LİSE HAZIRLIK

Lise hazırlık kurslarımız hakkında bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Tüm derslerimiz tek şubemiz olan Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde yapılmaktadır. Tüm derslerde olduğu gibi lise hazırlık kursu derslerini de en az 10 yıl deneyimli öğretmenler yapmaktadır. Deneyimli öğretmenler tarafından işlenen derslerle kısa sürede eksikler giderilir. Yıl boyunca yapılan dersler sayesinde öğrenciler lise giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanır.

Öğretmenler

Özel Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle birebir olarak yapılır.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

KURS ÜCRETİ

Ücretler hakkında bilgi almak için lütfen 0216 388 82 34'ü arayınız.

SINIF MEVCUDU

Sınıf mevcudu hakkında bilgi almak için lütfen 0216 388 82 34'ü arayınız.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

Altıntepe lise hazırlık Kursu

Altıntepe lise hazırlık kursu hakkında detaylı bilgi almak için menüden ilgili bölümü tıklayabilirsiniz. Derslerimiz öğrencilerin lise giriş sınavında geçerli olan tüm konulara hazır olmaları adına yapılmaktadır. Öğrenciler çıkabilecek tüm sorulara hazırlanarak, en yüksek puanı almaları adına yetiştirilir. Deneyimli öğretmenlerin verdiği derslerle öğrenciler sınava en iyi şekilde hazırlanacaktır.

Altıntepe lise hazırlık kursu hazırlıklarımızı yeni yıl için tamamladık. Çocuklarımızın geleceğine etki edecek ilk adım olarak görüyorum. İyi bir liseden mezun olan öğrenci, iyi bir üniversite öğrencisi olmaya adaydır. Yüksek puanlarla kazanılan üniversitedeki popüler fakültelerin öğrencilerinin çoğu orta öğretimde eğitim standartları yüksek liselerden mezun olmuşlardır. Bu da bizim Lise sınavının anlamını ve önemini anlamamızı sağlar.

Altıntepe lise hazırlık kursu bilgi birikimi dolu olan deneyimli öğretmenlerden alınmalıdır. Öğretmenlerin öğrencilere sahip olduğu bilgi birikimini aktarması önemlidir. Bazı öğretmenler çok iyi bilgi birikimine sahip olmasına rağmen anlatma ve hitap etme yetenekleri yeterli olmayabilir. Bizler Mert Eğitim Merkezi yöneticileri olarak öğretmenlerimizi sizler için özel seçtik.

Altıntepe lise hazırlık kursu sizlere çok uzak olmayan Küçükyalı'da bulunmaktadır. Altıntepe lise hazırlık kursu çocuklarımıza matematik, Fen bilgisi, Türkçe, ingilizce, İnkilap tarihi, din bilgisi derslerinden eğim vermektedir. Altıntepe lise hazırlık kursu en fazla 12 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Eğitim süresince öğrencilerimiz birebir özel ders de alabilmektedir. Bu bizim Lise programlarımızda vardır.

Altıntepe lise hazırlık kursu eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nde yapılmaktadır. En az 10 yıl deneyimli branş eğitmenleri tarafından verilen derslerle kısa sürede eksiklerinizi giderecek ve sınava hazırlanacaksınız. Lise sınavına hazırlık için tüm konularda kendinizi iyi hissetmeli ve sorulardan korkmamalısınız.

Altıntepe lise hazırlık kursu eğitimleri boyunca bol miktarda soru çözümü yapılmalı ve sınava en iyi şekilde hazırlanılmalıdır. Deneyimli eğitmenlerimizin vereceği eğitimlerden sonra öğrenciler konular ile alakalı bol miktarda soru çözmelidir. Bir konunun en iyi şekilde anlaşılması için iyi bir konu anlatımı yapılması ve konu ile alakalı bol miktarda soru çözümü yapılması gerekmektedir. Alanında uzman branş eğitmenlerimiz en az 10 yıl deneyimli, yüzlerce öğrenciyi Lise sınavına hazırlamış, başarıları kanıtlanmış öğretmenlerdir.

Altıntepe lise hazırlık kursu sınıflarının çok kalabalık olmaması gerekir. Yapılan araştırmalarda 15 öğrencinin üzerinde sınıf mevcudu olan sınıflarda öğrenci sayısı arttıkça öğrencilerin dikkati dağılmaktadır. Bizler Mert Eğitim Merkezi yöneticileri ve öğretmenleri olarak maksimum 12 kişilik sınıflar öneriyoruz. Biz kurumumuzda da öğrenciler için 3,4 ve 12 kişilik özel sınıflar oluşturduk.

Altıntepe lise hazırlık kursu için velilerimiz fiyat araştırması yaparken çok ucuz yerler aramaktansa; sınıf mevcudu az, kaliteli eğitim veren kurumsal firmaları araştırmalıyız. Bu konuda kesinlikle 15 öğrenciden fazla mevcudu bulunan sınıflara çocuğunuzu kayıt yapmayınız. Dünya kadar para ödeyeceğiniz kurumun kalitelisine çocuğunuzu kayıt yaptırınız.

Altıntepe lise hazırlık kursu çocuklarımızın geleceği için oldukça önem arz etmektedir. Velilerimiz de bu bilinçle en iyi eğitim veren dershaneler, kurslar ve etüt merkezleri aramaktadır. Biz bu konuda oldukça iddialıyız.

Altıntepe lise hazırlık kursu iyi eğitim veren kurumlar tarafından verilmesi olmazsa olmazımızdır. Bunun için Eğitim Kurumu hem iyi eğitim vermeli hemde uygun ücret politikasına sahip olmalıdır. Biz Mert Eğitim Merkezi olarak 10 yıldır öğrencilerimizi sınavlara hazırlamaktayız.

Altıntepe lise hazırlık kursu desteği alınarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Lise sınavlarına hazır olunur. Bu sınavlar 2 ayrı oturumda gerçekleşmekte olup; öğrencilerin bilgisiyle beraber yorum yeteneği de ölçülmektedir.

Altıntepe lise hazırlık kursu eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş eğitmenleri tarafından verilmektedir. Mert Eğitim deneyimli eğitmenleriyle fark yaratan bir ders destek platformudur. Özel ders gruplarıyla elit eğitim yaratan Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin dersleri en iyi şekilde anlayarak sınavlara hazırlanmalarını sağlamaktadır.

Altıntepe lise hazırlık

Altıntepe lise hazırlık dersleri Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilen derslerdir. Öğrenciler lise giriş sınavına hazırlanırken bir çok dersten ve konudan destek almak isteyebilir. Mert Eğitim Merkezi’nden alacağınız ders desteği, İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Alanında uzman öğretmenler öğrencilerin kısa sürede eksiklerini gidererek lise giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanmasını sağlar.

Altıntepe lise hazırlık sınıflarının eğitim koşullarına uygun, temiz ve havalandırması olmalı. Havasız sınıflarda öğrencilerin başları ağrımaya başlar. Işıklandırması yeteri olmalı. Işıklandırması yetersiz sınıflarda öğrencilerin derslere yoğunlaşması tam sağlanamamaktadır. Yeterli sayıda tuvaletlerinin bulunması gerekir. 100 tane öğrencinin ve öğretmenlerin aynı anda 5 dakikalık teneffüse çıktığını düşünün. En az 4 tane tuvaletinin olması gerekir.

Altıntepe lise hazırlık gereksinimi dershanelerin kapatılması sonucunda arttı. Velilerimiz öğrencilerini nereye kayıt yaptırabileceklerini araştırmaya başladı. Bu sebeple merdiven altı tabir edebileceğimiz, ne olduğu belli olmayan, sözde eğitim veren yerler türedi. Bu gibi yerler de çoğu öğretmen bile olmayan kişiler çalışmaya başladı.

Altıntepe lise hazırlık kursunda öğrenciler için 2-3-4 kişilik özel gruplar oluşturulmuştur. Bu gruplar oluşturulurken öğrencilerin ayni seviyede olmaları dikkat ettiğimiz konular arasındadır.

Altıntepe lise hazırlık kursu programları çocuklarımızın geleceğine ışık tutmaktadır. Öğrencilerin özellikle yorum yeteneğinin gelişmesi için; öğrenci koçlarıyla öğretmenler iyi bir uyum halinde çalışmalıdır.

Altıntepe lise hazırlık kursu ile ağaç yaş iken eğilir mantığından hareketle çocuklarımıza sağlam bir temel oluşturmak sadece öğretmenlerin veya dersanelerin görevi değil aynı zamanda velilerin görevidir.

Altıntepe lise hazırlık dersleri tamamen öğrencilerin Lise sınavını kazanmalarına yöneliktir. Öğrencilerin eksiklerini giderebildiği Lise dersleri öğrenciler için son derece faydalıdır. Okullarda öğretilen ders konularını anlamayan öğrenciler Mert Eğitim Merkezinde yapılan eğitimlerle en iyi şekilde konuları anlamaktadır.

Altıntepe Lise giriş sınavının hazırlıklarını son seneye bırakmamak lazım. Sınavda sorulan sorular ortaokulun bütün sınıflarını kapsamaktadır. Öğrencilerin sınavlara hazırlanmak için çok düzenli çalışmaları gerekir. Bazen anlamadıkları konulardan özel dersler almaları gerekir. Öğrencilerin sınıflarda derslere aktif katılmaları sınavlardaki başarısıyla doğru orantılıdır.

Altıntepe lise hazırlık kayıtları için dershane arayan velilerimizin dikkat etmesi gereken bazı ince noktalar vardır. Lise hazırlık kursu veren yerler hakkında bilgi birikimleri olmalıdır. Öğretmenlerinin tecrübesi, kurumun güvenilirliği gibi faktörler araştırılmalıdır. Son zamanlarda Lise kursu veriyoruz diye son derece kalitesiz yerler açılmıştır. Buralarda çok deneyimsiz öğretmenler çalıştırılmaktadır.

Altıntepe lise hazırlık Kursları

Altıntepe lise hazırlık kursları, öğrencilerin başarılı sonuçlar almaları adına verilen dersleri niteler. Tüm dersler tek şubesi Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde eğitimlerini alabilir. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nde nitelikli öğretmenlerden özel ders alarak lise sınavında en yüksek puanları hedeflemektedir. Öğrencilerin derslerden verim alması Mert Eğitim Merkezi’nin olmazsa olmazıdır.

Altıntepe lise hazırlık kursları son zamanlarda dershanelerin kapatılmasından dolayı velileri çeşitli çözüm şekillerine yönlendirmiştir. Endişelenmeyin Mert Eğitim Merkezi, öğrencileri en az 10 yıl deneyimli eğitmenlerle eğitmenlerle çalışarak öğrencilerin Lise sınavlarında başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Altıntepe lise hazırlık kursları Mert Eğitim Merkezi tarafından en az 10 yıl deneyimli formasyon sahibi konusunda uzman ve deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. Branş eğitmenleri seçimlerinde çok hassas davranan Mert Eğitim Merkezi son derece profesyonel Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir eğitim kurumudur.

Altıntepe lise hazırlık kursları kişisel öğrenci gelişimi içinde birebir eğitimide ön plana almıştır. Oluşturulan kurslarda her öğrenci en az 30 özel ders alabilmektedir. Öğrencinin durumuna göre bu rakam 150-200 özel derse kadar çıkabilmektedir. Öğrencilerin eksiklerini gidermek deneyimli branş eğitmenlerimizin hedeflediği bir durumdur. Öğrenci eksiklerini gidererek kısa zamanda ilgili derse iyi bir duruma gelir.

Altıntepe lise hazırlık kursları ile giriş sınavı öğrencilerin korkmayacağı aksine sabırsızlıkla bekleyeceği bir sınav olabilir mi? Evet, Mert Eğitim Merkezi tüm öğrencilerini en iyi şekilde Lise sınavına hazırladığı için öğrenciler ne tarz soruların çıkacağını merak ederek sınavı dört gözle beklemektedir. Her konuya hakim olan öğrenciler çıkacak soruları kolaylıkla cevaplayabilmektedir.

Altıntepe lise hazırlık Dershanesi

Altıntepe lise hazırlık dershanesi diye bir tabir yanlıştır. Lise veren dershane aramak artık zor. Dershaneler kanunla kapatılmış durumda. Bunun yerine bu hizmeti devlet okulları, özel okullar, belediyeler, vakıflar ve bizim gibi Özel Etüt Eğitim Merkezleri vermektedir. Bizler sizler için çok iyi öğretmenlerle son derece temiz, klimalı, kameralı sınıflarda eğitim vermekteyiz. Lütfen kayıt yaptırmadan önce bizlerden bilgi alınız.

Altıntepe lise hazırlık dershanesi araştırıyorsunuz ama bulamıyorsunuz. Ya da bulduğunuz yerin ne kadar güvenli bir yer olduğuna emin değilsiniz. Bu gibi durumlarda bizler sizlere güven verecek her türlü kritere sahibiz. Her şeyden önce Milli Eğitim Bakanlığından onaylı bir kurumuz. 10 yıldır Etüt Merkezi olarak faaliyetteyiz. Mevcut bulunduğumuz Mert Eğitim Merkezinin yeri kira değil, Binamızda yangın merdiveni bulunmakta, öğrenciler için 2 adet asansörümüz var. Tuvaletlerimiz ve sınıflarımız tertemiz. Öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimli ve pedagojik formasyona sahip.

Altıntepe lise hazırlık dershanesi artık Mert Eğitim Merkezi'nde tam da velilerimizin istediği gibi az öğrencili sınıflarda Lise sınavlarına hazırlamaktadır. Altıntepe lise hazırlık dershanesi denildiğinde akla ilk olarak Mert Eğitim Merkezi gelmektedir. 10 yıllık bir deneyime sahibiz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan Lise eğitim programı uygulanmaktadır. Altıntepe lise hazırlık dershanesi derslerimiz çeşitli aktiviteler ve eğitimlerle eğlenceli olacak şekilde öğrencilerimize sunulmaktadır.

Altıntepe lise hazırlık dershanesi olarak eğitim veren hiç bir kurum bulunmamaktadır. Fakat Lise dersleri için destek isteyen öğrenciler Mert Eğitim Merkezi'nde bu eğitim ihtiyaçlarını giderebilirler. Öğrencilerin katılabileceği özel ders gruplarıyla öğrenciler eksik konularını gidererek Lise sınavına iyi bir şekilde hazırlanır. Konu anlatımlarının akabinde yapılan bol miktarda soru çözümleriyle öğrenciler tüm soru türlerine hakim olur.

Altıntepe lise hazırlık Özel Ders

Altıntepe lise hazırlık özel ders eğitimleri birebir olarak yapılır. Öğrenciler eksik oldukları dersten veya konudan özel ders alarak lise giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanabilir. Nitelikli öğretmenlerin verdiği derslerden verim almayan öğrenci yoktur. Fakat öğrencinin ilerleme hızı tamamen kendisine bağlı olmakta, öğrenci 1 derste 1 konu bitirebileceği gibi 2 veya 3 konu da bitirebilmektedir.

Altıntepe lise hazırlık özel ders almak için Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezimize sizleri bekliyoruz. Çevremizde bulunan ilçelerden gelen öğrencilerimiz de bulunmaktadır. Sınıflarımız sınırlı sayıda olduğundan kayıtlarımız kurslarımıza erkenden dolabilmektedir. Erken kayıt avantajlarından yararlanarak çocuğunuza daha düşük ücretle özel ders alabilirsiniz. Kurslarımıza kayıt olan öğrenciler %40 indirimle özel dersler alabilmektedir.

Altıntepe lise hazırlık özel ders veren öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimlidir. Öğrencilere hazırlamış olduğumuz özel ders programları uygulanabileceği gibi; arada bir özel ders de alabilirsiniz. Özel ders almak için bizlerle herhangi bir anlaşma imzalamanıza gerek yoktur. Birkaç gün önceden telefon etmeniz ve özel ders almak istediğiniz dersi ve öğretmeni seçebilirsiniz. Her dersten öğretmenimiz bulunmaktadır. Bütün branş öğretmenlerimiz kendi konusunda uzmandır.

Altıntepe lise hazırlık özel ders eğitimlerini Mert Eğitim Merkezi'mizden en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden çok uygun fiyatla alabilirsiniz.

Altıntepe lise hazırlık özel ders eğitimleri sayesinde öğrenciler sınıfta 4-5 deste öğrendiklerini 1 derste öğrenerek çok kısa sürede bir çok öğrencinin önüne geçer. Hem de anlamadıkları noktaları öğretmenlerine anında sorabilirler.

Altıntepe lise hazırlık özel ders eğitimleri pahalı bir eğitim olmasına karşılık; öğrencinin derslerden aldığı verimle kıyasladığımızda, hiç de pahalı değildir. Öğretmen öğrencinin pozisyonuna göre ders işler. Anlamadığı noktalara anında müdahale eder.

Altıntepe lise hazırlık özel ders grupları olarak 8.sınıf, 7.sınıf ve 6.sınıf grupları bulunmaktadır. Sınıfınıza uygun gruplara katılarak Lise sınavına hazırlanmanın güvenini yaşayabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi ile Lise sınavına hazırlanan öğrenciler kesin başarı sahibi olur.

Altıntepe lise hazırlık 8.Sınıf

Altıntepe lise hazırlık 8.sınıf öğrencileri için lise giriş sınavına hazırlık eğitimi son derece uygun ücrete Mert Eğitim Merkezi’nde en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir. 10 yılın üzerinde deneyime sahip öğretmenler öğrencilerin başarılı olmalarında büyük rol oynamaktadır. Sınava hazırlık sürecinde doğru yönlendirilmek öğrencilerin başarıya ulaşmalarını sağlayan önemli bir etkidir.

Altıntepe lise hazırlık 8.sınıf programları internet sitemizin Ana Sayfasının Lise giriş sınavına hazırlık bölümünde ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Lise programlarımıza öğrencilerimiz Mart – Eylül döneminde kayıt yaptırabilirler. 12 kişilik sınıflarımıza kayıt yapabileceğimiz öğrenci sayısı oldukça sınırlıdır. Şunu samimi bir şekilde söyleyebiliriz ki; bizler eğitimi bir ticaret olarak görmemekteyiz. Eğitime verebileceğimiz her katkı ülkemize ve vatanımıza görevimizdir.

Altıntepe lise hazırlık 8.sınıf programları hazırlanırken öğrencinin derslerden tam verim alması esası düşünülmüştür. Bunun için öğrencilerimize Lise kursları ile Özel Dersleri bir paket halinde sunduk. Kurslarımıza kayıt olan öğrenciler %40 indirimle 50 derse kadar özel ders alabilirler. Bu indirim maliyet rakamlarının çok üstünde olmasına rağmen bu fedakârlığı biz Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri ve yöneticileri üstlendik.

Altıntepe lise hazırlık 8.sınıf programları sayesinde öğrenci sitemli bir çalışma döngüsünün içinde kendini bulacaktır. Okulda derslere daha fazla katılacaktır. Kendisine olan özgüveni artacaktır. Kurslarda bulunan öğrenci sayımız en fazla 12 kişi olacağı için öğrenci dersleri daha dikkatli dinleme şansına sahip olacak. Anlamadığı soruları sınıfta anında sorabilecek. Öğretmenlerimiz çok deneyimli oldukları için; sınıfta bulunan öğrencilerin konuları iyi anlayıp anlamadığını daha rahat izleyebilecek ve konuyu kavrayamayan öğrenciye anında müdahale edebilecektir.

Altıntepe lise hazırlık 8.sınıf programları için oluşturduğumuz 12 kişilik sınıfların haricinde 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik özel Lise gruplarımızda bulunmaktadır. Bu guruplar da takdir edersiniz ki; maliyetler öğrenci sayısına göre artmaktadır. Örneğin 50 öğrencilik sınıfa da, 4 öğrencilik sınıfa da verilen hizmetin maliyeti aynıdır. Velilerimiz imkânları nispetinde en az öğrencili sınıflara kayıt yaptırırlarsa çocuklarından alacakları verim o nispet de artacaktır. Eğitime harcanan paralar boşa gitmez. Çocuklarına yapılacak en iyi yatırımdır. Onların kollarına altın bilezik takmaya benzer.

Altıntepe lise hazırlık 8.sınıf programları başladığında öğrencinin derslere aktif olarak katılması gerekir. Sınıflarda yapılan dersleri kaçırmaması önemlidir. Derslerden çıktıktan sonra gördükleri konuları tekrar etmelidir. Verilen ödevleri zamanında yapmalıdır. Yapamadığı soruları öğretmenlerine sormalıdır. Kendisinin de aile içinde sorumlulukları olduğunu, ailesinin kendisinden beklentileri olduğu bilincine varmalıdır. Aile, çocuğundan okulunda başarılı bir öğrenci olması ister. Yapılacak Lise gibi sınavlarda başarılı olmasını bekler. Öğrenciye bu sorumluluk bilinci aşılanmalıdır.

Altıntepe lise hazırlık 8.sınıf programları deneyimli branş eğitmenleri tarafından yürütülmektedir. Öğrenciler Lise sınavına son derece iyi bir şekilde hazırlanarak sınavda en yüksek puanı yapmak hedeflenir. Her öğrencinin hedeflediği puanın üzerine çıkması hedeflenir. Öğrenciler kaliteli branş eğitmenlerinden konuları öğrenerek bol soru çözümü yaparlar.

Altıntepe lise hazırlık 7.Sınıf

Altıntepe lise hazırlık 7.sınıf öğrencileri için lise giriş sınavına yönelik eğitim verilen Mert Eğitim Merkezi’nde İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi öğretmenleri ders vermektedir. En az 10 yıl deneyimli öğretmenler öğrencilerin lise giriş sınavına hazırlık sürecinde yanlarında olmaktadır. Tüm derslerden en iyi şekilde eğitim alan öğrenciler sınavı rahatlıkla bitirebilmektedir.

Altıntepe lise hazırlık 7.sınıf programları öğrencilerin temel derslerden eksikliklerini gidermek için hazırlanmıştır. Lise 8. Sınıf programlarına ön hazırlık olarak da düşünülebilir. Öğrencinin Matematik, Türkçe, İngiliz, Fen Bilgisi derslerinden 8. sınıfa kadar gördükleri konular baştan sona tekrar edilir. Özellikle Matematik gibi zor bir dersin temeli kuvvetlendirilmeye çalışılır. Matematik dersi haftada 4 ders saati anlatılır ve bol bol problem çözülür. Programımıza ait ders saatleri ve ücretler Ana sayfamızın Lise kısmında belirtilmiştir.

Altıntepe lise hazırlık 7.sınıf programları sayesinde öğrenciler Lise sınavlarında rakiplerine göre bir adım önde başlar. Erken dönem de sınavlara hazırlanmanın öğrencilere kazanımları çok fazladır. Öğrenciler 8. Sınıf sonuna kadar bu programlara devam ederlerse; hem okullarında hem de deneme sınavlarında yüksek puanlar alırlar. Çözecekleri çok fazla sorular sayesinde gerek okul sınavlarında gerekse Lise sınavlarında zamanı kullanmayı öğreneceklerdir.

Altıntepe lise hazırlık 7.sınıf programları sayesinde Mert Eğitim Merkezimizde öğrencinin sağlam temel oluşturmasına katkı sağlayacağız. Özellikle Matematik dersini sevdirmeye çalışacağız. Matematik dersinin zor bir ders olmadığını, sadece bazı önemli püf noktaları bilmediği ve zamanında sağlam temeli olmadığı için öğrenciye zor geldiğini kanıtlayacağız. Matematik, Türkçe, Fen ve İngilizce derslerini öğrencinin sevmesini sağlayacağız.

Altıntepe lise hazırlık 7.sınıf programları için asıl amaç öğrencinin hem okul sınavlarında hem de Lise sınavlarında başarılı olmasını sağlamak. Birçok öğrencinin sınavlarda heyecanlandığını hepimiz biliriz. Bunun temel nedeni; sınav sorularını yapamayacağı hissine kapılmasıdır. Bu sebeple öğrencide sınav kaygısı diye adlandırılan psikolojik problem oluşabilmektedir. Bu sorunu kaynağı öğrencilerin sınavlarda soru sorulan konulara tam manasıyla hâkim olamamasıdır.

Altıntepe lise hazırlık 7.sınıf programları Mert Eğitim Merkezimizde haftada 8 saat kurs verilerek uygulanmaktadır. Toplam 1 ay boyunca öğrenciler 32 ders saati kurs görmektedir. Bu öğrenciler için yeterli miktardadır. Bazı durumlarda öğrencilere yeterli görülmeyen derslerden ekstra kurslar düzenlenmekte ve herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Altıntepe lise hazırlık 7.sınıf programları öğrencilerin Lise sınavını yüksek puanla tamamlamalarını hedefler. En az 10 yıl deneyimli, tecrübeli branş eğitmenleri tarafından yapılan derslerle öğrencilerin eksik konusu kalmaz. İlgili dersin çıkabilecek her konusuna hakim ve soru türlerini iyice öğrenen öğrenciler sınavlarda son derece başarılı olmaktadır. Bu sebeple öğrencilere konu anlatımlarından sonra soru çözümü yapmaları önerilir.

Altıntepe lise hazırlık 6.Sınıf

Altıntepe lise hazırlık 6.sınıf öğrencileri için lise giriş sınavına yönelik eğitim çalışmaları bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde temel amaç öğrencinin sınava eksiksiz olarak hazırlanmasıdır. 6.sınıf öğrencilerine lise giriş sınavına yönelik yoğun bir program uygulanmaz. Daha stabil bir eğitim programıyla ve devamlı geliştirilen öğrenciler kısa sürede eksiksiz olarak öğrenimlerine devam eder.

Altıntepe lise hazırlık 6.sınıf öğrencileri için genellikle eksik gidermek şeklinde yapılmaktadır. Öğrenciler 6.sınıfta aldıkları dersleri en iyi şekilde geçerek, devam sınıflarında son derece rahat edebilmektedir. 6.sınıfta iyi bir eğitim alan öğrenci hem 7.sınıf ve 8.sınıf derslerinde hem de lise giriş sınavında rahat edebilmektedir.

Altıntepe lise hazırlık Kurs Fiyatları

Altıntepe lise hazırlık kurs fiyatları hakkında detaylı alabileceğiniz bölüm menüde mevcuttur. Dilerseniz ilgili bölüme tıklayarak fiyattan önce neleri kapsadığını inceleyebilirsiniz. Sınıf mevcudu, eğitim veren öğretmenlerin niteliği, eğitim modeli, ders sayısı gibi bir çok kıstası ayrıntılı görebilirsiniz. Eğitim bedelleri için lütfen iletişime geçiniz.

Altıntepe lise hazırlık kurs fiyatları olarak Küçükyalı’da çok uygun ücrete lise hazırlık kursu verilen Mert Eğitim Merkezi’ni değerlendirmelisiniz. Öğrencilerin derslerden tam anlamıyla öğrenerek çıktığı Mert Eğitim lise hazırlık kursları, lise giriş sınavına hazırlanan öğrencilere özel olarak oluşturulmuştur. Öğrenciler hedeflerini gerçekleştirmek adına lise giriş sınavlarına iyi hazırlanmalıdır. Lise giriş sınavına hazırlık kursuna katılmak, diğer öğrencilerle aranızda fark yaratmanız adına son derece önemlidir.

Altıntepe lise hazırlık kurs ücretleri

Altıntepe lise hazırlık kurs ücretleri araştırması yapabilir, akabinde Mert Eğitim Merkezi’nden bir teklif alabilirsiniz. Kesinlikle çok daha iyi öğretmenlerden, çok daha fazla ders ve hizmete, çok daha verimli dersleri çok daha uygun ücrete alabilirsiniz. Eğitimde esas olan öğrencinin verim alması ve sonucunda memnun olmasıdır. En iyiyi hedefleyerek başarmaya çalışmak Mert Eğitim Merkezi’nin prensibidir.

Altıntepe lise hazırlık kurs ücretleri değerlendirildiğinde en uygun fiyat ve en nitelikli eğitimin bir arada olduğu Küçükyalı Mert Eğitim Merkezi’nin tercih sebebi olduğu görülmektedir. Yeni sisteme uyumlu dersleriyle ve öğrenci takibiyle öğrencilerin derslerden tam verim almasını sağlayan Mert Eğitim Merkezi, konusunda uzman branş öğretmenleriyle çalışmaktadır.

Altıntepe TEOG hazırlık (LGS)

Altıntepe TEOG hazırlık (LGS) kursları en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin ders verdiği kurslardır. Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek kursa katılabilir, derslerinizi alabilir, kısa sürede sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Öğrencilerin en iyi liselere girmesi için basamak rol oynayan Mert Eğitim Merkezi, en iyi öğretmenlerin ders verdiği, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, profesyonel bir kurumdur.

Altıntepe TEOG hazırlık (LGS) dersleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. En az 10 yıl deneyimli, alanında uzman branş öğretmenleri öğrencilerin kısa sürede başarıya ulaşmalarını sağlar. Onlarca öğrenciyi TEOG sınavına hazırlamış Mert Eğitim Merkezi, yeni sisteme uygun ders planlarını oluşturmuş, öğrencileri LGS sınavına hazırlamaktadır.

Altıntepe TEOG hazırlık (LGS) eğitimlerinde öğrencilerin eksiklik hissettikleri ders ve konuların giderilmesi için çalışma yapılır. Öğrenciler sınava hazırlandıkları bu süreçte öğretmenlerinden her zaman destek alabilir. Öğrencilerin derslerden verim almasının yanı sıra sınava psikolojik olarak hazırlanmaları da son derece önemlidir.

Altıntepe TEOG hazırlık (LGS) dersleri TEOG hazırlık kursu öğrencileri için özel olarak yapılan derslerdir. Öğrenciler yeni sistemde LGS hazırlık sürecine girmekte, LGS’ye yönelik eğitimle sınava en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Öğretmenlerin bilgi birikimi ve deneyimi ile öğrenciler LGS sınavında nelerle karşılaşabileceklerine hazır bir şekilde sınava girer.