7.SINIF TARİH ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden Tarih özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Mert Eğitim Merkezi'nde tarih özel ders eğitimi veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli tarih branş öğretmenleridir. Öğrencilerin başarılı olmaları için tarihten düzenli olarak eksiklerini gidermeleri gerekmektedir. Zorluk çektikleri konularda özel ders alabilecek olan öğrenciler aynı zamanda özel ders gün ve saatlerini sabitleyebilir. İstedikleri gün ve saate, istedikleri yoğunlukta özel derslerini sabitleyerek her hafta aynı gün ve saatte özel derslerini alabilir. Düzenli ders çalışan öğrenciler sınav notlarında olmasını istedikleri yükselmeyi garantilemiş olur.

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

7.sınıf tarih özel ders eğitimi de diğer derslerde olduğu gibi 1 ders 40 dakika sürmektedir. Öğrenciler diledikleri gün ve saatlerde diledikleri yoğunlukta ders alabilme ayrıcalığına sahiptir. Özel derslerin en önemli farklılığı derslerin birebir olarak yapılması, öğrencinin gelişiminin öğretmen tarafından takip edilmesi ve istenilen gün ve saatlerde alınabilmesidir.

7.sınıf tarih özel ders eğitimleri alanında uzman tarih eğitmenleri tarafından verilmektedir. tarih öğretmenleri öğrencilerin tarih derslerini sevmelerini hedefleyerek dersleri bu kapsamda anlatır. Öğrenciler tarih dersleriyle kısa zamanda notlarını yükseltebilir.

7.sınıf tarih özel ders ihtiyacı olan öğrenciler için veliler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu alabilirler. Öğrenciler randevularını aldıktan sonra Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde derslerini alabilir. Öğrencilerin ders iptallerinde 24 saat önceden haber vermeleri önemle rica olunur.

7.sınıf tarih özel ders eğitimlerini tarih derslerindeki eksikleri gidermek adına alabileceğiniz gibi sınavlardan önce notların yüksek olması adına da alabilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyacına göre yapılan tarih özel dersler ile kısa sürede verim alabilirsiniz.