İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

6.Sınıf Matematik Özel Ders

6.sınıf matematik özel ders eğitimleri en az 5 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrenciler özel ders eğitimlerine düzenli olarak devam ettiklerinde öğretmenleriyle bir plan program yaparak tüm eksiklerini giderebilir. Öğrencilerin özel derslerle konuları daha iyi öğrenebildiği, daha başarılı oldukları kesindir. Bunun sebebi okulda öğrencilerin fazla olması, sınıftaki gürültü, öğretmenin kimi zaman konuları anlatıp geçmesi olmaktadır. Birebir derslerde öğretmen öğrenciye ders konularını ayrıntılarıyla anlatma ve öğrencinin anlamasını sağlama yükümlülüğündedir.

6.sınıf matematik özel ders eğitimlerinin en verimli olduğu zamanlar öğrencinin başarıyı hedeflediği zamanlardır. Başarısızlığı kabullenmeyerek eksiklerini düzeltmek isteyen öğrenciler öğretmenlerinin konu anlatımlarını can kulağıyla dinlemekte, konuları kesin olarak öğrenmektedir. Başarılı öğrencilerin öğretmenleri de kaliteli ve başarılı eğitim veren eğitimcilerdir.

6.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrenci ile öğretmenin müsait zamanlarına uygun şekilde ayarlanmaktadır. Öğrenci dilediği gün ve saatte dilediği yoğunlukta ders alabilme imkanına sahiptir. Öğrencilerin genelde yaptığı hata sınavdan önce özel ders alarak sınavdan yüksek başarı sağlayabileceğini düşünmesidir. Öğrenciler okullarında eksik oldukları dersleri bilir ve ailelerine bu durumu bildirirse kısa sürede sorun tespit edilir ve çözüm arayışına girilir. Bu sayede öğrenci ile öğretmen bir araya gelerek başarı çalışmalarına erkenden başlanır. Son dakika yapılan çalışmalar başarıyı riske atmaktır.