LGS HAZIRLIK EĞİTİMLERİ

LGS Hazırlık eğitimleri hakkında bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

sinava-hazirlik-lgs

2019 - 2020 DÖNEMİ
LGS HAZIRLIK KURSU

8.Sınıflar
Haftada 10 Ders
Toplam 340 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

7-sinif-lgs

2019 - 2020 DÖNEMİ
LGS HAZIRLIK KURSU

7.Sınıflar
Haftada 8 Ders
Toplam 272 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

lgs-6-sinif

2019 - 2020 DÖNEMİ
LGS HAZIRLIK KURSU

6.Sınıflar
Haftada 6 Ders
Toplam 204 Ders
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Ayrıntılı Bilgi...

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

SINIF MEVCUDU

3-6 Kişi arasında öğrenci ile eğitim başlar. Kontenjan sınırı 6 öğrencidir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Üsküdar LGS Hazırlık

Üsküdar LGS hazırlık eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilir veya 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere var olan programlardan bahsedebilir, sizlere en uygun seçenekleri sunabilir. Eğitim danışmanlarımıza ihtiyacınız olan destekten bahsedebilir, size uygun eğitim seçenekleri ile geleceğinizi en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz.

Üsküdar LGS hazırlık eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler 3-6 kişilik özel gruplarla Anadolu Liseleri’ne hazırlanarak diğer öğrencilerden önde hareket edebilir. Binlerce öğrencinin en iyi liselere girmeye çalıştığı LGS’yi kazanmak için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Üsküdar LGS hazırlık eğitimi kapsamında dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenmektedir. Öğrenciler sınıfta en fazla 3-6 kişi olduklarından dersler son derece verimli geçmektedir. İşlenen dersten alınan verimle birlikte başarı da hızla gelmektedir. İşlenen ders sayısından daha önemli olan işlenen dersten alınan verimdir.

Üsküdar LGS hazırlık dersleri minibüs yolunda bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Dersler tamamen alanında uzman, deneyimli, profesyonel branş öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Öğretmenlerin kendilerini kanıtlamış, deneyimli öğretmenler olmaları öğrencilerin de başarılı olmalarını sağlayan önemli bir etkendir.

Üsküdar LGS hazırlık eğitimi almak için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih ederek diğer öğrencilerin önünde ilerleyebilirsiniz. LGS sınavına 3-6 kişilik özel gruplarla hazırlanarak kısa zamanda yüksek verim elde edilebilir. Öğrenciler birlikte hızla LGS sınavına en iyi öğretmenle hazırlanarak büyük fark yaratır.

Üsküdar LGS hazırlık eğitimleri kapsamında yapılan dersler İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. En az 10 yıl deneyimli lakin çoğu 20 yılı aşkın deneyime sahip öğretmenler tarafından LGS’ye hazırlanmak son derece ayrıcalıklı bir eğitim demektir.

Üsküdar LGS Hazırlık Kursu

Üsküdar LGS hazırlık kursu eğitimleri deneyimli branş öğretmenlerinin ders verdiği, tamamen LGS sınavına yönelik olan bir program dahilinde gerçekleşir. Öğretmenlerin deneyim süresi en az 10 yıl olmak mecburiyetinde olan Mert Eğitim Merkezi’nde başarı kaçınılmaz olmaktadır. İyi öğretmenler, düzenli bir çalışma ile öğrenciler istedikleri sürece başaracaklardır.

Üsküdar LGS hazırlık kursu eğitimleri kapsamında hazırlanmış kurslar 3-6 kişilik gruplar şeklinde olmaktadır. Biz kurs demek yerine 3-6 kişilik özel ders grubu demeyi uygun görüyoruz. LGS sınavının önemini bilerek hareket ediyor ve sınıflarımızı 3-6 kişiyi geçmeyecek şekilde düzenliyoruz.

Üsküdar LGS hazırlık kursu eğitimleri senelik bazda planlanmaktadır. Öğrenciler sene boyunca LGS sınavına yönelik bir şekilde 3-6 kişilik özel gruplarla hazırlanabilmektedir. Öğrencilerin bu eğitime katılabilmeleri için sene içerisinde LGS hazırlık özel ders gruplarına kayıt olmaları gerekmektedir.

Üsküdar LGS hazırlık kursu eğitimlerine erken kayıt avantajları bulunmaktadır. Sene sonu gelmeden gelecek sene için LGS hazırlık kursuna kaydolarak çok daha uygun fiyata bu ayrıcalıklı eğitime dahil olabilirsiniz.

Üsküdar LGS hazırlık kursu derslerine giren öğretmenler en az 10 yıl çoğu 20 yıl deneyimli profesyonel branş eğitmenleridir. Öğretmenlerimizle 10 seneyi aşkın süredir birlikte çalışmakta ve güven ilişkisi içerisinde hareket etmekteyiz. Öğrencilerimizi öğretmenlerimize emanet etmekte ve başarıları için elimizden geleni yapmaktayız.

Üsküdar LGS hazırlık kursu eğitimi için 3-6 öğrencinin katılabileceği özel ders gruplarını tercih etmeniz sizi 2 adım önde başlatacaktır. Öğrenciler birlikte LGS sınavına yönelik çalıştırılacak ve deneyimli öğretmenlerin vereceği eğitimle kısa sürede büyük ilerlemeler kaydedeceklerdir.

Üsküdar LGS Hazırlık Kursları

Üsküdar LGS hazırlık kursları kapsamında yapılan nitelikli branş eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nde yapılan LGS hazırlık kurslarına katılarak diğer öğrencilere göre 1-0 önde başlamış olur. Fark yaratmak isteyen her öğrenci Mert Eğitim Merkezi’ni tercih etmelidir.

Üsküdar LGS hazırlık kursları olarak düzenlenmiş 3-6 kişilik özel ders gruplarına katılabilir ve siz de LGS’ye hazırlanırken butik bir eğitim fırsatını yakayabilirsiniz. Deneyimli öğretmenler tarafından verilen özel grup dersleriyle kısa sürede etkili bir gelişim gösterebilirsiniz.

Üsküdar LGS hazırlık kursları kapsamında yapılan 3-6 kişilik dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler bu özel eğitime katılmak için LGS hazırlık 3-6 kişilik özel ders gruplarına kayıt olmalıdır. Öğrencilere bir çok imkanın sağlandığı Mert Eğitim Merkezi’nde dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Üsküdar LGS hazırlık kursları arayışında olan veli ve öğrencilerimizi Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne davet etmekteyiz. Hem özel bir eğitim, hem en iyi öğretmenler ile LGS’ye hazırlanabilir, aynı zamanda 12 kişiyi geçen sınıflarda alınacak eğitim için ödenen ücretlerden bile daha uygun ücrete kayıt olabilirsiniz.

Üsküdar LGS hazırlık kursları eğitimlerine katılım gösteren öğrenciler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından LGS sınavına hazırlanacaktır. Öğrencilerin özel sınıflarda LGS’ye hazırlanmaları sayesinde Anadolu Liselerine girmek zor sayılmamaktadır. Öğretmenlerimiz LGS konusunda deneyimli, aktif şekilde eğitim veren, alanlarında uzman branş öğretmenleridir.

Üsküdar LGS hazırlık kursları kapsamında verilen 3-6 kişilik özel gruplarda siz de yer ayırtabilir, ayrıcalıklı eğitim fırsatını değerlendirebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi yıllardır öğrencileri en iyi şekilde eğiten ve kısa sürede eksik giderme konusunda profesyonel, Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleriyle çalışan özel bir kurumdur.

Üsküdar LGS Hazırlık Özel Ders

Üsküdar LGS hazırlık özel ders eğitimlerinde öğrencilerin hedeflerinin olması beklenir. Öğrenci hedefine ulaşmak için hangi derslere ihtiyacı olduğunu bilmelidir. Eğer öğrenci belli derslerden desteğe ihtiyaç duyuyorsa özel ders öğrenci için son derece uygundur. En iyi öğretmenlerle yapacağı birebir dersler ile kısa sürede eksiklerini gidererek sınava hazırlık sürecini hızlandırabilir.

Üsküdar LGS hazırlık özel ders eğitimi şeklinde de LGS’ye hazırlanabilirsiniz. LGS sınavına hazırlanırken zorluk yaşadığınız derslerden birebir özel ders alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebilirsiniz. Sınava hazırlanırken belli konular ve derslerde zorluklar yaşamanız çok normaldir. Bu konuları en iyi öğretmenler tarafından verilen birebir eğitimle öğrenebilir, çıkabilecek soruları rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelebilirsiniz.

Üsküdar LGS hazırlık özel ders eğitimlerinde önemli olan öğrencinin konu eksiklerinin giderilmesidir. Öğrenci sınıfta öğretilmiş bir konuyu tam anlamıyla kavrayamadığı zamanlarda o konuyla ilgili çıkan sorularda zorluk çekmektedir. Bu gibi durumlarda Mert Eğitim Merkezi’nden özel ders alarak çoğu kişinin zorluk çektiği bu konuları öğrenerek fark yaratabilirsiniz.

Üsküdar LGS hazırlık özel ders eğitimleri birebir olarak tek tek alabileceğiniz bir eğitim modelidir. Lakin özel ders ihtiyacınız devamlı oluyorsa, özel ders paketlerini tercih edebilir, dilediğiniz özel ders paketini istediğiniz ders için kullanmak üzere satın alabilirsiniz.

Üsküdar LGS hazırlık özel ders paketleri 2018-2019 yılı için 25 derse 2 ders hediye, 50 derse 5 ders hediye veya 222 derse ders ücreti indirimi şeklindedir. Öğrenciler özel ders paketlerinde sahip olduğu ders haklarını istedikleri dersten istedikleri konulardan olmak üzere kullanabilir.

Üsküdar LGS hazırlık özel ders eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler kuruma gelerek özel derslerini istedikleri gün ve saatlerde, istedikleri yoğunlukta almanın ayrıcalığıyla eğitimlerini sürdürebilir.

Üsküdar Anadolu Liselerine Hazırlık

Üsküdar Anadolu liselerine hazırlık eğitimlerinde öğrencilerin bölgelerinde bulunduğu Anadolu Liselerine giriş hakkı kazanması hedeflenir. Yüksek puanların gerektiği LGS sınavında öğrencilerin başarıya ulaşması ancak iyi öğretmenlerle mümkündür. Öğrenciler İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenlerinden eğitim alarak yüksek puanı garantiler.

Üsküdar Anadolu liselerine hazırlık dersleri özel olarak dizayn edilmiş sınıflarda gerçekleşmektedir. Öğrenciler klimalı, hijyenik ve güvenli sınıflarda eğitim görmenin avantajını yaşamaktadır. Öğrenciler sıcak ve soğuk havalardan etkilenmeyecek, derslerine oda sıcaklığında devam edeceklerdir.

Üsküdar Anadolu liselerine hazırlık derslerinin verildiği 3-6 kişilik özel grup dersi sınıflarının her birinde kamera bulunmaktadır. Bunun yanında kurumun tüm bölgeleri kameralarla donatılmış, güvenlik açısından bir sorun teşkil edecek tüm durumların önüne geçilmiş bulunmaktadır.

Üsküdar Anadolu liselerine hazırlık derslerinin verildiği sınıfların her birinde aynı zamanda bilgisayar ve projeksiyon cihazları da hazır bulunmaktadır. Öğretmenler ihtiyaç halinde tüm araç gereçleri kullanabilmektedir.

Üsküdar Anadolu liselerine hazırlık eğitimi boyunca dersler Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Dersler öğrencilerin talep ettikleri konular kapsamında da yapılabilmektedir. 3-6 kişilik özel gruplar şeklinde eğitim alan öğrenciler dilerlerse zorluk çektikleri konularda hemfikir olarak o konulara yönelik eğitim talep edebilirler.

Üsküdar Anadolu liselerine hazırlık derslerinin yapıldığı Mert Eğitim Merkezi, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin eğitim verdiği profesyonel bir kurumdur. Öğrenciler kısa sürede etkili sonuçlar elde edecek, kendilerindeki gelişimi hemen fark edecektir.

Üsküdar Anadolu Liseleri Giriş Sınavına Hazırlık

Üsküdar Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık döneminde tercih edebileceğiniz en iyi kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi’nde tüm öğretmenler okullarda görevli branş öğretmenleridir. Öğrenci yetiştirme konusunda uzman olan profesyonel eğitimciler Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencileri lise giriş sınavlarına hazırlamaktadır.

Üsküdar Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimleri öğrencilerin bölgelerindeki Anadolu Liselerine giriş hakkı elde edebilmeleri adına yapılmaktadır. Her öğrenci velisi ister ki öğrencisi iyi bir okulda, iyi bir eğitim alsın. Lakin bu hakkı elde edebilmek için LGS sınavından yüksek puan elde etmek gerekmektedir. Bu kapsamda Mert Eğitim Merkezi sizlere yardımcı olacak öğretmenleri sizler için temin etme görevini üstlenmekte ve en uygun fiyat garantisiyle eğitime dahil olmanızı sağlamaktadır.

Üsküdar Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. Deneyimli öğretmenler tarafından yapılan LGS dersleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Öğrencilerin başarılı olmaları için tüm öğretmenler birlikte hareket etmekte öğrencilerin eksikleri hızla giderilmektedir.

Üsküdar Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık dersleri kapsamında lise giriş sınavına yönelik tüm dersler ve konuları işlenmektedir. Deneyimli öğretmenler ışığında işlenen dersler son derece verimli olmaktadır. Öğrencilerin başarıya ulaşmaları için işlenen derslerden verim almaları gerekmektedir. Tüm derslerin verimli geçmesi için öğretmenlerimiz dersleri hassas bir şekilde işlemektedir.

Üsküdar Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde sınıf mevcudu 3-6 olduğundan her öğrencinin dersi anlayıp anlamadığı rahatlıkla kontrol edilebilir. Eğer bir öğrenci konuyu anlamazsa hemen belirlenerek konu üzerinde yoğunlaşılır. Hem anlamayan öğrenci konuyu anlar hem de diğer öğrenciler konuyu daha iyi kavrar.

Üsküdar Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık dersleri 3-6 kişilik özel grup dersi şeklinde işlendiğinden okula ve kalabalık eğitim kurumlarına nazaran son derece verimli olmaktadır. Dersler öğretmenlerimiz tarafından eğlenceli bir şekilde işlenmektedir. Öğrencilerin derslerden sıkılmamaları konusunda hassas davranarak öğrencilere hitap edecek şekilde ilerlenmektedir.

Üsküdar Lise Sınavına Hazırlık

Üsküdar Lise sınavına hazırlık eğitimleri öğrencilerin başarılı olmaları adına bir program dahilinde gerçekleştirilir. Bu programa katılmak için ödenen eğitim bedeli piyasa şartlarının çok daha altında tutulmaktadır. Öğrencilerine inanılmaz imkanlar sunan Mert Eğitim Merkezi tamamen öğrencilerin başarısına odaklı bir şekilde eğitim hizmeti vermektedir.

Üsküdar Lise sınavına hazırlık dersleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. 13 seneyi aşkın süredir eğitim ve öğretim alanında faaliyet gösteren Mert Eğitim Merkezi’nde alınan özel derslerle öğrenciler son derece başarılı olmuş, istedikleri okullara, istedikleri bölümlere giriş hakkı elde etmişlerdir.

Üsküdar Lise sınavına hazırlık dersleri 3-6 kişilik özel ders grubu şeklinde işlenmektedir. Öğrencilerin bu derslere katılabilmeleri için LGS giriş sınavına yönelik verilen 3-6 kişilik özel ders grubuna kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Mert Eğitim Merkezi bu gruplara kayıt alırken velilere son derece uygun ödeme seçenekleri sunmakta ve her öğrencinin ders alabilmesine olanak sağlamaktadır.

Üsküdar Lise sınavına hazırlık eğitimleri kapsamında yapılan tüm dersleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri vermektedir. Öğretmenlerin deneyimli olması derslerin hızla işlenmesini, tamamen anlaşılmasını ve kısa sürede etkili ilerlenmesini sağlamaktadır.

Üsküdar Lise sınavına hazırlık dersleri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mert Eğitim Merkezi’nin dersliklerinde verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi 2 makine mühendisinin kurucusu olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Deneyimli öğretmenleri tercih eden Mert Eğitim Merkezi’nde yeniş mezun öğretmenler veya öğretmen olmayan kişiler eğitim veremez.

Üsküdar Lise sınavına hazırlık eğitimleri kapsamında yapılan derslerde tecrübesiz öğretmenler görev alamaz. Mert Eğitim Merkezi kaliteli eğitim anlayışıyla hareket etmekte ve öğrencilerin işlenen derslerden son derece verim almalarını hedeflemektedir. Derslerin fazla olması yerine yeterli dersi işleyerek daha yüksek verimli geçmesini tercih etmekteyiz.