İLKOKUL TÜRKÇE ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden ilkokul Türkçe özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İlkokul Türkçe Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

1.Sınıf Türkçe Konuları

Siyah Benekli Elma, Leylek, İki Arkadaş, Nar Ağacı ve Kuşlar, Fare ile Deve, Tekerleme-Mekerleme, Çelik-Çomak, 29 Ekim, Yurt Türküsü, Keloğlan, Doksan Dokuz Olsun, O’na Yakışır Bir Anıt Mezar Anıtkabir, Okur Yazarlık, Silgi Silsil, Üç Güzeller, Beşinci Mevsim, Deniz, Kuşumu Kim Kışkışladı?, Yeni Yıl Bekle Biraz, Zuzu Çöplükte, Huysuz Keçi, Güvercin ile Karga, Üç Kedi Bir Canavar, Dünya Ortak Evimiz, Cesur Fırfır, Arı Vız Vız Vız!, Kurbağalar, Jimnastikçi Jaguar, Tavşan ile Kaplumbağa, Saklambaç Oyunu, Aşı Olmaktan Korkan Kuzu, Dişlerimiz, Yıkanmayı Sevmeyen Mumu, Oyuncu Bulut, Ağustos Böceği ile Karınca, Televizyondaki Reklamcı Amca, Ormanda Neler Olmuş?, Toplum İçinde Yaşamak, Balıkçı Osman, Atatürk’ü Anma Günü, İşte Benim Neslim Bunlar, 23 Nisan, Katip Murat, Atatürk’ün Kitap Okumaya Verdiği Önem, Resim, Nil Soru Soruyor, Ben Bir Çizgiyim, Bilgisayar Sevgisayar, Benim de Uçaklarım Var, Haberleşme Araçları, Nasıl Yaparım?

En az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

2.Sınıf Türkçe Konuları

Öğretmenim, Misafir Ağırlamak ve Uğurlamak, Trafik, Üç Balık (1. Serbest Okuma Metni), Okul (2. Serbest Okuma Metni), Atatürk’ün Hayatı, Cumhuriyet, Atatürk ve Çocuk, Büyük Gazi ve Cumhuriyet’in İlanı (1. Serbest Okuma Metni), Vatanı Kurtarmaktan Dönen Mustafa Kemal (2. Serbest Okuma Metni), Sağlıklı Yaşamak, Kelebek, Çevreci Çöp Bidonu ve Tırmık, Kutlama Kartı (1. Serbest Okuma Metni), Ben Bir Gürgen Dalıyım (2. Serbest Okuma Metni), Kağıt ve Kağıt Yapımı, Ekmek, Mutsuzluğun Çaresi, Tembel Çiftçiler (1. Serbest Okuma Metni), Tutumluluk ve Para Biriktirme (2. Serbest Okuma Metni), Güneş’in Aynası Ay, Astronot Olmak İstiyorum, Sonbahar, Güneş (1. Serbest Okuma Metni), Gökyüzü (2. Serbest Okuma Metni), Bayram Yeri, Ana Dilim, Güzel Türkçem, Anadolu Davulu, Misafir Odası (1. Serbest Okuma Metni), Bayrağım (2. Serbest Okuma Metni), Anadolu’nun Cirit Oyunları, Hepimizin Oyuncakları, Oyun Alanı, Uçurtmalar (1. Serbest Okuma Metni), Rengarenk Topacım (2. Serbest Okuma Metni), Safranbolu, Türkiye’m, Kömürün Öyküsü, Ülkemizdeki Dağlar (1. Serbest Okuma Metni), Müzeler (2. Serbest Okuma Metni)

En az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

3.Sınıf Türkçe Konuları

Benim Güzel Okulum, Sami öğretmen, Trafik Kuralları, Barışı Getiren Güvercin (Serbest Okuma Metni), Görgü (Serbest Okuma Metni), Atatürk’ün Hayatı, Burada Bir İğde Ağacı Vardı, Ne Oldu?, 29 Ekim, Cumhuriyetin İlanı (Serbest Okuma Metni), Atatürk ve Cemil (Serbest Okuma Metni), Sarmaşık Gülü, Arkadaşlarım, Altı Kitap, Anneciğim Seninle (Serbest Okuma Metni), Atatürk Çocukları Severdi (Serbest Okuma Metni), Yol Ayrımı, Çiftçi, Yerli Malı, Mutfaktakiler (Serbest Okuma Metni), Tutumluluk ve Para Biriktirme (Serbest Okuma Metni), Ece’nin Sevinci, Çevremiz, Sağlık, Temizlik (Serbest Okuma Metni), Kar Tanesi (Serbest Okuma Metni), Kurbağa Prens, Masallarla Büyüyen Çocuk, Masal Penceresinden, Pinokyo (Serbest Okuma Metni), Uyuyan Güzel (Serbest Okuma Metni), Pehlivan, Anadolu, Nasrettin Hoca’nın Yaşam Öyküsü, 23 Nisan (Serbest Okuma Metni), Ölümsüzleşen Bahçe (Serbest Okuma Metni), Sporcu, Oyuncakçı Dede, Spor Deyince, Spor (Serbest Okuma Metni), Yeşil Bisiklet (Serbest Okuma Metni)

En az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

4.Sınıf Türkçe Konuları

Bebek, Rüzgarı Yakalayın, Penaltı Atılırken, Oyun ve Arkadaşlık, Olimpiyat Oyunları, Gazi’yi Karşıladım, Atatürk’ün Hayatında Çeşitli Yönler, Atatürk, Babaevinde 15 ve 16 Mayıs, Atatürk Gülümsedi, Geçmişten Günümüze Evler, Şenlikli Bir Akşam Yemeği, Karışık Hesap, Hayal Çocuk, Barış Amca, Ayakkabının Öyküsü, Pazar Yeri, Şemsiye, Kağıtlar Ülkesinde, Değirmenci, İnsan ve Söz, Eskici, Halay, Bayram Anıları, Sevgi Güneşi: Mevlana, Hayalden Bilime, Dünyalı Yaratıklar, Düş Martısının Şiiri, Yemelik Masallar, Rüyalar Sana Neler Anlatıyor, Anadolu Üstüne, Ülkem’in Renkli Haritası, Vatan, Adana ve Çukurova, Gezgin Kaplumbağa Denizli’de , Gümüş Tüylü Martı, Bin Elli Yaşındaki Ağaç, Tüy Can, Hastane, Minicik Bir Kutucu: Tohum 119

En az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

İlkokul Türkçe Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.