İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

7.Sınıf Matematik Özel Ders

7.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin en çok zorlandığı matematik konuları üzerine verilmektedir. Öğrenciler eksik oldukları konuları matematik öğretmenlerimizle paylaşır. Akabinde ders çalışmaya başlayan öğrenciler mümkün mertebe eksiklerini gidermeye başlar. Matematik öğretmenlerinin konu anlatımları ve soru çözümleriyle öğrenciler kesin olarak eksiklerini giderir.

7.sınıf matematik özel ders eğitimleri ile öğrenci 7.sınıfa kadar zorluk çektiği tüm konularda destek alabilir. Öncelikle eksiklerini gideren öğrenciler daha sonrasında işlenen konulara göre soru çözerler. Soru çözümleri konunun pekişmesini ve kesin olarak anlaşılmasını sağlayacaktır.

7.sınıf matematik özel ders veren matematik öğretmenleri en az 10 yıl deneyimli, başarılarını en zorlu öğrencilere matematik öğreterek kanıtlamış, bir çok öğrencinin lise giriş sınavlarında matematikten tam puan almalarını sağlamış öğretmenlerdir. Özel derslerinizi istediğiniz gün ve saatlerde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Matematik özel derslerine giren öğretmenlerimiz İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi matematik öğretmenleridir.