ORTAOKUL İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden ortaokul İngilizce özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Ortaokul İngilizce Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

5.Sınıf İngilizce Konuları

Hello, My Town, Games and Hobbies, My Daily Routine, Health, Movies, Party Time, Fitness, Animal Shelter, Festivals

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

6.Sınıf İngilizce Konuları

Life, Yummy Breakfast, Downtown, Weather and Emotions, At The Fair, Occupations, Holidays, Bookworms, Saving The Planet, Democracy

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

7.Sınıf İngilizce Konuları

Appearance and Personality, Sports, Biographies, Wild Animals, Television, Celebrations, Dreams, Public Buildings, Environment, Planets

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

8.Sınıf İngilizce Konuları

Friendship, Teen Life, In The Kitchen, On The Phone, The Internet, Adventures, Tourism, Chores, Science, Natural Forces

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Ortaokul İngilizce Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

mert-egitim-ayraç

Ortaokul İngilizce özel ders

Ortaokul İngilizce özel ders eğitimlerini gerçekleştiren Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri, devlet okullarında ve özel okullarda görevli, en az 10 yıl deneyime sahip İngilizce öğretmenleridir. Nitelikli İngilizce öğretmenlerinden özel ders alarak hem okul sınavlarına hem bursluluk sınavlarına hem de lise giriş sınavlarına hazırlık yapabilirsiniz. Başarılı öğrenciler haftalık olarak düzenli bir şekilde İngilizce özel ders alan öğrenciler olmaktadır. Lise giriş sınavlarında bu öğrenciler İngilizce sorularının tamamını doğru cevaplandırabilmektedir.

Ortaokul İngilizce özel ders eğitimlerinde işlenen konular tamamen öğrencinin belirlediği konulardan oluşmaktadır. Eğer sınava hazırlık söz konusuysa öğretmen öğrencinin eksiklerini belirlemek için soru çözümleri yaptırabilir. Öğrenci tüm konulardan sorularla karşılaşarak konulara ne kadar hakim olduğunu belirler. Bu sayede öğretmen öğrencinin eksiklerini görerek bazı konulara ağırlık verebilir. Temelde amaç öğrencinin karşılaşabileceği soruları doğru cevaplandırabilecek yetkinliğe erişmesidir.

Ortaokul İngilizce özel ders eğitimlerinin deneyimli öğretmenler tarafından verilmesinin sebebi öğrencilerin derslerden maksimum verim almalarının istenmesidir. Mert Eğitim Merkezi’nin temel amaçlarından biri her öğrencinin kesin olarak verim almasıdır. Dersler öğrencilerin verim alabilmesi ve başarılı olabilmesi adına yapılmaktadır. Bu sebeple Mert Eğitim’de görev alan öğretmenler de asla deneyimsiz olmamaktadır. Her zaman tüm öğretmenler deneyim sahibi olarak özel ders eğitimi vermektedir.

Ortaokul İngilizce özel ders eğitimlerini Mert Eğitim Merkezi’nden alarak kısa sürede eksiklerini giderebilen öğrenciler genellikle lise giriş sınavlarına da Mert Eğitim Merkezi ile hazırlanmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan öğretmen kadrosunun nitelikli branş öğretmenlerinden oluşturulmuş olması öğrencilerin de tüm eğitimi bu kadrodan almak istemesini sağlamaktadır. Bu kapsamda oluşturulan LGS hazırlık eğitimlerine Mert Eğitim Merkezi’nde katılıp, geleceğinizi şansa bırakmayabilirsiniz.

Ortaokul İngilizce özel ders eğitimleri hem okul sınavlarına hazırlık, hem bursluluk sınavlarına hazırlık hem de lise giriş sınavlarına hazırlık kapsamında yapılabilmektedir. Öğrenci hedefine yönelik İngilizce özel ders alarak deneyimli İngilizce öğretmenlerinden İngilizce öğrenmenin ayrıcalığını yaşayabilir. Toplu özel ders alımlarında yapılan indirimlerle öğrencilere diğer branş derslerinden de ders alabilme şansı tanınmaktadır. Öğrenciler eksik oldukları, zorluk çektikleri tüm branşlardan destek alabilmektedir.