ONLİNE ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

◈ Online Özel Ders

Online özel dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilir. İstediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta online özel ders alabilirsiniz. Derslerinizi haftanın belli gün ve saatleri için sabitleyebilirsiniz. Tüm dersler online platformlarda gerçekleştirilir. 2 öğrenci birlikte özel ders aldığında özel ders ücreti artmadan yarı yarıya paylaşılır.

online-ders-egitimi

◈ Toplu Online Özel Ders Fiyat Tablosu

Özel Ders1 Ders80 TL
Özel Ders25-49 Ders78 TL
Özel Ders50-99 Ders76 TL
Özel Ders100-149 Ders74 TL
Özel Ders150-199 Ders72 TL
Özel Ders200+ Ders70 TL

◈ Haftalık Özel Ders Planları

Haftalık olarak istediğiniz sayıda ders sabitleyebilir, ödeme kolaylıkları ve toplu özel ders almanın getirdiği avantajlardan faydalanabilirsiniz. Haftalık plan yaparak sene içinde belirlediğiniz tarihe kadar alacağınız dersin toplam sayısı belirlenerek peşin ödemek yerine hem elden taksit şeklinde ödeyebilir, hem de indirimli olarak özel ders hizmeti alabilirsiniz.

◈ Online Özel Ders Öğretmenleri

Mert Eğitim Merkezi'nde her öğretmen en az 10 yıl deneyimli olmak şartıyla görev alabilmektedir. Devlet okullarında ve özel okullarda görevli öğretmenler kendi uzman oldukları alanlarında Mert Eğitim Merkezi'nin öğrencilerine birebir eğitim verir.

◤ Özel Ders Almak İçin Ne Yapmalıyım ?

Özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevusu oluşturmalısınız. Online özel ders randevusu, öğretmenlerin müsait olduğu gün ve saatlerle öğrencilerin müsait olduğu gün ve saatleri eşleştirerek oluşturulmaktadır. Sizlere uygun gün ve saatler için online özel ders randevunuzu oluşturduktan sonra online platformlar üzerinden özel ders eğitiminizi en iyi öğretmenlerden alabilirsiniz.

◤ Derslerimizi Sabitleyebilir Miyiz?

Derslerinizi her zaman sabitleme imkanına sahipsiniz. Ders gün ve saatlerinizi sabitlemek için herhangi bir özel ders sayı sınırı bulunmamaktadır. Haftada 1 ders için dahi derslerinizi sabitleme ayrıcalığınız bulunmaktadır. İstediğiniz dersten, istediğiniz sayıda ders sabitleyebilir, her hafta aynı öğretmenden aynı gün ve saatte dersinizi alabilirsiniz.

◤ Özel Ders Öğretmenimi Seçebilir Miyim?

Özel ders almak istediğiniz zaman Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarıyla görüşmeniz gerekmektedir. Özel ders randevunuzu oluşturmadan önce hangi öğretmenden özel ders almak istediğinizi biliyorsanız bunu belirtmeniz o öğretmenden özel ders almak için yeterlidir. Bundan sonraki süreçte o öğretmenin boş gün ve saatlerine göre randevunuzu oluşturabilir ve her istediğinizde o öğretmenden özel ders alabilirsiniz. Herhangi bir öğretmenimizi tanımıyor olabilirsiniz, merak etmeyin tüm öğretmenlerimiz birbirinden özel ve deneyimli öğretmenlerdir. Her öğretmen alanında uzman olduğundan dolayı ihtiyacınıza uygun öğretmeni bırakın eğitim danışmanlarımız belirlesin. Tüm derslerimizi değerli öğrencilerimizin en yüksek verimi alabilmeleri adına düzenlemekteyiz.

◤ Öğretmenler Deneyimli Mi? Verim Alabilir Miyiz?

Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, konusunda uzman, yüzlerce öğrenciye özel ders vermiş ve kesin başarı elde etmiş profesyonel eğitimcilerdir. Özel ders talebinde bulunarak özel ders almış her öğrenci kesinlikle o dersten verim almış şekilde ayrılmıştır. Mert Eğitim Merkezi’ni tercih eden yüzlerce veli, öğrencilerinin üniversite giriş sınavlarına hazırlık safhası da dahil olmak üzere yıllar boyunca destek almışlardır. Şunu da belirtmek isteriz ki sınava kadar hiç çalışmamış, eksikleri birikmiş öğrencilerin sınavdan aldığı son 1,2 ders ile durumu toparlamaları da zor olmaktadır. Son dakikaya bırakılan bir çalışmadan sonra başarılı sayılabilecek bir not olmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu yüzden “EKSİĞİNİZ VARSA HEMEN DERS ALIN EKSİĞİNİZİ GİDERELİM, SON GÜNE BIRAKMAYIN !” demekteyiz.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif