ORTAOKUL MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden ortaokul matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Ortaokul Matematik Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

5.Sınıf Matematik Konuları

Doğal Sayılar, Doğal Sayılarla İşlemler, Kesirler, Kesirlerle İşlemler, Ondalık Gösterim, Yüzdeler, Temel Geometrik Kavramlar ve Çizimler, Üçgenler ve Dörtgenler, Veri Toplama ve Değerlendirme, Uzunluk ve Zaman Ölçme, Alan Ölçme, Geometrik Cisimler

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

6.Sınıf Matematik Konuları

Doğal Sayılarla İşlemler, Çarpanlar ve Katlar, Kümeler, Tam Sayılar, Kesirlerle İşlemler, Ondalık Gösterim, Oran, Cebirsel İfadeler, Veri Toplama ve Değerlendirme, Veri Analizi, Açılar, Alan Ölçme, Çember, Geometrik Cisimler, Sıvı Ölçme

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

7.Sınıf Matematik Konuları

Tam Sayılarla İşlemler, Rasyonel Sayılar, Rasyonel Sayılarla İşlemler, Cebirsel İfadeler, Eşitlik ve Denklem, Oran ve Orantı, Yüzdeler, Doğrular ve Açılar, Çokgenler, Çember ve Daire, Veri Analizi, Cisimlerin Farklı Yönlerden Görünümleri

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

8.Sınıf Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar, Üslü İfadeler, Kareköklü İfadeler, Veri Analizi, Basit Olayların Olma Olasılığı, Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler, Doğrusal Denklemler, Eşitsizlikler, Üçgenler, Eşlik ve Benzerlik, Dönüşüm Geometrisi, Geometrik Cisimler

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Ortaokul Matematik Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

mert-egitim-ayraç

Ortaokul Matematik Özel Ders

Ortaokul matematik özel ders eğitimlerinin tümü okul sınavları ve lise giriş sınavlarına hazırlık olarak uygulanmakta olup, öncelik nitelikli liselere girebilmek için gerekli olan donanımın öğrenciye aktarılmasıdır. Öğrenciler ortaokul döneminde ilkokul dönemine göre daha fazla konu öğrenerek daha fazla zorluk yaşayabilir. Bir ortaokul öğrencinin matematik özel ders alarak eksiklerini gidermesi son derece önemlidir. Eğer bir öğrenci ortaokul sürecinde matematik konularını iyi kavrarsa lise giriş sınavında da ilerleyen senelerde de oldukça rahat eder. Başarılı bir öğrenci eksiksiz ilerler.

Ortaokul matematik özel ders eğitimleri de diğer tüm branş ve sınıf dersleri gibi en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Ortaokul matematik özel dersi alan bir öğrenci bilir ki en az 10 yıl deneyimli bir matematik öğretmeninden özel ders alır. Bu deneyim özel dersin Mert Eğitim Merkezi’nden alındığı durumlarda geçerlidir. Mert Eğitim’de tüm öğretmenler 10 yılın üstünde deneyimli, devlet okullarında ve özel okullarda görevli öğretmenlerdir. Tüm veli ve öğrenciler bilir ki Mert Eğitim’in öğretmenleri her zaman alanlarında önde gelen öğretmenlerdendir. Bu sayede verim problemi yaşanmaz.

Ortaokul matematik özel ders eğitimlerini planlarken istediğiniz öğretmenden istediğiniz sıklıkta ve istediğiniz gün, saate planlama yapabilirsiniz. Mert Eğitim’de dersler yoğun olduğundan tek yapmanız gereken özel ders planınızı önceden yapmaktır. Eğer öğretmenler sizin istediğiniz gün ve saatte farklı öğrenci ile ders yapmak üzere doluysa bu durumda farklı gün ve saat seçmeniz gerekebilir. Zamanınız kısıtlı ve derslerinizin belirlediğiniz gün, saat olmasını istiyorsanız başka bir öğrenci almadan önce almanız gerekir. Bu da erken planlamanın önemini belirtir.

Ortaokul matematik özel ders eğitimlerini öğrenciler genellikle haftalık olarak sabit özel ders şeklinde alır. Matematik dersi sene içerisinde hızla ilerlemekte olduğundan haftada en azından 2 ders olarak özel ders almak her zaman öğrenciler için faydalı olmuştur. Bunun yanında ortaokulun ilerleyen sınıflarında olan öğrenciler haftalık olarak çok daha fazla ders alabilmektedir. Bunun sebebi de öğrencinin lise giriş sınavına hazırlanmasından kaynaklanır. Öğrenci hatasız ve kusursuz ilerlemek ister, tüm eksiklerini gidererek sınava tüm öğrencilerin önünde başlar. Bunu sağlayan aldığı özel derslerde elde ettiği bilgi birikimi, gördüğü soru tarzı sayısı ve çözdüğü soru sayısıdır.

Ortaokul matematik özel ders eğitimlerinden sonra öğretmenler öğrencilerine ödevler verir. Bu ödevler bir sonraki özel derse kadar tamamlanmak durumundadır. Maksimum verim ancak ve ancak bu şekilde sağlanmaktadır. Öğrencilerin ödev yaptıkça soru çözme kapasiteleri ve yetenekleri artar. Öğrenci bir konudan ne kadar fazla soru çözmüşse o konudan gelen soruları o kadar kolay yapabilir. Lakin okul sınavları veya lise giriş sınavı tek bir konudan oluşmamaktadır. Bu sebeple öğrenciler zamanlarını yalnızca bildikleri konulardan soru çözerek kullanmamalıdır. Eğer konu eksikleri varsa gidermeli ve o konudan da sorular çözmelidir. Bu süreci yönetmenin en iyi yolu nitelikli matematik öğretmenlerinden özel ders almaktır.