8.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

8.Sınıf Matematik Özel Ders

8.sınıf matematik özel ders eğitimlerinde amaç öğrencilerin LGS sınavına yönelik matematik eğitimi alması, aynı zamanda okul sınavları yaklaşırken okul sınavlarına yönelik çalışma gerçekleştirmesidir. Öğrenciler matematik sorularından diğer öğrencilere göre fazla net yaparak sıralamada ön taraflarda yer alabilir. Matematik LGS sınavında son derece belirleyici bir rol oynamaktadır. Matematik konularında eksikliklerini düzenli olarak gideren öğrenciler LGS’de çıkan matematik sorularını rahatlıkla yapabilir.

8.sınıf matematik özel ders eğitimi alan öğrencilerin kısa sürede eksiklerini gidermesi son derece önemlidir. Eksiklerini gideren ve bol alıştırma yapan öğrenciler sınav zamanları soruları kolaylıkla yapabilir. Öğrenciler LGS sınavına hazırlanırken bazı konularda zorluk çekebilmektedir. Ailelerin görevi öğrencileri için destek alabilecekleri bir yer bulmaktır. Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenlerinin görev aldığı Mert Eğitim Merkezi aileler için güzel seçenekler sunan bir eğitim kurumudur.

8.sınıf matematik özel ders eğitimlerinde işlenen konular tamamen LGS’ye yönelik olmaktadır. Öğrencilerin LGS sınavında çıkabilecek sorulara hazırlıklı olabilmesi birebir matematik takviyesi ile mümkün olmaktadır. Düzenli olarak LGS’ye yönelik matematik özel dersi alan 8.sınıf öğrencileri en iyi liselere girmeye hak kazanmaktadır. Yalnızca matematik takviyesi bazı durumlarda öğrencilere yeterli olmayabilir. Mert Eğitim Merkezi’nde bu kapsamda her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmenini bulabilirsiniz.

8.sınıf matematik özel ders eğitimleri birebir yapılabildiği gibi ikiye bir olarak ta yapılabilmektedir. Yani 2 öğrenci birlikte 1 özel ders ücretini bölüşerek özel ders alabilir. Öğrencilerin aynı seviyede olması birlikte özel ders alabilme imkanından faydalanmalarına olanak sağlamaktadır. Mert Eğitim Merkezi öğrencilerin başarılı olmaları için özel dersleriyle ve kurslarıyla bir çok imkan sağlayan profesyonel bir kurumdur.

8.sınıf matematik özel ders eğitimlerine İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi matematik öğretmenleri girmektedir. Öğrencilerin eksiklerinin giderildiği 8.sınıf matematik özel derslerinde lise sınavlarına da hazırlık yapılır. Öğrenciler düzenli olarak derslere geldiği sürece matematik dersinde hızla ilerleme kaydedilir. Okul notlarında oluşan değişiklik öğrencilerin derslerden aldıkları verimi nitelemektedir.

8.sınıf matematik özel ders almak isteyen öğrenciler öncelikle şunu bilmelidir ki haftada 1 özel ders alarak eksiklerini yeterli şekilde gideremezler. Öğrencilerin eksik oldukları konuları gidermeleri yoğun çalışmalarına ve hızlanmalarına bağlıdır. Eğer ki öğrenciler eksiklerini gidermiş ve bol soru çözümleri yapmışsa sonrası için diledikleri yoğunlukta devam etmeleri sorun olmayacaktır. Lakin belirttiğimiz üzere öğrencilerin eksiklerini gidermek adına alınan özel dersler en azından 2 ders saati arka arkaya olmalıdır. Bu tabiki velilerin tercihi, karar verebileceği bir durumdur. Ancak 8.sınıf matematik özel dersi alarak öğrencilerin okul notlarında değişim bekleyenlerin haftada en az 2 ders matematik almaları kaçınılmazdır.