MERT ETÜT EĞİTİM MERKEZİ

Etüt eğitimi hakkında bilgi almak için  0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerine Etüt

İngilizce öğretmeni tarafından öğrencilerin ödevlerinin yapılması sağlanarak eve ödev bırakılmaz. Hafta içi her gün veya hafta içi belirlediğiniz günlerde etüte katılabilirsiniz. Etüt saatlerinizi 15:30 - 18:30 arasında istediğiniz saat dilimlerine göre ayarlayabilirsiniz.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Girne Etüt

Girne etüt eğitimi talebiyle öğrencilerine okula destek eğitimi aldırmak isteyen velilerin çok sayıda olduğu bir ilçemizdir. Günümüzde öğrencilere destek verebilecek nitelikte az sayıda kurum bulunmaktadır. Bu kurumların kimisi Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmaksızın işleyişlerini sürdürdüklerinden öğrencinin verim alması da pek mümkün olmamaktadır. Lakin siz değerli velilere hali hazırda Milli Eğitime Bağlı bir İngilizce Kursu olarak etüt eğitimi hizmetini sunmaktayız.

Girne etüt adı altında öğrencilere yıllardır hizmet ettik. Bizler hiçbir zaman dershane olmadık. 12 yıl önce Etüt Merkezi olarak açıldık. Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını karşıladık. Çalışan anne ve babalar, bizlere çocuklarını emanet ettiler. Bizler bu çocukların ev ödevlerini, performans ödevlerini öğretmenlerimiz eşliğinde yaptırdık. Kurumumuzda çocuklara birebir özel dersler vererek eksikliklerini giderdik. Etüt Merkezlerinin kapatılması sonucunda kurumumuz çeşitli kurslara dönüşmüştür. Milli Eğitim Bakanlığından onaylıdır. Halen öğrencilerimize eğitim ve öğretim hizmeti vermekteyiz. Öğrencilerimize kurslar düzenlemekteyiz. Çocuklara İngilizcelerini geliştirmeleri, duyarak öğrenmeleri için sınıflarımızı elektronik laboratuvar haline getirdik. Öğrencilerin derslerde sıkılmaması için, onlara zaman zaman İngilizce çizgi film izlettirilmekte, toplu olarak şarkı söylenmektedir. Şarkılar, bilgisayar ve projeksiyon vasıtasıyla söylenmekte, şarkı sözleri İngilizce olarak alt yazı halinde geçmektedir.

Girne etüt hizmeti yıllardır yatılı okullarda verilmektedir. Burada öğrenciler desten sonra yatılı okullarda görevli öğretmenler gözetiminde ödevlerini yaparlardı. Hatta 1980’li yıllarda bunlara belletici adı verilmişti. Yani belletici öğretmenler. Etüt öğrenciler için çok faydalı bir eğitime destek hizmetidir. Öğrenciler bu sayede okul derslerini tekrarlamakta ve ödevlerini yapmaktadır.

Girne etüt günümüzde çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır. Bazı belediyeler, eğitim bursu veren vakıflar, yatılı okullar, kişisel gelişim merkezleri gibi yerlerde etüt hizmeti vermektedir. Etüt hizmeti sayesinde öğrenciler sınıflardaki derslere daha aktif katılmaktadır. Öğrencilerin özgünleri gelişmekte, hayata daha sosyal katılmalarının ön hazırlığı yapılmış olur.

Girne etüt alan öğrenciler sınıflarında daha başarılı olmuşlardır. Etüt alan öğrenci ödevlerini günü gününe yapar. Okulda gördüğü konuları tekrar eder, herkesten fazla soru çözer. Anlamadığı konuları veya soruları etüt öğretmenleri sayesinde anında öğrenme fırsatı bulur. Performans ve araştırma ödevlerini anlayarak daha doğru yapar. Her şeyden önemlisi ders çalışmayı öğrenir.

Girne etüt derslerimiz öğrencilerimizin eksik olduğu konuları tamamlamak adına deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Girne etüt derslerimiz aktif olarak okullarda öğretmenlik yapan, tüm konulara hakim tecrübeli öğretmenlerimiz ile yapılmaktadır.

Girne etüt derslerimiz haricinde istenilen ders için etüt merkezimizden özel ders alarak öğrencilerimizin üzerine daha çok yoğunlaşması gereken ve kendilerini eksik buldukları konular kavratılabilir.

Girne etüt programlarımızla öğrencilerimizin en iyi eğitimi almaları amaçlanmıştır. Öğrencilerimizin Mert Etüt Eğitimi Merkezinde aldıkları eğitimi dışarıda da hissettirebilmeleri, ne kadar donanımlı olduklarını gösterebilmeleri bizim için çok önemlidir.

Girne etüt programlarımıza dahil olarak güzel bir eğitim alan öğrencilerimiz ileride de Lise Giriş Sınavı sınavı ile ilgili destek alabilir ve istedikleri durumlarda özel ders alarak kendilerinin eksiklerini giderebilirler.

Girne etüt programları ilkokul öğrencilerine özel yürütülmektedir. Başından sonuna dek bizimle beraber eğitim öğretim hayatına devam eden öğrenciler için başarı kaçınılmazdır.

Girne Etüt Eğitim Merkezi

Girne etüt eğitim merkezi olarak nitelikli eğitim hizmeti veren Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilerin ödevleri eksiksiz bir şekilde yaptırılır. Ödevlerin matematik, fen bilimleri, Türkçe, sosyal bilgiler, İngilizce gibi derslerden verilmesi aileleri zorlamaktadır. Buna bir çözüm getirmek ve ailelerin çalıştığını düşünerek işten sonra çocuklarını alabilecekleri temiz, ferah, güvenilir bir eğitim ortamı sunmaktayız. Ödevleri yaptırılan öğrenciler kalan zamanlarını aktivitelerle ve aileleriyle geçirme şansı elde etmektedir.

Girne Etüt Eğitim Merkezi olarak İstanbul Maltepe İlçesi, Küçükyalı-Atıntepe Mahallesinde bulunan kurumumuz, Girne-Kartal Minibüs Hattı üzerinde Bağdat Caddesinde bulunmaktadır. Kurumumuz, Maltepe İlçesindeki en köklü ve en eski Etüt Eğitim Merkezidir. Çevremizde çok saygın bir yer olarak biliniriz. Halen Küçükyalı Mert Yabancı Dil Kursu olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Öğrencilere 1 sınıftan 12 sınıfa kadar kurslar düzenlemekteyiz. Özel dersler vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurum olarak çalıştık. Öğretmenlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. 12 yıldır öğrencilerimize hizmet etmenin gururu içindeyiz. Yüzlercesinin eğitimine katkıda bulunduk.

Girne etüt eğitim merkezi aramalarınızda karşınıza her zaman Mert Etüt Merkezi çıkar. Etüt eğitim merkezimiz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 10 yıldır hizmet veren İstanbul’daki en modern, teknolojik donanımlara sahip, temiz ve güvenilir bir kurumdur. Ulaşımın kolay olduğu merkezi konumda bir konuma sahiptir. İnternet sitemizde bulunan haritada yeri tam olarak işaretlenmiştir.

Girne etüt eğitim merkezi olarak biz öğrencilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak eğitim programları hazırladık. Kurslar, etütler, birebir özel dersler, 8. Sınıflar için Teoğ sınavlarına yönelik projeler oluşturduk. Dershanelerden ve butik dershanelerden beklediklerinizden daha fazlasını bulabileceksiniz. Çocuklarınızdaki gelişmeyi daha çabuk fark edeceksiniz. İnanıyoruz ki; Bize “İyiki varsınız” diyeceksiniz. Bizim en büyük kazancımız velilerimizin bize olan güveni olacak.

Girne etüt eğitim merkezi öğrenciler için gerçekten bir gereksinimdir. Buralarda öğrenciler disiplinli ders çalışma şeklini öğrenirler. Ödevlerini günü gününe yaparlar. Okulda anlamadıkları konuları öğretmenleri eşliğinde tekrar ederler. Öğrencilerin kendilerine olan özgüvenleri artar. Sevmedikleri dersleri sevmeye başlarlar. Örneğin Matematik dersinin korktukları kadar zor olmadığını, aksine çok zevkli bir ders olduğunu fark ederler.

Girne etüt eğitim merkezi arayışında olan veli veya öğrenciler, Mert Etüt Eğitim Merkezi küçükyalı şubesine gelerek kayıt yaptırabilirler.

Girne etüt eğitim merkezi dersleri anadolu yakasında eğitim veren tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Girne etüt eğitim merkezi ihtiyacı olan öğrenciler etüt merkezimize gelerek eksik oldukları konuları tamamlayarak, konu tekrarları ve testlerle üniteler pekiştirilir.

Girne etüt eğitim merkezi öğrencilerimiz Küçükyalı’da Mert Etüt Eğitim Merkezimizde eğitim görerek sınıflarında başarılı öğrenciler olmaktadırlar.

Girne etüt eğitim merkezi kapsamında eğitim veren Mert Etüt’e gelerek sınıflarımızı görebilir, güvenliğimizi, hijyenimizi inceleyebilirsiniz.

Girne Etüt Merkezi

Girne etüt merkezi çevresinde bulunan ve en iyi öğretmenlerle hizmet veren Mert Eğitim Merkezi Küçükyalı’da bulunmaktadır. Öğrencilerin etüt eğitimine katılabilmeleri için Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne gelmeleri gerekmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde etüt eğitimleri hafta içi her gün olmaktadır. Öğrenciler etüt saatlerinde ödevlerini yapar, arta kalan zamanlarda farklı derslerden alıştırma testleri çözer.

Girne Etüt Merkezi ararsanız karşınıza sürekli olarak çıkacağız. Çok köklü geçmişi bulunan kurumumuz 12 yılı aşkın bir süredir faaliyettedir. Öğrenciye eğitim çözümleri sunan kurumumuzda, eğitim koçlarımız öğrenciye bireysel çözümler üretmektedir. Kişiye özel ders çalışma programları düzenlemektedir. Gelişimi izlenmekte veliye raporlar sunulmaktadır. Eğitime gönül vermiş kurumumuzda en uygun ücret politikası uygulanmakla beraber, en az 5 yıl deneyimli öğretmenler eşliğinde dersler işlenmektedir. Özellikle yabancı dil konusunda öğrencilere görsel eğitimler verilmektedir. İngilizceyi çocuklara sevdirmek için dünyaca uygulanan en gelişmiş eğitim sistemleri takip edilmektedir. Öğrencilere yönelik düzenlediğimiz kurslarda bilgisayar eşliğinde projeksiyon kullanılmakta, çocukların doğru telaffuz ve konuşmaları geliştirilmektedir.

Girne etüt merkezi hizmeti veren kuruluşların bir kısmı Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, bir kısmı da kaçak çalışmaktadır. Velilerimiz mutlaka Milli Eğitimden onaylı kurumları tercih etmeliler. Buralarda çalışan öğretmenler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından atanan öğretmenlerdir. Oysa kaçak çalışan etüt merkezi öğretmenlerinin diplomaları dahi olmayabilir. Örneğin: Türkçe dersini coğrafya öğretmenine verdirebilirler.

Girne etüt merkezi ihtiyacınızı karşılamak için Mert Etüt Merkezi sizlere hizmet etmek için kurulmuş 10 yıllık bir etüt merkezidir. Kurumumuz kendini ispat etmiş İstanbul Anadolu yakasında kurulmuş Milli Eğitim Bakanlığına bağlı en eski ve en modern Etüt Merkezlerinden biridir. Etüt Merkezimiz Maltepe, Ataşehir, Bostancı, Küçükyalı, İçerenköy, Suadiye, Erenköy, Göztepe bölgesinde saygınlığı olan güvenilir bir Etüt Eğitim Merkezidir.

Girne etüt merkezi olarak bizler Mert Etüt Merkezimizde 4 farklı alanda hizmet vermekteyiz. İlkokul öğrencilerine etüt, ortaokul ve lise öğrencilerine çeşitli kurslar, Ortaokul son sınıf öğrencilerine Lise Giriş Sınavı hazırlık programları ve her seviyedeki öğrenciye özel ders hizmeti vermekteyiz. Kurumumuz son derece güvenilir ve öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimlidir.

Girne etüt merkezi arayan öğrencilerimiz 1 vesaitle küçükyalıda bulunan Mert Etüt Eğitim Merkezi'mize gelebilirler.

Girne etüt merkezi konusunda henüz gelişmekte olan bir ilçemizdir. Girne ilçesinden gelen öğrencilerin olduğu 10 senedir eğitim veren Mert Etüt Eğitim Merkezi, öğrencilerimizin sınıflarında parlamasını sağlamak üzere eğitim vermektedir.

Girne etüt merkezi kapsamında Mert Etüt Eğitim Merkezimize gelen öğrencilerimiz, sınıflarında fark edilerek dersin konularına hakim olduklarını tüm öğrenci ve öğretmenlere hissettirmektedirler.

Girne etüt merkezi konusunda eksiklikleri olan bir ilçemizdir. Bu ilçemizde yaşayan ailelerin çocukları için Küçükyalı’da bulunan Mert Etüt Eğitim Merkezimize ziyaretlerini bekleriz.

Girne etüt merkezi arayışında olan velilerimizin etüt merkezimizi tercih etmeleriyle öğrencilerinde olumlu değişimler olacağını belirtmek isteriz.

Girne etüt merkezi arama kıstaslarına göre hazırlanmış bu sayfamızın üst tarafındaki menüden ilgilendiğiniz sekmeye tıklayabilirsiniz. Etüt programları, Lise Giriş Sınavı programı, özel ders ve kurs seçeneklerini inceleyebilir ve dilerseniz etüt eğitim merkezimizi arayabilirsiniz.

Girne Etüt Merkezleri

Girne etüt merkezleri arayışında bulunan tüm velilere Mert Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım da son derece kolaydır. Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilerinizin ödevleri eksiksiz bir şekilde yaptırılarak eve ödev kalmaması sağlanır. Bu tüm ödevler için geçerlidir.

Girne Etüt Eğitim Merkezleri yıllar önce kuruldu. Kuruluşundaki genel amaç; çalışan anne ve babaların okuldan sonra çocuklarını güvenle bıraktığı, ödevlerinin, Milli Eğitim bakanlığından onaylı öğretmenler eşliğinde yapıldığı yerdir. Buralar açılırken, bakanlığa bağlı müfettişler tarafından dikkatlice kontrol edilmekte, eğitime uygun bir ortam varsa onay verilmektedir. Etütlerin iç dizaynları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı teknik şartnameye göre dizayn edilir ve sonrasında onay verilir. Örneğin; en küçük etüt merkezinde bile en az 4 tuvalet bulunmaktadır. Kız, Erkek öğrencilerin ve bayan, erkek öğretmenlerin tuvaletleri ayrı ayrıdır. Sınıflar havadar ve yeterli ışıklandırmaya sahip olmalıdır. Yangın Merdiveni bulunmalıdır. Acil çıkış kapıları ve burayı gösteren yön levhaları konulmalıdır. Bina depreme dayanıklı olmalı, gerekli deprem raporları alınmalıdır. Sağlık Bakanlığından gelen farklı bir komisyon ortamı incelemekte, tam sağlık koşullarını oluşmasını sağlamakta, bir problem yoksa onay verilmektedir.

Kurumumuz Mert Etüt Eğitim Merkezi bu şartlar altında 12 yıl önce 2006’da kurulmuş ve tüm onayları almıştır. Kurumumuzda ayrıca kamera ve klima sistemi de bulunmaktadır. Kurumumuz son derece güvenli ve tertemiz bir ortama sahiptir.

Girne etüt merkezleri çok fazla olmasına rağmen bunların birçoğu gayri resmi çalışan kurumlardır. Bu kurumlarda Milli Eğitim bakanlığı tarafından atanmış öğretmenler bulunmaz. Etüt yapılacak yerler standartlar yönetmeliğine uygun olması gerekir. Aksi takdirde etüt açma onayı alamazlar. Eğitime başlayamazlar.

Girne etüt merkezleri açılırken standartlar yönetmeliğinde belirtilen kurallar uygulanır. Örneğin: kız, erkek öğrenciler ve bayan, erkek öğrenciler için en az 4 tuvalet gerekir. Tuvaletlerin havalandırılması uygun olmalı. Yeler ve duvarlar tavana kadar fayanslı olmalı. Her tuvalette ayrı ayrı lavabo ve musluk bulunmalı. Bu tuvaletler sağlık bakanlığı tarafından kontrol edilir ve onay verilir. Tuvaletlerin biri özürlüler için özel olarak hazırlanır.

Girne etüt merkezleri sınıfları için de bazı kurallar vardır. Sınıflarda yeterli havalandırma, aydınlatma sağlanmalı. Tavanların minimum yükseklikleri standartlar yönergesinde belirtilen miktardan az olmamalı. Bina asansörleri özürlülerin de kullanabileceği standartlara uymalı ve mühendisler odasından bu asansör kullanıma uygundur ifadesinin yazıldığı yeşil etiket bulunmalıdır. Bina merdiven koridorlarının sağ ve solunda merdiven boyunca tutamak bulunmalı ve merdivenlere kaydırmaz bant yapıştırılmalı.

Girne etüt merkezleri dahilinde eğitim veren Mert Etüt Eğitim Merkezi küçükyalıda bulunmaktadır.

Girne etüt merkezleri dahilinde eğitim veren etüt merkezimiz 7/24 özel kameralarla izlenmektedir.

Girne etüt merkezleri dahilinde eğitim veren etüt eğitim merkezimize gelen öğrencilerinizi internet üzerinden 7/24 izleyebilirsiniz.

Girne etüt merkezleri kapsamında yer alan Mert Etüt Eğitim Merkezi Küçükyalı’da hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında 1 numaralı olan etüt eğitim merkezimizle irtibata geçerek siz de uygun fiyatlara etüt, Lise Giriş Sınavı kursu, özel ders ve diğer kurs hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Girne etüt merkezleri araştırıldığında Mert Etüt Eğitim Merkeziyle karşılaşırsınız. Mert Etüt Eğitim Merkezi Anadolu Yakasında büyümekte olan bir etüt eğitim merkezidir. Eğitim alanındaki her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek bir yönetim kadrosu ve başarılı öğretmenleriyle yoluna devam etmektedir.

Girne Etüt Eğitim Merkezleri

Girne etüt eğitim merkezleri olarak nitelikli bir kurum arayışı olan velilerimize Küçükyalı’da eğitim verilen ve ulaşımın kolay olduğu Mert Eğitim Merkezi’mizi önermekteyiz. Öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli oluşu öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamaktadır. Sizler de bu eğitim ayrıcalığından faydalanmak için etüt eğitimi desteği alabilirsiniz.

Girne etüt eğitim merkezleri oldukça fazla olmasına rağmen biz Mert Etüt Eğitim Merkezi olarak etüt eğitimi konuşunda uzmanlaştık. Yılların verdiği deneyin sayesinde öğrencilerimiz için başarının ince noktalarını keşif ettik. Her öğrenci farklı bir karaktere ve öğrenme alt yapısına sahip olduğundan kişisel ve birebir eğitim programları uygulamaktayız.

Girne etüt eğitim merkezleri çalışan anne ve babalar içinde bulunmaz bir fırsattır. Öğrenci okuldan gelir-gelmez ödevlerini yapar. Öğretmenlerimiz öğrencilerin anladığı konuları kendilerine birebir tekrar anlatır. Çalışan anne ve akşam çocuğunu etüt merkezimizden ya kendisi alır. Ya da servis eve getirir. Eve gelen çocuk ödevleri bittiği için daha fazla ailesiyle vakit geçirmiş olur.

Girne etüt eğitim merkezleri hizmetleri toplumsal gelişim açısından çok önemlidir. Öğrencilerin etüt eğitim merkezleri sayesinde kendilerine güveni artmaktadır. Öğrenci kendisinin de toplumun bir parçası olduğunu, alacağı eğitimin sonunda iyi bir meslek sahibi olacağını inanır.

Girne etüt eğitim merkezleri, İstanbul ilinde hizmet veren etüt merkezlerinin Girne ilçesinde bulunan kısmını içerir.

Girne etüt eğitim merkezleri dahilinde Küçükyalı ilçesinde eğitim veren Mert Etüt Eğitim Merkezi öğrencilerini ders konularıyla donatmaktadır.

Girne etüt eğitim merkezleri dahilinde eğitim veren etüt merkezimize düzenli olarak gelen öğrencilerimiz okullarında farkedilerek, başarılı bir öğrenci olma yolunda ilerlemektedirler.

Girne etüt eğitim merkezleri araştırılarak Mert Etüt Eğitim Merkezimize ulaşılabilir. Etüt merkezimiz Küçükyalı’da özel ders, Lise Giriş Sınavı hazırlık kursları, etüt programı ve diğer kurslarıyla hizmet vermektedir.

Girne etüt eğitim merkezleri kapsamında yapılan araştırmalarda etüt merkezimizin bu ilçemizden yoğun bir talep aldığı sonucuna erişilmiştir.

Girne etüt eğitim merkezleri kapsamında etüt eğitim merkezimiz sizlerin ziyaretini beklemektedir. Yerimizi görebilir, güvenlik, hijyen ve eğitimin kalitesi hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Öğrencinizi çocuğumuz gibi görüp güvenli ve temiz bir alanda kaliteli bir eğitim almasını hedeflemekteyiz.

Girne Etüt Programı

Girne etüt programı öğrencilerin hafta içi ödevlerinin yapılması amacıyla düzenlenmiş eğitimlerdir. Öğrenciler okul ödevlerini belirli etüt saatleri içerisinde tamamlayarak evlerine ödevleri kalmamış bir şekilde gider. Öğrenciler bu sayede aileleriyle daha kaliteli zaman geçirerek güzel bir yaşama sahip olur.

Girne etüt programı için hiçbir etüt merkezinde standart program yoktur. Her etüt merkezi farklı farklı programlar hazırlayabilmektedir. Etütlerin hemen hemen hepsi özel ders vermektedir. Önemli olan bura çalışan öğretmenlerin deneyimlimi olup olmadığıdır. Gayri ciddi etüt merkezlerinde üniversite öğrencileri bile çalıştırılmaktadır.

Girne etüt programı aslında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanımlanmıştır. Fakat sık sık değişen eğitim mevzuatı yüzünden Etüt Merkezleri zor durumda kalmıştır. Bu sebepten dolayı Etüt Eğitim Merkezlerinde çalışan öğretmenlerin okul müfredatına vakıf olması gerekmektedir. Bazı kurumlarda devlet veya özel okullarda çalışan öğretmenler okul mesaisi haricinde Etüt Merkezlerinde, dershanelerde veya eğitim danışmanlığı firmalarında çalışmaktadırlar.

Girne etüt programı bazen öğrenciye göre birebir düzenlenir. Öğrencinin eğitim koçları tarafından hazırlanan programları öğretmenlerle paylaşılır. Öğrenciye göre hazırlanan programlar etüt merkezinde takip edilir. Etüt merkezi öğrencinin gelişimiyle ilgili raporlar düzenler. Bu raporlar öğrenci velileriyle paylaşılır.

Girne etüt programı birkaç farklı şekilde uygulanır. Bazen aynı sınıftan öğrencilerle grup dersleri yapılır, bazen de farklı sınıftan olan öğrenciler bir sınıfta toplanır. Bu sınıfa bir veya birkaç tane öğretmen girer ve her öğrenciyle birebir ilgilenilir.

Girne etüt programı kapsamında Mert Etüt Eğitim Merkezimize gelen öğrenciler önce okul ödevlerini öğretmenlerimiz nezaretinde yaparlar. Ödevi biten öğrenciye ya okulda gördüğü konular tekrar ettirilir veya Etüt Merkezimiz tarafından Öğrencilere testler ve çalışma kağıtları verilir. Öğrenciler öğretmenleriyle beraber soruları tartışır ve çözer.

Girne etüt programı kapsamında velilerimiz çocuklarıyla evde daha fazla vakit geçirebilirler. Akşamları çocukların dinlenme zamanı olur. Özellikle ilkokul çocukları için evlerinde oyun oynama fırsatı tanınmış olur. Biz etüt merkezimizde öğrenciler için de sosyal bir takın faaliyetler düzenlemekteyiz.

Girne etüt programı kapsamında Mert Etüt Eğitim Merkezimizin oluşturduğu etüt programlarını incelemek için yukarıdaki menüden “ETÜT” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Girne etüt programı kapsamında tüm velilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapmak istediğimiz “ETÜT” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Girne etüt programı ile alakalı veya başka bir konuyla ilgili olarak Mert Etüt Eğitim Merkezi telefon numaramız olan “0216 388 82 34” ü arayarak bilgi alabilirsiniz.

Girne Birebir Etüt

Girne birebir etüt eğitimi öğrencilerin ödevlerini yapmaları ve takıldıkları yerleri öğretmenlerine sorabildikleri eğitimlerdir. Öğrenciler ödevlerinin bitiminden sonra verilen çalışma konu ve soruları üzerinde alıştırma yapmaya devam eder. Bu sayede öğrenciler ödevlerden arta kalan zamanlarını etüt saatlerinde eğitimle değerlendirmiş olur.

Girne Birebir etüt programlarında öğrenciyle birebir ilgilenilmesi gerekir. Öğrenci, öğretmeninin kontrolünde okulda verilmiş ödevlerini yapar. Yapamadığı sorularda öğretmeni yardımcı olur. Okulda anlamadığı konular tekrar anlatılır. Birebir etütlerde öğrencinin ödevi kesinlikle öğretmen tarafından yapılmamalı, öğrencinin kendisinin ödevini yapması sağlanmalıdır. Dönem ödevleri, performans ödevleri de aynı yöntemle öğrenciye yaptırılır. Öğrencinin takıldığı noktalarda öğretmen devreye girer. Yapmış olduğu ödevler öğretmeni tarafından kontrol edilir. Birebir Etüt programlarının diğer bir amacı da, okulda öğrencinin derse katılımını sağlamak, sık sık parmak kaldırmasıdır. Burada en önemli nokta, öğrenciye dersler sevdirilmeli, konulara hakim olması sağlanmalı, düzenli çalışma alışkanlığı geliştirilmelidir. Birebir etütlerde öğrenci dikkatle gözlenmeli, velisine düzenli rapor vermelidir. Pedagojik eğitim almış, deneyimli, işinde uzman öğretmenlerle yapılan etütler oldukça verimli geçmektedir.

Girne birebir etüt veya diğer bir değişle birebir ders öğrenciler için en etkin öğrenme metodudur. Öğretmen ders anlatırken veya soru çözerken bir yandan da öğrenciyi izler. Öğrencinin anlamadığı noktalara, konulara veya sorulara anında müdahale eder.

Girne birebir etüt süresindeki derse adaptasyon her öğrencide farklıdır. Bazı öğrencilere 15-20 dakikada ara verdirmek gerekir. Bazı öğrenciler ise 60 dakika boyunca derse adapte olmaktadır. Yapılan araştırmalar süresinde öğrencilerin ortalama 40 dakika boyunca derse dikkatlerini verebildikleri anlaşılmıştır. Bu bütün dünyadaki okullarda standarttır.

Girne birebir etüt dersi alan öğrenciler arasında dikkat eksikliği olan öğrencilerde bulunabilmektedir. Bu öğrenciler etüt almadan önce okullardaki rehber öğretmenlerden destek almalıdır. Okullardaki rehber öğretmenler, öğrencinin sınıf öğretmeniyle birlikte öğrencinin durumuna uygun nasıl bir etüt programı uygulanması gerektiğini velilerle veya kayıtlı olduğu Etüt Merkezi öğretmenleriyle paylaşır.

Girne birebir etüt ile özel ders arasında ne fark vardır diye düşünebilirsiniz. Özel ders 1 öğrenci ve 1 öğretmenden oluşur. Oysa birebir etütte 1 öğretmene 5 öğrenci düşebilir. Öğretmen öğrencileri bir masa etrafında toplar ve her öğrenciyle sırasıyla ilgilenir. Bunun nedeni öğrenci etütte kendisi çalışır anlamadığı konuları ve soruları ders süresi boyunca öğretmenine sorar.

Girne birebir etüt sınıflarında en verimlisi 3 öğrenciye bir öğretmen şeklinde grup oluşturmaktır. Fakat bu maliyetli bir etüt şeklidir. Biz Etüt Eğitim Merkezi olarak 5-6 öğrenciye, bir öğretmen düşecek şekilde birebir etüt sınıfları oluşturduk. Sınıflarımızda çeşitli derslere ait resimler, fotoğraflar, teknolojik cihazlar bulunmaktadır.

Girne birebir etüt ile okullarda elde edilen kazanımlar birleşir. Öğrencilerin derse daha fazla katılımı sağlanır. Kendilerine olan özgüvenleri artar. Aile içinde ve okulda kendisine daha fazla değer verildiğini fark edecektir. Öğrencinin bu gelişimi,okul öğretmenleri ve ailesi tarafından fark edilecektir. Bu gibi kazanımlar için gerek öğretmenlerin gerekse velilerin öğrenciye çeşitli ödüller vermesi gerekir. Bunlar çeşitli hediyeler olabileceği gibi öğrenciye oyun oynama zamanı verme, televizyon seyretme, sinemaya götürme gibi olabilir.

Girne birebir etüt derslerimiz hakkında bilgi almak ve ders yapılacak yeri incelemek, etüt merkezimizi incelemek, öğretmenlerimizi görmek adına etüt merkezimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Girne birebir etüt programları dahilinde etüt merkezimize gelen öğrencilerimizi çocuklarımız gibi koruyup kollamaktayız. Bunun yanında iyi bir eğitim almaları adına tüm öğretmenlerimizle iş birliği içerisinde hareket etmekteyiz.

Girne etüt eğitim

Girne etüt eğitim hizmeti verilen bir ilçemizdir. Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım oldukça kolay, bir çok öğrencinin rahatlıkla katılabileceği bir kurumdur. Mert Eğitim ailesine dahil olmak öğrencilerin derslerinde başarılı olmasını ve okul sonrası tüm ailenin rahat bir nefes almasını beraberinde getirir.

Girne etüt ücretleri

Girne etüt ücretleri öğrencilerin aldığı verim ve düzenli ders çalışma ortamı değerlendirildiğinde son derece cüzi olmaktadır. Etüt eğitimi Mert Eğitim Merkezi’nin gönülden yaptığı, öğrencilerin temellerinin gelişmesinde etkili olduğu düşünülen eğitimlerdendir. Etüt eğitimine katılan öğrenci eve ödevsiz bir şekilde gider. Etüt saatleri öğrenciler için günlük çalışma demektir. Bu da başarının anahtarı olmaktadır.

Girne etüt merkezi ücretleri

Girne etüt merkezi ücretleri Mert Eğitim Merkezi’nde minimumda tutulan ücretlerdendir. Öğrenciler yüksek derecede güvenli bir eğitim kurumu olan Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden eğitim alabilme ayrıcalığına sahiptir. Ödevlerini düzenli bir şekilde etüt derslerinde yapan öğrenciler okullarında fark edilir bir gelişim gösterir.

Girne etüt eğitim merkezi ücretleri

Girne etüt eğitim merkezi ücretleri olarak değerlendirmenizi Mert Eğitim Merkezi’ni baz alarak yaptığınızda görebilirsiniz ki Mert Eğitim’in etüt eğitim bedelleri son derece düşük rakamlardadır. Etüt saatlerinde öğrenciler derslerinde son derece verim almakta olduğundan öğrencilerdeki değişim ve gelişim öğretmenleri için başarı duygusunu tetikler. Bu da kurum için son derece faydalı olarak görülmektedir.

Girne etüt eğitim merkezi fiyatları

Girne etüt eğitim merkezi fiyatları olarak ayrıntılı bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilir veya etüt bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde deneyimli öğretmenler tarafından yapılır. Öğrencilere ödevleri yaptırılarak evlerine ödevleri bitmiş bir şekilde gitmeleri sağlanır.

Girne etüt eğitim merkezleri fiyatları

Girne etüt eğitim merkezleri fiyatları tüm öğrencilerin ve ailelerin bütçelerini sarsmayacak ölçüde minimum seviyelerde uygulanmaktadır. Öğrencilerin dersten aldıkları verim göz önüne alındığı değerlendirildiğinde eğitim bedeli çok makul olmaktadır.