7.SINIF FEN BİLİMLERİ ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden fen bilimleri özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

7.Sınıf Fen Bilimleri Özel Ders

7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimi de diğer derslerde olduğu gibi 1 ders 40 dakika sürmektedir. Öğrenciler diledikleri gün ve saatlerde diledikleri yoğunlukta ders alabilme ayrıcalığına sahiptir. Özel derslerin en önemli farklılığı derslerin birebir olarak yapılması, öğrencinin gelişiminin öğretmen tarafından takip edilmesi ve istenilen gün ve saatlerde alınabilmesidir.

7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri alanında uzman Fen eğitmenleri tarafından verilmektedir. Fen Bilimleri öğretmenleri öğrencilerin Fen Bilimleri derslerini sevmelerini hedefleyerek dersleri bu kapsamda anlatır. Öğrenciler Fen Bilimleri dersleriyle kısa zamanda notlarını yükseltebilir.

7.sınıf fen bilimleri özel ders ihtiyacı olan öğrenciler için veliler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu alabilirler. Öğrenciler randevularını aldıktan sonra Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde derslerini alabilir. Öğrencilerin ders iptallerinde 24 saat önceden haber vermeleri önemle rica olunur.

7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerini Fen Bilimleri derslerindeki eksikleri gidermek adına alabileceğiniz gibi sınavlardan önce notların yüksek olması adına da alabilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyacına göre yapılan Fen Bilimleri özel dersler ile kısa sürede verim almak mümkündür.

7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri veren fen bilimleri öğretmenleri alanında uzman, okullarda görevli, 10 yılı aşkın süredir fen bilimleri dersi veren profesyonel öğretmenlerdir. Öğretmenler özellikle belirtir ki öğrencilerin derslerden yüksek verim alması ancak ve ancak derslerden sonra çözdükleri soru sayısına, yaptıkları konu tekrarına bağlıdır. Öğrencilerin birebir dersten sonra verilen ödevleri eksiksiz yapması önemlidir.