ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

DERS SÜRESİ VE ÜCRETİ

1 Ders 40 dakika sürmektedir. 1 Ders bedeli 60 TL'dir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Ataşehir'de Fizik Özel Ders Verenler

Ataşehir'de fizik özel ders verenler arayışınıza, Mert Eğitim Merkezi yılların verdiği deneyimle, işini bilen uzman öğretmenlerle, kurumumuzda öğrencilere hizmet etmektedir. Özel Dersler sadece kurumumuzun sınıflarında verilmekte olup, öğrencinin evine veya öğretmenin evine gidilmez. Öğrenci Öğretmenine haftanın 7 günü ulaşabilmektedir. Yapmanız gereken telefon açıp, Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarından istediğiniz saatte, günde özel ders randevusu almaktır. İsterseniz internet üzerinden online olarak bizlere mesaj bırakın, bizler size geri dönüş yapalım. Kurumumuzda kesinlikle deneyimli öğretmenler bulunmaktadır. Öğretmenler 10 ile 30 yıl arasında deneyime sahiptir. Her branştan öğretmenleri bünyesinde barındıran, 12 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe Mert Etüt olarak faaliyet gösteren kurumumuz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel kurslar listesinde yer almaktadır. Çevremizde çok saygın bir kurum olarak bilinmekteyiz. Öğrenciyi ve velisini mutlu edebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Özel ders ücretlerimiz çok uygundur. Bizlerden belirli sayıda özel ders almak zorunda değilsiniz. Herhangi bir anlaşma imzalamak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Hatta 2 öğrenci anlaşarak birlikte özel ders alarak ücreti ortak ödeyebilirsiniz.

Ataşehir'de fizik özel ders verenler Mert Eğitim Merkezimizde her daim bulunmakta ve öğrencileri sınavlara hazırlamaktadır. Düzenli alınan fizik özel dersler sayesinde öğrenci fen bilimleri testlerinden oldukça başarılı olmaktadır. Kurumumuzda Fizik, Geometri, Matematik ve Kimya gibi sayısal ders öğretmenleri her zaman bulunmaktadır. Öğretmenler sadece kurumumuz özel ders sınıflarında ders vermekte olup, öğrencinin evine öğretmen gönderilmemektedir. Öğrencinin farklı zamanlarda farklı derslerden özel ders gereksinimi olabilir. Her seferinde yeni bir öğretmen arayışında bulunmak, oldukça zor ve sizlerin değerli zamanlarını kaybetmesine neden olabilir. Eviniz her zaman özel ders almaya müsait olmayabilir. Bu gibi problemlerle neden uğraşıyorsunuz ki; Sizlere daha uygun ücretlerle özel ders veren, her dersin öğretmenin bulunduğu, öğretmenleri çok deneyimli, Modern dizayn edilmiş özel ders sınıfları bulunan, Mili Eğitim’e bağlı bir kurum elinizin altında. İnanın burası sizler için bulunmaz bir nimettir. 10 yılı aşkın süredir Etüt Merkezi olarak görev yapmıştır. Dershanelerden Etüt Merkezine dönmüş kurumlardan değildir. Yıllarca öğrencilerle birebir ilgilenilmiştir. Öğrencilerin başarısında çözüm ortağı olmuştur. Üniversiteye hazırlanan öğrenciler kurumumuzdan yıllarca faydalanmışlardır. İlkokul birinci sınıftan itibaren lise son sınıfa kadar bizlerden özel ders alan öğrencilerimiz oldukça fazladır. Bizler için en önemlisi, sizin ve öğrencilerin güvenini kazanmaktır. Kurumumuz hakkında en ufak bir şikayet söz konusu değildir. Eğitimi para kazanma amacı olarak görmüyoruz. Bizim en büyük mutluluğumuz; öğrencinin başarısının artmasıdır.

Ataşehir'de fizik özel ders verenler arasında kurumumuz çok seçkin bir pozisyona sahiptir.
Mert Eğitim Merkezinden özel ders almanın sizlere faydaları şunlardır:
1-) Öğrenci, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden ders alabilmektedir.
2-) Tüm öğretmenlerimiz branş öğretmenleri olup yıllarca eğitim sektöründe öğretmenlik yapmaktadır.
3-) Haftanın 7 günü, Cumartesi ve Pazar dahil bizlerden özel ders alabilirsiniz.
4-) Her branştan öğretmen Mert Eğitim Merkezi’nin bünyesinde bulundurmaktadır.
5-) Öğrenciler 50 veya 25 adet özel ders paketi alarak istediği dersten, istediği zamanda, istediği öğretmenden, istediği günde özel ders alma hakkına sahiptir.
6-) Mert Eğitim Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı yasal bir kurumdur.
7-) Mert Eğitimin bütün sınıfları Klimalı, projeksiyonlu, 48 adet kameralı, yangın merdivenli, sağlık kurumundan onay alınmış tuvaletleri tertemiz, merkezi konumda mükemmel bir kurumdur.
😎 İki öğrenci aynı anda özel ders alarak özel ders ücretini paylaşabilirler.