6.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

6.Sınıf Matematik Özel Ders

6.Sınıf matematik özel ders eğitimleri çok sayıda öğrenci için okul notlarını ve LGS’ye hazırlık adına matematik sorularını çözümleyerek elde edilecek puanlar için kurtarıcı bir rol oynamaktadır. 6.Sınıf matematik öğrenme adına öğrencilerin en çok takviyeye ihtiyaç duyduğu dönemlerdendir. Öğrencilerin ihtiyacı olan matematik takviyesini verdikten sonra öğrencinin okuldaki başarısı artar.

6.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin eksik olduğu matematik konuları üzerinde yoğunlaşılarak öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi amaçlanır. Matematik sorularını çözemeyen öğrenciler matematik dersini sevmez. Soruları rahatlıkla çözebilen öğrenciler ise matematik dersini severek, matematiği sorun etmez. Bu çerçevede değerlendirildiğinde öğrencilere matematik desteği verdiğinizde öğrenci matematik sorularını yapabildiğini görebilecek ve matematik dersini sevmeye başlayacaktır.

6.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin matematik dersinde çektiği zorlukları aşması sağlanmaktadır. Öğrenci soruları çözebildikçe matematiğin aslında zor olmadığını ve soruların yapılabildiğini öğrenecektir. Matematikte destek talep eden öğrenciler için kurumumuzda en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri ile birebir ders hizmeti vermekteyiz. Deneyimli öğretmenler sayesinde binlerce öğrenci matematiği sevmeye başlamış ve matematik korkusunu yenmiştir.

6.sınıf matematik özel ders eğitimleri en az 5 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrenciler özel ders eğitimlerine düzenli olarak devam ettiklerinde öğretmenleriyle bir plan program yaparak tüm eksiklerini giderebilir. Öğrencilerin özel derslerle konuları daha iyi öğrenebildiği, daha başarılı oldukları kesindir. Bunun sebebi okulda öğrencilerin fazla olması, sınıftaki gürültü, öğretmenin kimi zaman konuları anlatıp geçmesi olmaktadır. Birebir derslerde öğretmen öğrenciye ders konularını ayrıntılarıyla anlatma ve öğrencinin anlamasını sağlama yükümlülüğündedir.

6.sınıf matematik özel ders eğitimlerinin en verimli olduğu zamanlar öğrencinin başarıyı hedeflediği zamanlardır. Başarısızlığı kabullenmeyerek eksiklerini düzeltmek isteyen öğrenciler öğretmenlerinin konu anlatımlarını can kulağıyla dinlemekte, konuları kesin olarak öğrenmektedir. Başarılı öğrencilerin öğretmenleri de kaliteli ve başarılı eğitim veren eğitimcilerdir.

6.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrenci ile öğretmenin müsait zamanlarına uygun şekilde ayarlanmaktadır. Öğrenci dilediği gün ve saatte dilediği yoğunlukta ders alabilme imkanına sahiptir. Öğrencilerin genelde yaptığı hata sınavdan önce özel ders alarak sınavdan yüksek başarı sağlayabileceğini düşünmesidir. Öğrenciler okullarında eksik oldukları dersleri bilir ve ailelerine bu durumu bildirirse kısa sürede sorun tespit edilir ve çözüm arayışına girilir. Bu sayede öğrenci ile öğretmen bir araya gelerek başarı çalışmalarına erkenden başlanır. Son dakika yapılan çalışmalar başarıyı riske atmaktır.