MERT EĞİTİM MERKEZİ'NDE

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders alarak kısa zamanda eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Özel Derslerimiz

 • Matematik Özel Ders
 • Fizik Özel Ders
 • Kimya Özel Ders
 • Biyoloji Özel Ders
 • Geometri Özel Ders
 • İngilizce Özel Ders
 • Edebiyat Özel Ders
 • Coğrafya Özel Ders
 • Tarih Özel Ders
 • Dil ve Anlatım Özel Ders
 • Türkçe Özel Ders
 • Fen Bilimleri Özel Ders
 • Sosyal Bilimler Özel Ders
 • İnkılap Tarihi Özel Ders
 • Hayat Bilgisi Özel Ders
 • LGS Özel Ders
 • TYT Özel Ders
 • AYT Özel Ders
 • YKS Özel Ders
 • DGS Özel Ders

Öğretmenlerimiz

Derslere giren tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman, yıllarca özel ders vermiş, yüksek tecrübeye sahip, profesyonel branş öğretmenleridir. Eğitim kurumumuzda en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen dersler şunlardır :

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, İngilizce, Coğrafya, Tarih, Türkçe, Edebiyat, Dil ve Anlatım, Fen Bilimleri

EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ BRANŞ ÖĞRETMENLERİ

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Aydınevler Kursu

Aydınevler Kursu eğitimleri yerine özel ders eğitimleriyle kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Sınava yönelik özel derslerle öğrencilerin kısa sürede eksiklerinin giderilmesini sağlayan Mert Eğitim Merkezi, en az 10 yıl deneyimli öğretmenleriyle fark yaratan profesyonel bir kurumdur. Hem de çok uygun ücretlere özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde deneyimli branş öğretmenleri görev alır.

Aydınevler Kursu denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 12 yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her branştan öğretmen bulabilirsiniz. Yeni mezun veya kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenlerle bizim eğitim partnerimiz olamaz. Kurumumuzu temsil eden öğretmenlerimiz, en az 5 yıl deneyimli olup, ortalama 15 yıllık deneyime sahiptir. Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş öğretmenlerimiz kurumumuzu sürekli bir üst noktaya taşımıştır.

Aydınevler Kursu olarak yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Mert Eğitim Merkezi sınıfları tamamen kameradan izlenmekte, öğretmen ve öğrenci iletişimleri gözlenmektedir. Tüm sınıflarımızda klima bulunmakta. Sınıflarımızın tamamında projeksiyon bulunmakta. Bu sayede öğrencilere görsel ve işitsel eğitimde sağlanmaktadır. Her biri ayrı değere sahip çocuklarımızın ve öğrencilerimizin teknolojik materyallerden tümüyle faydalanmalarını sağlamaktayız.

Aydınevler Kursu denildiğinde karşınıza Mert Eğitim Merkezi çıkar. Mert Eğitimin ana omurgasını oluşturan eğitim kadromuzda, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, vatanını seven, ülkesine sahip çıkan yöneticiler ve öğretmenler bulunmaktadır. Tamamıyla eğitime kendini adamış bu kurumumuz adeta bir gıda marketi niteliğindedir. Burada istediğiniz gıdayı tadabilirsiniz. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya, İngilizce derslerinin öğretmenleri ayrı ayrı bulunmaktadır. Bu öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve branş öğretmenleridir. Kurumumuz 12 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim faaliyetinde olup, son derece güvenilirdir.

Aydınevler Kursu kapsamında verilen kurslarımız Matematik Kursu, Geometri Kursu, Fizik Kursu, Kimya Kursu, İngilizce Kursu, Fen ve Teknoloji Kursu, Türkçe Kursu, Lise Kursu, Üniversite Giriş Sınavı Kursu'dur.

Aydınevler Kursu İstanbul’da Küçükyalı ilçemizde Mert Eğitim Merkezi tarafından verilmektedir. Mert Eğitim Merkezimizde belirtilen kurslar verilmekte ve öğrencilerin iyi bir eğitim almaları sağlanmaktadır.

Aydınevler Kursu kapsamında seçtiğiniz tüm derslerin kurslarını alabilirsiniz. Bu kursların haricinde özel ders, Lise kursları, diğer kurs programları da bulunan Mert Eğitim Merkezinde istediğiniz eğitimi alabilirsiniz.

Aydınevler Kursu kapsamında düzenlenmiş kurslarımıza dahil olmak için Mert Eğitim merkezimizi arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Aydınevler Kursu öğretmenlerimiz en az 10 yıllık deneyimli, kendi branşlarında en az 10 yıl boyunca eğitim vermiş başarılı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Aydınevler Kursu kapsamında eğitim veren öğretmenlerimiz branş öğretmeni olup, herkes kendi branşlarında derslere girmektedirler.

Aydınevler Kursu ifadesiyle Aydınevler ilçesinde kurs arayan kişilere ulaşmak ve eğitimlerimizden faydalanmaları için imkan sunmak istedik. Aydınevler kurslarına dahil olarak öğrencilerimizin başarısını gözlemleyebilirsiniz.

Aydınevler Kursu dahilinde eğitim alan öğrencilerimiz okullarında hemen farkedilerek derslerindeki değişimi belli etmektedirler. Öğrenci sınıfta parmak kaldırmaya başlayarak her soruya cevap verecek niteliğe erişmektedir.

Aydınevler Kursu öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması maksadıyla oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını hedeflemiş kurslardan oluşmaktadır.

Rahmanlar MATEMATİK KURSU

Aydınevler Matematik Kursu eğitimleri deneyimli matematik öğretmenlerinin verdiği eğitimlerdendir. Öğrenciler en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından matematik eğitimi alır. Lakin matematik eğitimini şu dönemde ancak özel ders şeklinde alabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevunuzu oluşturup, deneyimli matematik öğretmenlerinden yararlanabilirsiniz.

Aydınevler Matematik Kursu, öğrenciler için, olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Matematik kursunda öğrenci sayısı çok önemlidir. Tam verim alınması açısından maksimum 15 kişilik sınıflar olmalı. En etkili verim bilindiği gibi birebir eğitimle olur. Birebir eğitimler her ne kadar pahalı görünse de face to face etkileşimi ile öğrenciler çok kısa sürede çok daha fazla yol almaktadır. Kurslarda 4 derste öğrenilen bir konu, bire bir etkileşimli özel dersler sayesinde 1 derste kavranabilmektedir.

Aydınevler Matematik Kursu için çeşitli sayıda öğrenci grupları oluşturmaktayız. Matematik kursları ne kadar az öğrenci grubundan oluşursa o kadar etkili olur. Kurumumuzda 4, 8 ve 12 kişilik öğrenci grupları oluşturulmaktadır. Kurslardan tam verim alınabilmesi için kurs öğrencilerinin seviyeleri birbirine yakın olmalıdır. Bunun için öğrenci grupları oluşturulurken seviye tespit sınavı yapmak gereklidir.

Aydınevler Matematik Kursu kazanımlarında öğrenci ve öğretmen arasında dikkat seviyesi en üst noktada olmalıdır. Az öğrenciden oluşan gruplarda öğretmen, konuyu anlamayan öğrenciyi bakışından, duruşundan, hareketinden ve tavırdan anlar. Bunun için ısrarla söylüyoruz ki; Lütfen çocuklarınızı kurslara yazdırırken sadece fiyat kriterini dikkate almayınız. Kurs öğretmeninizin deneyimli olmasına da ayrıca dikkat ediniz.

Aydınevler Matematik Kursu her seviyeden öğrencilere verilmektedir. Bu kurslar okul ya okulların açılmasıyla beraber başlar yada okuldan on beş, otuz gün önce başlar. Erken başlayan kurslarımızda öğrencilerin seviyeleri belirlenir. Temeli zayıf olan öğrenciler için ekstra programlar uygulanır ve önerilir.

Aydınevler Matematik Kursu olmazsa olmaz her öğrencinin ihtiyacıdır. Sınıflardaki öğrenci sayısı oldukça önemlidir. Yani ne kadar az öğrenci olursa o kadar verim alınır. Biz Mert Eğitim Merkezi olarak en fazla 12 kişilik sınıflarda ders yapmaktayız. Sınıflarımız 3-4-6-12 kişiliktir.

Aydınevler Matematik Kursu almak için lütfen Mert Eğitim merkezimizi arayınız. Eğer imkânınız varsa sürekli güncellenen internet sitemizi ziyaret edin. Kurs ücretlerimizi kontrol edin. Ücretlerimiz genelde günceldir. Fiyatlarımızın oldukça uygun olduğunu göreceksiniz.

Aydınevler Matematik Kursu verecek öğretmenin tecrübesi oldukça önemlidir. Yeni mezun, matematik bölümünü bitirmemiş kişiler bu kuşlarda verimli olamazlar. Bazı kurumlar bu konulara dikkat etmemektedir. Ticaret mantığıyla eğitim olmaz.

Aydınevler Matematik Kursu eğitimi özveri ve deneyim gerektirir. Öğretmen öğrenci ile sürekli iletişim halinde olmalıdır. Konuyu veya soru çözümünü anlamayan öğrenciyi öğretmeni takip edebilmeli. Öğrencinin onun bakışlarından, tavırlarından, konuya katılımından öğrencinin anlayıp anlamadığı anlaşılır. Bu da öğretmenin tecrübesi ve enerjisi ile alakalıdır.

Aydınevler Matematik Kursu almak isteyen öğrenciler için en verimli grup 3-4 kişiliktir. Tabi ki buda ekonomik imkânlara bağlıdır. Velilerimiz özellikle Matematik, Geometri, Fizik, Kimya gibi zor dersler için ekonomik imkanları dahilinde en az öğrencili grupları seçmelilerdir.

Aydınevler Matematik Kursu ücretleri diğer derslerin kurslarıyla aynıdır. Matematik kursu arayışında olan velilerimiz Mert Eğitim Merkezimize gelerek yerimizi görebilirler.

Aydınevler Matematik Kursu veren öğretmenlerimiz en az 10 yıllık matematik öğretmenliği deneyimine sahiptir. Matematik kursu ile öğrencilerimiz matematik sorularından korkmamayı öğrenerek soruları kolayca çözmektedirler.

Aydınevler Matematik Kursu almak isteyen öğrencilerimiz kendi arkadaşlarıyla grup oluşturarak kurslara katılabilir. Kurslarımız tüm öğrencilerin eğitim almaları için özel olarak hazırlanmış kurslardır.

Rahmanlar GEOMETRİ KURSU

Aydınevler Geometri Kursu eğitimleri yerine birebir geometri özel dersi almak kısa sürede eksiklerinizi gidermenizi sağlayacaktır. Geometri öğretmenleri de diğer öğretmenler gibi en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerdir. Okullarda görevli eğitimciler Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilere özel ders vererek başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Aydınevler Geometri Kursu öğrenciler için vazgeçilmez kurslardan biridir. Geometri sorularının bir kısmı çeşitli yollardan çözülebilmektedir. Soruları kısa yoldan çözmeyi öğrenmek için çok deneyimli bir geometri öğretmeninden kurs almalısınız. Geometri dersinde çok dikkat edilmesi gereken ip uçları saklıdır. Öğrenciler çok fazla geometri sorusu çözmelidir. Kendinize bir çalışma planı yaparak günlük veya haftalık çözmeniz gereken soru sayısı hedefi belirleyiniz ve hedefinize ulaşmak için gerekli soru sayısını mutlaka çözünüz.

Aydınevler Geometri Kursu öğretmen tarafından en zevkli kurslardan biri haline dönüştürülmeli. Öğretmen öğrencilerle ders işlerken, adeta bir bilmece çözüyormuş havası yaratılmalı. Bütün öğrencilerin derse katılımı sağlanmalı, her soru tartışılmalı ve ince ipuçları not alınmalıdır. Geometri soruları çözümünde matematik işlemleri kullanılacağı için, öğrencinin matematik alt yapısının da yeterli düzeyde olması gerekir. Geometri ve matematik bir bütün oluşturur.

Aydınevler Geometri Kursu deneyimlerimiz göstermiştir ki; Öğrenci çok fazla soru çözmeli ve çözemediği her sorunun çözümünü araştırmalı ve öğretmeninden öğrenmelidir. “Bu soruyu çözmedim aman boşver” gibi bir psikolojik duruma düşmemelidir. Çünkü orada öğrenmediği püf nokta, sonraki sorularda da karşısına çıkacaktır. Dolayısıyla o soruları da çözemeyecektir. Demek ki ne yapmamız gerekiyor. Çözmeden hiçbir soruyu geçmeyeceğiz. Anlamadığınız bir konu varsa bunu mutlaka öğretmeninize soracaksınız.

Aydınevler Geometri Kursu Mert Eğitim merkezimizde genelde Matematik Kursu ile birlikte verilir. Yani öğrenci Hem Matematik hem de Geometri kursuna katılır. Bu kurslarımız en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilir.

Aydınevler Geometri Kursu almak isteyen öğrenci her şeyden önce belirli seviyede matematik bilgisine sahip olmalıdır. Geometri sadece şekil bilgisi değildir. Öğrenci her soruyu yorumlama yeteneğine de sahip olmalı. Sizlere öğretmenlerimiz tarafından çeşitli çözüm yöntemleri öğretilir. Önemli olan soruyu en kısa zamanda yorumlayıp anlamak ve kendisine öğretilen en basit çözüm yöntemin uygulamaktır.

Aydınevler Geometri Kursu alacağınız öğretmen çok önemlidir. Her matematik öğretmeni matematik dersini anlatabilir ama geometri dersini anlatamayabilir. Geometri hocaları kendileri geometri dalında yetiştirmiştir. Yani kısacası geometri kursu aldığınız öğretmenin Geometri Hocası olması gerekir.

Aydınevler Geometri Kursu bulmak sayısal bölümde okuyan öğrencilerin en büyük sorunlarından biridir. Bu kurslar 10 yıldır hizmet veren Mert Eğitim Merkezimiz tarafından sürekli oluşturulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bir telefonla bize ulaşmak ve gerekli bilgileri almak.

Aydınevler Geometri Kursu oluştururken Mert Eğitim Merkezimizde öğrencilerin geometri ve matematik bilgi seviyeleri kontrol edilir. Yeterli seviyede olmayan öğrencilere ön hazırlık olarak birebir matematik ve geometri dersleri verilerek diğer öğrencilerin seviyelerine ulaşmaları sağlanır.

Aydınevler Geometri Kursu alan öğrencinin eğer geometri sorularını çözebilecek kadar matematik bilgisi yoksa alacağı geometri kursunun hiçbir faydası olmaz. Bir örnek verecek olursak altı delik olan bir kovaya su doldurmaya benzer. Suyu kovada tutabilmek için altını tamir etmek gerekir. Burada su geometri, kovanın altıda matematik anlamındadır.

Aydınevler Geometri Kursu derslerine en az 10 yıllık deneyimli öğretmenler girmektedir. Öğretmenlerimiz geometri dersine hakim, her soruyu anında cevaplayabilecek niteliktedir.

Aydınevler Geometri Kursu öğrencileri geometri sorularını, nasıl cevaplanacaklarını, belirli kıstasları ve kuralları öğrenmektedir. Geometri dersinde olması gereken bakış açısı öğrencilere kazandırılmaktadır.

Rahmanlar FİZİK KURSU

Aydınevler Fizik Kursu eğitimleri yerine katılabileceğiniz fizik özel dersleri 10 yılı aşkın süredir eğitim veren fizik öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Okullarda görevli deneyimli fizik öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilere birebir fizik dersi verir. Öğrenciler eksiklerini kısa zamanda gidererek fizik dersinde başarıyı yakalar.

Aydınevler Fizik Kursu öğrencileri bu dersi çok dikkatli dinlemelidirler. Sizce derslerin babası kimdir? Bana kalırsa derslerin babası fiziktir. İyi fizik öğretmeni bulmak oldukça güçtür. Aynı zamanda iyi bir fizikçi, iyi bir matematikçidir. Fizik sorularının çözümünde matematik kullanılır. Matematik bilmeyen fizikçi, fizik dersini bilmiyor demektir. Uluslararası verilerde birçok icatlar fizikçiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Konumuza dönecek olursak fizik kurslarına gidecekseniz önce öğretmeninizin kim olduğunu, deneyim