ÜNİVERSİTE'YE HAZIRLIK KURSU

Sayısal öğrenciler için üniversite hazırlık kursu hakkında bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayın.

YKS Hazırlık Kursları

yks-hazirlik-12-mezun

YKS HAZIRLIK KURSU

12.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Program
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

yks-11-sinif

YKS HAZIRLIK KURSU

11.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Program
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

yks-hazirlik-kurs-prog

YKS HAZIRLIK KURSU

10.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Program
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

SINIF MEVCUDU

3-6 Kişi arasında öğrenci ile eğitim başlar. Kontenjan sınırı 6 öğrencidir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

MF Kursu

MF kursu eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nin tecrübeli eğitimcileri alanında uzman branş öğretmenleridir. Profesyonel öğretmenler tarafından MF alanında üniversite sınavına hazırlanmak avantaj sağlamaktadır.

MF kursu olarak eğitim arayan öğrenciler için son derece verimli derslerin işleneceği M.E.B’na bağlı özel bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi’ni sunmaktayız. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nde hem eksiklerini giderecek hem de sınava en iyi şekilde hazırlanacaktır.

Sayısal Kursu

Sayısal kursu eğitimi, üniversiteye hazırlık kapsamında gerçekleştirilen kurslardan sayısal soruları çözebilmek adına eğitim verilen kurslardır. Sayısal sorular burada 2018-2019 itibari ile matematik ve fen’dir.

Sayısal kursu eğitimi yıl boyunca süren dersler şeklinde yapılmaktadır. Eğitim süresi boyunca her dersten kaliteli bir eğitim alınır. Sayısal öğrencileri sayısal kurslarına katılarak diğer öğrencilerin önüne geçebilecek yetkinlikte bir eğitimle fark yaratmış olur.

Sayısal Hazırlık Kursu

Sayısal hazırlık kursu eğitimlerinde konu anlatımları yapılarak soru çözümleri yapmaları için ödevler verilir. Öğrenciler dersler bittikten sonra bir sonraki hafta ders saatleri gelene dek soru çözümü yaparak ödevlerini tamamlar.

Sayısal hazırlık kursu kapsamında verilen ödevler öğrencilerin konuyu kavramaları adına verilmektedir. Öğrencilerin konuları tamamen kavradığına emin olduktan sonra yeni konuya geçiş yapılmaktadır.

Sayısal Kursları

Sayısal kursları deneyimli öğretmenler tarafından verilen sayısal dersleri niteler. Matematik, fizik, kimya, biyoloji derslerinde öğrencilerin eksikleri giderilmek suretiyle dersler işlenir. Yeni öğrenilen konular tamamen öğrenilerek ilerde bu konuların oluşturabileceği problemlerin de önüne geçilir.

Sayısal kursları dahilinde öğrenciler tüm sene boyunca sayısal derslerden eğitim görmektedir. Öğrencilerin bu derslere eğilmeleri ile kısa sürede başarılı olmaktadır. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin eksiklerini belirleyerek hızla gidermektedir.

Sayısal Hazırlık Kursları

Sayısal hazırlık kursları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. Deneyimli öğretmenler tarafından verilen branş dersleriyle kısa sürede eksiklerinizi gidererek üniversite sınavına tamamen hazır olabilirsiniz.

Sayısal hazırlık kursları araştırması yapıldığında Mert Eğitim Merkezi hem çevre kurumlara göre son derece uygun fiyat hem de son derece kaliteli öğretmenlerden nitelikli eğitim fırsatı yaratmaktadır. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nden diledikleri ölçüde yararlanabilir.

Üniversiteye Hazırlık

Üniversiteye hazırlık sayısal dersleri matematik, fizik, kimya, biyoloji derslerini içermektedir. Bu derslerdeki eksiklerinizi giderip bol soru çözümü yaptığınız sürece başarısızlık için hiçbir nedeniniz kalmaz. Bu şekilde çalışarak gerekli çabayı sarf ettiğiniz takdirde kazanacağınızı garanti ediyoruz.

Üniversiteye hazırlık sayısal dersleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilir. Öğretmenlerin iyi oluşu öğrencilerin gelişiminin hem doğru olmasını hem de hızlanmasını sağlamaktadır. Sürenin son derece önemli olduğu durumlar olabilmektedir.

YKS Sayısal

YKS sayısal hazırlık yapmak isteyen bir öğrenci 12.sınıfın sonunda veya mezun olduktan sonra gelebilmektedir. Fakat bu zamana kadar pek gayret göstermemiş ve tüm konuların işlenmesini talep etmiş olabilir. Bu durumlarda iyi bir öğretmen son derece iyi bir plan yaparak öğrenciyi üniversite sınavına hazırlayabilir.

YKS sayısal öğrencileri matematik, fizik, kimya, biyoloji derslerinde iyi olmak durumundadır. Eğer ki öğrenci bu derslerden herhangi birinde zorluk çekiyorsa üniversite giriş sınavında başarıya ulaşamayabilir. Öğrencilerin başarılı olmalarında öğretmenlerinin payı büyüktür.

YKS Sayısal Hazırlık

YKS sayısal hazırlık öğrencileri ders aldıktan sonra testlerle çalıştırılmalı ve öğrenciye soru türlerini görebilmesi için şans verilmelidir. Soru çözmeyen bir öğrenci konuyu öğrense bile faydası olmaz. Öğrencilerin kesinlikle bol miktarda soru çözmesi gerekmektedir.

YKS sayısal hazırlık derslerinde öğrenciye konu anlatımı yapılır. Öğrenci konu anlatımından sonra konu ile ilgili soruları yapar. Sonrasındaki derste yapamadığı sorular üzerinde durulur. Öğrenci eksiklerini her seferinde gidererek son derece iyi bir duruma gelir.

TYT Sayısal

TYT sayısal dersleri 1.oturum sınavı olan TYT sınavına yönelik yapılmaktadır. Öğrencilerin TYT sınavında başarılı olmaları YKS sınavını doğrudan etkilediği gibi puanlamayı da belirleyici nitelik taşımaktadır.

TYT sayısal derslerinde iyi olmadan AYT sayısal sorularını doğru cevaplandırmanız söz konusu değildir. Öncelikle TYT konularına hakim olmalı, AYT sınavına da sonrasında çalışmalısınız. Deneyimli öğretmenler bilir ki öğrenciler her seferinde üzerine koyarak ilerlemek durumundadır.

TYT Sayısal Hazırlık

TYT sayısal hazırlık dersleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından birebir veya özel ders grubu şeklinde verilmektedir. Öğrenciler TYT derslerinde tamamen 1.oturum sınavına hazırlanarak hedefleri doğrultusunda çalışır.

TYT sayısal hazırlık derslerini tamamen deneyimli ve alanında uzman branş öğretmenleri vermektedir. Öğrencilerin kısa sürede başarıya ulaşmaları için çaba gösteren deneyimli öğretmenler ile üniversiteye hazırlanmak son derece avantajlıdır.

AYT Sayısal

AYT sayısal dersleri 2.oturum sınavı olan AYT sınavına hazırlık kapsamında dersleri niteler. Öğrenciler AYT sınavında çıkacak olan matematik, fizik, kimya, biyoloji derslerine hazırlık göstermektedir. Öğrencilerin iyi bir puan elde etmeleri için bu soruları doğru bir şekilde cevaplandırmaları gerekmektedir.

AYT sayısal ders desteği alan öğrenciler diğer öğrencilere göre avantaj sahibi olacak ve diğer öğrencilerin puan olarak önüne geçmiş olacaktır. Öğrencilerin ekstra çaba göstererek üniversiteye hazırlık yapmaları son derece gerekli olmaktadır.

AYT Sayısal Hazırlık

AYT sayısal hazırlık dersleri ile YKS sınavına hazırlanan öğrenciler başarıyı hedeflemiş ekstra ders alarak sınava hazırlık gösteren öğrencilerdir. Bu öğrencilerin başarılı olmaları için aileleri tüm gerekli şartları yerine getirmiş durumdadır. Öğrenciler gerekli çabayı gösterdikten sonra kesinlikle başarılı olur.

AYT sayısal hazırlık dersleri AYT sınavında yüksek puan kazanmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği derslerdir. YKS dersleri hakkında detaylı bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.