9.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

9.Sınıf Matematik Özel Ders

9.Sınıf matematik özel ders takviyesi öğrencilerin en yoğun ihtiyaç duyduğu takviyelerdendir. Birebir olarak öğrencilere 9.sınıf matematik konularında eğitim verilir. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından öğrencilerin eksik olduğu matematik konuları giderilir. 9.Sınıfta öğrencilerin matematik konularında zorluk çekmesi son derece normaldir. 8.Sınıftan sonra öğrenciler lise seviyesinde matematik almaya başladıklarından başlangıçta desteğe ihtiyaç duyar. Öğrencilere henüz lise başlamışken ihtiyaç duydukları matematik takviyesini vererek matematikte başarılı lise öğrencileri olmalarını sağlamak mümkündür.

9.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde lise matematiğinin ilk sınıfının konularında öğrencilere destek verilir. Deneyimli matematik öğretmenleri tarafından verilen bu destek öğrencilerin matematikten uzaklaşmasını engeller. Konuları öğrenerek soruları yapabilen öğrencilerin matematiği sevmesi sağlanır. Öğrenciler her zaman yapabildiği dersleri sever ve o derslerde başarıya ulaşır.

9.Sınıf matematik özel ders eğitimleri tamamen öğrencilerin talep ettiği konulara yönelik birebir olarak yapılır. Öğrenciler düzenli olarak matematik takviyesi alarak lise 1 sınıfında matematikte başarılı bir öğrenci olur. Gelecek senelerde öğrencilere öğretilecek matematik konularına sağlam bir temel hazırlanmış olur. Bu sayede üniversite giriş sınavına adım adım yaklaşan öğrenciler için sağlam matematik bilgisi büyük avantaj yaratır.

9.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin eksik oldukları konuların üzerinde yoğunlaşılarak birebir gerçekleştirilir. İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi'nde lise öğrencilerine matematik eğitimi vermektedir. Öğrenciler düşük not aldıkları zaman özel ders alma ihtiyacı hissederler. Düzenli olarak özel ders aldıktan sonra öğrenciler düşük notlarını düzeltecek bilgiye ve deneyime ulaşır.

9.sınıf matematik özel ders alan bir öğrenci öğrendiği konuyla ilgili dersten sonra mutlaka konuyu unutmadan bol soru çözümü yapmalıdır. Sonraki dersinde de çözemediği soruları işaretleyerek öğretmenine özel dersinde sormalıdır. Öğrenci bu şekilde çalışırsa kesin olarak başarıyı yakalar ve o konuyla ilgili tüm soruları çözer. Matematik dersinde temel olan konularla ilgili bol soru çözmektir. Soru çözen öğrenciler öncelikle soru türlerini tanıyarak tecrübelerini artırır. Sonrasında soru türlerine göre hangi çözüm yöntemlerini uygulayacağını belirleyebilir.

9.sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, matematik öğretmenliği formasyonlu eğitimcilerdir. Öğretmenlerin ders anlatımlarındaki başarısı öğrencilerin ders notlarındaki artışı sağlamaktadır. Bunun yanında matematik özel dersleriyle öğrenciler üniversite giriş sınavına da hazırlanmış olur, çıkabilecek tüm soruları rahatlıkla çözebilecek seviyede matematik bilgisine ulaşır.