ÜNİVERSİTE'YE HAZIRLIK KURSU

Eşit Ağırlık öğrencileri üniversite hazırlık kursu hakkında bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayın.

YKS Hazırlık Kursları

yks-hazirlik-12-mezun

YKS HAZIRLIK KURSU

12.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Ders Programı
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

yks-11-sinif

YKS HAZIRLIK KURSU

11.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Ders Programı
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

yks-hazirlik-kurs-prog

YKS HAZIRLIK KURSU

10.Sınıflar ve Mezunlar
Haftalık Ders Programı
Her ay deneme sınavı
En az 10 yıl deneyimli öğretmenler
Kontenjan : 6 Öğrenci

Detaylı Bilgi...

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

SINIF MEVCUDU

3-6 Kişi arasında öğrenci ile eğitim başlar. Kontenjan sınırı 6 öğrencidir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

EA Kursu

EA kursu Mert Eğitim Merkezi’nde birebir veya özel ders grubu şeklinde alınabilecek eğitimi niteler. Öğrenciler YKS sınavına eşit ağırlık olarak hazırlık yaparken eşit ağırlık kursuna katılarak başarılarını garantileyebilir.

EA kursu süresince dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından özverili bir şekilde verilir. Deneyimli öğretmenlerden alınan birebir veya grup dersleri kısa sürede etkisini gösterir. Öğrencinin başaracağına dair özgüveni artar, inancı yükselir. Bu sayede başarmanın %50’si olan inanç sağlanmış olur.

Eşit Ağırlık Kursu

Eşit ağırlık kursu eğitimlerinde dersler profesyonel branş öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Deneyimli öğretmenlerin verdiği branş dersleri sayesinde öğrenciler kısa sürede başarıya ulaşmaktadır.

Eşit ağırlık kursu kolay ulaşılabilir olan Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler tamamen YKS sınavına yönelik olarak çalıştırılmakta ve sınava en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Eşit Ağırlık Hazırlık Kursu

Eşit ağırlık hazırlık kursu derslerinde yönetim tarafından en dikkat edilen durum verimdir. Derslerden alınan verimi artırıcı yönde tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Öğrencilerin başarılı olmaları adına tüm öğretmenler birlikte hareket etmekte ve başarıyı garantiye almaktadır.

Eşit ağırlık hazırlık kursu eğitimlerinde öğrencilere konu anlatımları yapılır. Akabinde öğrencilere anlatılan konularla ilgili sorular verilerek konunun pekişmesi sağlanır. Öğrencilere sorular derste çözümlü olarak anlatıldıktan sonra dersten arta kalan zamanlar için verilerek konunun kalıcı öğrenilmesi sağlanır.

Eşit Ağırlık Kursları

Eşit ağırlık kursları ile öğrenciler için artık Matematik, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji gibi dersler sorun olmaktan çıkmaktadır. Öğrencilerin başarılı olmaları için tecrübeli öğretmenler tarafından destek almaları gerekmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde bu desteği alabilecekleri öğretmenler eşit ağırlık kurslarında eğitim vermektedir.

Eşit ağırlık kursları öğrencilerin sınava hazırlanmasında son derece destekleyici olan kurslardandır. Öğrenciler YKS sınavında eşit ağırlık öğrencilerinin önüne geçmek için mücadele vermektedir. Eşit ağırlık kurslarında öğrencilerin avantajına olacak tüm dersler için çalışılmaktadır.

Eşit Ağırlık Hazırlık Kursları

Eşit ağırlık hazırlık kursları tüm araç gereçlere sahip, donanımlı, hijyenik, kameralı, ferah, klimalı sınıflarda verilmektedir. Öğrenciler oluşturulabilecek en iyi ortamda en iyi öğretmenlerden ders almanın keyfini yaşamaktadır. Öğrencilerin başarısını riske atmamak adına en kaliteli öğretmenlerden nitelikli eğitim sağlamaktayız.

Eşit ağırlık hazırlık kursları tüm eşit ağırlık öğrencilerinin katılabileceği özel kurslardır. Öğrencilerin eşit ağırlık derslerinde başarılı olmaları için eşit ağırlık alanının YKS’de çözmesi gereken bölümlerin sorularını eksiksiz yapmaları gerekmektedir. Her soru binlerce öğrencinin önüne geçilmesinde kilit rol oynamaktadır.

Üniversiteye Hazırlık Eşit Ağırlık

Üniversiteye hazırlık eşit ağırlık eğitiminde öğrencilerimizin diğer öğrencilerin önlerine geçmeleri için eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimizin eşit ağırlık alanına özel oluşturulmuş kursumuza katılmaları sayesinde kesinlikle başarı sağlanacağına eminiz. Öğretmenlerimiz İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi öğretmenleridir.

Üniversiteye hazırlık eşit ağırlık derslerinde eğitim veren öğretmenler kurumumuzda yıllardır görev alan güvendiğimiz öğretmenlerimizdir. Tüm öğretmenlerimiz en az 10 yıllık deneyime sahip, okullarda görev alan profesyonel öğretmenlerdir.

YKS Eşit Ağırlık

YKS eşit ağırlık eğitiminde matematik dersi en önem verdiğimiz derstir. Öğrencinin matematik sorularını sayısal öğrenciler gibi eksiksiz yapmaları gerekmektedir. Eşit ağırlık öğrencilerinin bu sistemde matematik bölümünde çözdükleri sorular önem kazanmaktadır.

YKS eşit ağırlık derslerinde matematik dersinin önemini bilerek öğrencilerin matematik sorularına aşina olmasını sağlamaktayız. Matematik dersinde en önemli durum konunun iyi anlaşılmasının yanı sıra konu ile ilgili bol soru çözülmesidir.

YKS Eşit Ağırlık Hazırlık

YKS eşit ağırlık hazırlık dersleri ulaşım olarak kolay yerde bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Mert Eğitim’in en önemli özelliği en iyi öğretmenlerle çalışması ve uygun fiyatlı eğitim imkanına sahip olmasıdır.

YKS eşit ağırlık hazırlık derslerine özel ders şeklinde hazırlanmak isteyen bir öğrenci dışarıda son derece yüksek maliyetlere varabilecek bir durumu Mert Eğitim Merkezi’nden destek alarak en az %200 ü geçen karlılık oranıyla halledebilir.

TYT Eşit Ağırlık

TYT eşit ağırlık derslerinde öğrencilerin öncelikle ilk bölümde çıkacak olan sorulara hazırlanması sağlanır. Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler sorularında başarıya ulaşmak isteyen öğrenciler için TYT hazırlık kursları düzenlenmektedir. TYT hazırlık kursları YKS eşit ağırlık kurslarının içerisinde ücretsiz olarak sunulan bir programdır.

TYT eşit ağırlık eğitimlerinde öğrencilerden beklenilen yalnızca eğitime eksiksiz kalıtımları ve işlenen konular ile ilgili verilen ödev soruları zamanında çözmeleri, çözmeye çalışmaları ve zorlandıklarını öğretmenlerine belirtmeleridir.

TYT Eşit Ağırlık Hazırlık

TYT eşit ağırlık hazırlık derslerinde amaç öğrencilerin YKS’nin birinci oturum sınavı olan TYT’de başarılı olmalarıdır. Öğrencilerin başarılı olmaları için TYT’de soruları eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplandırmış olmaları gerekmektedir.

TYT eşit ağırlık hazırlık dersleri TYT sorularının doğru bir şekilde cevaplandırılmasının hedeflendiği eğitimdir. Öğrenciler tamamen TYT sorularına yönelik olarak hazırlandığından TYT sınavından en yüksek puanı alabilecek öğrenciler sonrasında AYT sınavına yönelik çalışmalarla eğitimlerine devam etmektedir.

AYT Eşit Ağırlık

AYT eşit ağırlık dersleri TYT derslerine göre daha ağır ve zorlaştırılmış, farklı konuları da içinde barındıran, alana özel soruların olduğu derslerdir. Öğrenciler TYT’de sarf ettikleri eforun daha fazlasını sarf ederek AYT hazırlıklarını son derece iyi bir şekilde yapmalıdır.

AYT eşit ağırlık eğitimlerindeki önemi AYT’den yapılacak doğru sayısına göre oluşacak puanın etkisini belirtmemiz yeterli olacaktır. TYT’den alınan puanın %40’ı AYT’den alınan puanın %60’ı değerlendirilerek oluşacak olan puan üzerinden üniversite tercihleri yapılmaktadır.

AYT Eşit Ağırlık Hazırlık

AYT eşit ağırlık hazırlık dersleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler eşliğinde yapılmaktadır. Öğrencilerin başarısı öğretmenlerin kaliteli eğitim sunmasıyla eşdeğerdir. Kaliteli ve verimli bir eğitim ancak ve ancak alanında uzman branş öğretmenleri tarafından sunulabilir. Bu sebepledir ki Mert Eğitim Merkezi İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleri ile çalışmaktadır.

AYT eşit ağırlık hazırlık eğitimlerinde öğrencilere YKS testi uygulanmaktadır. Öğrencilerin YKS sınavına yönelik olarak deneme testleriyle desteklenmesi hem öğrencinin durumunun görülmesi açısından hem de öğrencinin sınava alışması açısından son derece değerli gördüğümüz bir uygulamadır. Öğrenciler YKS sınavında başarılı olmaları adına en iyi şekilde yetiştirilerek kesin başarı sağlanması hedeflenmektedir.