7.Sınıf Geometri Özel Ders

7.sınıf geometri özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli geometri öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrencilerin geometri konularında eksiklerinin giderildiği dersler aynı zamanda geometri sınavlarından önce sınava hazırlık olarak ta yapılabilmektedir.

7.sınıf geometri özel ders almak isteyen öğrenciler için arayarak randevu oluşturmanız yeterlidir. Hangi gün ve saatte kaç ders almak istediğinizi belirtmeniz randevunuzun oluşturulması için gereklidir. İstediğiniz gün ve saat için istediğiniz yoğunlukta geometri özel ders alabilirsiniz.

7.sınıf geometri özel ders sınıfları son derece hijyenik, ses yalıtımlı, kameralarla izlenen, gerekli tüm araç gereçlere sahip özel olarak dizayn edilmiş sınıflardır. Özel ders grupları için oluşturulmuş sınıflarda ekstra olarak klima ve projeksiyon vardır. Öğrencilerin derslerden aldıkları verim ve güvenliğin ön planda olduğu Mert Eğitim Merkezi modern bir eğitim sistemine sahiptir.

7.sınıf geometri özel ders eğitimleri ile öğrenciler Anadolu Liselerine Giriş Sınavlarında çıkabilecek geometri sorularına yönelik te çalışmaktadır. Öğrencilerin geometri sorularını doğru olarak çözmesi diğer öğrencilerin önüne geçmeleri için oldukça önemlidir. Yüksek puanlar elde etmek için geometri soruları da diğer sorular gibi doğru olarak çözülmelidir.

7.sınıf geometri özel ders eğitimleri birebir veya 2 öğrenci birlikte alınabilir. Öğrencilerin aynı seviyede olması özel ders alırken önemlidir. Öğrencilerin özel derslerden alacakları verim ve ilerleme hızı öğrencilerin aynı seviyede olmasına bağlıdır. Öğrenciler sınavlardan önce 2 kişi olarak özel ders alabilir, sınava en iyi şekilde hazırlanabilir.