7.SINIF TÜRKÇE ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden Türkçe özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

7.Sınıf Türkçe Özel Ders

7.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli ilköğretim Türkçe öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrenci sınavlardan önce Türkçe özel dersi alarak eksiklerini gidererek sınava girebilir. Deneyimli Türkçe öğretmenlerinden alınan Türkçe dersleri sayesinde öğrenciler sınavlardan yüksek puan alır.

7.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde Anadolu Yakası’nın en iyi Türkçe öğretmenleri tarafından verilir. Öğrencilerin Türkçe derslerinden alacakları verimin ön planda tutulduğu Türkçe özel dersleri, öğrencilerin kısa sürede Türkçe konularındaki eksiklerini gidermek için yapılmaktadır.

7.Sınıf Türkçe özel ders öğretmenleri deneyimli, alanında uzman, Türkçe öğretmenli, Türk dili ve edebiyatı gibi bölümlerden mezun Türkçe eğitmenleridir. Öğretmenlerin iyi olması öğrencilerin de derslerinin iyi olmasını sağlar. Türkçe dersini sevmeyen bir öğrenci Mert Eğitim Merkezi’ndeki Türkçe öğretmeni sayesinde Türkçe dersini sevebilir.

7.Sınıf Türkçe özel ders eğitimi birebir veya 2 öğrenci birlikte alınarak gerçekleştirilebilir. 2 öğrenci Türkçe özel dersi almak istediğinde özel ders ücretinde herhangi bir artış olmadan ücreti yarı yarıya paylaşarak özel ders alabilir.

7.Sınıf Türkçe özel ders alan 2 öğrenci olduğunda dikkat edilmesi gereken husus öğrencilerin aynı seviyede olmasıdır. Öğrencilerin seviyelerindeki farklılık dersin verimini olumsuz etkilemekte bu da hem zaman ve para kaybına sebep olur. Bu sebeple veliler 2 kişi özel ders almak istediklerinde öğrencilerin eşit seviyede olmasına dikkat etmelidir.