ÜNİVERSİTE'YE HAZIRLIK KURSU

Sözel öğrencileri üniversite hazırlık kursu hakkında bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayın.

YKS Hazırlık Kursları

yks-hazirlik-12-mezun

YKS HAZIRLIK KURSU

12.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Program
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

yks-11-sinif

YKS HAZIRLIK KURSU

11.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Program
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

yks-hazirlik-kurs-prog

YKS HAZIRLIK KURSU

10.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Program
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

SINIF MEVCUDU

3-6 Kişi arasında öğrenci ile eğitim başlar. Kontenjan sınırı 6 öğrencidir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

TS Kursu

TS Kursu sözel bölümü öğrencilerinin üniversite giriş sınavında çözmeleri gereken soru türünü temsil etmektedir. TS kursu ile sözel puanlarına göre değerlendirilme yapılan bölümlere giriş hakkı elde etmeniz adına çalışırsınız. TS kursuna katılarak üniversite giriş sınavına sözel alan dahilinde çalışma gerçekleştirirsiniz.

TS Kursu eğitimini tercih etmek isteyen öğrenciler üniversite sınavında TS puanına göre değerlendirilmek adına eğitim görmek isteyen öğrencilerdir. Öğrencilerin sözel alandan sınava hazırlanmalarını sağlayacak olan TS kursu eğitimlerine katılmak için 12.sınıf öğrencisi veya mezun olunmuş olması gerekmektedir.

Sözel Kursu

Sözel kursu dersleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Sözel dersleri Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde gerçekleştirilmektedir. Dersleri veren öğretmenler alanlarında uzman, deneyimli ve başarılı öğretmenlerdir.

Sözel kursu olarak yılların verdiği bilgi ve deneyime sahip Mert Eğitim Merkezi’nde eğitim görmeyi tercih edebilirsiniz. Uzman öğretmen kadrosuyla ve ilgili eğitmen ekibiyle Mert Eğitim Merkezi herkesin tercih etmek isteyebileceği eğitimi sizlere sunmaktadır.

Sözel Hazırlık Kursu

Sözel hazırlık kursu eğitimlerinde üniversiteye en iyi branş öğretmenleri tarafından hazırlanırsınız. Öğrenciler özel ders niteliğinde olan üniversite hazırlık derslerine katılarak diğer öğrencilere göre avantaj elde eder. Öğrencilerin üniversite sınavında başarılı olmaları ancak ve ancak fark yaratmalarına bağlıdır.

Sözel hazırlık kursu eğitimlerinde üniversite giriş sınavında fark yaratmanız sağlanacak ve herkesin önüne geçerek istediğiniz bölüme girme hakkını elde edeceksiniz. Tek yapmanız gereken derslerinize eksiksiz katılmak ve öğretmenleriniz tarafından verilen görevleri yerine getirmenizdir.

Sözel Kursları

Sözel kursları üniversiteye hazırlanan lise son öğrencileri veya lise mezunu öğrenciler için yapılmaktadır. Her öğrenci kendisine uygun sınıfa katılarak üniversite hazırlık kapsamında eğitimlerine başlar.

Sözel kursları kapsamında ders veren öğretmenler en az 10 yıl deneyime sahip branş öğretmenleridir. Üniversiteye hazırlık konusunda son derece hassas davranarak İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi öğretmenleriyle çalışmaktayız.

Sözel Hazırlık Kursları

Sözel hazırlık kursları aralarında değerlendirme yaptığınızda en az kişilik sınıflarda en iyi öğretmenler tarafından eğitim verilen tek bir yeri ayırt edebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’ne gelip gördüğünüzde herkesin öğrencilerin başarısı için orada bulunduğunu hissedebilirsiniz.

Sözel hazırlık kursları kapsamında Mert Eğitim Merkezi son derece uygun ücrete üniversite hazırlık kursu düzenlemektedir. Buradaki gaye tüm öğrencilerin kaliteli eğitim fırsatından yararlanabilmesidir. Mert Eğitim Merkezi bir ticarethane gibi çalışmamakta, her zaman öncelik öğrencilerin eğitimi olmaktadır.

Üniversiteye Hazırlık Sözel

Üniversiteye hazırlık sözel eğitimine katılmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz. Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiyi mertetut.com adresimizde bulabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Mert Eğitim Merkezi’ne gelip görebilir, derslikleri gezebilir ve aklınıza takılan soruları yüz yüze cevaplandırabilirsiniz.

Üniversiteye hazırlık sözel alandan hazırlanmak isteyen öğrenciler için Türkçe, Edebiyat dersleri yoğunluklu olarak yapılmaktadır. Lakin puanı etkileyen tüm dersler için de ders yapılmaktadır. Sözel öğrenciler genellikle matematiği sevmez ve yapamadıklarını düşünür. Fakat sözel kursumuz sayesinde kısa sürede matematiği yapabileceksiniz.

YKS Sözel

YKS sözel derslerini özel ders gruplarına dahil olarak almak isteyen öğrenciler başarılı olmayı hedeflemiş, ne istediğini bilen öğrenciler olmaktadır. YKS hazırlık sürecinde hedef belirlemek ve o hedefi başarmak için çalışmak öğrencileri motive etmektedir.

YSK sözel eğitimlerinde başarı öğrencilerin isteğiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Öğrenciler bilmelidir ki YSK sözel kursunda ihtiyaçları olan tüm dersler için destek almış olacak ve başarmak için istemeleri yeterli olacaktır.

YKS Sözel Hazırlık

YKS sözel hazırlık eğitimlerinin başlangıç tarihi hakkında bilgi almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayınız. Detaylı olarak bilgi alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek yüz yüze görüşme yapmanız her açıdan daha etkili ve tatmin edici olacaktır.

YKS sözel hazırlık derslerinde öğrencilerin YKS sınavını istedikleri puanla geçmeleri adına dersler yapılmaktadır. YKS sınavında çıkabilecek sorulara yönelik olarak çalışılacak olan sözel kursumuzda yer almak öğrencileri ileriye taşıyacaktır.

TYT Sözel

TYT sözel dersleri YKS sınavının 1.oturumu olan TYT’de başarılı olmak adına verilmektedir. Öğrenciler öncelikle TYT konularını eksiksiz şekilde tamamlayacak kısa sürede de AYT’ye hazır olacaktır. TYT sözel dersleri ile öğrencilerin TYT’de yüksek puan almaları hedeflenmektedir.

TYT sözel eğitimlerinde 1.oturum sınavı olan TYT den yüksek puan almak hedeflenir. TYT sınavına yönelik çalışan sözel öğrencileri eksik oldukları ders ve konularda eğitim alır. İyi bir kurum öğrencilerini YKS gibi önemli bir sınava hazırlarken nelerde eksiklik yaşadıklarını önceden bilir ve ona göre eğitim sistemini şekillendirir.

TYT Sözel Hazırlık

TYT sözel hazırlık derslerinde öğrenciler Matematik, Fen, Türkçe ve Sosyal Bilimler derslerini görür. Öğrencilerin başarılı olmaları belki de bu testte çözebildikleri doğru sayısına bağlı olacaktır. TYT ve AYT sınavında alınan puanlar kapsamında YKS puanı belli olan öğrenciler her derse eğilmelidir.

TYT sözel hazırlık kapsamında öğrencilere yalnızca Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya dersleri vererek zoru başarmaya çalışmamaktayız. Özellikle matematik dersine de eğilmekte, öğrencilerin matematik sorularını kolaylıkla yapabilecekleri duruma öğrencileri getirmekteyiz.

AYT Sözel

AYT sözel eğitimi YKS’nin 2.oturumu olan AYT’ye hazırlık kapsamında yapılmaktadır. YKS sözel kursuna dahil olan tüm öğrenciler AYT sözel eğitimi alacak ve 2.oturum sınavına hazır olacaktır. AYT sözel eğitiminde tamamen 2.bölüm derslerine yönelik çalışma yapılacaktır.

AYT sözel dersleri ile öğrenciler istedikleri bölüme girmek adına yarışmış olacaktır. Eğitim sistemimizin içeriğinde AYT sınavının etkisi yüksektir. Bu sebeple AYT sınavına hazırlık yaparken son derece iyi bir şekilde eğitim verilmektedir.

AYT Sözel Hazırlık

AYT sözel hazırlık eğitimlerinde öğrenciler başarılı olmak için birbirlerini geçmeye çalışmaktadır. Bu nedenle iyi çalışma gösteren ve iyi eğitim görmüş öğrenciler, diğer öğrencilerin önüne geçerek istedikleri üniversite ve bölüme kaydolma hakkına sahip olacaktır.

AYT sözel hazırlık derslerinin önemi YKS puanlama tablosu incelendiğinde kolayca görülmektedir. Öğrenciler TYT puanının %40 ı ile AYT puanının %60 ı toplanarak çıkan sonuca göre değerlendirilmektedir. Öğrencilerin fark yaratabilmeleri bu iki sınavdan da iyi bir puan elde etmeleriyle mümkündür.