İLKOKUL FEN BİLİMLERİ ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden ilkokul fen bilimleri özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

1.Sınıf Fen Bilimleri Konuları

1.Sınıf fen bilimleri dersi müfredatta bulunmamaktadır.

En az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

2.Sınıf Fen Bilimleri Konuları

2.Sınıf fen bilimleri dersi müfredatta bulunmamaktadır.

En az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

3.Sınıf Fen Bilimleri Konuları

Dünya’nın Şekli (Küre), Dünya’nın Yapısı (Kara, Hava, Su Tabakaları), Duyu Organları ve Görevleri (Duyu Organları ve Görevleri), Varlıkların Hareket Özellikleri (Hızlanma, yavaşlama, dönme, sallanma ve yön değiştirme), Cisimleri Hareket Ettirme ve Durdurma (Kuvvet, itme kuvveti, çekme kuvveti, hareketli cisimlerin sebep olabileceği tehlikeli durumlar.), Maddeyi Niteleyen Özellikler (Sertlik-yumuşaklık, esneklik, kırılganlık, renk, koku, tat, pürüzlü ve pürüzsüz olma.), Maddenin Halleri (Katı, sıvı, gaz), Işığın Görmedeki Rolü (Işık ve Görme), Işık Kaynakları (Doğal Işık Kaynakları, Yapay Işık Kaynakları), Sesin İşitmedeki Rolü (Ses şiddeti ile işitme arasındaki ilişki, işitme kaybı), Çevremizdeki Sesler (Ses kaynağı, doğal sesler, yapay sesler.), Çevremizdeki Varlıları Tanıyalım (Canlı ve cansız varlıklar, canlı (bitki ve hayvan), cansız (hava, su toprak), Ben ve Çevrem (Okul ve yaşadığı çevre, çevre temizliği, doğa, orman, park, bahçe, binalar, milli parklar, doğa anıtlar vb.), Elektrikli Araç-Gereçler (Isınma amaçlı araç-gereçler, aydınlatma amaçlı araç-gereçler, ev araç-gereçleri.), Elektrik Kaynakları (Şehir elektriği, akü, pil, batarya.), Elektriğin Güvenli Kullanımı (Elektrik Çarpması)

En az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

4.Sınıf Fen Bilimleri Konuları

Yer Kabuğunun Gizemi (Kayaç, fosil), Dünyamızın Hareketleri (Dünyanın dönme ve dolanma hareketlerinin sonuçları, gün-yıl, gece-gündüz), Besinler ve Özellikleri (Besin içerikleri, su, mineral, gıda saklama koşulları, dengeli beslenme, obezite, besin israfı, sigara ve alkol), Kuvvetin Cisimler Üzerindeki Etkileri (Kuvvetin hızlandırıcı etkisi, kuvvetin yavaşlatıcı etkisi, kuvvetin yön değiştirici etkisi, Kuvvetin şekil değiştirici etkisi.), Mıknatısların Uyguladığı Kuvvet (Mıknatıs, mıknatısın kutupları, mıknatısın kullanım alanları), Maddeyi Niteleyen Özellikler (Suda yüzme ve batma, suyu emme ve emmeme ve mıknatısla çekilme), Maddenin Ölçülebilir Özellikleri (Kütle, hacim), Maddenin Hâlleri (Katı, sıvı, gaz), Maddenin Isı Etkisiyle Değişimi (Isınma, soğuma, hâl değişimi, erime, donma), Saf Madde ve Karışım (Saf madde, karışım, eleme, süzme ve mıknatısla ayırma yöntemleri), Işık Kirliliği (Işık kirliliği ve olumsuz etkileri, ışık kirliliğini önlemek için yapılması gerekenler.), Geçmişten Günümüze Ses Teknolojileri (Ses düzeyini değiştirmeye yarayan teknolojiler, işitme yetimizi geliştirmeye yönelik teknolojiler, ses kayıt teknolojileri), Ses Kirliliği (Ses kirliliği ve olumsuz etkileri, ses kirliliğini önlemek için yapılması gerekenler.), Aydınlatma Teknolojileri (Geçmişten günümüze aydınlatma teknolojileri, aydınlatma araçlarının önemi.), Uygun Aydınlatma (Uygun aydınlatma ve önemi, aydınlatma araçlarının tasarruflu kullanımı.), Bilinçli Tüketici (Kaynak kullanımı, tasarruf, tutumluluk, geri dönüşüm), Basit Elektrik Devreleri (Devre elemanları, basit elektrik devresi kurulumu.), Uygulamalı Bilim (Günlük hayattan bir problemi tanımlar.)

En az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden özel ders almak için randevu al ! (0216 388 82 34)

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders Blogu ve Etiketler

Tüm öğrencilerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde derslerini almaktadır. Farklı bir il veya ilçede bir şubemiz bulunmamaktadır. Sizler de özel ders randevunuzu 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak oluşturabilir, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

mert-egitim-ayraç

İlkokul fen bilimleri özel ders

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimlerinde öğrenciler ilkokul düzeyinde fen bilimleri dersi konularından birebir öğrenim görmektedir. Okulda fen bilimleri dersinde zorluk çeken öğrenciler veya bursluluk sınavına girecek öğrenciler için özel ders almak avantaj yaratır. Fen bilimleri sorularından tam puan elde edebilmenin yolu düzenli olarak fen bilimleri özel ders almaktır. Başarılı öğrenciler tüm derslerden haftalık olarak düzenli ders alan öğrenciler olmakta, Mert Eğitim’in bursluluk sınavlarında başarı yakalamış birçok öğrencisi bulunmaktadır.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimlerinin temelinde bursluluk sınavlarına hazırlık, lise giriş sınavlarına yönelik çalışmalar, okul sınavlarına yönelik konu tekrarı ve eksikleri giderme çalışmaları yatar. Özel derslerin tümü birebir olarak öğrenciye özel şekilde yapılmakta olduğundan öğrencilerin hedeflerine ulaşması için fen bilimleri öğretmenleriyle plan yapmaları yeterlidir. Planlanan tüm dersler en az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenleriyle yapılmaktadır.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmeni olarak okullarda görev alan eğitimciler tarafından okul sonraları ve hafta sonları verilen eğitimlerdir. Eğitimler tamamen öğrenciye özel olmakta, ders konularını ve eğer öğrenci veya velisi belirtiyorsa belirtilen konu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler nitelikli fen bilimleri öğretmenleri tarafından çalıştırıldığından alınan verim kesin olmaktadır. Öğrenciden beklenen alınan dersten sonra verilen ödevlerin bir sonraki derse yapılarak getirilmesidir.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimlerinde işlenecek konuları öğrenci ve velisi belirleyebilir. Öncelik öğrencinin zorluk çektiği konular olmak üzere derse başlanır. Dersler tamamen öğrenciye özel tek bir öğretmen tarafından işlenir. İstediği sürece aynı öğretmenden özel ders alabilen öğrenciler dilerlerse farklı öğretmenle de ders yapabilme ayrıcalığına sahiptir. Kurum olarak tüm amacı öğrencilere faydalı olabilmek olan Mert Eğitim’e taleplerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimleri alanında uzman, nitelikli fen bilimleri öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Sizler de fen bilimleri özel ders alarak sınıfınızda fen bilimleri dersinde bilir kişi olabilir, derse katılımınızı artırabilir, gelişimizi sınıfınızda hemen gösterebilirsiniz. Mert Eğitim’de fen bilimleri konularını anlatan ve sorular çözdüren öğretmenler son derece kaliteli fen bilimleri öğretmenleri olduğundan öğrencilerin de başarıya ulaşması kısa zaman almaktadır.