9.SINIF TÜRKÇE ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden Türkçe özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Mert Eğitim Merkezi'nde Türkçe özel ders eğitimi veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli Türkçe branş öğretmenleridir. Öğrencilerin başarılı olmaları için Türkçe'den düzenli olarak eksiklerini gidermeleri gerekmektedir. Zorluk çektikleri konularda özel ders alabilecek olan öğrenciler aynı zamanda özel ders gün ve saatlerini sabitleyebilir. İstedikleri gün ve saate, istedikleri yoğunlukta özel derslerini sabitleyerek her hafta aynı gün ve saatte özel derslerini alabilir. Düzenli ders çalışan öğrenciler sınav notlarında olmasını istedikleri yükselmeyi garantilemiş olur.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri Üniversite Giriş Sınavı’nda Türkçe sorularını yapabilmek adına alınabilmektedir. Hedefi olan öğrenciler öğrenciler sınavda çıkacak olan ilk bölüm sorularını eksiksiz ve doğru cevaplandırmalıdır. İlk bölümde çıkan Türkçe sorularını doğru cevaplandırabilmek için Türkçe dersi konularına hakim olmak ve bol soru çözümü yapmış olmak gerekmektedir.

9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleri gerçekleştirmektedir. Öğrenci Türkçe konularındaki eksiklerini belirleyerek deneyimli öğretmenlerden özel ders alabilir. Türkçe özel dersleri lise öğrencileri için kısa sürede halledilebilecek derslerden sayılmaktadır. Birkaç özel Türkçe dersi ile öğrenciler eksik oldukları konuları giderebilir.

9.Sınıf Türkçe özel ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayarak randevunuzu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımız tarafından size en uygun gün ve saat belirlenerek, kaç ders istediğinize göre Türkçe öğretmenimiz size tahsis edilir. Ders süresinde tüm eksikleriniz hakkında öğretmenden destek alabilir, yapamadığınız soruları sorabilir, anlamadığınız konuların anlatılmasını isteyebilirsiniz.

9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler istedikleri gün ve saatlerde, istedikleri yoğunlukta Türkçe özel dersi alabilir. Farklı derslerden eksiklik hisseden öğrencilerimiz yine Mert Eğitim Merkezi’nde istedikleri dersten aynı şekilde ders alabilir.

9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak yapılmaktadır. Lakin Mert Eğitim Merkezi 2 kişi özel ders almanıza imkan sağlamakta ve 2 kişi özel ders alındığında herhangi bir fiyat artışı olmaksızın öğrenciler aralarında özel ders fiyatını bölüşerek özel ders alabilmektedir.