7.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

7.Sınıf Matematik Özel Ders

7.sınıf matematik özel ders takviyesi veren matematik öğretmenleri alanında uzman, okullarda görevli, en az 10 yıl deneyime sahip matematik öğretmenleridir. Mert Eğitim Merkezi prensipleri gereği tüm branş derslerinde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle hizmet vermektedir. Deneyimli matematik öğretmenlerinden ister okul sınavlarına yönelik, ister LGS sınavında çıkabilecek matematik sorularına yönelik özel ders alabilirsiniz.

7.sınıf matematik özel ders takviyesi öğrencilerin genellikle daha önceki sınıflarda destek almamalarından dolayı kaynaklanan eksiklerden ötürü talep edilmektedir. Çünkü 5.sınıf ve 6.sınıf matematik konularını iyi bir şekilde öğrenmek daha sonraki sınıflarda öğrencilerin rahat ilerlemesini sağlar. Fakat öğrenciler eksikliklerle sınıfı tamamlamış, herhangi bir takviye almamışsa 7.sınıfta bu eksikliğin izleri görülmektedir.

7.sınıf matematik özel ders takviyesi ile eksiklerini gideren öğrenciler LGS hazırlık safhasında aldığı bu takviye derslerin olumlu etkilerini görmektedir. Öğrencilerin en iyi liseleri kazanabilmesi her dersten iyi bir eğitim alması ile mümkündür. Öğrenciler birçok dersten eksiklerini kendi giderebilir lakin matematik dersinde takviyeye ihtiyaç duyabilir. Bu gibi durumlarda biz ailelere öğrencilere bu desteği vermek için bir öğretmen bulmayı görev edinmek düşer. Bu kapsamda sizlere en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden destek alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’ni sunmaktayız.

7.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin en çok zorlandığı matematik konuları üzerine verilmektedir. Öğrenciler eksik oldukları konuları matematik öğretmenlerimizle paylaşır. Akabinde ders çalışmaya başlayan öğrenciler mümkün mertebe eksiklerini gidermeye başlar. Matematik öğretmenlerinin konu anlatımları ve soru çözümleriyle öğrenciler kesin olarak eksiklerini giderir.

7.sınıf matematik özel ders eğitimleri ile öğrenci 7.sınıfa kadar zorluk çektiği tüm konularda destek alabilir. Öncelikle eksiklerini gideren öğrenciler daha sonrasında işlenen konulara göre soru çözerler. Soru çözümleri konunun pekişmesini ve kesin olarak anlaşılmasını sağlayacaktır.

7.sınıf matematik özel ders veren matematik öğretmenleri en az 10 yıl deneyimli, başarılarını en zorlu öğrencilere matematik öğreterek kanıtlamış, bir çok öğrencinin lise giriş sınavlarında matematikten tam puan almalarını sağlamış öğretmenlerdir. Özel derslerinizi istediğiniz gün ve saatlerde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Matematik özel derslerine giren öğretmenlerimiz İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi matematik öğretmenleridir.