MERT EĞİTİM MERKEZİ'NDE

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders alarak kısa zamanda eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Özel Derslerimiz

 • Matematik Özel Ders
 • Fizik Özel Ders
 • Kimya Özel Ders
 • Biyoloji Özel Ders
 • Geometri Özel Ders
 • İngilizce Özel Ders
 • Edebiyat Özel Ders
 • Coğrafya Özel Ders
 • Tarih Özel Ders
 • Dil ve Anlatım Özel Ders
 • Türkçe Özel Ders
 • Fen Bilimleri Özel Ders
 • Sosyal Bilimler Özel Ders
 • İnkılap Tarihi Özel Ders
 • Hayat Bilgisi Özel Ders
 • LGS Özel Ders
 • TYT Özel Ders
 • AYT Özel Ders
 • YKS Özel Ders
 • DGS Özel Ders

Öğretmenlerimiz

Derslere giren tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman, yıllarca özel ders vermiş, yüksek tecrübeye sahip, profesyonel branş öğretmenleridir. Eğitim kurumumuzda en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen dersler şunlardır :

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, İngilizce, Coğrafya, Tarih, Türkçe, Edebiyat, Dil ve Anlatım, Fen Bilimleri

EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ BRANŞ ÖĞRETMENLERİ

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Hasanpaşa Kursu

Hasanpaşa Kursu eğitimleri yerine özel ders eğitimleriyle kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Sınava yönelik özel derslerle öğrencilerin kısa sürede eksiklerinin giderilmesini sağlayan Mert Eğitim Merkezi, en az 10 yıl deneyimli öğretmenleriyle fark yaratan profesyonel bir kurumdur. Hem de çok uygun ücretlere özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde deneyimli branş öğretmenleri görev alır.

Hasanpaşa Kursu denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 12 yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her branştan öğretmen bulabilirsiniz. Yeni mezun veya kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenlerle bizim eğitim partnerimiz olamaz. Kurumumuzu temsil eden öğretmenlerimiz, en az 5 yıl deneyimli olup, ortalama 15 yıllık deneyime sahiptir. Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş öğretmenlerimiz kurumumuzu sürekli bir üst noktaya taşımıştır.

Hasanpaşa Kursu olarak yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Mert Eğitim Merkezi sınıfları tamamen kameradan izlenmekte, öğretmen ve öğrenci iletişimleri gözlenmektedir. Tüm sınıflarımızda klima bulunmakta. Sınıflarımızın tamamında projeksiyon bulunmakta. Bu sayede öğrencilere görsel ve işitsel eğitimde sağlanmaktadır. Her biri ayrı değere sahip çocuklarımızın ve öğrencilerimizin teknolojik materyallerden tümüyle faydalanmalarını sağlamaktayız.

Hasanpaşa Kursu denildiğinde karşınıza Mert Eğitim Merkezi çıkar. Mert Eğitimin ana omurgasını oluşturan eğitim kadromuzda, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, vatanını seven, ülkesine sahip çıkan yöneticiler ve öğretmenler bulunmaktadır. Tamamıyla eğitime kendini adamış bu kurumumuz adeta bir gıda marketi niteliğindedir. Burada istediğiniz gıdayı tadabilirsiniz. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya, İngilizce derslerinin öğretmenleri ayrı ayrı bulunmaktadır. Bu öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve branş öğretmenleridir. Kurumumuz 12 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim faaliyetinde olup, son derece güvenilirdir.

Hasanpaşa Kursu kapsamında verilen kurslarımız Matematik Kursu, Geometri Kursu, Fizik Kursu, Kimya Kursu, İngilizce Kursu, Fen ve Teknoloji Kursu, Türkçe Kursu, Lise Kursu, Üniversite Giriş Sınavı Kursu'dur.

Hasanpaşa Kursu İstanbul’da Küçükyalı ilçemizde Mert Eğitim Merkezi tarafından verilmektedir. Mert Eğitim Merkezimizde belirtilen kurslar verilmekte ve öğrencilerin iyi bir eğitim almaları sağlanmaktadır.

Hasanpaşa Kursu kapsamında seçtiğiniz tüm derslerin kurslarını alabilirsiniz. Bu kursların haricinde özel ders, Lise kursları, diğer kurs programları da bulunan Mert Eğitim Merkezinde istediğiniz eğitimi alabilirsiniz.

Hasanpaşa Kursu kapsamında düzenlenmiş kurslarımıza dahil olmak için Mert Eğitim merkezimizi arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hasanpaşa Kursu öğretmenlerimiz en az 10 yıllık deneyimli, kendi branşlarında en az 10 yıl boyunca eğitim vermiş başarılı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Hasanpaşa Kursu kapsamında eğitim veren öğretmenlerimiz branş öğretmeni olup, herkes kendi branşlarında derslere girmektedirler.

Hasanpaşa Kursu ifadesiyle Hasanpaşa ilçesinde kurs arayan kişilere ulaşmak ve eğitimlerimizden faydalanmaları için imkan sunmak istedik. Hasanpaşa kurslarına dahil olarak öğrencilerimizin başarısını gözlemleyebilirsiniz.

Hasanpaşa Kursu dahilinde eğitim alan öğrencilerimiz okullarında hemen farkedilerek derslerindeki değişimi belli etmektedirler. Öğrenci sınıfta parmak kaldırmaya başlayarak her soruya cevap verecek niteliğe erişmektedir.

Hasanpaşa Kursu öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması maksadıyla oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını hedeflemiş kurslardan oluşmaktadır.

Rahmanlar MATEMATİK KURSU

Hasanpaşa Matematik Kursu eğitimleri deneyimli matematik öğretmenlerinin verdiği eğitimlerdendir. Öğrenciler en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından matematik eğitimi alır. Lakin matematik eğitimini şu dönemde ancak özel ders şeklinde alabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevunuzu oluşturup, deneyimli matematik öğretmenlerinden yararlanabilirsiniz.

Hasanpaşa Matematik Kursu, öğrenciler için, olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Matematik kursunda öğrenci sayısı çok önemlidir. Tam verim alınması açısından maksimum 15 kişilik sınıflar olmalı. En etkili verim bilindiği gibi birebir eğitimle olur. Birebir eğitimler her ne kadar pahalı görünse de face to face etkileşimi ile öğrenciler çok kısa sürede çok daha fazla yol almaktadır. Kurslarda 4 derste öğrenilen bir konu, bire bir etkileşimli özel dersler sayesinde 1 derste kavranabilmektedir.

Hasanpaşa Matematik Kursu için çeşitli sayıda öğrenci grupları oluşturmaktayız. Matematik kursları ne kadar az öğrenci grubundan oluşursa o kadar etkili olur. Kurumumuzda 4, 8 ve 12 kişilik öğrenci grupları oluşturulmaktadır. Kurslardan tam verim alınabilmesi için kurs öğrencilerinin seviyeleri birbirine yakın olmalıdır. Bunun için öğrenci grupları oluşturulurken seviye tespit sınavı yapmak gereklidir.

Hasanpaşa Matematik Kursu kazanımlarında öğrenci ve öğretmen arasında dikkat seviyesi en üst noktada olmalıdır. Az öğrenciden oluşan gruplarda öğretmen, konuyu anlamayan öğrenciyi bakışından, duruşundan, hareketinden ve tavırdan anlar. Bunun için ısrarla söylüyoruz ki; Lütfen çocuklarınızı kurslara yazdırırken sadece fiyat kriterini dikkate almayınız. Kurs öğretmeninizin deneyimli olmasına da ayrıca dikkat ediniz.

Hasanpaşa Matematik Kursu her seviyeden öğrencilere verilmektedir. Bu kurslar okul ya okulların açılmasıyla beraber başlar yada okuldan on beş, otuz gün önce başlar. Erken başlayan kurslarımızda öğrencilerin seviyeleri belirlenir. Temeli zayıf olan öğrenciler için ekstra programlar uygulanır ve önerilir.

Hasanpaşa Matematik Kursu olmazsa olmaz her öğrencinin ihtiyacıdır. Sınıflardaki öğrenci sayısı oldukça önemlidir. Yani ne kadar az öğrenci olursa o kadar verim alınır. Biz Mert Eğitim Merkezi olarak en fazla 12 kişilik sınıflarda ders yapmaktayız. Sınıflarımız 3-4-6-12 kişiliktir.

Hasanpaşa Matematik Kursu almak için lütfen Mert Eğitim merkezimizi arayınız. Eğer imkânınız varsa sürekli güncellenen internet sitemizi ziyaret edin. Kurs ücretlerimizi kontrol edin. Ücretlerimiz genelde günceldir. Fiyatlarımızın oldukça uygun olduğunu göreceksiniz.

Hasanpaşa Matematik Kursu verecek öğretmenin tecrübesi oldukça önemlidir. Yeni mezun, matematik bölümünü bitirmemiş kişiler bu kuşlarda verimli olamazlar. Bazı kurumlar bu konulara dikkat etmemektedir. Ticaret mantığıyla eğitim olmaz.

Hasanpaşa Matematik Kursu eğitimi özveri ve deneyim gerektirir. Öğretmen öğrenci ile sürekli iletişim halinde olmalıdır. Konuyu veya soru çözümünü anlamayan öğrenciyi öğretmeni takip edebilmeli. Öğrencinin onun bakışlarından, tavırlarından, konuya katılımından öğrencinin anlayıp anlamadığı anlaşılır. Bu da öğretmenin tecrübesi ve enerjisi ile alakalıdır.

Hasanpaşa Matematik Kursu almak isteyen öğrenciler için en verimli grup 3-4 kişiliktir. Tabi ki buda ekonomik imkânlara bağlıdır. Velilerimiz özellikle Matematik, Geometri, Fizik, Kimya gibi zor dersler için ekonomik imkanları dahilinde en az öğrencili grupları seçmelilerdir.

Hasanpaşa Matematik Kursu ücretleri diğer derslerin kurslarıyla aynıdır. Matematik kursu arayışında olan velilerimiz Mert Eğitim Merkezimize gelerek yerimizi görebilirler.

Hasanpaşa Matematik Kursu veren öğretmenlerimiz en az 10 yıllık matematik öğretmenliği deneyimine sahiptir. Matematik kursu ile öğrencilerimiz matematik sorularından korkmamayı öğrenerek soruları kolayca çözmektedirler.

Hasanpaşa Matematik Kursu almak isteyen öğrencilerimiz kendi arkadaşlarıyla grup oluşturarak kurslara katılabilir. Kurslarımız tüm öğrencilerin eğitim almaları için özel olarak hazırlanmış kurslardır.

Rahmanlar GEOMETRİ KURSU

Hasanpaşa Geometri Kursu eğitimleri yerine birebir geometri özel dersi almak kısa sürede eksiklerinizi gidermenizi sağlayacaktır. Geometri öğretmenleri de diğer öğretmenler gibi en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerdir. Okullarda görevli eğitimciler Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilere özel ders vererek başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Hasanpaşa Geometri Kursu öğrenciler için vazgeçilmez kurslardan biridir. Geometri sorularının bir kısmı çeşitli yollardan çözülebilmektedir. Soruları kısa yoldan çözmeyi öğrenmek için çok deneyimli bir geometri öğretmeninden kurs almalısınız. Geometri dersinde çok dikkat edilmesi gereken ip uçları saklıdır. Öğrenciler çok fazla geometri sorusu çözmelidir. Kendinize bir çalışma planı yaparak günlük veya haftalık çözmeniz gereken soru sayısı hedefi belirleyiniz ve hedefinize ulaşmak için gerekli soru sayısını mutlaka çözünüz.

Hasanpaşa Geometri Kursu öğretmen tarafından en zevkli kurslardan biri haline dönüştürülmeli. Öğretmen öğrencilerle ders işlerken, adeta bir bilmece çözüyormuş havası yaratılmalı. Bütün öğrencilerin derse katılımı sağlanmalı, her soru tartışılmalı ve ince ipuçları not alınmalıdır. Geometri soruları çözümünde matematik işlemleri kullanılacağı için, öğrencinin matematik alt yapısının da yeterli düzeyde olması gerekir. Geometri ve matematik bir bütün oluşturur.

Hasanpaşa Geometri Kursu deneyimlerimiz göstermiştir ki; Öğrenci çok fazla soru çözmeli ve çözemediği her sorunun çözümünü araştırmalı ve öğretmeninden öğrenmelidir. “Bu soruyu çözmedim aman boşver” gibi bir psikolojik duruma düşmemelidir. Çünkü orada öğrenmediği püf nokta, sonraki sorularda da karşısına çıkacaktır. Dolayısıyla o soruları da çözemeyecektir. Demek ki ne yapmamız gerekiyor. Çözmeden hiçbir soruyu geçmeyeceğiz. Anlamadığınız bir konu varsa bunu mutlaka öğretmeninize soracaksınız.

Hasanpaşa Geometri Kursu Mert Eğitim merkezimizde genelde Matematik Kursu ile birlikte verilir. Yani öğrenci Hem Matematik hem de Geometri kursuna katılır. Bu kurslarımız en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilir.

Hasanpaşa Geometri Kursu almak isteyen öğrenci her şeyden önce belirli seviyede matematik bilgisine sahip olmalıdır. Geometri sadece şekil bilgisi değildir. Öğrenci her soruyu yorumlama yeteneğine de sahip olmalı. Sizlere öğretmenlerimiz tarafından çeşitli çözüm yöntemleri öğretilir. Önemli olan soruyu en kısa zamanda yorumlayıp anlamak ve kendisine öğretilen en basit çözüm yöntemin uygulamaktır.

Hasanpaşa Geometri Kursu alacağınız öğretmen çok önemlidir. Her matematik öğretmeni matematik dersini anlatabilir ama geometri dersini anlatamayabilir. Geometri hocaları kendileri geometri dalında yetiştirmiştir. Yani kısacası geometri kursu aldığınız öğretmenin Geometri Hocası olması gerekir.

Hasanpaşa Geometri Kursu bulmak sayısal bölümde okuyan öğrencilerin en büyük sorunlarından biridir. Bu kurslar 10 yıldır hizmet veren Mert Eğitim Merkezimiz tarafından sürekli oluşturulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bir telefonla bize ulaşmak ve gerekli bilgileri almak.

Hasanpaşa Geometri Kursu oluştururken Mert Eğitim Merkezimizde öğrencilerin geometri ve matematik bilgi seviyeleri kontrol edilir. Yeterli seviyede olmayan öğrencilere ön hazırlık olarak birebir matematik ve geometri dersleri verilerek diğer öğrencilerin seviyelerine ulaşmaları sağlanır.

Hasanpaşa Geometri Kursu alan öğrencinin eğer geometri sorularını çözebilecek kadar matematik bilgisi yoksa alacağı geometri kursunun hiçbir faydası olmaz. Bir örnek verecek olursak altı delik olan bir kovaya su doldurmaya benzer. Suyu kovada tutabilmek için altını tamir etmek gerekir. Burada su geometri, kovanın altıda matematik anlamındadır.

Hasanpaşa Geometri Kursu derslerine en az 10 yıllık deneyimli öğretmenler girmektedir. Öğretmenlerimiz geometri dersine hakim, her soruyu anında cevaplayabilecek niteliktedir.

Hasanpaşa Geometri Kursu öğrencileri geometri sorularını, nasıl cevaplanacaklarını, belirli kıstasları ve kuralları öğrenmektedir. Geometri dersinde olması gereken bakış açısı öğrencilere kazandırılmaktadır.

Rahmanlar FİZİK KURSU

Hasanpaşa Fizik Kursu eğitimleri yerine katılabileceğiniz fizik özel dersleri 10 yılı aşkın süredir eğitim veren fizik öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Okullarda görevli deneyimli fizik öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilere birebir fizik dersi verir. Öğrenciler eksiklerini kısa zamanda gidererek fizik dersinde başarıyı yakalar.

Hasanpaşa Fizik Kursu öğrencileri bu dersi çok dikkatli dinlemelidirler. Sizce derslerin babası kimdir? Bana kalırsa derslerin babası fiziktir. İyi fizik öğretmeni bulmak oldukça güçtür. Aynı zamanda iyi bir fizikçi, iyi bir matematikçidir. Fizik sorularının çözümünde matematik kullanılır. Matematik bilmeyen fizikçi, fizik dersini bilmiyor demektir. Uluslararası verilerde birçok icatlar fizikçiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Konumuza dönecek olursak fizik kurslarına gidecekseniz önce öğretmeninizin kim olduğunu, deneyimini ve bilgi birikimini araştırmalısısınız.

Hasanpaşa Fizik Kursu sayesinde öğrenciler düşünmeyi, karar vermeyi ve doğru sonuca ulaşmada en kısa yolu öğreneceklerdir. Maalesef fizik kurslarında genellikle çok deneyimli öğretmen bulmak oldukça güçtür. Bilgi birikimi yüksek seviyelerde olan fizik öğretmenleri, kurumsal güvenilir kurumlarda ders vermeyi tercih etmektedir. Biz de eğitim ve öğretime önem veren kurumsal bir kurum olarak çok deneyimli fizik öğretmenleriyle çalışıyoruz. Bunu öğrenmek için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Hasanpaşa Fizik Kursu sayesinde öğrenciler, geleceğin girişimcileri olarak yetişecektir. Önce iyi bir üniversite kazanacaklar ve burada kendilerini geliştirecekler. Sayısal puanla girilebilen iyi bir üniversiteye yerleşmek için, öğrenciler fizik sorularının büyük bir kısmını yapmak zorundadırlar. Üniversite sınavlarında en az yapılabilen sorular fizik sorularıdır. Bu sebeple, yapacağınız her fizik sorusu sayesinde on binlerce öğrencinin önüne geçme sansını yakalayacaksınız ve bu sayede iyi bir fakülteye yerleşeceksiniz. Aileniz sizi yetiştirdiği için, bizde eğitim verdiğimiz için sizlerle gurur duyacağız.

Hasanpaşa Fizik Kursu almak isteyen öğrenciler bu konuda uzman ve deneyimli öğretmenlerin bulunduğu güvenilir kurumları araştırmalılardır. Fizik Matematikten daha zor bir derstir. Deneyimsiz fizik öğretmenin öğrenciye pek faydası olmaz.

Hasanpaşa Fizik Kursu için bize göre öğretmen 10 yıldan aşağı deneyimli olmamalı. Çünkü iyi bir fizik öğretmeni matematiği de iyi bilir. Örneğin Deneyimli fizik öğretmeni matematik dersi verebilir ama deneyimli bir matematik öğretmeni fizik veremez.

Hasanpaşa Fizik Kursu tercihinizde kurumsal firmaları tercih etmelisiniz. Kurumsal firmalar fizik öğretmeninin yeterli kapasiteye sahip olmadıklarını araştırırlar. Fizik Kursu alacağınız öğretmenin kariyer bilgilerini, kursa kayıt olmadan önce ilgili eğitim kurumundan öğreniniz.

Hasanpaşa Fizik Kursu bazen çok deneyimsiz öğretmenler veya daha mezun bile olmamış öğrenciler tarafından verilmekte. Küçümsemek açısından söylemiyorum ama o kusun size faydalı olma oranı oldukça düşüktür.

Hasanpaşa Fizik Kursu araştırmalarınızda kurs ücretlerini ilk planda araştırmamalısınız. Aynı seviyede öğretmenlere sahip kurslar arasında karşılaştırmalısınız. Takdir edersiniz ki; yeni mezun bir öğretmen ile 20 yıllık deneyime sahip öğretmene verilecek ücret oldukça farklıdır. Dolayısıyla bu durum kurs fiyatlarına yansımaktadır.

Hasanpaşa Fizik Kursu için internette araştırma yaptığınızda karşınıza Mert Eğitim Merkezi çıkar. Çünkü biz İstanbul’da Mert Eğitim Merkezi olarak kurulmuş en eski eğitim kurumlarından biriyiz. Yüzlerce öğrenciye 10 yıldır çeşitli kurslar düzenledik. Ders verdiğimiz kurum kira olmadığı için; daha binlerce öğrenciye hizmet etmek azmindeyiz.

Hasanpaşa Fizik Kursu öğrencileri fizik sorularında nasıl bir yöntemle hareket etmeleri gerektiklerinin yanında fizik soru kalıplarını, cevap yollarını öğrenmektedir.

Hasanpaşa Fizik Kursu veren öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimli, kaliteli eğitim veren öğretmenlerdir. Fizik sorularına hakim, fizik dersleri vermiş ve başarılı olarak anılan öğretmenlerdir.

Hasanpaşa Fizik Kursu ücretleri de diğer kurs ücretleri gibi uygulanmaktadır. Her ders için aynı ücret talep edilmekte ve öğrenciler eşit şartlarda ders görmektedir.

Hasanpaşa Fizik Kursu/strong> ihtiyacı olan öğrencilerimiz için Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezinde uygun ücretli fizik kursumuz bulunmaktadır. Öğrencilerimizi fizik dersinde başarılı birer birey haline getirmek için hazırladığımız bu fizik kursuna katılımlarınızı bekleriz.

Rahmanlar KİMYA KURSU

Hasanpaşa Kimya Kursu eğitimleri öğrencilerin kimya dersinden eksiklik hissettiğinde katılmak istediği kurslardandır. Lakin kimya kursu Mert Eğitim’de bu dönemlerde bulunmamaktadır. Sizler de kimya dersinden eksikliklerinizi birebir kimya özel ders alarak Mert Eğitim’in en iyi kimya öğretmenlerinden faydalanabilirsiniz.

Hasanpaşa Kimya Kursu almak önemlidir. Çünkü sayısal puanla girilebilen üniversitelerin öğrencileri sınavlarda kimya sorularını büyük bir kısmını yaparlar. Kimya sorularını kaçırmamak gerekir. Sayısal dersler arasında en kolay öğrenilebilen ders kimyadır. Fakat kimyada çok basit ve ince noktalar vardır. Bu da deneyimli bir kimya öğretmeni sayesinde size çok kolay yoldan öğretilecektir. Öğrenciler kimya dersinde birçok formül ezberlenmesi gerektiğini düşünürler. Oysa kimyada ezberden çok kurallar silsilesini kavramak iyi bir kimya öğrencisi olmak için yeterlidir.

Hasanpaşa Kimya Kursuna gelen öğrencinin gerek okul sınavlarında gerekse üniversite sınavında hiçbir soruyu kaçırmaması gerekir. Bu konuda çok ciddiyiz. Üniversite sınavlarında matematik, geometri veya fizik sorularının tamamını çözemeyebilirsiniz fakat; tüm kimya sorularını doğru olarak yapmalısınız. Hedefiniz bu olmalı. İnanın ki; bu hiç de zor değil. Biraz azim ve biraz çalışma gerektiriyor. Kendinize etkili bir çalışma programı yaparak hedefinize ulaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kurumumuzdan eğitim koçluğu desteği alabilirsiniz. Sizlere çalışma palanları hazırlanır ve başarı grafiğiniz izlenir.

Hasanpaşa Kimya Kursu bulmak artık eskisi kadar kolay değil. Bunun için dershaneler yerine özel okullar bu görevi üstlenmiştir. Bu kurslara yüksek miktarlarda ücret ödemektense özel ders almak çok daha faydalı. Her ne kadar özel ders almak, yüksek ücret ödemenize sebep olacaksa bile, kurslarda 1 senede öğrendiğinizi, sıkı bir çalışma ile, özel ders alarak, birkaç ay gibi kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Buradaki en büyük avantajınız ise, öğretmen seçme ve değiştirme şahsına sahipsiniz.

Hasanpaşa Kimya Kursu alacak öğrencilerin dikkat etmesi en önemli nokta yeni eğitim sisteminde konular önceki senelerden çok farklıdır. Bu yüzden öğrenciler kimya dersinden kurs veya özel ders alacakları öğretmenlerin yeni konulara hakim olmasına dikkat etmelilerdir.

Hasanpaşa Kimya Kursu veren kurumumuzun öğretmenlerini özenle seçilmiştir. Kimya Öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimli hatta birçok öğretmenimiz 10 yıldan fazla deneyimlidir. Bizler Mert Eğitim Merkezi olarak sizler için sınıf mevcudu maksimum 12 kişilik sınıflar oluşturduk.

Hasanpaşa Kimya Kursu ihtiyacı son eğitim sistemi için adeta zorunlu hale gelmiştir. Yeni eklenen konular sebebiyle matematik kadar öğrenilmesi zor bir hale gelmiştir. Dolayısıyla Kimya kursuna öğrenciler tarafından taleparmaktadır.

Hasanpaşa Kimya Kursu önceleri dershanelere giden öğrenciler tarafından diğer derslerle birlikte öğrenilmekteydi. Fakat dershanelerin kapatılması süreci üzerine her ders için ayrı ayrı kurslar düzenlenmektedir. Bizlerde bu ihtiyacı gidermek için özel kus programları geliştirdik.

Hasanpaşa Kimya Kursu bulmak gerçekten çok zordur. Genelde öğrenciler için matematik kursu, İngilizce kursu, Türkçe kursu açılmaktadır. Aslında kimya dersi konuları yeni müfredatta oldukça zor hale gelmiştir.

Hasanpaşa Kimya Kursu alacak öğrencinin matematik bilgisinin yeterli seviyede olması gerekmektedir. Bazı konularda soruları çözebilmek için dört işlem ve çeşitli denklemler kullanılmaktadır. Bunlarda matematik konularıdır.

Hasanpaşa Kimya Kursu olarak belirlenmiş derslerimiz Küçükyalı’da yapılmaktadır. Hasanpaşa ve civar ilçelerden Kimya Kurslarımıza katılabilir ve öğrencilerimizin kimya dersinde başarılı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Hasanpaşa Kimya Kursu ücretleri de diğer kurs ücretleriyle aynıdır. Dilerseniz istediğiniz derslerin kurslarına katılarak başarılı bir öğrenci olma yolunda iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hasanpaşa Kimya Kursu ile kimya dersinde zorlanan öğrencilerimize kimya sorularının nasıl çözülebileceği ve kimya derslerinin konuları anlatılmaktadır.

Hasanpaşa Kimya Kursu alan öğrencilerimizin sınavlarından aldıkları notlarda gelişme gözlemlenmiş ve ciddi başarılar elde edilmiştir.

Rahmanlar TÜRKÇE KURSU

Hasanpaşa Türkçe Kursu eğitimlerini veren Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri öğrencilerin en iyi şekilde Türkçe öğrenmesini, sınavlardan yüksek not almalarını sağlamaktadır. Öğretmenlerin deneyimli olması öğrencilerin de notlarına yansıyan önemli bir faktördür. Öğrenciler sınava hazırlık sürecinde iyi öğretmenlerden ders alması sayesinde başarı kalıcı olmaktadır.

Hasanpaşa Türkçe Kursu yeni eğitim sisteminde oldukça öneme sahiptir. Millileşme, milli değerlere sahip çıkma hedefleri kapsamında Türk dili ve edebiyatına, özellikle Türkçeyi doğru kullanma ve doğru konuşma kabiliyetine sahip olma hedefi gözetmektedirler. Bunun için çocuklara Kolej, fen liseleri, Anadolu liseleri ve üniversite sınavlarında sorulan Türkçe sorularından alınacak puan çok yüksek tutulmuştur. Geleceğimiz olan çocuklarımıza Türkçe dersini sevdirmeliyiz ve hatasız öğretmeliyiz.

Hasanpaşa Türkçe Kursu matematik kadar önemlidir. Türkçeyi doğru ve akıcı konuşmak için çocuklarımıza Türkçe dersini sevdirmeliyiz. Doğru imla kurallarını öğretmeliyiz. Bol bol kitap okumalarını sağlamalıyız. Kitap okumanın en büyük faydalarından biri de Kolej, fen liseleri, Anadolu liseleri ve üniversite sınavlarında sorulan soruları çabuk okuma, hızlı anlamamızı sağlar. Bilindiği gibi her sınavda öğrencilerin en büyük kaygılarından biri de sınav süresi kaygısıdır. Soruları çözerken sınav süresiyle de mücadele vermek zorundasınız. En kısa sürede en fazla soru çözmelisiniz.

Hasanpaşa Türkçe Kursu gerçek bir gereksinim haline gelmiştir. Son zamanlarda yapılan değişikliklerle Anadolu ve Fen liselerine giriş sınavlarında Türkçe ve Matematik sorularının cevaplarında ki katsayılar yükseltilmiştir. Dolaysıyla iyi bir liseye gitmek isteyen öğrenciler mutlaka Matematik ve Türkçe sorularının büyük bir kısmını yapmak zorundadırlar. Kısacası Türkçe ve Matematik bilmeyen öğrenci ne iyi bir liseye ne de iyi bir fakülteye girebilir. Sayısal ve sözel bölüm fark etmeksizin her öğrenci Matematik ve Türkçe çalışmak zorundadır. Bunun için gerekirse özel dersler almalıdır.

Hasanpaşa Türkçe Kursu çok büyük bir gereksinimdir. İlköğretim öğrencileri için baraj dersidir. Yani Türkçe dersini geçemeyen öğrenci sınıfta kalmış sayılır.

Hasanpaşa Türkçe Kursu çocuklarımız için oldukça faydalı bir kurstur. Türkçe dersini iyi öğrenen bir öğrencinin anlama ve anlatma yeteneği gelişir. Daha düzgün konuşur. Daha etkili hitap eder. Konuşurken daha seri cümleler kurar. Kısacası Türkçe hayatımızın bir parçasıdır.

Hasanpaşa Türkçe Kursu ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Çocuklarımız her sene çeşitli sınavlara girmektedir. Bu sınavlarda başarılı olmak için okuduğumuz cümleleri çok daha çabuk anlamalıyız. Süreyle sınav sırasında adeta savaş halindeyiz.

Hasanpaşa Türkçe Kursu alan öğrenci aynı zamanda gramer dersini de almaktadır. Cümle yazarken nerede nokta, virgül, ünlem, soru işaret, iki nokta gibi noktalama işaretlerini kullanması gerektiğini öğrenir. Kompozisyon yazdığı zaman konularda anlatmak istediği ifadeler etkili olur.

Hasanpaşa Türkçe Kursu ihtiyacınızı gidermek için bu konuda uzman bir kadro kurduk. En deneyimsiz öğretmenimiz 10 yıl deneyimlidir. Bizleri bu konuda mutlaka arayınız. Gerekli kurs bilgilerini alınız. Öğrencilerimiz bizim için çok değerlidir.

Hasanpaşa Türkçe Kursu Mert Eğitim Merkezimizde her sene düzenlenmektedir. Okul müfredatı takip edilmektedir. Sınıf mevcudumuz 12 kişi ile sınırlandırılmıştır. Hatta bir çoksınıfat 8-10 öğrenci bulunmaktadır. Buda öğrencinin dikkatini dağıtmadan dersi dinlemesine yardımcı olmaktadır.

Hasanpaşa Türkçe Kursu, Türkçe dersini anlamakta zorluk çeken öğrencilerimiz için oluşturulmuştur. Türkçe ders konularının islendiği Türkçe kursunda öğrencilerimize Türkçe sorularını nasıl çözeceklerini öğretmekteyiz. Türkçe konu anlatımlarının akabinde soru çözümlerinin yapılması ile konu pekiştirilmektedir.

Hasanpaşa Türkçe Kursu öğrencilerinin Türkçe sınavlarında başarılı artış olmasının yanı sıra Türkçe dersini daha iyi anladıkları görülmüştür. Türkçe dersini sevmeyen öğrencilerimiz Türkçe dersini anlamaya başladıklarında Türkçe dersini sevmeye başladıkları görülmüştür.

Hasanpaşa Türkçe Kursu veren öğretmenlerimiz daha önce en az 10 yıl Türkçe dersi vermiş öğretmenlerden oluşmaktadır. Tüm branşlar için en az 10 yıl eğitim vermiş öğretmenlerle çalışmaktayız.

Rahmanlar İNGİLİZCE KURSU

Hasanpaşa İngilizce Kursu eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Çeşitli sosyal sorumluluk projeleri için çok uygun ücretlere İngilizce Kurslarının düzenlediği Mert Eğitim Merkezi, öğrencilere İngilizce’yi sevdirecek dersler düzenlenmektedir. Bu kurslara katılım belli sınıf öğrencileri için mümkün olmaktadır.

Hasanpaşa İngilizce Kursu olarak özellikle ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik kurslar düzenlemekteyiz. PonPon English yabancı dil kursu programlarımızda öğrencilerin konuşma yeteneğini geliştirmek, anadili İngilizce olan öğretmenleri dinleyerek doğru telaffuz yapmalarını sağlamaktır. Çocuklara müzik, şarkı dinletiyoruz. Bu sayede çocuklar hem eğlenerek hem de şarkı söyleyerek farkına varmadan İngilizceyi öğreniyorlar. Çocukların İngilizceyi öğrenmesi gramer kurallarına takılmadan gerçekleştirilmektedir.

Hasanpaşa İngilizce Kursu programlarımızı bizler çocuklara adadık. Çocuklar erken yaşta çok hızlı ezber yeteneğine sahiptir. Kelimelerin ezberlenmesi gerekir. Bunun için öğrencilere dünyada Oxford, British English tarafından kabul görmüş akılcı öğretim sistemleri uygulanmaktadır. Çocuklara yüksek sesle konuşma ve düşünme yeteneği kazandırılır. İngilizceyi küçük yasta öğrenen ve seven öğrenciler. İleriki yaşlarda İngilizceleri çok daha hızla ilerleyebilmektedir.

Hasanpaşa İngilizce Kursu öğrencilerin daha fazla insan ve ülkelerle iletişim kurmasını sağlar. İngilizceyi bilen insanlar çok daha çabuk iş bulurlar. Başka ülkelere daha rahat seyahat edebilirler. İngilizce literatürleri anlayabilir ve her türlü bilgiye ulaşabilir. Küçük yaşlarda İngilizce temelini alan öğrenciler İngilizce konuşulan ülkelerde ve şehirlerdeki, kaliteli üniversitelerde okuma şansını yakalayabilirler. İngilizce bilmek sosyalleşmek ve çevre edinmek demektir. Statü kazanmak ve saygı duyulacak bir fert haline gelmektir.

Hasanpaşa İngilizce Kursu diye aradığınızda karşınıza birçok kurs çıkmaktadır. Bizim sistemimizde dersler tamamıyla okul müfredatına göre takip edilmektedir. Kurslarımızda konular 1 veya 2 hafta önceden işlenerek öğrencinin kendi okul sınıfında derslere katılması sağlanmaktadır.

Hasanpaşa İngilizce Kursu almak isteyen öğrenciler bu kuşla birlikte Matematik Kursu, Türkçe Kursu, Fen ve Teknoloji kursuda almaktadırlar. Çünkü biz tamamıyla bu kurslarda okuldaki eğitim sistemine paralel dersleri işlemekteyiz. Ekstra olarak konuşma pratikleri yaptırmaktayız. Talep olması halinde İngiliz veya Amerikalı yabancı öğretmenler ile konuşma pratiği kursları da açmaktayız.

Hasanpaşa İngilizce Kursu aldığınız öğretmenin dersi anlatma şekli çok önemlidir. Derse katılmayan öğrenci derste çok sıkılır. Aslında İngilizce Kursunun öğretmeni kursun başarısını etkilemektedir. Kurslara kayıt yaptırmadan önce mutlaka birkaç ders dinlemek için kurumdan süre talep ediniz.

Hasanpaşa İngilizce Kursu hayatımız açısından, geleceğimiz açısından bizleri etkilemektedir. Sahip olacağınız mesleğiniz için size kariyer sağlayacaktır. Size itibar kazandıracaktır. Çevrenizdeki insanların size bakış açısı pozitif yönde olacaktır. İngilizce artık dünya dilidir.Birçok bilimsel ve teknolojik kitap İngilizceye çevrilmektedir. Her ülkede ilk öğretilen yabancı dil İngilizcedir.

Hasanpaşa İngilizce Kursu önemini bir yabancı ülkeye gittiğiniz zaman çok daha iyi anlarsınız. O ülkenin dilini bilmeseniz dahi İngilizce bilen birçok kişiyle karşılaşacaksınız. İsteklerinizi, ihtiyaçlarınızı, anlatmak istediklerinizi İngilizce bilirseniz çok kolay olacaktır.

Hasanpaşa İngilizce Kursu her öğrenci için olamazsa olmaz ihtiyaçtır. Okulunuzu bitirdiğiniz zaman çeşitli işlere başvuracaksınız. Hangi işe başvurursanız başvurun size sorulacak sorular arasında kaç tane yabancı dili biliyorsunuz? Hangi dilleri biliyorsunuz? Hangi seviyede biliyorsunuz? Eğer siz rakiplerinizin önünde yer almak istiyorsanız; İngilizce yanında başka yabancı dilde bilmelisiniz. Yani 1 dil bilen bir insan, 10 dil bilen 10 insan demektir.

Hasanpaşa İngilizce Kursu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezinde en az 10 yıllık eğitim vermiş öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce kursu ile İngilizce kelimeler öğrenerek, okulda İngilizce derslerinde başarıya ulaşabilirsiniz.

Hasanpaşa İngilizce Kursu ücretleri de diğer branşların kurslarıyla aynı olarak uygulanmaktadır. İngilizce kursu almak isteyen öğrencilerimizi Mert Eğitim Merkezimize bekleriz.

Rahmanlar FEN VE TEKNOLOJİ KURSU

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu eğitimleri öğrencilerin fen bilgisi dersinden destek almak istediklerinde tercih ettikleri eğitimlerdendir. Fen bilgisi özel ders alarak ta kısa sürede eksiklerini giderebilen öğrenciler en az 10 yıl deneyimli fen bilgisi öğretmenlerinden destek aldıklarından başarı kaçınılmaz olmaktadır.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu aldığınız kurum, okul veya dershaneler de laboratuvar bulunması çok faydalıdır. Günümüzde maalesef birçok kurumda laboratuvar bulunmamaktadır. Okullarda bulunan laboratuvarların birçoğunda ise yeterli teknik donanım bulunmamaktadır. Dersin isminden de anlaşılacağı gibi teknoloji öğrenmek çocuklarımız için gerçek bir gereksinimdir. Öğrenciler Fen ve Teknoloji kurslarında teorik eğitim alırlar. Oysaki konuyu en iyi kavrama yöntemi olayı ve gelişmeleri görsel yoldan incelemekle olur.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu veren öğretmenler üniversitelerin Fen ve Teknoloji, Fizik, Kimya veya biyoloji bölümünden mezundurlar. Çünkü Fen dersi konularının içinde Fizik, Kimya veya biyoloji derslerin özeti niteliğindedir. Bu sebeple öğrenciler lise ve üniversite yıllarında görecekleri bu derslerin temelini, orta okul sıralarında görecekleri Fen dersinde alırlar. Teknoloji ile birlikte görülen fen dersi bir bütünlük oluşturur. Yani bilgisayar teknolojilerinin, Fen dersiyle bütünleşmesini sağlar. Çeşitli yazılımlar ve otomasyonlar kullanılarak fiziksel ürünlerin hatasız ve hızlı üretimleri ve kullanımları sağlanır.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu adı altında bir kurs bulamadığınız zaman size en fazla yardımcı olacak eğitim ve öğretim şekli özel ders alacaktır. Bu konuda kurumumuzda yeterli donanıma sahip en az 10 yıl deneyimli Fen ve Teknoloji, Fizik, Kimya ve Biyoloji öğretmenleri bulunmaktadır. Bu öğretmenlerimizin hepsi formasyon sahibi branş öğretmenleridir. Sadece kurumumuza hizmet vermektedir. Bunun için kurumumuzda özel ders sınıfları hazırlanmıştır. Sınıflarımızın tamamı özel klima ve kamera tesisatlarıyla donatılmış, son derece şık ve temizdir.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu Mert Eğitim Merkezimiz tarafından her sene düzenlenmektedir. Kurslarımız her sınıf için ayrı ayrı oluşturulmaktadır. Öğrencilerin kurslarımızdaki başarısını arttırmak için görsel ve teknolojik desteklenmektedir.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu 3-4-8 ve 12 kişilik gruplar oluşturularak verilmektedir. Öğrencilerin bu dersin temelini sağlam almaları sonucunda lisede görecekleri Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinden de başarılı olacaklardır. Fen bu üç dersin birleşiminden oluşmuştur. Ayrıntılara girmeden Fiziği, kimyayı ve biyolojiyi tanıtacak.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu sayesinde öğrenciler kendi vücutlarını tanıyacak. Sağlıklı yaşamanın hayatımızdaki önemini kavrayacak. Neden hastalandığımızı, kendimizi hasatlıklardan nasıl koruyacağımızı öğrenecek. Yani Fen ve Teknoloji kursu sayesinde vücudumuzun bilmecesini çözeceksiniz.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu sayesinde öğrenciler araçları nasıl çalıştığını, enerji çeşitlerini, kuvvetin ne anlama geldiğini, kuvvetin hayatımızdaki etkisi, petrolün veya doğalgazın neden enerji olduğunu ve nasıl kuvvete dönüştüğünü öğrenecekler. Kuvveti ölçmeyi ve birimlerini öğrenecekler.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu öğrencilere yeryüzümüzü öğretecek. Bitkilerin, hayvanların, canlıların nasıl yaşadığını ve yaşamaları için gerekli olan etkenleri kavrayacaklar. Mikropları tanıyacaklar. Mikropların vücudumuza verdiği zararları öğreneceğiz.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu bize elektriği, elektroniği, teknolojiyi tanıtacak. Uzaktaki insanların bizler ile kablo olmadan görüntülü konuşabilmenin sırlarını kavrayacaklar. Televizyonu, telefonu öğretecek. Teknolojinin insanlar için ne kadar büyük bir buluş olduğunu ve faydalarını öğretecek.

Hasanpaşa Fen ve Teknoloji Kursu öğretmenlerimiz en az 10 yıllık Fen ve Teknoloji dersleri vermiş öğretmenlerdir. Mert Eğitim Merkezinde öğrencilere Fen ve Teknoloji dersleri veren öğretmenlerimizle öğrencilerimiz Fen ve Teknoloji dersinde başarıya ulaşmaktadır.