin anlatımından birşey anlamamaktadır. Bunun sebebi de bağlantılı olan önceki konuları dinlememesi veya anlamamasıdır. Bunun en güzel çözümü öğrencilerle birebir ilgilenmektir. Bu da ancak ve ancak 4 kişilik bir sınıfta yapılan eğitimde mümkün olmaktadır.

Yalı YKS hazırlık eğitimlerinin 4 kişilik öğrenci grubuyla yapılması ders konularında hızla ilerleme kaydedilmesini sağlar. Öğrenciler anlamadıklarını sorarak kısa sürede eksiklerini giderir. Birlikte soru çözümü yaparak nerelerde takılabildiklerini gören öğrenciler her dersin her konusunda ekstra bilgiye sahip olur. Kalabalık bir sınıfta konular zor yetiştirilirken 4 kişilik bir sınıfta konu bitirilmiş ve bol soru çözümü yapılmış olabilir. Bu da 4 kişilik üniversite hazırlık grubunun diğer öğrencilerden daha başarılı olması için çok geçerli bir nedendir.

Yalı Üniversiteye Hazırlık

Yalı üniversiteye hazırlık eğitimi verilen Mert Eğitim Merkezi 2006'dan beri faaliyet göstermekte, bir çok öğrencinin istediği bölüm ve üniversiteyi kazanmasında etkin rol oynamaktadır. Öğrenciler kimi zaman sağlam bir temele sahip olmasa da başarıyı kısa sürede yakalamaları mümkündür. Bunun en önemli sebebi üniversiteye hazırlık safhasında İstanbul'un en deneyimli ve başarılı branş öğretmenlerinin öğrencilerin yanlarında olmalarıdır.

Yalı üniversiteye hazırlık eğitiminde iyi bir eğitim programına katılarak fark yaratmak oldukça önemlidir. En iyi üniversitelerin büyük bir çoğunluğunun İstanbul'da olması İstanbul'daki öğrencilerin daha fazla çalışmasını gerekli kılmaktadır. Öğrenciler var olan düzenlerini bozmadan ve ailelerine yük olmadan üniversite yaşamlarına başlayabilmeleri için İstanbul'daki bir üniversiteyi kazanmak durumundadır. İstanbul'da istediği bir bölümde devlet üniversitesinde okumak isteyen bir öğrenci fark yaratmak mecburiyetindedir.

Yalı üniversiteye hazırlık eğitimleri konusunda YKS uyumlu olarak hazırlanmış olan Mert Eğitim Merkezi'nin sunduğu üniversiteye hazırlık programına katılarak üniversiteyi kazanma hedefinizi şansa bırakmayarak iyi bir çalışma grubuna dahil olabilirsiniz. En deneyimli branş öğretmenlerinin hazırladığı öğrenci grupları üniversiteyi kazanma yolunda büyük bir hazırlık sürecine katılır. Öğretmenler her öğrenciyi detaylı olarak ele alarak eksiklerini giderme konusunda ayrıntılı bir programla üzerine yoğunlaşılır.

Yalı üniversiteye hazırlık konusunda destek alabileceğiniz en profesyonel kurum olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda Mert Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Özel ders konusunda uzman kadrosuyla bir çok öğrencinin notlarının yükselmesini sağlayan Mert Eğitim, üniversiteye hazırlanan öğrencilere özel bir programla lise öğrencilerinin en çok tercih ettiği kurum olmuştur. Bunun en önemli sebebi Mert Eğitim Merkezi'nin üniversiteye hazırladığı öğrencilerin hedeflerini gerçekleştirebilmiş olmasıdır.

Yalı üniversiteye hazırlık eğitimlerine en deneyimli branş öğretmenleri katılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi'nin en iyi branş öğretmenleriyle çalışması kimi zaman öğretmenlerin akademisyen olmasıyla sonuçlanmakta bu da hem sevinç hem üzüntüyü bir arada getirmektedir. Öğretmenlerin başarılı olmaları Mert Eğitim Merkezi için son derece sevinçli bir durum fakat öğretmenin zaman ayırarak Mert Eğitim Merkezi öğrencilerine ders vermesini kısıtlayan bir durum olmaktadır. Mert Eğitim Merkezi'nin öğretmen tercihi her zaman başarılı ve kendini kanıtlamış öğretmenlerden yana olmaktadır.

Yalı Üniversite Giriş Sınavına Hazırlık

Yalı üniversite giriş sınavına hazırlık grubuna katılmak diğer öğrencilere göre fark yaratmaktır. Öğrencilerin sağlam bir şekilde hazırlandığı üniversite giriş sınavlarında başarılı olmaları, istedikleri üniversite ve bölümü kazanmalarına olanak sağlamaktadır. Özellikle İstanbul'daki üniversiteleri hedefleyen öğrencilerin son derece sıkı hazırlanması gerekir. Çünkü Türkiye'deki öğrencilerin çoğu İstanbul'da bulunan iyi üniversiteleri kazanmak ister. Bize de bu aşamada sınava iyi hazırlanmak ve başarıyı şansa bırakmamak düşer. Bu nedenle 4 kişilik özel ders grubuna katılarak üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Yalı üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimi sürecinde Mert Eğitim Merkezi tüm eğitim hizmetleriyle öğrencilerinin yanındadır. Her türlü desteği sağlayarak öğrencilerinin üniversiteyi kazanmalarını sağlayan uzman öğretmen grubu, en az 10 yıl deneyimli eğitimcilerdir. Dersleri sevmeyen öğrenciler üniversite hazırlık eğitimi boyunca bilmedikleri dersleri öğrenebildiklerini görerek dersleri sevmeye başlayacaktır. Bu da başarının temelini oluşturan en önemli etmendir.

Yalı üniversite giriş sınavına hazırlık ders programı öğrencileri sıkmayacak şekilde hazırlanmış ve en verimli saatlere göre belirlenmiştir. Öğrencilerin ders konularını kalıcı şekilde öğrenmeleri hedeflenmiş olan üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenilenler unutulmayacak şekilde anlatılır. Ezbercilikten uzak olan bu eğitime katılmak öğrencilerin YKS(TYT ve AYT) sınavlarında başarılı olmalarını sağlayacaktır.

Yalı üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders grubu 4 kişiliktir. Aynı seviyede olan 4 öğrencinin bir arada olacağı özel ders grubunda öğrenci sayısı 4 kişinin üstüne çıkmayacaktır. Öğrenci sayısının minimum tutulduğu üniversite hazırlık programında verimlilik esas alınmıştır. Derslerden verim almak dersin işlenmesinden daha önemli bir esastır. Kalabalık bir sınıfta işlenen dersten verim alınmadığı durumlarda konuyla ilgili çıkan sorular da cevaplanamamaktadır. 4 kişilik öğrenci grubu derslerden yüksek verim almakta ve konularda da hızla ilerlemektedir.

Yalı üniversite giriş sınavına hazırlık programı özel olarak hazırlanmış 4 öğrencinin katılabileceği gruplar şeklinde yapılan ders programlarını içerir. Deneyimli öğretmenlerin hazırladığı özel programla üniversiteye hazırlanan öğrencilerin kazanma yüzdesi hayli yüksektir. Mert Eğitim Merkezi'nin üniversite hazırlık programına katılan her öğrenci kazanır. Lakin kimi öğrenciler istedikleri üniversitelerin istedikleri bölümlerini kazanmak için daha fazla gayret göstermeleri gerekmektedir.

Yalı TYT Hazırlık

Yalı TYT hazırlık eğitimlerinin kalıcı şekilde öğretildiği 4 kişilik özel ders grubuna katılarak üniversiteyi kazanma yolunda büyük bir adım kaydedebilirsiniz. Öğrencilerin başarılı olmaları ancak öğretmenlerin iyi bir eğitim sunmalarına bağlıdır. Bu konuda çok hassas olan Mert Eğitim Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleriyle çalışmaktadır.

Yalı TYT hazırlık grubunun 4 kişilik özel ders eğitimleriyle üniversiteyi kazanmaları kesindir. Öğrenciler tüm derslerde tüm konuları işleyerek ilgili konularla ilgili soru çözümleri yapmaktadır. Bu da öğrencilerin üniversite sınavlarında başarıyı yakalamalarını sağlayan en hassas noktadır.

Yalı TYT hazırlık grubunun 4 öğrenciyi geçmemesindeki en önemli neden verimliliği artırmaktır. Özel ders grubu olması için ancak ve ancak 4 kişilik sınır koyulmak durumundadır. Yapılan araştırmalar sonucunda en verimli eğitimin 4 kişilik sınıflarda olduğu açıklanmıştır.

Yalı TYT hazırlık dersleri üniversiteye hazırlanan öğrencilerin yüksek puan elde etmeleri için yapılmaktadır. Öğrencilerin üniversiteye girebilmeleri için diğer öğrencilerden daha yüksek puan elde etmeleri gerekmektedir. Bunun sağlanması da öğrencilerin iyi çalışmaları ve sınavlarda çıkan soruları doğru çözebilmelerinden geçmektedir.

Yalı TYT hazırlık 4 kişilik özel ders grubuna katılan öğrenciler öncelikle Mert Eğitim Merkezi'nin deneme testine katılmalıdır. Öğrencilerin seviyesi belirlendikten sonra aynı seviyedeki öğrencilerle bir araya getirilerek 4 kişilik grup oluşturulur. Akabinde dersler başlar. Öğrenciler düzenli olarak derslere katılmak zorundadır. Aksi takdirde öğrencilerin geride kalması durumu görülür. Bu da sınıfı geriye çekeceğinden ötürü öğrencinin özel derslerle bunu pekiştirmesi veya soru çözümlerinde toplu olarak ek ders talep edilmesi istenebilir.

Yalı AYT Hazırlık

Yalı AYT hazırlık eğitiminde Alan Yeterlilik Testi'ne katılacak öğrencilerin testte çıkan tüm soruları doğru cevaplaması hedeflenmiştir. Öğrencileri yeni sınav sistemi kapsamında hazırlayan branşlarında uzman eğitimcilerimizin öğretim yaptığı 4 kişilik özel ders grubuna katılarak üniversiteye hazırlanabilirsiniz.

Yalı AYT hazırlık eğitimi 4 kişilik özel ders grubu şeklinde yapılmaktadır. Öğrenciler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından AYT ve TYT sınavlarına özel olarak hazırlanmaktadır. Öğrencilerin çok sayıda olması ve girebilecekleri üniversitelerin az sayıda olması problem olmaktadır. 4 kişilik özel ders grubu ile üniversiteye hazırlanan öğrenciler bu problemi aşarak fark yaratmaktadır. Yüksek puanlarla hedeflerini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler rahatlıkla tercih yapabilmektedir.

Yalı AYT hazırlık eğitimlerinin en verimli olduğu kişi sayısı 4'tür. Öğrencilerin 4 kişilik özel ders gruplarıyla işledikleri derslerde kalıcı şekilde öğrenme sağlanmaktadır. Kalabalık sınıflarda işlenen ders konuları da az olmakta, çözülen soru sayısı ve türü de kısıtlı kalmaktadır. Kalabalık sınıflar için daha fazla ders sayısı gerekli olduğundan hem öğrenciler hem de eğitim ücretini artıracağı için kurumlar açısından da tercih edilmemektedir.

Yalı AYT hazırlık eğitimlerinde en verimli derslerin 4 kişilik sınıflarda yapıldığı belirlenerek eğitimler de ona göre hazırlanmıştır. Öğretmenlerin tüm lise konularını anlattığı özel ders gruplarında öğrencilerin eksik olduğu konular grubun isteğine göre tekrar edilir. Genel konular işlendikten sonra öğrencilerin bir konunun tekrar anlatılmasını toplu şekilde talep ettiği zamanlarda esnek davranılarak öğrencilerin ihtiyacına göre program yapılır.

Yalı AYT hazırlık derslerine katılmak isteyen öğrencilerin Mert Eğitim Merkezi'ne gelerek kayıtlarını gerçekleştirmeleri gerekir. Öğrenciler kayıt yaptırdıktan sonra deneme testine alınarak genel bir seviye tespiti yapılır. Seviyeleri yakın olan öğrenciler bir araya alınarak 4 kişilik grup oluşturulur. Gruplar oluşturulduktan sonra eğitim ve öğretime hemen başlanır. Okulla birlikte başlayan öğrenciler kısa sürede sınava yönelik olarak çalışmaya başlar.