İLKOKUL ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden ilkokul özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İlkokul Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

Özel Ders Seçenekleri

Özel Ders Ücretleri

Özel ders ücretleri her yıl güncellenmekte olup her öğrencinin rahatlıkla özel ders alabileceği seviyede tutulmaktadır, özel ders bedelinin güncel durumunu öğrenmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Özel Ders Yeri

Mert Eğitim Merkezi prensiplerinde eve öğretmen göndermek gibi bir uygulama yoktur. Tüm özel dersler branş farketmeksizin Küçükyalı'da, Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır.

Özel Ders Öğretmenleri

Mert Eğitim Merkezi'nde her dersin öğretmeni en az 10 yıl deneyimli olmak şartıyla belirlenmektedir. Devlet okullarında ve özel okullarda görevli öğretmenler kendi alanlarında uzman oldukları ders için Mert Eğitim Merkezi'nin öğrencilerine birebir eğitim verir.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

İlkokul Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.