LGS YAZ KAMPI

10 Ağustos - 6 Eylül arası yapılacak olan LGS Yaz Kampı Eğitimi'ne katıl !

LGS Hazırlık Yaz Kampı 10 Ağustos'ta başlıyor !

sinava-hazirlik-lgs
  • Hafta içi her gün 6 Ders LGS Hazırlık Eğitimi !
  • Toplam 120 Ders + 3 LGS Sınavı Yapılmaktadır.
  • Yarışa diğer öğrencilere göre 1-0 önde başlayacaksınız.
  • Her derse en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir.
  • İşlenen dersler Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri
  • Eğitim süresince gerekli tüm dökümanlar ücretsiz verilmektedir.
  • Kontenjan 6 Öğrencidir.

Öğretmenler

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

SINIF MEVCUDU

3-6 Kişi arasında öğrenci ile eğitim başlar. Kontenjan sınırı 6 öğrencidir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

LGS Yaz Kampı

LGS yaz kampı eğitimlerinde öğrenciler LGS hazırlıklarının büyük bir bölümünü yazın gerçekleştirmektedir. Hızlı ve etkili derslerle kısa sürede LGS’de çıkabilecekler ders konuları üzerinde çalışmalar gerçekleştirilir. Öğrenciler İstanbul’un en iyi branş öğretmenleri ile LGS’ye hazırlık yaparak sınavdan alacakları puanı artırabilir.

LGS yaz kampı eğitimi öğrencilerin LGS sınavında en yüksek puanı alabilmeleri amacıyla gerçekleştirilir. Öğrenciler tüm LGS konularını öğrenerek 1 ay içerisinde sınav moduna girer. Sene boyunca sınavın ciddiyeti ve önemini algılamış olan öğrenciler sınavdan en yüksek puanı alabilecek duruma gelecektir.

LGS yaz kampı eğitimleri öğrencilerin LGS sınavına odaklanmaları, sene sonu olacak sınava dair bilgi sahibi olmaları açısından son derece önemlidir. Öğrenciler 1 aylık yoğun bir programla LGS sınavına en iyi şekilde, en iyi öğretmenler tarafından hazırlanmaktadır. LGS yaz kampı eğitimleri sınava hazırlık sürecinde son derece önemlidir.

LGS Yaz Okulu

LGS yaz okulu olarak bilenen Mert Eğitim Merkezi öğrencilerin sınava hazırlanacakları son senelerinde erkenden bilgi depolaması yaparak yardımcı oluyor. En az 10 yıl deneyimli LGS öğretmenleri öğrencilerin sınava hazırlık senelerinde önceden eğitim almış olmalarını sağlayarak başarıyı şansa bırakmıyor.

LGS yaz okulu eğitimlerinde tamamen LGS sınavına yönelik bir çalışma gerçekleştirilerek öğrencilerin sene içerisinde derslerinde de başarılı olmalarını sağlanmaktadır. Öğrenciler LGS sınavından önceki son yazlarını iyi değerlendirip sınava en iyi şekilde hazırlanmak için LGS yaz okulu olan Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edebilir.

LGS yaz okulu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler en iyi matematik, Türkçe, sosyal bilgiler ve fen bilimleri öğretmenleri tarafından sınava en iyi şekilde hazırlanır.

LGS Hazırlık Kampı

LGS hazırlık kampı öğrencilerin lise giriş sınavına hazırlık yaptıkları etkili bir programı içerir. Öğrenciler sınavda sorumlu oldukları ders konularından eğitim alarak sınavdan en yüksek puanı alabilecek potansiyele erişmektedir. Öğrencilerin LGS hazırlık kamplarında tüm eksikleri giderilerek seneye en iyi şekilde başlamaları sağlanır.

LGS hazırlık kampı, LGS hazırlığı yapan öğrencilerin fark yarattığı bir kamptır. Öğrenciler tamamen LGS sınavına yönelerek ağustos dönemini en iyi şekilde değerlendirir. Seneye bomba gibi başlamak isteyen tüm LGS öğrencileri LGS hazırlık kampına katılmalıdır. Sınav sistemi fark yaratmaya dayalı olduğundan öğrencilerinizin fark yaratması için onlara imkan tanımalısınız.

LGS hazırlık kampı eğitimlerinde öğrenciler tüm LGS konularını hızlandırılmış bir şekilde işler. Sınava yönelik yapılan bu çalışma sayesinde öğrenci sınava hazırlığa bomba gibi başlar. En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden ders almak Mert Eğitim öğrencileri için son derece ayrıcalık yaratan bir durumdur.

LGS Yaz Kursu

LGS yaz kursu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen tamamen sınava hazırlık yapılan 1 aylık hızlandırılmış eğitimlerdir. Yılların vermiş olduğu deneyimle öğrencileri LGS sınavına yetiştiren profesyonel bir kadro öğrencilerin LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlar.

LGS yaz kursu eğitimlerinde görev alan eğitimciler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Öğrencilerin matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler derslerinden nitelikli bir eğitim almalarını sağlayan öğretmenler, en iyi liselerin kapılarını aralamaktadır. Öğrencilerin kısa sürede iyi bir eğitimle toparlanmaları LGS yaz kursu sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.

LGS yaz kursu eğitimleri sınavın önemini bilen velilerin öğrencileri için sağladığı en iyi programlardandır. Öğrenciler LGS sınavına yönelik konu anlatımları ile tüm ders konularını en iyi şekilde öğrenecek ve sınavda çıkabilecek soru türlerini öğrenerek fark yaratacaktır. Sınava giren öğrenciler eğer LGS yaz kursu eğitimi ve yıl boyunca süren LGS hazırlık eğitimlerine katıldıysa kesinlikle başarıya ulaşacaktır.

Hızlandırılmış LGS Kursu

Hızlandırılmış LGS kursu eğitimlerinde öğrenciler LGS derslerinin konu anlatımlarıyla desteklenir. Akabinde soru çözümleri yapan öğrenciler konuları kalıcı bir şekilde anlamış ve sınava hazırlık sürecinin 1.aşamasını mükemmel şekilde geçirmiş olur. Öğrencilerin LGS hazırlığı yaptığı bu kritik dönemde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden eğitim almaları onları ileriye taşımaktadır.

Hızlandırılmış LGS kursu eğitimlerinde öğrenciler LGS’nin tüm konularını işlemekte, sınava yönelik güçlü bir temel atılmaktadır. Sene boyunca sınava hazırlık yapmak isteyen öğrencilerin LGS hazırlık kurslarına katılmaları LGS sınavını kazanmalarını, yüksek puanlar elde etmelerini sağlayacaktır.

Hızlandırılmış LGS kursu eğitimleri sınavın içeriğini görmek, sınav hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sınava hazırlık senesine girerken mükemmel durumda olmak için yapılır. Bu mükemmel durumu sağlayan eğitimciler 10 yılı aşkın süredir LGS hazırlık eğitimi veren profesyonel branş öğretmenleridir.

Hızlandırılmış LGS Kampı

Hızlandırılmış LGS kampı eğitimi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen, yazınızı en iyi şekilde değerlendirmek adına tercih edebileceğiniz profesyonel eğitimlerdir. Öğrenciler LGS hazırlığına yazdan başlayarak araya fark koyabilirler. Sene boyunca düzgün bir tempoda çalışarak ta LGS sınavını kusursuz şekilde atlatabilirler.

Hızlandırılmış LGS kampı eğitimlerinde öğrenciler LGS konularından eğitim alır. LGS eğitimi veren Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Matematik dersinden hızlandırılmış eğitim alan öğrenciler LGS matematik konuları üzerinde büyük bir çalışma gerçekleştirmiş olur. Aynı şekilde fen bilimleri ve sosyal bilgiler konularını da yoğun bir programla işleyen öğrencilerin konu eksiği kalmaz.

Hızlandırılmış LGS kampı başarılı öğrencilerin daha da başarılı olmak için tercih ettiği nitelikli eğitimlerdendir. Öğrencilerin bir hedefi olduğunda o hedefe ulaşmak için ellerinden geleni yaparlar. Öğrencilere bir hedef vermek Mert Eğitim Merkezi’nin olmazsa olmazıdır. Hedef her zaman yüksek belirlenmeli, tatmin edici sonucun üzerinde bir kıstasta tutulmalıdır.

LGS Yaz Kursları

LGS yaz kursları aramalarınıza Mert Eğitim Merkezi ile son verebilirsiniz. İstanbul’un en iyi öğretmenlerinin birlikte çalıştığı profesyonel bir eğitim kurumu olan Mert Eğitim Merkezi öğrencilerin kısa sürede kaliteli bir LGS hazırlık eğitimi almalarını sağlar. Öğrencilerin en çok rahat ettiği temmuz dönemine dokunmayarak ağustos döneminde yapılan LGS yaz kursu eğitimleri her öğrencinin rahatlıkla katılabileceği eğitimlerdir.

LGS yaz kursları işi ciddiye alan ailelerin tercih ettiği önemli ve avantaj yaratacak eğitimlerdir. Öğrenciler henüz LGS sınavına hazırlık sürecine başlamamışken Mert Eğitim’in LGS yaz kursu eğitimine katılmış bir öğrenci çok daha ileride olacak ve yıl boyunca daha çok soru çözme imkanına, daha kısa sürede anlama avantajına sahip olacaktır.

LGS yaz kursları öğrencilerin girdikleri son sene işlenecek derslerin toplu bir şekilde öğrenciye aktarımını içeren kurslardır. LGS yaz kurslarında öğrencilerin LGS derslerinden eğitim almaları ve tamamen sınava yönelik çalışmalarını sağlar.

LGS Yaz Programı

LGS yaz programı Mert Eğitim Merkezi’nde son derece eğlenceli geçmektedir. Öğrencilerin yaz döneminde olduğunu bilen deneyimli öğretmenler öğrencileri sınav disiplinine hazırlarken öğrencilerle arkadaş olmayı ve rahat etmelerini sağlamaktadır. Öğrencilerin derste anlatılanları kapabilmeleri için algılarının açık olması ve bilgi aktarımına hazır olmaları gerekmektedir.

LGS yaz programı öğrencilerin LGS sınavından korkmamalarını sağlayan, çalışıldığı vakit ne kadar kolay bir sınav olduğu gerçeğini yansıtan profesyonel bir programdır. Öğrenciler LGS sınavında çıkabilecek soruların kolay bir şekilde çözülebilmesi için konuların iyi kavranılması gerektiğinin ve konularla ilgili soru çözümlerinin mümkün olduğunca çok yapılması gerektiğinin bilincine varacaktır.

LGS yaz programı ile LGS sınavına hazırlık yapan öğrenciler tamamen hızlandırılmış bir programda performans gösterir. Öğrenciler LGS yaz programı temposuna ayak uydurarak sene içerisinde son derece rahat edebilmektedir. Bu önemli seneye başlangıç aşamasında bu denli bir hızlandırılmış çalışma son derece rahatlık sağlayacaktır. Öğrenci senelere yayılan bir başarı potansiyeline erişecektir.

LGS Yaz Kursu Fiyatları

LGS yaz kursu fiyatları olarak en uygun ücret Mert Eğitim Merkezi’ndedir. Bu avantajı sağlayan en önemli fark kurucunun yer sahibi olmasıdır. Herhangi bir kira ücreti olmayan Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler son derece uygun ücrete LGS yaz kursu eğitimine katılabilme avantajına sahiptir. Hem de en iyi öğretmenler tarafından alınacak bir eğitimle Mert Eğitim LGS yaz kursu fark yaratabileceğiniz bir eğitim seçeneğidir.

LGS yaz kursu fiyatları olarak tamamen şeffaf bir niteliğe sahip Mert Eğitim Merkezi’nde tüm ücretleri internet sitesinden inceleyebilirsiniz. Tüm eğitimler, tüm öğrenciler için aynı şekilde uygulanmaktadır. Tamamen minimumda tutulan eğitim bedelleri öğrencilerin bu zorlu dönemlerinde kurtarıcı olmaktadır. Ailelere de yük bindirme durumunu ortadan kaldırmaktadır.

LGS yaz kursu fiyatları olarak tüm öğrencilerin faydalanabileceği son derece makul ve minimum fiyatlara Mert Eğitim Merkezi’nde ulaşabilirsiniz. Çok yüksek rakamlara yeni mezun öğretmenlerden eğitim almak yerine en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden çok daha düşük ücretlere eğitim alabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi her zaman ailelerin yanında olup tüm öğrencilerin ihtiyacı olan desteği alabilmelerine olanak sağlamaktadır.

LGS Yaz Kursu Ücretleri

LGS yaz kursu ücretleri Mert Eğitim Merkezi ile diğer kurumların fiyatları karşılaştırıldığında görebilirsiniz ki son derece düşüktür. Mert Eğitim Merkezi’nde ücretlerin düşük olması kira giderinin olmamasından kaynaklanmaktadır. Öğrenciler hem en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden eğitim alacak hem de bu eğitim için gerekli olan bedelin neredeyse yarı bedelini ödeyebilecektir.

LGS yaz kursu ücretleri kapsamında detaylı bir araştırma yaptığınızda görebilirsiniz ki Mert Eğitim Merkezi siz değerli ailelerin yanında yer almaktadır. Tamamen öğrencilerin iyi bir gelecek kazanmasına odaklanılan Mert Eğitim Merkezi’nde eğitim bedelleri her zaman minimumda tutulmaktadır.

LGS yaz kursu ücretleri öğrencilerin LGS sınavına hazırlık yapacakları son senelerinde öğrencilere destek vermek amacıyla minimumda tutulmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’un en iyi branş öğretmenleriyle çalışma şansına Mert Eğitim Merkezi ile ulaşan öğrenciler, ayrıcalıklı eğitimin tadını almaktadır.

LGS Yaz Eğitimi

LGS yaz eğitimi ile lise giriş sınavlarına hazırlık yapacak öğrenciler kısa sürede tüm konuları görerek seneye iyi bir başlangıç yapmaktadır. Öğretmenlerin deneyimli oluşu ve hızlandırılmış programla öğrenciler kısa sürede sınava neredeyse hazır hale gelmektedir. Bundan sonraki süreçte öğrenciler tüm konulardan yüzlerce soru çözebilecek bir imkana sahip olmaktadır.

LGS yaz eğitimi ile öğrencilerin eksiklerinin giderilmesinin yanı sıra girdikleri sene görecekleri ders konularını önceden öğrenme imkanına sahip olmaları sağlanır. Öğrenciler derslere eksiksiz katıldığında ve verilen ödevleri yaptıklarında sınava hazırlık süreci neredeyse tamamlanmış olmaktadır.

LGS yaz eğitimi öğrencilerin sene başlamadan müsait oldukları en uygun tarihlere göre ayarlanmış olan, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin LGS konularını anlattıkları ve soru çözümlerine teşvik ettikleri profesyonel eğitimlerdir. Sizler de LGS yaz eğitimine katılarak diğer on binlerce öğrencinin önüne geçme avantajını elde edebilirsiniz.

LGS Yaz Eğitimleri

LGS yaz eğitimleri kapsamında detaylı bir araştırma yapıldığında görülür ki en nitelikli, gerçek ve kaliteli bir eğitim ancak ve ancak Mert Eğitim Merkezi’nde alınabilir. Hem de piyasa fiyatlarının son derece altında bir eğitim bedeli dahilinde LGS yaz kursuna katılabilme avantajıyla..

LGS yaz eğitimleri öğrencilerin yaz dönemini verimli geçirmelerini sağlamaktadır. Yazı iyi değerlendiren öğrenciler diğer öğrencilere göre 1-0 önce seneye başlar. Öğrencilerin aldıkları bu kaliteli LGS yaz kursu eğitiminin avantajları sene boyunca sürmektedir. Öğrenciler sene boyunca işlenecek derslere önceden hazırlık yapmış olarak konuları hemen anlayabilecek seviyeye gelmektedir.

LGS yaz eğitimleri dahilinde işlenen matematik, Türkçe, fen bilimleri, sosyal bilgiler dersleri, öğrencilerin LGS sınavına hazırlık süreçlerinde dahil olabilecekleri en avantajlı kurslardandır. LGS yaz kursu eğitimi ile kısa sürede eksiklerini giderebilen öğrenciler, sınava hazırlık adına mükemmel bir başlangıç yapmış olur.

LGS Yaz Okulları

LGS yaz okulları olarak öğrencilere eğitim hizmeti veren Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin yaz dönemini iyi değerlendirebilmeleri adına özel bir grup oluşturmuştur. Öğrenciler LGS yaz kursu eğitimine katılarak seneye en iyi şekilde başlayabilir. LGS hazırlık eğitimi verilen Mert Eğitim Merkezi’nin yaz okuluna katılan öğrencilerdeki gelişim sene içerinde öğretmenleri tarafından hemen farkedilmektedir.

LGS yaz okulları kapsamında LGS yaz kursu eğitimi verilen Mert Eğitim Merkezi sayesinde bir çok öğrenci son derece iyi hazırlıklar yapmış, yüksek puanlar elde etmiş, başarılarıyla ailelerinin gurur kaynakları olmuştur. Eğitime ayrılan sürecin Mert Eğitim Merkezi ile en iyi şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

LGS yaz okulları olarak eğitim veren Mert Eğitim Merkezi’nde sene içerisinde de LGS hazırlık kursu eğitimleri verilmektedir. Hem LGS yaz kursu hem de LGS hazırlık kursu eğitimlerine katılan öğrencileri çeşitli avantajlar beklemektedir. Bu avantajlar hakkında bilgi sahibi olmak için Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.