İLKOKUL MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden ilkokul matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İlkokul Matematik Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

1.Sınıf Matematik Konuları

Uzamsal İlişkiler, Tartma, Doğal Sayılar, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi, Paralarımız, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi, Kesirler, Zaman Ölçme, Geometrik Cisimler ve Şekiller, Geometrik Örüntüler, Veri Toplama ve Değerlendirme, Uzunluk Ölçme, Sıvı Ölçme

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

2.Sınıf Matematik Konuları

Doğal Sayılar, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi, Sıvı Ölçme, Geometrik Cisimler ve Şekiller, Uzamsal Şekiller, Geometrik Örüntüler, Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi, Doğal Sayılarla Bölme İşlemi, Kesirler, Zaman Ölçme, Paralarımız, Veri Toplama ve Değerlendirme, Uzunluk Ölçme, Tartma

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

3.Sınıf Matematik Konuları

Doğal Sayılar, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi, Veri Toplama ve Değerlendirme, Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi, Doğal Sayılarla Bölme İşlemi, Kesirler, Zaman Ölçme, Paralarımız, Tartma, Geometrik Cisimler ve Şekiller, Geometrik Örüntüler, Geometride Temel Kavramlar, Uzamsal İlişkiler, Uzunluk Ölçme, Çevre Ölçme, Alan Ölçme, Sıvı Ölçme

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

4.Sınıf Matematik Konuları

Doğal Sayılar, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi, Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi, Doğal Sayılarla Bölme İşlemi, Kesirler, Kesirlerle İşlemler, Zaman Ölçme, Veri Toplama ve Değerlendirme, Geometrik Cisimler ve Şekiller, Geometride Temel Kavramlar, Uzamsal İlişkiler, Uzunluk Ölçme, Çevre Ölçme, Alan Ölçme, Tartma, Sıvı Ölçme

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

İlkokul Matematik Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

mert-egitim-ayraç

İlkokul Matematik Özel Ders

İlkokul matematik özel ders eğitimleri de diğer tüm sınıf ve branşlarda olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. İlkokul veya ortaokul matematik öğretmeni olarak okullarda görev alan değerli öğretmenlerden özel ders almak için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi’ni arayıp özel ders randevunuzu oluşturmaktır. Özel dersler istediğiniz gün ve saat için, istediğiniz sıklıkta ayarlanabilir. İster her gün, ister her hafta, ister sınav dönemli özel ders alabilirsiniz.

İlkokul matematik özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde yapılmaktadır. Öğrenciler özel ders planladıkları gün ve saatte kurumda bulunarak özel derslerine katılabilir. Alanında uzman öğretmenlerden ilerleme konusunda destek alabilir, öğrencinin durumuna göre ne sıklıkla ders alınması gerektiğini değerlendirebilirsiniz. Her öğretmen öğrencinin gelişim sürecini birebir takip ederek bu gelişimden sorumludur. Öğretmenlerin öğrencilere verimli olmalarının en temel nedeni de bu sorumluluktur.

İlkokul matematik özel ders eğitimi alan öğrencilerin öncelikle konu eksikleri giderilir. Akabinde öğrenim gördükleri dönemin konularında başarılı seviyeye gelmeleri, okulda matematik dersi konu anlatımları ve soru çözümlerinde aktif olarak derse katılmaları sağlanır. Uzman öğretmenlerden özel ders almanın onlarca avantajlarından birisi de öğrencinin özgüven kazanmasıdır. Öğrenci dersten başarısız olduğunu hissedince derse katılmaz, çoğu zaman dinlemez, dinlediğini anlayamaz, konunun başını kaçırdığı için ilerleyişte kaybolur. Tüm bu sorumları birkaç özel ders alarak kısa sürede giderebilirsiniz.

İlkokul matematik özel ders eğitimlerinde temel amaç öğrencinin gelecek konuları kavrarken arkada konu eksiğinin kalmaması, öğrencinin matematik soru çözümlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmesi, ilerleyen senelerde yeni göreceği matematik konularını daha kolay anlayabilir düzeye gelmesi, matematikten korkmayan, matematiği seven bir öğrenci profili oluşturulmasıdır. Puan getirisi olarak en değerli ders olan matematik, matematiği seven öğrencilere lise giriş ve üniversite giriş sınavlarında ekstra avantaj olarak dönmektedir. Bu da iyi bir gelecek anlamına gelir.

İlkokul matematik özel ders eğitimlerini nitelikli matematik öğretmenlerinden almanın etkisi inanılmaz derecede görülür. Öğrencinin temelinin oluşturulduğu ilkokul seviyesinde öğrenciye matematik iyi bir şekilde öğretilirse ilerleyen senelerde de bu temelin üstüne yeni konuların ve soruların inşası son derece kolay olur. Temel oluşturulurken alınan birebir matematik dersleri öğrencinin gelecek senelerinde de matematik dersinde başarılı olmasını sağlar.