Matematik Özel Ders

En iyi öğretmenlerden Matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

  • BİREBİR DESTEK ALABİLİRSİNİZ

Matematik özel ders öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu özel derslerin başında gelir. Matematik derslerinde zorluk çeken öğrenciler en iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için Küçükyalı'da bulunan Mert Eğitim Merkezi'nden randevu oluşturabilir. Öğrencilerin matematik özel derslerinden kesin verim alması için İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi matematik öğretmenleri ile çalışmaktayız. Deneyimli öğretmenler ile yapılan birebir matematik dersleri öğrenciler için son derece faydalı olur. 

  • KENDİ ÇABANIZLA KONU ANLATIMI ÇALIŞMAK İÇİN YOUTUBE

Matematik özel ders eğitimlerinde öncelikle matematik dersinde eksik olduğunuz konular giderilir. Lakin kendi kendinize de belirli bir yere kadar ilerleme şansınız vardır. Bu konuda Youtube video paylaşım sitesi ön plana çıkmaktadır. Her türlü ders ve konu için video paylaşımları yapılan Youtube sitesinde sizler de size en uygun videoları bularak konu anlatımlarını dinleyebilir, söylenenleri uygulayabilir ve matematik konularındaki eksiklerinizi kendi çabanızla giderebilirsiniz.

youtube'tan ders çalışmak
  • Matematik konuları ile ilgili videolar bulabileceğiniz youtube sayesinde kendi kendinize de eksiklerinizi giderebilirsiniz.
  • KONU ANLATIMI BİTTİKTEN SONRA KESİNLİKLE SORU ÇÖZÜMÜ !

Matematik özel ders eğitimlerinde de konu anlatımlarından sonra öğretmen sizden kesinlikle soru çözümü yapmanızı ister. Konu anlatımları konunun anlaşılmasını, konu ile ilgili soru çözümleri ise konunun kavranılmasını sağlar.

Örneğin çarpanlara ayırma konusunu işlediniz, konu anlatımı güzeldir, lakin teoride kalır, eğer soruları çözebilmek istiyorsanız bilgilerinizi tazeyken pratiğe dökmelisiniz. Ne kadar çok soru türü görürseniz bundan sonra hayatınız boyunca karşınıza gelebilecek olan çarpanlara ayırma sorularında o kadar başarılı olursunuz.

Bu öyle bir temeldir ki ileride çocuğunuz olduğunda bile bir veli olarak evladınıza bu konularda destek olabilecek nitelikte bir eğitime sahip olmuş olursunuz. Matematik temeli sağlam bireyler her kulvarda başarılı olma adaylarıdır.

Matematik zekası doğuştan olmamakta, bol soru çözümü yapmış, her türlü soru türünü görmüş, çözmeye çalışmış, deneyimli bir öğrenci olmanın sonucunda oluşmaktadır. Matematik zekanızı geliştirmek için matematik özel ders alarak ta eksiklerinizi giderebilir, akabinde soru çözümlerine girişebilirsiniz.

matematik-testi